یکم حرف راست بیا تو می فهمی

نویسنده: mahmood

وبلاگ من
نویسنده: mahmood
terme akhare mekanik sakene mashad
کل بازدید: 2,620 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

یکم حرف راست بیا تو می فهمی

ما و ارسنالسلام توپچی ها
سری میرم سره اصل مطلب همه ی ما جون و زندگیمون ارسنال هممون 1ساعت دیگه نه 2ساعت دیگه نه اصلا فردا صبح که از خواب پا میشیم میشیم همون توپچیه قبل بازی با بایرن پر انرژی با انگیزه یک توپچی واقعی پس چرا کاری کنیم که بعدش پشیمون شیم چرا کاری کنیم که طرفدارای تیمای دیگه الان بیان تو سایتمون بهمون بخندن که اینا پشت تیمن یا روبروشن
پس زیاد تند نریم ما هر کار کنیم بازم یه ارسنالییم اونم با این شرایط ما تو این چند ستلی که جام نیاوردیم به همه ثابت کردیم همیشه پشت تیممون هستیم پس بیاین کاری کنیم که جو سایت و تیم خراب نشه.
اگه بخوام بیشتر حرف بزنم تا صبح باید بنویسم دیگه بحثم رو تموم می کنم.
بایرن یادت باشه تو ارسناله 10 نفره را بردی با 11 نفر هیچی نبودی.
ارسنال دوست دارم
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

sepehr khalili در 1/12/1392 | 19:01 گفت:

بنظرم بچه ها دارن ی کم تند میرن همیم فلامینی وک الان بهش میگین باغیرت ومن هم قبول دارم تیم رو وقتی بهش احتیاج داشت ترک کرد ،نمیدونم اونئ موقع هم همین نظرو داشتین یانه ،درمورد اوزیل هم باید بگم ک درسته ک ی کم افت کرده(البته نسبت به انتظارات وهزینه ای که براش شده )اما یادتون باشه ک اون بی تعصب نیست شخصیتش ی کم آرومتر و خونسرد تر این رو تو بازیش هم میشه دید،درضمن اگرئرمجموع حساب کنی متوجه میشی ک بازیکن خوبی بوده واسه تیم
اتفاقی ک دیشب افتاد ی بدشانسی محض بود و ی کم جوونی از چزنی،گرچه خودم هنوز اعصابم خخورده و دیشب هم برام جهنم بود

حسن ویلشر در 1/12/1392 | 13:14 گفت:

به چی امید داشته باشیم...بازی برگشت *باستین و ریبری* یادت رفته...

حسن ویلشر در 1/12/1392 | 13:09 گفت:

تو 10دقیقه باید3گل میزدیم...سانتی عقده ای+سانوگو تو 6قدم نمیتونی 7متر دروازه رو باز کنی+مسوت پنالتی...ونگر دقیقا بهترین بازیکن تیم و تنها کسی که میتونس پایه ریز حمله باشه رو تعویض کرد............ونگر نشون داده تو ارنج کردن خیلی آماتوره.........................گنابری.پولدی باید باید باید فیکس باشن{تاکتیک ارسنال شده بزن زیرش واسه سانوگو.خو ونگر ابله گنابری.چمبو.پولدی رو بذار و حریفان رو از کناره نابود کن مثه زمانی که{لیونبر.پیرس.ویلتورد.گاها انری کناره رو اتوبان میکردن.مسوت=پاس تو عمق.وقتی ونگر یه هافبک وسط رو میذاره وینگ{سانتی}و روسیچکی رو میذاره کناره.یا مهاجم نوک ژیرو و ساموگو و بنتنره پاس عمقی به دردی میخوره{هر 3تا مهاجم ارسنال سرعتشون در حده افتضاحه.......................................مرته و کوش هم که مثه مترسک حرکت نمیکنن.مونریال در حد لیگ ایران نیس...ژسنی چرا؟؟؟ااگه بود هر دو توپو میگرفت!سانوگو با حنیف عمران زاده چه فرقی داره؟بازی با پاش در حد فاجعه س فقط توپو گم میکنه.لامصب به گنابری و پولدی چرا بازی نمیدی

PARSA در 1/12/1392 | 12:47 گفت:

امسال از سال پیش وضع بهتری داریم. راستی رمسی به بازی برگشت میرسه؟

masoud mahmudpur در 1/12/1392 | 11:53 گفت:

فقط بدشانسی جلومونو گرفت!!!!

Ali در 1/12/1392 | 10:14 گفت:

نقل قول : آره. اوزیل 10 هفته اول خوب بود فقط. الان شده یه خرید ناموفق دیگه از ونگر... مثل آرشاوین و فرانسیس جفرز و ژیرو
الان به قدری عصبیم که نگو.... میترسم چیزی بگم که مجبور به عذرخواهی شم. ولی تا وقتی ونگر هست ما همینیم. جرج گراهام راست میگفت... آرسنال دیگه نمیتونه قهرمان بشه


پاسخ شما : من خودم تو فیفا 14 آرسنالو قهرمان انگلیس و اروپا کردم. مطمئنم یه روز تو واقعیتم اینطوری میشه

رضا در 1/12/1392 | 09:19 گفت:

دوستانی که میگفتن فابیانسکی باید تو دروازه باشه اینم نتیجه ش

محمد يزداني در 1/12/1392 | 08:39 گفت:

خدا با صابران هست!!
آرسنال برا همه طرفدارا قابل احترامه بخاطر فلسفه بازیش و بیایید به تیم خودمون ببالیم بخاطر همین فلسفه بازی و امیدوار به بازی برگشت باشیم و دعا کنیم با یه نتیجه باورنکردنی پیروز بشیم کاری که سیتی تو مرحله گروهی با بایرن کرد .
اما از یه سری واقعیتها چشم بسته فرار نکنیم حیف و صد حیف که ما هیچ وقت یاد نمیگیریم که بازیکنای تاثیر گذار که به تنهایی بتونه ورق رو برگردونه یا وسط زمینو برا ما حفظ کنه بخریم، یکی مثل سوارز اگه بود قسم میخورم نه تنها نمی باختیم بلکه الان داشتیم جشن پیروزی میگرفتیم.کسی اصلا سانوگو رو ملاقه نمیزد چه برسه بخاطرش یکی دونفرو تو زمین خودشون نگه دارن کار به جایی رسیده بود که نویر هم تا وسط نیمه میومد چون مطمئن بود از سانوگو کاری بر نمیاد.
ببینیم تابستون کدوم چهره گمنام و آینده دار میاد تو آرسنال آدم میشه.

توپچی جنوب در 1/12/1392 | 03:11 گفت:

ونگر :
 "کارت قرمز بازی رو عوض نکرد، کشت. به نظرم دروازه بان ما صرفا برای توپ رفت و تو کشورهای مختلف گویا قانون فرق میکنه
.خیلی دردناک بود که دفاع رو سه دقیقه مونده بود به آخر بازی خالی کردیم و گل خوردیم.

ما میریم به آلمان و همون کاری رو میکنیم که پارسال کردیم."

مهدی در 1/12/1392 | 02:51 گفت:

آره. اوزیل 10 هفته اول خوب بود فقط. الان شده یه خرید ناموفق دیگه از ونگر... مثل آرشاوین و فرانسیس جفرز و ژیرو
الان به قدری عصبیم که نگو.... میترسم چیزی بگم که مجبور به عذرخواهی شم. ولی تا وقتی ونگر هست ما همینیم. جرج گراهام راست میگفت... آرسنال دیگه نمیتونه قهرمان بشه

محسن عاشوری در 1/12/1392 | 02:06 گفت:

قبول دارم حرفاتو