..:: بازي تاتنهام آرسنال را از اينجا ببينيد ::..

نویسنده: ::Mostafa::

وبلاگ من
نویسنده: ::Mostafa::
کارمند
کل بازدید: 18,777 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

..:: بازي تاتنهام آرسنال را از اينجا ببينيد ::..

ليست كانال هاي پخش كننده ي بازي تاتنهام-آرسنال :::


بازی ساعت 19:30 به وقت ایران

اين لينك ها هم واسه مشاهده بازي به صورت آنلاين ميباشد:

http://www.thefirstrow.eu
http://www.hahasport.com/c-1.html
http://www.allsport-live.ru/eng
http://www.stopstream.tv/1
http://www.vipbox.tv/sports/football.html


شبكه ورزش سيما

http://www.iransima.ir/live/14/%D8%B4%D8%A8%DA%A9%D9%87-%D9%88%D8%B1%D8%B2%D8%B4

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

::Mostafa:: در 13/12/1391 | 20:12 گفت:

2:0 عقبیم
دقیقه42

::Mostafa:: در 13/12/1391 | 19:28 گفت:

آدبایور ثابته

::Mostafa:: در 13/12/1391 | 19:25 گفت:

درسته که شبکه ورزش رو دارم ولی دیگه از گزارشگرهای ایرانی خسته شدم/من از اسکای HD میبسنم شما چه کانالی رو برای مشاهده بازی انتخاب می کنید؟

آریان در 13/12/1391 | 19:13 گفت:

مگه این سایته که مصطفی معرفی کرد سرعتش خوب نیس دیگه چرا رفتی 100 تومن دادی گیرنده دیجیتال

نیما در 13/12/1391 | 18:02 گفت:

با چه داستانی رفتم گیرنده ی دیجیتال کوفتیو واسه بازیه امشب خریدم. 100 تومن از کف به در دادم فدای سر تیمم

نیما در 13/12/1391 | 15:40 گفت:

دمت گرم داش.512 دارم رفتم چک کردم الان که سرعتش خوب بود

::Mostafa:: در 13/12/1391 | 14:12 گفت:

من با HD شبكه ورزش رو دارم/ولي حيف كه كيفيت پخشش معموليه

ehsan zoola در 13/12/1391 | 13:11 گفت:

من ک از ایدمن میبینم

راستی بچه ها کسی با رسیور HD تونسته شبکه ورزشو بگیره ؟

::Mostafa:: در 13/12/1391 | 12:32 گفت:

باشگاه آرسنال با قيمت گزافي به فروش مي‌رسد


http://www.varzesh3.com/news.do?itemid=1002930&title=%C8%C7%D4%90%C7%E5_%C2%D1%D3%E4%C7%E1_%C8%C7_%DE%ED%E3%CA_%90%D2%C7%DD%ED_%C8%E5_%DD%D1%E6%D4_%E3%ED%9D%D1%D3%CF

::Mostafa:: در 13/12/1391 | 12:16 گفت:

آره نيما جان شبكه ورزش نشون ميده
اگه اينترنت 1مگ داشته باشي كافيه

نیما در 13/12/1391 | 12:14 گفت:

شبکه ورزش نشون میده؟؟؟ این سایتش چه سرعتی داره,مرسی مصطفی

::Mostafa:: در 13/12/1391 | 10:13 گفت:

باز هم يك بازي ديگر را واگذار خواهيم كرد يا اينكه توپچي ها با ارائه يك بازي خوب و تهاجمي به فكر برد و گرفتم سه امتياز حساس در ورزشگاه وایت هارت لین خواهند بود.

http://www1.skysports.com/football/live/match/281850

http://www1.skysports.com/footballonskysports/8527446?DCMP=FootballHub_SpursvArse_VideoShow

::Mostafa:: در 13/12/1391 | 08:54 گفت:

لينك پخش زنده شبكه ورزش سيما


http://www.iransima.ir/live/14/%D8%B4%D8%A8%DA%A9%D9%87-%D9%88%D8%B1%D8%B2%D8%B4