پادشاه بدون سردار

نویسنده: Kiavash

وبلاگ من
نویسنده: Kiavash
ارسنال یعنی روح فوتبال پاک
کل بازدید: 4,993 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

پادشاه بدون سردار





سلام خدمت دوستان گل
میدونم همه عصبانی و ناراحت هستید اما قبل از بازی میخواستم این پست رو بزارم
الان همه ی انتقادها میره سمت ارسن ونگر منم نیمخوام ازش دفاع کنم اما میخوام

یسری چیزارو روشن کنم .
ارسن ونگر کسی که باشگاه به خاطر بدهی های که به خاطر ساخت استادیوم جدید داشت شد سپربلا کسایی که تو مدیریت باشگاه هستن. اما به این 8 فصل نگاه کنید چه استعدادایی معرفی شدن ؟ کیا موندن ؟ کیا رفتن ؟ این چیزارو هممون میدونیم اما صحبت کردن در موردش فایده نداره تو انگلستان ارسنال تنها تیمی که استادیوم جدید رو داره مطمین باشید این وضعیت برای تیمای دیگم ممکن که اتفاق بیوفته
از کجا میدونین که چلسی تاتنهام لیورپول یونایتد یا سیتی استادیوم عوض کنن یا مربی
جام میارن ؟ میتونی بگی ؟ چلسی چی شد با ابن همه حرج ؟ تو این چند یال چند تا جام گرفت ؟ سیتی چی ؟ از 2007-8 داره خرج میکنه چی شد ؟
فوتبال فقط پول خرج کردن و جام نیست !!! فلسفه ی باشگاه ارسنال (نه ونگر)  فوتبال پاک بدون زدوبند . اگه ناراحتین و فکر میکنین ارسنال باشگاهی که 150 میلیون یورو خرج کنه تا یه جام بیاره در اشتباهی !! میخواین مثل بارسلونا با کثافت کاری بره جلو ؟ یا مثل بایرن و ریال که فقط ستارهای تیمای دیگرو میخرن تا با این سیاست کثیف جلو بری؟ ها ؟ مصدومیت بلای جونه ارینال سده تو اوج مسابقات 5تا از بهترین بازیکناتو نداری !!!
میخوای ونگر چی کار کنه ؟ معجزه ؟ با کدوم بازیکن ؟ انقدر بی انصاف نباشین
تو همین سالها که سهمیه گرفتیمو بدیهای باشگاه رو دادیم شاهکار کردیم شاهکار !!
منچسترو نگاه کنید ! تاتنهام ببینید یا همین چلسی به نظر شما خیلی موفق بودن؟؟


ونگر پادشاهی که سردار نداره  !! این بهترین تشبیه برای ارسن ونگره



چهارم شدن تو لیگ با شرافت و سربلندی خیلی بهتر از قهرمانی با فوتبال کثیفه !!
اینه فرق ارسنال با تیمای دیگه اقای هوادار !! اعتبارو ارزش تیمت خیلی زیاده
ارسنال رو با هیچ باشگاهی مقایسه نکن.......

فذای شما

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شما



نظرات پیشین

Kiavash در 19/1/1393 | 18:37 گفت:

نقل قول : من قربون اون قلمت برم!عالی گفتی داداش!

پاسخ شما : فدای تو
من حرف دل طرفدارای واقعی و وفادار ارسنال رو زدم

Junior Gunner در 19/1/1393 | 17:04 گفت:

من قربون اون قلمت برم!عالی گفتی داداش!

Kiavash در 19/1/1393 | 12:55 گفت:

راستی یه چیز دیگه میخواستم بگم اون وقتایی که ونگر پیشنهاد تیمای دیگر رو رد میکرد چی ؟ میومدید بگید حالا که وفادار مونده مام پشتش هستیم ؟ میدونستید که ارسن ونگر 4بار پیشنهاد تیم ملی فرانسه رو رد کرده ؟ و چند مرتبه پیشنهادهای باشگاههای مختلف مثل ریال-بارسا-بایرن-پاریس- و..... وقتی که ونگر این همه وفادار بوده حالا وقتشه که ما وفادار باشیم
حالا بره ؟ حالا که بدیهای باشگاه رو داده ؟ حالا که جووناش بازیکن شدن ؟ حالا که وقت استفاده و نتیجه گیریه ؟

Kiavash در 18/1/1393 | 23:56 گفت:

نقل قول : درود بر تو آرسنالی اصیل حرفدلمو زدی
کسانی که فکر میکنن بارفتن ونگر همه چیز درست میشه سخت در اشتباهن


پاسخ شما : احمد اقا بعضی وقتا خوبه بیایم به گذشتمون نگاه کنیم ببینیم همین ونگر چی کارا کرده صد البته که خیلی جاهام اشتباه داشته
اما ما ایرانیا ادمای فراموشکاری هستیم !

علی قاسمی در 18/1/1393 | 17:25 گفت:

ببخشید اینطور میگم ... شاید من اون چند خطی که از پستت خوندم میتونستم یه عنون بهتر برای پستت بذارم
شاید عنوانت به پستت نخوره

از طرفی از بابت پستت ممنونم

ahmad behrozi در 18/1/1393 | 17:17 گفت:

درود بر تو آرسنالی اصیل حرفدلمو زدی
کسانی که فکر میکنن بارفتن ونگر همه چیز درست میشه سخت در اشتباهن

احمد ولی خلف در 18/1/1393 | 14:25 گفت:

والا ونگر خوب روش شده بیاد جلو خبرنگارا همش در مورد باخت باخت باخت حرف بزنه

فرشاد چهاردولی در 18/1/1393 | 13:22 گفت:

شما گفتید فوتبال پاک.اما به نظرم فوتبال آرسنال دیگه پاک نیست.چون آرسنال به سود آوری فک میکنه که بازیکن نمیخره.اگه بخره مثل اوزیل میشه.ونگر هم نمیتونه با ستاره ها کار کنه.فقط میتونه با بچه خورده ها کار کنه.

abolfazl alayi fard در 18/1/1393 | 13:10 گفت:

نقل قول : بیایید صادقانه باشیم وقتی تیم در شرایط بد هم نتیجه میگیره باز میاد از امثالی مثل ژیرود حمایت میکنید چون یه گل زده بیاید واقع بین باشیم ما در خطه حمله که وحشتناک کمبود داریم.خدارو شکر بعد از چند وقت تازه دفاعمون سروسامون گرفته.مشکل بعدی ارسنال نبود یه بازیساز در مایه های یحیی توره که به مصدومیت میگه زکی حالا اگر ونگر بره به نظر شما این اتفاقات انجام میشه؟؟؟؟؟

پاسخ شما : فقط با خرید مهاجم درست نمیشه همه چی. از زمانی که یادم میاد ما با مشکل مصدومیت بازکنای اصلی و نبود جایگزین مناسب براشون و افت شدید کیفیت بازی تیم و عدم نتیجه گیری مواجه بودیم.

باید قبول کرد که برای قهرمانی علاوه بر شخصیت و مربی خوب نیاز به دو تیم خوب هم هست. این رو میتونید توی تیمای بالاتر از خودمون ببینید

iman در 18/1/1393 | 13:09 گفت:

نقل قول : نقل قول : بیایید صادقانه باشیم وقتی تیم در شرایط بد هم نتیجه میگیره باز میاد از امثالی مثل ژیرود حمایت میکنید چون یه گل زده بیاید واقع بین باشیم ما در خطه حمله که وحشتناک کمبود داریم.خدارو شکر بعد از چند وقت تازه دفاعمون سروسامون گرفته.مشکل بعدی ارسنال نبود یه بازیساز در مایه های یحیی توره که به مصدومیت میگه زکی حالا اگر ونگر بره به نظر شما این اتفاقات انجام میشه؟؟؟؟؟

پاسخ شما : همین اقا ایمان ما یه مهاجم بزرگ میخوایم چون تو هافبک ها اگه اوزیل و ویلشر و رمزی باشن مشکلی نداریم


پاسخ شما : میدمنم مهاجم بزرگ میخواییم ولی منظور من اینه که با رفتن ونگر همه چی درست میشه؟ یه سریا میان میگن ونگر شده بت ما بابا این حرفا چیه والا بلا تنها کسی که ارسنالو میتونه خوب بگردونه همین ونگره .مویس اومد کلا رید تو تاریخچه منچستر که حتی به لیگ اروپا هم نمیتونه فکر کنه باشه اگر موافقید ونگر بره حداقل باید امثالی مثل گواردیولا بیان چون با این سبک ارسنال تنها پپ روششو بلده ولاسلام

Kiavash در 18/1/1393 | 13:00 گفت:

نقل قول : بیایید صادقانه باشیم وقتی تیم در شرایط بد هم نتیجه میگیره باز میاد از امثالی مثل ژیرود حمایت میکنید چون یه گل زده بیاید واقع بین باشیم ما در خطه حمله که وحشتناک کمبود داریم.خدارو شکر بعد از چند وقت تازه دفاعمون سروسامون گرفته.مشکل بعدی ارسنال نبود یه بازیساز در مایه های یحیی توره که به مصدومیت میگه زکی حالا اگر ونگر بره به نظر شما این اتفاقات انجام میشه؟؟؟؟؟

پاسخ شما : همین اقا ایمان ما یه مهاجم بزرگ میخوایم چون تو هافبک ها اگه اوزیل و ویلشر و رمزی باشن مشکلی نداریم

abolfazl alayi fard در 18/1/1393 | 12:57 گفت:

نقل قول : نقل قول : نقل قول : نقل قول : شاید شما یادت نیاد ولی چلسی وضعش جوری بود که افتخارشون این بود که هاسلبنک تو تیمشون بازی میکنه. انقد مفتضح بودن

پاسخ شما : چرا داداش یادم میاد قبل ر از اونم میخوای برات بگم ؟ زولا رو یادت میاد ؟ملشیوت؟ دسایلی ؟ هیوز ؟ هاسلبنک که جای خود داره !!


پاسخ شما : خوبه خداروشکر یادته چی بودن قبلا
هنوزم نظرت اینه موفق نبودن کیا جان؟


پاسخ شما : چرا داداش موفق بودن اما نه نسبت به پولی که خرج کردن بعدش چلسی تو 1سال که اینجوری نشده . این راهی که باشگاه ما انتخاب کرده با عوض کردن مربی وضع بدتر میشه از کجا معلوم مربی دیگه زیر این همه فشار دووم بیار ؟
یا با این بازیکنا کار کنه ؟ مربی جدید بیاد به مدیرا میگه 200 میلیون بشمار بزار رو میز تا بازیکن بخرم ! که مدیرای ما 100 سال همچین کاری نمیکنن


پاسخ شما : منم مشکلو (البته با شواهد موجود و اتفاقایی که در باشگاه افتاده از لحاظ مالی و غیره) ونگر نمیبینم. نظرم اینه که امسال که دست باشگاه بازتره از لحاظ مالی باید صبر کرد و کار ونگرو دید. البته 100میلیون پوندی که گفتن زیاد نیست امیدوارم بیشتر باشه. چون دستمزد بازیکنایی که میخره رو هم باید از همین پول بده. اگه باز به شیوه ی قدیم پیش رفت و بازم یک بازیکن ستاره برای نجات تیم خرید، دیگه عملکردش قابل دفاع نیست با اینکه عاشقشم.

چلسی زود جواب داد هزینه هاش. همون سال یا سال بعدش که خوزه اومد قهرمان شد. درست خاطرم نیست ولی

iman در 18/1/1393 | 12:53 گفت:

بیایید صادقانه باشیم وقتی تیم در شرایط بد هم نتیجه میگیره باز میاد از امثالی مثل ژیرود حمایت میکنید چون یه گل زده بیاید واقع بین باشیم ما در خطه حمله که وحشتناک کمبود داریم.خدارو شکر بعد از چند وقت تازه دفاعمون سروسامون گرفته.مشکل بعدی ارسنال نبود یه بازیساز در مایه های یحیی توره که به مصدومیت میگه زکی حالا اگر ونگر بره به نظر شما این اتفاقات انجام میشه؟؟؟؟؟

رضا در 18/1/1393 | 12:48 گفت:

من اینقدر اعصابم خورد بود که دیشب بطری و گوشی دستم بود گوشی رو آوردم سمت دهنم و بطری رو بردم سمت گوشم
گوشم پر آب شد هنوز گوشم گرفته

abolfazl alayi fard در 18/1/1393 | 12:44 گفت:

یک نکته کلی هم که میخواستم بگم این بود و شاید ربطی به بحثای فعلی نداشته باشه ولی گفتنش بد نیست.

نکته اینه که توی بازار نقل وانتقالات ، خریدای خوب(در دسترس بودن بازیکنای خوب و ستاره و تنوع انتخاب ) و آماده سازیو هماهنگ سازیه بازیکنای تازه اضافه شده به تیم که میشه همشونو ابتکار و آزادی عمل توی بازار نقلو انتقالات نامگذاری کرد ،در دست تیمایی هست که سهمیه مستقیم چمپیونزلیگ رو دارن و تیمایی که غیر مستقیم میان یک جورایی دنبال بازیکن توی ته مونده های غارت تیمای سهمیه مستقیم میگردن. اگرم بازیکن خوبم بود و قرارداد خواستن ببندن تا قطعی شدن حضور توی چمپیونزلیگ باید صبر کرد و این زمانیه که 3 یا 4 هفته از لیگ رفته و بازیکن تازه اومده و 2 ماه طول میکشه به شرایط جدید عادت کنه.

در کل میخواستم بگم با چهارمی نمیشه زیاد به خرید ستاره و بازیکن خوب دل خوش بود و اگرم خریدیم تا هماهنگ شدنش بازم خیلی وقت نیازه

محمد مهدي نوروزي در 18/1/1393 | 12:36 گفت:

دارم به بازی با ویگام فکر می کنم همه ی امیدمون همین جامه


بخدا قسم برام عقده شده یه جام بگیریم

منچستر و چلسی و سیتی هم که هی ما رو تحقیر می کنن

اخه بخدا ما هم جام دوس داریم ما هم جام می خوایم

اقا یه نفر به من بگع کی جام دوس نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
گرون ترین بلیط هم هواداران ما هست

اخه حق این هوادارا جام نیست

چرا ونگر انقدر خود خواه و خود بینه اصلا هوادارا براش اهمیتی ندارن

Kiavash در 18/1/1393 | 12:30 گفت:

نقل قول : نقل قول : نقل قول : شاید شما یادت نیاد ولی چلسی وضعش جوری بود که افتخارشون این بود که هاسلبنک تو تیمشون بازی میکنه. انقد مفتضح بودن

پاسخ شما : چرا داداش یادم میاد قبل ر از اونم میخوای برات بگم ؟ زولا رو یادت میاد ؟ملشیوت؟ دسایلی ؟ هیوز ؟ هاسلبنک که جای خود داره !!


پاسخ شما : خوبه خداروشکر یادته چی بودن قبلا
هنوزم نظرت اینه موفق نبودن کیا جان؟


پاسخ شما : چرا داداش موفق بودن اما نه نسبت به پولی که خرج کردن بعدش چلسی تو 1سال که اینجوری نشده . این راهی که باشگاه ما انتخاب کرده با عوض کردن مربی وضع بدتر میشه از کجا معلوم مربی دیگه زیر این همه فشار دووم بیار ؟
یا با این بازیکنا کار کنه ؟ مربی جدید بیاد به مدیرا میگه 200 میلیون بشمار بزار رو میز تا بازیکن بخرم ! که مدیرای ما 100 سال همچین کاری نمیکنن

abolfazl alayi fard در 18/1/1393 | 12:26 گفت:

نقل قول : دوستان گل من خودم میگم ارتتا-ژیرو-بنتنر-مونرال-فلامینی- بازیکنهای نیستن که واسه قهرمانی باشن دیگه اوجه فوتبال اینا اینه !! از کسای که تو باشگاه کوچیک بازی کردن چه انتظاری دارین ؟ کارای بزرگ ؟
منم میگم تیم باید خرج کنه اما تیم تو 1 سال درست نمیشه 2-3 سال زمان میبره


پاسخ شما : ببین آخه بدبختی یکی دو تا نیست. مورینیو مربی خوبیه ولی در حدی نیست که به ونگر بخواد تیکه بندازه ولی زهرشو ریخت با این تیکش به ونگر و آرسنال که گفت دیگه رمزیو ویلشرو اوکسو گییبس بچه نیستن. دیگه به تکامل(چیزی که ونگر دنبالش بود) رسیدن.تکامل نصفه و نیمه ای که 8 سال طول کشید. 2 یا 3 سال دیگه با این بینش احترام تیم از بین میره و کم کم باید اعتراف کنیم تیم عزیزمون از لحاظ رقابتی توی اروپا درجه دو میشه.
همین آرتتا که الاان داغونه تو فصل اولش توی پست اصلیش که هافبک میانی و نسبتا هجومی بود بد بازی میکرد؟ نه یکی از خوبای تیم بود.

الان رئال نگاه کن. به نظرت خسه یا موراتا (که واقعا حیف شد مصدوم شد خسه) اگه کنار کسی مثل رونالدو بیل بازی نمیکرد، مثلا تو بیرمنگام بود انقد سریع فوتبالش پیشرفت میکرد؟ صد در صد نه. بازیکنای بزرگ و ستاره توی تیم باعث رشد سریعتر بازیکنای با استعداد میشن. اگه چندتا خرید خوب انجام بشه به نظرم تاثیر خیلی زیادی میتونه حتی تو 1 سال بکنه. اینطور نیست؟

abolfazl alayi fard در 18/1/1393 | 12:11 گفت:

نقل قول : نقل قول : شاید شما یادت نیاد ولی چلسی وضعش جوری بود که افتخارشون این بود که هاسلبنک تو تیمشون بازی میکنه. انقد مفتضح بودن

پاسخ شما : چرا داداش یادم میاد قبل ر از اونم میخوای برات بگم ؟ زولا رو یادت میاد ؟ملشیوت؟ دسایلی ؟ هیوز ؟ هاسلبنک که جای خود داره !!


پاسخ شما : خوبه خداروشکر یادته چی بودن قبلا
هنوزم نظرت اینه موفق نبودن کیا جان؟

Kiavash در 18/1/1393 | 12:00 گفت:

دوستان گل من خودم میگم ارتتا-ژیرو-بنتنر-مونرال-فلامینی- بازیکنهای نیستن که واسه قهرمانی باشن دیگه اوجه فوتبال اینا اینه !! از کسای که تو باشگاه کوچیک بازی کردن چه انتظاری دارین ؟ کارای بزرگ ؟
منم میگم تیم باید خرج کنه اما تیم تو 1 سال درست نمیشه 2-3 سال زمان میبره

رضا در 18/1/1393 | 11:48 گفت:

من اینقدر اعصابم خورد بود که دیشب بطری و گوشی دستم بود گوشی رو آوردم سمت دهنم و بطری رو بردم سمت گوشم
گوشم پر آب شد هنوز گوشم گرفته

Kiavash در 18/1/1393 | 11:34 گفت:

نقل قول : شاید شما یادت نیاد ولی چلسی وضعش جوری بود که افتخارشون این بود که هاسلبنک تو تیمشون بازی میکنه. انقد مفتضح بودن

پاسخ شما : چرا داداش یادم میاد قبل ر از اونم میخوای برات بگم ؟ زولا رو یادت میاد ؟ملشیوت؟ دسایلی ؟ هیوز ؟ هاسلبنک که جای خود داره !!

Kiavash در 18/1/1393 | 11:29 گفت:

نقل قول : بارسلونا نون بازیکن های خودشو می خوره مسی ژاوی اینیستا بوسکتس

رئالم هر چی ستاره بخواد می خره


چرا بازم بارسا سرور رئاله
مشکل یه جای دیگه هست داش من


پاسخ شما : ایول مثال خیلی خوبی بود ! میدونی مشکا کجاس ؟؟؟
مشکل لیگ برتر که 5-6 تا مدعی داره همیشه تیما توی 4تا جام رقابت مبکنن !
شاید دلیل محکمی نباشه اما خیلی موثره

Kiavash در 18/1/1393 | 11:27 گفت:

نقل قول : درست اقا همه حرفای شماها درست
ولی کاش ادم دو رو نباشه نظرات اول فصل هم هستن.بحث ما ه باعث میشه ونگر بره نه بمونه ما صدامون به زور به گوش هم میرسه فقط داریم حرص میخوریم.
فصل گذشته دقیقا اینطور شد باز وقتی از تاتی عقب افتادیم واسه سهمیه خواهر مادر ونگر اینجا شستن.ولی باز اخر فصل نتیجه چیز دیگه ای بود.من بهش اعتماد دارم حالا هرچقد دوست داشتین فحشم بدین اما من نظر خودمو دارم
با این لشکر مصدوم بعد نیم فصل کلا تیم ما فلج شد.ما مهاجم که نداریم فقط قدرت هافبکامون سرپا بودیم.
کدوم ستاره رو بخره؟؟سوارز؟بیل؟؟کاوانی؟؟فالکائو؟؟؟واسه این بازیکنا تیمای مث چلسی و رئال سیتی بالی 100 میلیون هم میدن شک نکنید و چطور دستمون بهشون برسه؟مسوت اوزیلم ناگهانی اومد وگرنه منچستر تا 60یا70 تا هم میداد براش
چلسی و سیتی کمرین بازیکنشون 30پوند اب خورده براشون و ما اولین سال بود که یکم بودجه داشتیم واسه نقل وانتقال
ونگر خوشش میاد تحقیر شه.خوشش میاد دست و پا بزنه واسه سهمیه.و همه رو سکته بده.درست شما راست میگید ولی وقتی ما مجبور شدیم ی دفاعی و م مرته ساکر بخریم این میشه اخرش یا ارتتا رو گیر بدیم چون پول نبوده و خیلی از این پول پرستا تیمو بد گوه کشیدن.اه کلیچی میموند الان چپمون این وضعش بود؟؟اگه اون فابرگاس پدرسگ میموند یا نصری یا وان پرسی یا ادبایور یا سانگ الان مجبور بودیم این احمقا رو بازی بدیم تیم که ونگر میخواست جمع کنه رو همه فروختن همه رو چه انتظاری دارین بعد.شما راست میگین ونگر دوست داشته این بازیکنا که پرد همه دراوردن تا ادم شن رو بفروشه
یا میاین میگین ونگر پرستا؟؟؟؟ینی چی این حرف خداوکیل خجالت دارهینی دشمن این تمین کسای که ونگر رو دوست دارن
اگه انقده بد بوده امیدوارم بره از این تیم مرب پی اس جی شه و اون موقع ما اینجا چی میگیم وقتی با پی اس جی جام بگیره میگیم اونجا یه قطبیه همش پول خرج میکنن چوب رو سر تیم باشه معلومه قهرمان میشه.درسته؟معلومه
اینجا وقتی ارسنال ارسنال میکنید همین اقای ونگر بود که ارسنالو رو به این ارسناللل تبدیل کرد و تو اوج بدبختی نزاشت سقوط کنه همون تیم که هنوز رکورد داره تو شکست نخوردن.همون مردی که سالی دوتا دوتا جام اورد و ارسنال ارسنال شد تا قبل اون قبل اومدن عربا و روسا سیتی کجا بودد چلسی خر کی بود.تو اون سالا اگه این ونگر نبود شاید این تیم ب زور خودشو گیر میداد تو لیگ یا میفتاد با دوتا بچه هرسال سهمیه گرفت 16 ساله با سیلوستره اشغالای تیمای دیگه.چطور اون موقع تحمل بوده الان که تیم وضع مالیش خوب شده واسه اولین بار ونگر بد شده.اوزیلو گرفت مصدوم شد.چوب های خشک که شذه بودن بازیکن همه مصدوم شدن واقعا چشتون ب مورینیو افتاده اینجور میگین ونگرم بره چلسی حتما از اون بهتره بره پی اس جی بره رئال.راستی این ونگر همونه واسه ساختن ارسناللللللل که میگین پیشنهاد رئال کهکشانی رد کرد


پاسخ شما : اقا سیامک من دورو نیستم ! اگه منظورت منم
من همیشه حرف حق میزنم حتی تلخ باشه

Kiavash در 18/1/1393 | 11:25 گفت:

نقل قول : پاسخ شما : به نظرت چلسی و سیتی نسبت به پولی که خرج کردن خیلی موفق بودن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
----------------------------------------------------
کیا جان به نظرت موفق نبودن؟! علاوه بر صحبت های ابولفضل جان در مورد چلسی.سیتی هم بد کار نکرده.تیمی که خواب قهرمانی رو نمی دید قهرمان لیگ شد.امسال هم اتحادیه رو برد و به احتمال زیاد دوباره لیگو میگیره.سی ال رفت تو اولین تجربه هاش بد هم کار نکرد.امسال تو گروهی بایرنو تو خونش برد.منچسنر رقیب سنتیشو 6 تایی کرد,امسال هم 3-0 زد.ارسنال و لیور و... رو هم تو دو سال اخیر مقتدرانه برده و بهترین خط حمله دنیا رو داره.برا تیمی که همیشه میانه های رو به پایین جدول دست و پا میزد و با تیمای بالا جدول حماسه سازی میکرد و سهمیه یورو لیگ نهایت ارزوش بود این نتایج تا اینجا عالیه


پاسخ شما : قبول دارم اما من دارم تیم خودمون میگم ببین ارسنال با چه بازیکنهای داره واسه قهرمانی میجنگه !!!!

حسین ملازینل در 18/1/1393 | 11:19 گفت:

سلام به همه...

من فقط اومدم یه سلامی عرض کنم به همه تا نگن طرفدارای ونگر چند روز آفتابی نمیشن...

البته من فقط طرفدار ونگر نیستم...

من طرفدار آرسنال و قدردان ونگر هستم...

siamak در 18/1/1393 | 10:06 گفت:

درست اقا همه حرفای شماها درست
ولی کاش ادم دو رو نباشه نظرات اول فصل هم هستن.بحث ما ه باعث میشه ونگر بره نه بمونه ما صدامون به زور به گوش هم میرسه فقط داریم حرص میخوریم.
فصل گذشته دقیقا اینطور شد باز وقتی از تاتی عقب افتادیم واسه سهمیه خواهر مادر ونگر اینجا شستن.ولی باز اخر فصل نتیجه چیز دیگه ای بود.من بهش اعتماد دارم حالا هرچقد دوست داشتین فحشم بدین اما من نظر خودمو دارم
با این لشکر مصدوم بعد نیم فصل کلا تیم ما فلج شد.ما مهاجم که نداریم فقط قدرت هافبکامون سرپا بودیم.
کدوم ستاره رو بخره؟؟سوارز؟بیل؟؟کاوانی؟؟فالکائو؟؟؟واسه این بازیکنا تیمای مث چلسی و رئال سیتی بالی 100 میلیون هم میدن شک نکنید و چطور دستمون بهشون برسه؟مسوت اوزیلم ناگهانی اومد وگرنه منچستر تا 60یا70 تا هم میداد براش
چلسی و سیتی کمرین بازیکنشون 30پوند اب خورده براشون و ما اولین سال بود که یکم بودجه داشتیم واسه نقل وانتقال
ونگر خوشش میاد تحقیر شه.خوشش میاد دست و پا بزنه واسه سهمیه.و همه رو سکته بده.درست شما راست میگید ولی وقتی ما مجبور شدیم ی دفاعی و م مرته ساکر بخریم این میشه اخرش یا ارتتا رو گیر بدیم چون پول نبوده و خیلی از این پول پرستا تیمو بد گوه کشیدن.اه کلیچی میموند الان چپمون این وضعش بود؟؟اگه اون فابرگاس پدرسگ میموند یا نصری یا وان پرسی یا ادبایور یا سانگ الان مجبور بودیم این احمقا رو بازی بدیم تیم که ونگر میخواست جمع کنه رو همه فروختن همه رو چه انتظاری دارین بعد.شما راست میگین ونگر دوست داشته این بازیکنا که پرد همه دراوردن تا ادم شن رو بفروشه
یا میاین میگین ونگر پرستا؟؟؟؟ینی چی این حرف خداوکیل خجالت دارهینی دشمن این تمین کسای که ونگر رو دوست دارن
اگه انقده بد بوده امیدوارم بره از این تیم مرب پی اس جی شه و اون موقع ما اینجا چی میگیم وقتی با پی اس جی جام بگیره میگیم اونجا یه قطبیه همش پول خرج میکنن چوب رو سر تیم باشه معلومه قهرمان میشه.درسته؟معلومه
اینجا وقتی ارسنال ارسنال میکنید همین اقای ونگر بود که ارسنالو رو به این ارسناللل تبدیل کرد و تو اوج بدبختی نزاشت سقوط کنه همون تیم که هنوز رکورد داره تو شکست نخوردن.همون مردی که سالی دوتا دوتا جام اورد و ارسنال ارسنال شد تا قبل اون قبل اومدن عربا و روسا سیتی کجا بودد چلسی خر کی بود.تو اون سالا اگه این ونگر نبود شاید این تیم ب زور خودشو گیر میداد تو لیگ یا میفتاد با دوتا بچه هرسال سهمیه گرفت 16 ساله با سیلوستره اشغالای تیمای دیگه.چطور اون موقع تحمل بوده الان که تیم وضع مالیش خوب شده واسه اولین بار ونگر بد شده.اوزیلو گرفت مصدوم شد.چوب های خشک که شذه بودن بازیکن همه مصدوم شدن واقعا چشتون ب مورینیو افتاده اینجور میگین ونگرم بره چلسی حتما از اون بهتره بره پی اس جی بره رئال.راستی این ونگر همونه واسه ساختن ارسناللللللل که میگین پیشنهاد رئال کهکشانی رد کرد

siamak در 18/1/1393 | 10:06 گفت:

درست اقا همه حرفای شماها درست
ولی کاش ادم دو رو نباشه نظرات اول فصل هم هستن.بحث ما ه باعث میشه ونگر بره نه بمونه ما صدامون به زور به گوش هم میرسه فقط داریم حرص میخوریم.
فصل گذشته دقیقا اینطور شد باز وقتی از تاتی عقب افتادیم واسه سهمیه خواهر مادر ونگر اینجا شستن.ولی باز اخر فصل نتیجه چیز دیگه ای بود.من بهش اعتماد دارم حالا هرچقد دوست داشتین فحشم بدین اما من نظر خودمو دارم
با این لشکر مصدوم بعد نیم فصل کلا تیم ما فلج شد.ما مهاجم که نداریم فقط قدرت هافبکامون سرپا بودیم.
کدوم ستاره رو بخره؟؟سوارز؟بیل؟؟کاوانی؟؟فالکائو؟؟؟واسه این بازیکنا تیمای مث چلسی و رئال سیتی بالی 100 میلیون هم میدن شک نکنید و چطور دستمون بهشون برسه؟مسوت اوزیلم ناگهانی اومد وگرنه منچستر تا 60یا70 تا هم میداد براش
چلسی و سیتی کمرین بازیکنشون 30پوند اب خورده براشون و ما اولین سال بود که یکم بودجه داشتیم واسه نقل وانتقال
ونگر خوشش میاد تحقیر شه.خوشش میاد دست و پا بزنه واسه سهمیه.و همه رو سکته بده.درست شما راست میگید ولی وقتی ما مجبور شدیم ی دفاعی و م مرته ساکر بخریم این میشه اخرش یا ارتتا رو گیر بدیم چون پول نبوده و خیلی از این پول پرستا تیمو بد گوه کشیدن.اه کلیچی میموند الان چپمون این وضعش بود؟؟اگه اون فابرگاس پدرسگ میموند یا نصری یا وان پرسی یا ادبایور یا سانگ الان مجبور بودیم این احمقا رو بازی بدیم تیم که ونگر میخواست جمع کنه رو همه فروختن همه رو چه انتظاری دارین بعد.شما راست میگین ونگر دوست داشته این بازیکنا که پرد همه دراوردن تا ادم شن رو بفروشه
یا میاین میگین ونگر پرستا؟؟؟؟ینی چی این حرف خداوکیل خجالت دارهینی دشمن این تمین کسای که ونگر رو دوست دارن
اگه انقده بد بوده امیدوارم بره از این تیم مرب پی اس جی شه و اون موقع ما اینجا چی میگیم وقتی با پی اس جی جام بگیره میگیم اونجا یه قطبیه همش پول خرج میکنن چوب رو سر تیم باشه معلومه قهرمان میشه.درسته؟معلومه
اینجا وقتی ارسنال ارسنال میکنید همین اقای ونگر بود که ارسنالو رو به این ارسناللل تبدیل کرد و تو اوج بدبختی نزاشت سقوط کنه همون تیم که هنوز رکورد داره تو شکست نخوردن.همون مردی که سالی دوتا دوتا جام اورد و ارسنال ارسنال شد تا قبل اون قبل اومدن عربا و روسا سیتی کجا بودد چلسی خر کی بود.تو اون سالا اگه این ونگر نبود شاید این تیم ب زور خودشو گیر میداد تو لیگ یا میفتاد با دوتا بچه هرسال سهمیه گرفت 16 ساله با سیلوستره اشغالای تیمای دیگه.چطور اون موقع تحمل بوده الان که تیم وضع مالیش خوب شده واسه اولین بار ونگر بد شده.اوزیلو گرفت مصدوم شد.چوب های خشک که شذه بودن بازیکن همه مصدوم شدن واقعا چشتون ب مورینیو افتاده اینجور میگین ونگرم بره چلسی حتما از اون بهتره بره پی اس جی بره رئال.راستی این ونگر همونه واسه ساختن ارسناللللللل که میگین پیشنهاد رئال کهکشانی رد کرد

محمد يزداني در 18/1/1393 | 09:10 گفت:

به نظرم اگه اگه ونگر نمیخواد بازیکن با کیفیت بخره(بازیکن با کیفیت که بیشتر مربیا اونو با کیفیت بدونن نه فقط ونگر مصر باشه که با کیفیته)بهترین کار اینه که بره چون حداقل یکی میاد که کیفیتاش با ونگر متفاوته.اون میدونه که ژیرود بنتنر سانوگو دیابی جنکینسون مونرئال و ... کیفیت ندارن و یا اگه با کیفیتن در حد استوک سیتی هستن نه آرسنال.

میثم محمودی در 18/1/1393 | 08:47 گفت:

ونگر خودش باعث ضعف الان ارسناله
خرید نکردن
نداشتن یه مربی بدنساز خوب
ترسو بودن
شریک مدیران باشگاه بودن
تعویض های بد در حین بازی
رفتن بازیکنان بزرگ از تیم اونم باقیمتهای بسیار کم و اون دادن با رقیبان
دیگه چطوری بگم که ونگر یه پادشاه شکست خورده ست
ونگر داره تو ارسنال فقط گاز میخوره راه نمیره سر جاش میخ شده

محمد مهدي نوروزي در 18/1/1393 | 07:43 گفت:

بارسلونا نون بازیکن های خودشو می خوره مسی ژاوی اینیستا بوسکتس

رئالم هر چی ستاره بخواد می خره


چرا بازم بارسا سرور رئاله
مشکل یه جای دیگه هست داش من

abolfazl alayi fard در 18/1/1393 | 01:49 گفت:

و اگه خرید نکنه ونگر بازم( خرید خوب) با رفتنش کمک بزرگتری به آرسنال میکنه
خدانگهدار

abolfazl alayi fard در 18/1/1393 | 01:45 گفت:

نقل قول : Kiavash:
به نظرت چلسی و سیتی نسبت به پولی که خرج کردن خیلی موفق بودن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
-----------------------------------------------------------
کیا جان به نظرت موفق نبودن؟! علاوه بر صحبت های ابولفضل جان در مورد چلسی.سیتی هم بد کار نکرده.تیمی که خواب قهرمانی رو نمی دید قهرمان لیگ شد.امسال هم اتحادیه رو برد و به احتمال زیاد دوباره لیگو میگیره.سی ال رفت تو اولین تجربه هاش بد هم کار نکرد.امسال تو گروهی بایرنو تو خونش برد.منچسنر رقیب سنتیشو 6 تایی کرد,امسال هم 3-0 زد.لیور و چلسی... رو هم تو دو سال اخیر مقتدرانه برده و بهترین خط حمله دنیا رو داره.برا تیمی که همیشه میانه های رو به پایین جدول دست و پا میزد و با تیمای بالا جدول حماسه سازی میکرد و سهمیه یورو لیگ نهایت ارزوش بود این نتایج تا اینجا عالیه


پاسخ شما : من عاشق ونگرم و برمیگردم به حرف خودش و بهتره یه سری از هوادارا مسائلو احساسی نکنن و درست ببینن.
ونگر تو یکی از مصاحبه هاش اشاره کرد به اینکه ما با تیمایی رقابت میکنیم که به راحتی دارای ترازهای مالی منفی(اونم نه منفیه معمولی، منفی نجومی) در حد150 میلیون پوند(چلسی و سیتی که این ترازا برا صبحونشونه) رقابت میکردیم در حالی که ما ترازمون باید( دوستان توجه کنید باید) مثبت20یا 30 میلیون پوند می بود.
این وضعیت اگر اذامه داشته باشه آرسنال زیر چرخای تیمایی مثل سیتی و چلسی و جدیدا تاتنهام له میشه. چه بخوایم چه نخوایم.
امیدوارم ونگر خریدای خوب بکنه و آرسنال فصل بعد فوق العاده ظاهر بشه و قهرمان بشه.
برای همه روشنه که این تیم بدون ترمیم و اضافه شدن 5 یا 6 بازیکن در سطح خوب(نه در حد رونالدو و مسی ستاره نه در حد حضرت استاد جیرود بدون شرح) نمیتونه کاری از پیش ببره. چون فوتبال بازیه که باید همه جوانبشو سنجید حتی مصدومیت ها و جایگزینهای اونها
با تشکر از آرین عزیز
شب بخیر

محسن عاشوری در 18/1/1393 | 01:09 گفت:

نقل قول : شاید شما یادت نیاد ولی چلسی وضعش جوری بود که افتخارشون این بود که هاسلبنک تو تیمشون بازی میکنه. انقد مفتضح بودن

پاسخ شما : آره والا یه زمانی به این بازیکن متوسط افتخار میکردن : "جیمی فلوید هاسلبنک"
ولی حالا چی ؟؟

آرین در 18/1/1393 | 01:00 گفت:

Kiavash:
به نظرت چلسی و سیتی نسبت به پولی که خرج کردن خیلی موفق بودن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
-----------------------------------------------------------
کیا جان به نظرت موفق نبودن؟! علاوه بر صحبت های ابولفضل جان در مورد چلسی.سیتی هم بد کار نکرده.تیمی که خواب قهرمانی رو نمی دید قهرمان لیگ شد.امسال هم اتحادیه رو برد و به احتمال زیاد دوباره لیگو میگیره.سی ال رفت تو اولین تجربه هاش بد هم کار نکرد.امسال تو گروهی بایرنو تو خونش برد.منچسنر رقیب سنتیشو 6 تایی کرد,امسال هم 3-0 زد.لیور و چلسی... رو هم تو دو سال اخیر مقتدرانه برده و بهترین خط حمله دنیا رو داره.برا تیمی که همیشه میانه های رو به پایین جدول دست و پا میزد و با تیمای بالا جدول حماسه سازی میکرد و سهمیه یورو لیگ نهایت ارزوش بود این نتایج تا اینجا عالیه

آرین در 18/1/1393 | 00:57 گفت:

پاسخ شما : به نظرت چلسی و سیتی نسبت به پولی که خرج کردن خیلی موفق بودن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
----------------------------------------------------
کیا جان به نظرت موفق نبودن؟! علاوه بر صحبت های ابولفضل جان در مورد چلسی.سیتی هم بد کار نکرده.تیمی که خواب قهرمانی رو نمی دید قهرمان لیگ شد.امسال هم اتحادیه رو برد و به احتمال زیاد دوباره لیگو میگیره.سی ال رفت تو اولین تجربه هاش بد هم کار نکرد.امسال تو گروهی بایرنو تو خونش برد.منچسنر رقیب سنتیشو 6 تایی کرد,امسال هم 3-0 زد.ارسنال و لیور و... رو هم تو دو سال اخیر مقتدرانه برده و بهترین خط حمله دنیا رو داره.برا تیمی که همیشه میانه های رو به پایین جدول دست و پا میزد و با تیمای بالا جدول حماسه سازی میکرد و سهمیه یورو لیگ نهایت ارزوش بود این نتایج تا اینجا عالیه

abolfazl alayi fard در 18/1/1393 | 00:41 گفت:

شاید شما یادت نیاد ولی چلسی وضعش جوری بود که افتخارشون این بود که هاسلبنک تو تیمشون بازی میکنه. انقد مفتضح بودن

abolfazl alayi fard در 18/1/1393 | 00:38 گفت:

نقل قول : نقل قول : چلسی جام نیاورده؟ منچستر موفق نبوده؟!!!!!!!!! قهرمانی های منچستر کجاش کثیف بودن؟! قهرمانی های لیورپول تو سی ال ؟ قهرمانی ویگان پارسال.والا ویگان با اون بازیکنا جام اورده ما 8 ساله نیاوردیم دیگه کثیف تمیز نداره.ونگر فوتبالو اقتصادی میبینه .یا باید تو خودش تغییر ایجاد کنه یا کلا بره.رونالدو رو نخرید.ازاردو نخرید.الان هم دراکسلر رو نخرید که مطمئنا حسرت اینو هم خواهیم خورد.در ضمن خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو.وقتی همه خرج میکننو میلیون میلیون بیشتر از ارزش بازیکن میدن تا به دستش بیارن و از رقباشون عقب نمونن اگه تو این کارو نکنی عقب مونده ای.ونگر که دم از فیر پلی تو نقل و انتقالات میزد الان چی داره بگه.کالشتروم کجامونو تقویت کرد! چی اضافه کرد؟ یووتیچ 5 ماه به ما لینک میشد.یه روز صبح خبرش با سیتی اومد.روز بعدش بست! الانم رو نیمکتش خاک میخوره.ما هم رو نیمکت سانوگو به قول ونگر انری جدید رو داریم.

پاسخ شما : به نظرت چلسی و سیتی نسبت به پولی که خرج کردن خیلی موفق بودن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


پاسخ شما : صد در صد. به نظرت چلسی یه تیمه درجه دوی لیگ انگلیس، اونم نه اروپا، لیگ انگلیس تونسته قهرمان چمپیونزلیگ بشه وچند بار قهرمان لیگ بشه و هر سال تو چمپیونزلیگ جز مدعیای اصلیه و تو لیگ هر سال تو کورس قهرمانیه و اکثر سالا با سهمیه مستقیم رفته اروپا و قهرمانیه یورو لیگ به نظرت به اندازه خرجش موفق نبوده؟ حالا شما بگو

Kiavash در 18/1/1393 | 00:30 گفت:

نقل قول : اگه تو با مقام چهارمی و گلبارون شدن مشکلی نداری خب پسر خب می رفتی طرفدار هال سیتی یا فولهام میشدی.
دیگه الان حتی طرفدار های سرسخت ونگر هم میدونن که دیگه این مربی چیزی نداره به تیم اضافه کنه و داره آبروی آرسنال رو میبره ونگر اگه هر تیمه دیگه ای بود تا الان حتمی اخراجش کرده بودن کثیف بودن به پول خرج کردن و جام آوردن و دل هوادارهارو شاد کردن نیست کثیف بودن به اینه که پول خرج نکنی بازیکن نخری و تیم رو با بازیکنای بی کیفیت بفرستی تو زمین تا تیم تحقیر بشه و بعدش با کمال پرویی و بی شرمی بیایی بگی بازی بعد واکنش نشون میدیم و یه جورایی با احساسات هوادارا بازی کردن .


پاسخ شما : اولا که من 12 ساله طرفدار ارسنالم !! لازم نیست شما بگی طرفدار کدوم تیم باشم !!!!
دوما وقتی باشگاه بودجه مشخی میکنه میخوای ونگر از جیبش خرج کنه ؟؟؟ ها ؟؟؟؟
وقتی یه لشگر مصدوم داره میخوای خودش لخت بشه تو زمین ؟

Kiavash در 18/1/1393 | 00:25 گفت:

نقل قول : چلسی جام نیاورده؟ منچستر موفق نبوده؟!!!!!!!!! قهرمانی های منچستر کجاش کثیف بودن؟! قهرمانی های لیورپول تو سی ال ؟ قهرمانی ویگان پارسال.والا ویگان با اون بازیکنا جام اورده ما 8 ساله نیاوردیم دیگه کثیف تمیز نداره.ونگر فوتبالو اقتصادی میبینه .یا باید تو خودش تغییر ایجاد کنه یا کلا بره.رونالدو رو نخرید.ازاردو نخرید.الان هم دراکسلر رو نخرید که مطمئنا حسرت اینو هم خواهیم خورد.در ضمن خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو.وقتی همه خرج میکننو میلیون میلیون بیشتر از ارزش بازیکن میدن تا به دستش بیارن و از رقباشون عقب نمونن اگه تو این کارو نکنی عقب مونده ای.ونگر که دم از فیر پلی تو نقل و انتقالات میزد الان چی داره بگه.کالشتروم کجامونو تقویت کرد! چی اضافه کرد؟ یووتیچ 5 ماه به ما لینک میشد.یه روز صبح خبرش با سیتی اومد.روز بعدش بست! الانم رو نیمکتش خاک میخوره.ما هم رو نیمکت سانوگو به قول ونگر انری جدید رو داریم.

پاسخ شما : به نظرت چلسی و سیتی نسبت به پولی که خرج کردن خیلی موفق بودن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

abolfazl alayi fard در 18/1/1393 | 00:20 گفت:

من با همه ی مطلبت موافقم غیر از این تیکه و حرفم به نظرم کاملا مرتبطه نمیدونم کجاشو نگرفتم

با این قسمتش

فوتبال فقط پول خرج کردن و جام نیست !!! فلسفه ی باشگاه ارسنال (نه ونگر) فوتبال پاک بدون زدوبند . اگه ناراحتین و فکر میکنین ارسنال باشگاهی که 150 میلیون یورو خرج کنه تا یه جام بیاره در اشتباهی !

آرین در 18/1/1393 | 00:15 گفت:

چلسی جام نیاورده؟ منچستر موفق نبوده؟!!!!!!!!! قهرمانی های منچستر کجاش کثیف بودن؟! قهرمانی های لیورپول تو سی ال ؟ قهرمانی ویگان پارسال.والا ویگان با اون بازیکنا جام اورده ما 8 ساله نیاوردیم دیگه کثیف تمیز نداره.ونگر فوتبالو اقتصادی میبینه .یا باید تو خودش تغییر ایجاد کنه یا کلا بره.رونالدو رو نخرید.ازاردو نخرید.الان هم دراکسلر رو نخرید که مطمئنا حسرت اینو هم خواهیم خورد.در ضمن خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو.وقتی همه خرج میکننو میلیون میلیون بیشتر از ارزش بازیکن میدن تا به دستش بیارن و از رقباشون عقب نمونن اگه تو این کارو نکنی عقب مونده ای.ونگر که دم از فیر پلی تو نقل و انتقالات میزد الان چی داره بگه.کالشتروم کجامونو تقویت کرد! چی اضافه کرد؟ یووتیچ 5 ماه به ما لینک میشد.یه روز صبح خبرش با سیتی اومد.روز بعدش بست! الانم رو نیمکتش خاک میخوره.ما هم رو نیمکت سانوگو به قول ونگر انری جدید رو داریم.

saeed در 18/1/1393 | 00:09 گفت:

اگه تو با مقام چهارمی و گلبارون شدن مشکلی نداری خب پسر خب می رفتی طرفدار هال سیتی یا فولهام میشدی.
دیگه الان حتی طرفدار های سرسخت ونگر هم میدونن که دیگه این مربی چیزی نداره به تیم اضافه کنه و داره آبروی آرسنال رو میبره ونگر اگه هر تیمه دیگه ای بود تا الان حتمی اخراجش کرده بودن کثیف بودن به پول خرج کردن و جام آوردن و دل هوادارهارو شاد کردن نیست کثیف بودن به اینه که پول خرج نکنی بازیکن نخری و تیم رو با بازیکنای بی کیفیت بفرستی تو زمین تا تیم تحقیر بشه و بعدش با کمال پرویی و بی شرمی بیایی بگی بازی بعد واکنش نشون میدیم و یه جورایی با احساسات هوادارا بازی کردن .

Kiavash در 18/1/1393 | 00:07 گفت:

نقل قول : از کی تا حالا خرید ستاره برای موفقیت تیم شده فوتبال کثیف؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فلسفه آرسنال به نظرت نخریدن بازیکن و پرورش بازیکنای جوون به صورت افراطیه؟
نه برادر، همین ونگری که همه بهش میگن خسیس بارها اعلام کرده که بخاطر شرایط مالی(که دلیلشو هممون میدونیم) نتونسته بازیکن خوب بخره. فلسفه آرسنال قهرمان شدن با بازی زیباست با استفاده از بازیکنای جوون در کنار ستاره ها،نه جوونگرایی افراطی و بی نتیجه(البته خیلیا فکر میکنن دومیه).

ونگر نشون داد تو این فصل پول باشه اهل خرید هست.بعضیا میگن فشار هوادار باعث شد ولی خودمون میدونیم زیر بار فشار نمیره.ونگر دیدشم بازه برای خرید. امیدوارم ونگر بال تمام عیارو بازم ببینم ولی با بازیکنایی مثل هانری پیرس لیونبرگ و...

اگرم باور داره بدون بازیکن خوب میشه قهرمان شد و مدعی بود و قابل احترام ، اگه بره کار درست تری انجام داده و همه به خوبی ازش یاد میکنند.

هیچکس نمیتونه انکار کنه که سیتی و چلسی و پاریس سنت جرمن الان برای همه، تیمای کلاس بالایی محسوب میشن وهمچنین مدعی ودرچه یک. الان سنت جرمن تو چمپیونزلیگ جز مدعی های اصلیه. پس انقد تیم قدرتمندمونو که از امسال به بعد میتونه خوب هزینه کنه رو با این حرفا به گداخونه تشبیه نکنید. ممنون


پاسخ شما : نه دوست عزیز شما مثل این که شما مطلب و نگرفتی !!! منظور من چیزه دیگه ای بود
نظر شما هم محترمه

Kiavash در 18/1/1393 | 00:04 گفت:

نقل قول : بابا نگو این حرفا رو .. ما هم باید کثیف باشیم ..
فوتبال همینه چرا ما مثل بایرن و رئال ستاره های تیمای دیگرو نخریم ؟؟
وقتی همه کثیف و آشغال هستن چرا ما کثیف نباشیم ؟؟
.. منم تا چندسال پیش مثل تو فکر میکردم .. اما فوتبال الان شده این و آرسنال به تنهایی نمیتونه درستش کنه

مثل این میمونه که بعضیا با پارتی میرن سر کار .. خیلیای دیگه هم می بینند که فایده نداره و چاره ای واسشون نمونده پس :
پس : در نتیجه اونا هم دنبال پارتی میگردن


پاسخ شما : داش محسن کدومش خوبه قهرمانی با فوتبال پاک ؟ یا کثیف ؟
شاید الان چند سالی که جام نگرفتیم همه میخوان جام بگیریم اما موفقیت به چه قیمتی ؟
شاید مقطعی همه اروم بشن اما همه بعدن پشیمون میشن

abolfazl alayi fard در 18/1/1393 | 00:02 گفت:

از کی تا حالا خرید ستاره برای موفقیت تیم شده فوتبال کثیف؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فلسفه آرسنال به نظرت نخریدن بازیکن و پرورش بازیکنای جوون به صورت افراطیه؟
نه برادر، همین ونگری که همه بهش میگن خسیس بارها اعلام کرده که بخاطر شرایط مالی(که دلیلشو هممون میدونیم) نتونسته بازیکن خوب بخره. فلسفه آرسنال قهرمان شدن با بازی زیباست با استفاده از بازیکنای جوون در کنار ستاره ها،نه جوونگرایی افراطی و بی نتیجه(البته خیلیا فکر میکنن دومیه).

ونگر نشون داد تو این فصل پول باشه اهل خرید هست.بعضیا میگن فشار هوادار باعث شد ولی خودمون میدونیم زیر بار فشار نمیره.ونگر دیدشم بازه برای خرید. امیدوارم ونگر بال تمام عیارو بازم ببینم ولی با بازیکنایی مثل هانری پیرس لیونبرگ و...

اگرم باور داره بدون بازیکن خوب میشه قهرمان شد و مدعی بود و قابل احترام ، اگه بره کار درست تری انجام داده و همه به خوبی ازش یاد میکنند.

هیچکس نمیتونه انکار کنه که سیتی و چلسی و پاریس سنت جرمن الان برای همه، تیمای کلاس بالایی محسوب میشن وهمچنین مدعی ودرچه یک. الان سنت جرمن تو چمپیونزلیگ جز مدعی های اصلیه. پس انقد تیم قدرتمندمونو که از امسال به بعد میتونه خوب هزینه کنه رو با این حرفا به گداخونه تشبیه نکنید. ممنون

Kiavash در 18/1/1393 | 00:01 گفت:

نقل قول : الان یعده میان میگن فلان.... حرف دل منو زدی ما تا آخر با ونگر یا بدون ونگر پای این تیم هستیم .....
میدونین امسال حتی هواداران تیمهای دیگه هم به آرسنال امید داشتن و حتی بعد این شکستها همه میگن خدایی حق آرسنال بود امسال جام بگیره... من نمیگم هوادارای تیمهای رقیب میگن....
چرا چون در اکثر صحنه ها آرسنال سعی خودشو کرد ولی افسوس که باید بیشتر سعی میکرد....
امید به فردایی بهتر برای آرسنال....


پاسخ شما : مخلصیم
داش علی ارسنال و به خاطر همین چیزا باید دوست داشت !!

Kiavash در 18/1/1393 | 00:00 گفت:

نقل قول : سردار ازمونو میخواد بیاره برا همین دیگه مشکل سردارش هم حل میشه.سردار رویانیان رو هم بیاره مدیریت که دیگه میریم برا جام جهانی از هر 3 بازی 12 امتیاز میگیریم


پاسخ شما : ایول ایول !!!!!!!!!!

Kiavash در 17/1/1393 | 23:59 گفت:

نقل قول : دمت گرم. تیمای دیگه خیلی اشغالن.
مثلا ریال مادرید خر به جای انجلوتی بیاد سرمربی بشه همین نتیجه رو میگیره.
اصن نیاز به سرمربی نداره


پاسخ شما : داش علی همینه واقعا به نظرت کسای مثل گواردیولا مورینیو انجلوتی حاضری خورن تیمای که اینا دارن به چوبم بدی قهرمان میکنه !!!

محسن عاشوری در 17/1/1393 | 23:56 گفت:

بابا نگو این حرفا رو .. ما هم باید کثیف باشیم ..
فوتبال همینه چرا ما مثل بایرن و رئال ستاره های تیمای دیگرو نخریم ؟؟
وقتی همه کثیف و آشغال هستن چرا ما کثیف نباشیم ؟؟
.. منم تا چندسال پیش مثل تو فکر میکردم .. اما فوتبال الان شده این و آرسنال به تنهایی نمیتونه درستش کنه

مثل این میمونه که بعضیا با پارتی میرن سر کار .. خیلیای دیگه هم می بینند که فایده نداره و چاره ای واسشون نمونده پس :
پس : در نتیجه اونا هم دنبال پارتی میگردن

علی در 17/1/1393 | 23:40 گفت:

الان یعده میان میگن فلان.... حرف دل منو زدی ما تا آخر با ونگر یا بدون ونگر پای این تیم هستیم .....
میدونین امسال حتی هواداران تیمهای دیگه هم به آرسنال امید داشتن و حتی بعد این شکستها همه میگن خدایی حق آرسنال بود امسال جام بگیره... من نمیگم هوادارای تیمهای رقیب میگن....
چرا چون در اکثر صحنه ها آرسنال سعی خودشو کرد ولی افسوس که باید بیشتر سعی میکرد....
امید به فردایی بهتر برای آرسنال....

آرین در 17/1/1393 | 23:36 گفت:

سردار ازمونو میخواد بیاره برا همین دیگه مشکل سردارش هم حل میشه.سردار رویانیان رو هم بیاره مدیریت که دیگه میریم برا جام جهانی از هر 3 بازی 12 امتیاز میگیریم

Alireza در 17/1/1393 | 23:32 گفت:

دمت گرم. تیمای دیگه خیلی اشغالن.
مثلا ریال مادرید خر به جای انجلوتی بیاد سرمربی بشه همین نتیجه رو میگیره.
اصن نیاز به سرمربی نداره