4231 مرده

نویسنده: پیمان

وبلاگ من
نویسنده: پیمان
همیشه یه توپچی
کل بازدید: 27,428 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

4231 مرده

مروری فنی به ترکیب تیم در ۶ سال گذشتهشاید اگر ۶ سال پیش آرسن ونگر فرصت بردن لیگ را به اسانی از دست نمیداد  انتقادات بی سابقه علیه او اینگونه شکل نمیگرفت

بگذارید درست تر نگاه کنیم . در ۲۰ سال گذشته هیچ تیمی در لیگ برتر نتوانسته تمامی فصل را در ۴ رتبه بالایی به اتمام برساند . اما چطور تیمی با ثبات نسبی بالا نتوانسته موفقیت چشمگیری پیدا کند ؟ارسنال تقریبا تمامی ۶ سال گذشته را با ترکیب ۴-۲-۳-۱ مورد علاقه ونگر بازی کرده است . ترکیبی که نیاز به ۲ هافبک دفاعی یکی با خصوصیات دفاعی بالا و یکی با خصوصیات باکس و بازی ساز دارد . اما ایا ارسنال هیچ گاه همچین بازیکنی را در اختیار داشته است ؟‌ترکیب ۴-۲-۳-۱ از محبوب ترین آرایش ها در کل اروپا و دنیا محسوب میشود زیرا تمامی خصوصیات دفاعی و هجومی را داراست اما نکته ای که اغلب فراموش میشود این ترکیب بسیار بازیکن محور است . عملا بازی با این ترکیب بدون استفاده از بازیکن توپگیری مثل ویدال وبازیکن خلاقی مثل کازورلا غیر ممکن است . شاید بزرگترین قمار ونگر در ۲ سال گذشته روی بازیکنانی مثل کوکلین بوده . بازیکنی که علی رقم بازی های درخشان اولیه به یکباره نزول کرد و در ادامه مصدومیت کازورلا به کلی هافبک های میانی ارسنال را نابود کرد. اما ایا این دلیل مناسبی است ؟ونگر که طعم مصدومیت های متوالی را سال هاست چشیده و با آن غریبه نبوده قبل از شروع فصل گرانیت ژاکا را در کنار محمد الننی مصری به عنوان مهره های جایگزین در این پست  در اختیار گرفت . اما نتیجه چه بود ؟

انتخاب ژاکا عملا بزرگترین اشتباه ونگر بود . ژاکا بازیکن با کیفیت و خشنی است که میتواند برش لازم در در میانه میدان به تیم بدهید اما ژاکا که اغلب تمایل به بازی در پشت ۱۸ قدم را دارد در بسیاری از صحنه ها از مهاجمان و هافبک های حریف جا میماند و در موقعیت خطا های بد قرار میگیرد . دلیل این اتفاق چیست ؟‌ مشخصا مربی در تمرینات شرح وظایف هر بازی را منتقل میکند اما  اتفاقی که در بازی می افتد بسیار ساده است . تیم حریف اگه تیمی نسبتا ضعیف تر باشد به سادگی عقب بازی میکند و توپ را به آرسنالی ها میدهد . آرسنال بدون توجه به ماهیت بازی در پشت ۱۸ حریف تجمع مکنند . ۲ هافبک دفاعی پست خود را ترک میکنند و دفاع های وسط در پست هافبک ها قرار میگیرند . هافبک های حریف توپ گیری میکنند و توپ را پشت هافبک های ارسنال به مهاجمین خود میدهند . هافبک های دفاعی ارسنال جا مانده یا خطا های بدی میکنند یا نمیتوانند کاری از پیش ببرند . ۲ دفاع وسط آرسنال نمیتوانند سریعا خود را منطبق کنند و توپ از شکاف بینشان رد شده و به بازیکنی میرسد که استارتی طولانی زده و سپس گل‌ . نکته حایز اهمیت اینجاست که سبک بازی ارسنال بزرگترین ضربه را به خود تیم میزندجالب اینجاست که حالت دوم گل خوردن ارسنال هم دقیقا در نقطه میانی زمین اتفاق می افتد.

در ضد حملات یا شکل دادن حمله جدید یکی از بازیکن ها توپی را در میانه میدان از دست میدهد . هافبک های میانی از گرفتن توپ عاجز میشوند . بازیکن حریف توپ را به جناحین میفرستد و از جا ماندن دفاع های کناری ارسنال که در ضعف بال های ارسنال مجبور به جلو آمدن شده بودند استفاده کرده و از کنار ها موقعیت مسلم روی دروازه آرسنال ایجاد میکنند.بار دیگر به بحث ارایش تیمی برمیگردیم . ارسنال در مقایسه تک تک نفرات یکی از بهترین تیم های لیگ برتر می باشد ضعف در چند پست چیز عجیبی حتی برای تیم قهرمان نمی باشد . اما چرا ارسنال نتیجه نمیگیرد ؟

دقت کنید که ارایش تیمی عملا میتواند یک شکل روی کاغذ باشد و تیم در زمین عملا متفاوت بازی کند . مشکل عدیده ارسن ونگر که در سال کنونی بیشتر رویت شده عدم تاکتیک پذیر بودن اوست . مربی بسیار با دانش اما عملا با ۱ برنامه در زمین . کافیست اخراج ها و مصدومیت های بازیکنان را دنبال کنید تا متوجه شوید در اکثر مواقع حتی تاکتیک کلی تیمی هم تغییری نکرده است و اینجاست که هر مربی متوسطی در دنیا انتظارش را میشد تا ضربه کشنده خود را وارد کند.ارسنال با بازیکنان فعلی تیمی مناسب برای ۴-۲-۳-۱ نیست و چه بسا با یک تغییر کوچک تاکتیکی میشد جلوی شکست های پی در پی را گرفت اما عملا نه تغییری در ترکیب و نه تغییری در ارایش تیمی شاهد بودیم . ضعف هافبک های میانی تیم شرایط را برای ۴-۳-۲-۱ و حتی ۴-۴-۲ لوزی فراهم میکرد که حتی امتحانش هم از باخت های سنگین پیش آمده ضروری تر بود.

رفتن ونگر یک تصمیم احساسی و به خاطر چند باخت اخیر نخواهد بود بن بست تاکتیکی ونگر به سال ۴ ام خود رسیده و دیگر قابل تحمل نخواهد بود . فوتبال مدرن نیازمند استافده از تاکتیک ها و ارایش های متعدد برای هر بازی است جایی که الگری در یک بازی لیگ قهرمانان و طی بازی ۶ ارایش مختلف را عوض میکند تا حریف دچار سردرگمی تاکتیکی شود . فوتبال مدرن جنگ مدرن است و جایی برای کل کل های بیهوده و حمایت های بی دلیل نیست . 

   


ثبت نظر شمانظرات پیشین

amirsenal در 2/1/1396 | 18:57 گفت:

داداشم لاقل بنویس "می مونه"

محمد در 1/1/1396 | 02:19 گفت:

ونگر میمونه

سینا در 30/12/1395 | 17:23 گفت:

همگی سال خوب و پر برکتی داشته باشید در کنار خانواده محترم

در مورد ونگرم اگه تمدید کنه حسابی از خجالتش در میام چون دیگه کارد به استخونم رسیده

حامد در 30/12/1395 | 14:35 گفت:

سال نو مبارک
------------------------------------------------------------------------------------------------
اول عید ضد حال رو خوردیم از ارسنال ونگر میخواد بمونه
کار الان ونگر مثل کسی که تو باتلاق داره فرو میره فکر میکنه هرچی تلاش کنه دست و پا بزنه میاد بیرون اما بیشتر فرو میره
ونگر هم میخواد بمونه تا ارسنال رو قهرمان کنه اما هرسال بدتر از سال گذشته میشه کاری که چند سال میخواد انجام بده و تیم خوبی رو تحویل میده ولی نه جام میگیره نه تیمی خوبی تحویل میده بلکه لهش میکنه تیم رو با ابرویی ریخته
--------------------------------------------------------------------------------------------------
مهدی سیستم رو که هیچ همه میدونن فقط اصل کاری قرار نیست بفهمه
اما بازیکنا هم باز به ونگر میخوره ضمن اینکه این نتایج ما نداشتن ستاره که اونم روش بحث هست دلیل کوچیکش هست
اختلاف دو رقمی با لستر الان با چلسی سال های گذشته هم همینجور نتایج شرم اور اروپا اینا با داشتن ستاره حل نمیشن همینجور که با اومدن اوزیل سانچز چک هیچی نشدیم ژاکا رو هم به فنا دادیم موستفی هم مثل اونا
قهرمانی پیشکش بازی خوب نخواستیم به قول شما ستاره نداریم باخت ابرومند هم ستاره میخواد؟؟؟؟؟؟؟
خب الان ما هرسال 5 6 بازی 5 6 تا میخوریم
""حیا کن رها کن""

محمد در 30/12/1395 | 14:01 گفت:

سال نو مبارک

mehdi+ h در 30/12/1395 | 12:21 گفت:

سلام به همه ممنون بابت پست و سال نو رو به همه توپچیها تبریک میگم
در مورد پست که مشکل تیم ما فقط سیستم نیست ولی به قول خودت اون زمان بازیکنایی داشتیم که گره بازی رو باز میکردن اما الان !
در مورد قراراد ونگر هم به نظرم فقط در شرایطی گذینه خوبی هست که برای سال بعد مربی تیم مشخص شده باشه مثل الگری که احتمال موندش برای سال بعد هم هست تو یووه.شاید چون برنامهای پیش فصل تنظیم شده و خیلی دلایل دیگه موندش بد نباشه البته به شرطی که اعلام کنه سال بعد سال اخرش هست تحط هر شرایطی . ولی نیمکت تیم به شدت جو داغونی داره بازیکنا اصلا هیچ غیرتی ندارن سانچز و چک رو میشد توجیح کرد اما الننی رو کجای دلم بزارم یعنی اونم به همون دلیل بقیه خنده میکنه !فقط امیدوارم از این شرایط فاجعه بار خلاص بشیم .

محمد حسین در 30/12/1395 | 11:46 گفت:

وقتی میگفتم حضور ژیرو و امثالهم توی بازی با بایرن بیهودست دوستان میگفتن ونگر میداند!
تحویل بگیرید:
نکته اماری؛بایرن در این فصل با ضربه سر گلی نخورده است!!!
صد بار گفتم ترکیب اصلا توان برد بایرن رو نداشته!

محمد حسین در 30/12/1395 | 11:41 گفت:

آرسن ونگر می خواهد بعد از پایان فصل نیز در آرسنال بماند و باور دارد که می تواند باشگاه را از دوران بد نجات دهد.

به گزارش Telegraph، بعد از شکست آرسنال برابر وست برومویچ، ونگر عنوان کرد که تصمیمش درباره آینده را به زودی اعلام خواهد کرد. شاید یکی از مشکلات ونگر درباره دو ستاره تیمش، الکسیس سانچز و مسوت اوزیل باشد و باید دید این دو بازیکن در تیم خواهند ماند یا خیر. با این وجود ونگر دوست ندارد با شرایطی این چنینی از تیمش خداحافظی کند و به دنبال کسب افتخار است.

منابع تلگراف همچنین پی برده اند که مسوت اوزیل قراردادی با مبلغ دستمزد بیش از 200 هزار پوند در هفته را رد کرده است.

---------------------------
اینم عیدی!!

قرارداد مرد فرانسوی در تابستان به اتمام می رسد و هواداران زیادی خواهان خروج او از تیم هستند. آن ها از وست برومویچ شکست خوردند تا فشار بر روی ونگر بیش از پیش شود. آرسن ونگر بعد از بازی اذعان کرد که به زودی تصمیمش درباره آینده را اعلام می کند و پولیس، درباره وضعیت ونگر می گوید:

شگفت زده خواهم شد اگر برود؛ زیرا ونگر به من گفت می خواهد در آرسنال بماند.
----------------------------------------
اینم عیدی دوم!


باشگاه آرسنال شایعات درباره علاقه این تیم برای به خدمت گرفتن سرمربی دورتموند، توماس توخل را رد کرده است.

به گزارش SkySports، یکی از سخنگویان باشگاه آرسنال در صحبت با منابع اسکای، گزارش بیلد را مبنی بر علاقه توپچی ها به توماس توخل را رد می کند و اذعان می دارد این صحبت ها دروغ هستند.

آینده آرسن ونگر بعد از نتایج بد آرسنال، زیر سوال رفته است و قرارداد مرد فرانسوی در پایان سال به اتمام می رسد. بعد از باخت 3-1 توپچی ها برابر وست برومویچ، تونی پولیس، سرمربی وست بروم اعتراف کرد آرسن ونگر به او گفته است که می خواهد در آرسنال بماند.
----------------------------------------
اینم عیدی سوم!
ونگر و دوستان مثل داعش داره آرسنال رو منفجر میکنه ولی از داعشم بدتره!
چون داعش حداقل مسئولیت کاراشو قبول میکنه!!
نهایتا برید با خانواده خوش باشید و بیخیال آرسنال شید که خربزه آب است!!

محمد حسین در 30/12/1395 | 11:36 گفت:

نقل قول :
والا ونگر میمونه


پاسخ شما : میشه موضع خودت رو بگی؟
یکم دوپهلوئه...
آیا از اینکه "میمونه"! راضی هستی یا نه...
دلیلی داری برای رضایت یا عدم رضایتت از تیم؟
از هفته قبل تا الان یه دونه "والا" (والله) به اول حرفت اضافه کردی!!

محمد حسین در 30/12/1395 | 11:26 گفت:

سلام به دوستان عزیز سایت
یک روز دیگه و یک ماه دیگه و یک سال دیگه در حال به سر اومدنه
امیدوارم سال بعد سال ما باشه...

vahid در 30/12/1395 | 11:11 گفت:

سال نو رو پیشاپیش به همه دوستان تبریک میگم انشاله سال جدید سال بهتری برای تیم باشه

حامد در 29/12/1395 | 23:01 گفت:

با این داستان های تمدید که داره شنیده میشه باید منتظر ابروریزی تو لیگ اروپا هم باشیم.
از امروز و از این پست تا روزی که ونگر رو نیمکت ارسنال بیچاره هست به نشانه ی اعتراض داریم

""حیا کن رها کن""

محمد در 29/12/1395 | 20:08 گفت:

والا ونگر میمونه

پیمان در 29/12/1395 | 17:57 گفت:

اگه همین ریال مادرید رو بدین دست ونگر قطعا ۶ امش میکنه . چون تفکراتش رو یا نمیتونه به یازیکن منتقل کنه یا اساسا تفکراتی نداره . ونگر در دوره ی شکست ناپذیران که خیلی خوبم یادمه دقیقا مثل الان بازیهای زیادی شد که تیمش به بن بست میرسید و عقب میفتاد . اما یکباره آنری برکمپ سیلوا به دادش میرسیدن . کیفیت حلقه گمشده بازیکنای ماست . بازیکنای ما به هیچ عنوات کیفیت ندارن . حتی شخص سانچز هم کیفیتی که هانری یا برکمپ یا حتی پیرس داشت رو نداره

محمد حسین در 29/12/1395 | 17:01 گفت:

منچستر هم برد!
6 ام شدیم!

محمد حسین در 29/12/1395 | 14:45 گفت:

ونگر به نظرم مشکل روحیه ای تیمش از مشکل تاکتیکی تیمش بیشتره...
اون موقعی که تیمش خوب بود همون شرایطی که از آنری نقل کردم بین بازیکنها بود و ونگر فقط مدیریت تاکتیکی میکرد
ولی با تغییر نسل تیم نابود شد...
اون موقع 11 تا الکسیس توی تیم بودن!
پیمان جان به نظرم میراث ونگر از 2012 نابودیش شروع شد و تقریبا 2015 نابود شد!!
و اصلا مالک های باشگاه رو مقصر نمیدونم چون بارها علاقشون به خرج کردن رو نشون دادن و اعلام کردن و امسال هم خیلی خوب هزینه کردن و بیشترم حاضر بودن هزینه کنن
ولی خوب میدونیم که اگه مرته مصدوم نمیشد و یورو نبود همین خرید ها رو هم نمیداشتیم!
ونگر هر سال میگه این تیم توانایی اینو داره که قهرمان بشه و به نظر منم این توانایی رو یا 2 خرید داریم که قهرمان شیم ولی نه با ونگر
با ونگر اگه مسی و رونالدو و الکسیس مثلث تهاجمی مون باشن و 11 تا گل بزنیم با این تاکتیک دفاعی افتضاح و این روحیه خراب 12 تا میخوریم و حذف میشیم
همون کاری که من سیتی کرد و با 6 گل زده از چمپیونز لیگ حذف شد
خدا رو شکر که توی ماه آینده میلادی با تیم من سیتی 2 بازی داریم و باعث میشه که همه بفهمن که تیمی که موناکو با اون بازیکن ها اونقدر جسور مقابلش بازی کرد و راحت بردش رو ما چقدر جلوش دچار میشکل خواهیم شد!

پیمان در 29/12/1395 | 12:35 گفت:

تمدید ونگر = نابودی همه میراثش . من رفیقام چندتا لندنن و چنتا دوست ارسنالی تیرم دارن . به شدت مخالفشن

پیمان در 29/12/1395 | 12:32 گفت:

ممنون محمد حسین جان
ممنون مجید جان
در مورد سوالتون با توجه به تجربه میگم تنها در صورتی که در تیمی قرار بگیره که نیاز با تاکتیک های دفاعی نداشته باشه مثل لیگ فرانسه یا تیم های تاپی مثل بارسلونا من احتمال میدم موفق باشه . یا اینکه در تیمی باشه که اسمش از تیم خیلی بزرگتر باشه . احتمال هر چیزی هست اما یه یچزی مشخصه . ونگر مربی با دانشی در زمینه دفاعی نیست و اعلب اوقات مزد بازی هجومیش رو گرفته و این در فوتبال مدرن یعنی مردن

محمد حسین در 29/12/1395 | 12:05 گفت:

ونگر اعلام کرده که میدونه چیکار میخواد بکنه و به زودی به همه میگه
ولی 4-5 تا خبر گذاری اعلام کردن که 1 سال تمدید میکنه

محمد حسین در 29/12/1395 | 12:04 گفت:

تیری آنری گفته برای اشتباهات رمزی روی گل ها اگر ینس لمن بود و اون یه همچین اشتباهی میکرد لمن یه مشت توی صورت مهمونش میکرده!

پیمان در 29/12/1395 | 11:58 گفت:

ممنون محمد حسین جان
ممنون مجید جان
در مورد سوالتون با توجه به تجربه میگم تنها در صورتی که در تیمی قرار بگیره که نیاز با تاکتیک های دفاعی نداشته باشه مثل لیگ فرانسه یا تیم های تاپی مثل بارسلونا من احتمال میدم موفق باشه . یا اینکه در تیمی باشه که اسمش از تیم خیلی بزرگتر باشه . احتمال هر چیزی هست اما یه یچزی مشخصه . ونگر مربی با دانشی در زمینه دفاعی نیست و اعلب اوقات مزد بازی هجومیش رو گرفته و این در فوتبال مدرن یعنی مردن

majid در 29/12/1395 | 11:51 گفت:

مقاله خوبي بود. متاسفانه در اينكه ونگر در ارسنال از همه لحاظ به بن بست
خورده هيچ شكي نيست اما واسم سواله كه ممكنه تو يه تيم ديگه موفق باشه
يا نه چون خيلي دوس دارم تو يه تيم ديگه ببينمش. اماهمه نگراني اينجاست
كه اگه امسال جزو ٤ تا نشيم تو جدب بازيكن و حتي حفظ بازيكنامون
به مشكل ميخوريم و كار واسه مربيه بعدي خيلي سخت ميشه. از يه طرفم
اگه جزو ٤ تا شيم احتمالا ونگر ميمونه و ادامه ي اين روند فاجعه باري
كه داريم... اميدوارم در كنار جداييه ونگر از تيم هرچي صلاحه اتفاق بيفته

محمد حسین در 29/12/1395 | 11:38 گفت:

سپاس از دقت قشنگ شما به این مسایل
والا حقیقتا من و مهدی گل چندین و چند بار توی پست نقد های متفاوت به هر کدوم از ضعف های ونگر و بازیکن ها اشاره کردیم ولی...
پست بسیار خوبی بود