5 نکته که از بازی یاد گرفتیم

نویسنده: امیرحسین

وبلاگ من
نویسنده: امیرحسین
دانشجو رشته it
کل بازدید: 15,438 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

5 نکته که از بازی یاد گرفتیم

سلام میدونم همه عصبانی هستین ولی واقعیت همینه که دارین میبینین
5 نکته ای که از بازی آرسنال لستر یاد گرفتیم.1-آرسن ونگر با بازی دادن سانوگو در بازی های فیزیکی ضربه ی مهلکی به آرسنال خواهد زد.
یایا پیشرفت داشته ولی هنوز در سطح بازیهای مهم خارج از خانه نیست و نیاز به تجربه بیشتری دارد اما این کار در اول فصل خیلی منطقی نیست و از طرفی بازی گرفتن از او در بازهای فیزیکی با توجه به فیزیک نه چندان خوب او کار را برای گلزنی بسیار سخت میکند.
2-اوزیل در سمت چپ کاملا محو خواهد شد او باید در پست شماره 10 بازی کند.
مسوت که در چند بازیه اخیر به بی انگیزگی متهم شده در این بازی هم این گونه نشان داد و حرکات تنبل وار او سرعت هافبک را پایین می آورد اما ما دیدیم زمان بازی مابل آرژانتین وقتی که او به وسط می آمد متحول میشد و میتوان نتیجه گرفت بی انگیزگی او به خاطر نبودن انتخاب اول در پست شماره 10 باشد.
3-سانچز و یک بازی خوب.
الکسیس در این ازی از اعتماد به نفس بالاتری برخودار بود و توانست گلزنی کند و دفاع را آزار دهد چیزی که از بقیه بازیکنان نمیتوان دید.او بسیار میل به حمله دارد و به نظرم در غیاب ژیرو باید در نوک بازی کند.
4 - 4141 آرسنال دارای ضعف های بسیاریست.
4141 که سیستم بسیار خوبی است شرایطی دارد که آرسنال در این لحظه هیچ کدام از این شرایط را ندارد 
1-باید دارای مدافعانی سریع باشد
2-هافبک دفاعی تنومندی برای خنثی کردن ضد حملات داشته باشد.
3-باید دارای وینگهای تخصصی باشد که با وجود اوزیل در زمین آرسنال این شرط را دارا نیست.
4-مهاجمی تنومند داشته باشد که بتواند به تنهایی با مدافعان رقابت کند یعنی ژیرو نه سانوگو.
پس با این شرایط 4141 به درد آرسنال نمیخوره
5-ونگر باید خرید کند.
اگر به چلسی و سیتی نگاه کنیم اگر بازیکنی مصدوم شود جایگزینش مشکلی در تیم به وجود نمی آورد اما آرسنال اینگونه نیست همانطور که من در پست قبلیم گفتم آرسنال احتیاج به هافبک دفاعی داره و من مثل همه شما از خرید مهاجم استقبال میکنم با اینکه نظر هنوز همینه که ما احتیاج نداریم ولی همچین اتفاقی نخواهد افتاد.
نوکر همه ی آرسنالیها.
تشکر شده توسط : امیرحسین , sepehr , مهدی ,

ثبت نظر شمانظرات پیشین

amin در 10/6/1393 | 01:02 گفت:

به نظر منم سانوگو اونقدا که دوستان مورد عنایت قرادش دادن بد نبود . حداقلش این بود که مث ژیرو یه جا وای نمیسه و چارتا فرار خوب ازش دیدیم . جایگیری هاشم خیلی خوبه . رو گل اول پاس کازورلا فوقالعاده بود ولی خوب از جایگیری سانوگو هم نمیتونیم به این راحتی ها بگذریم . یا مثلاً یه صحنه که کازورلا پاس این بار به رمزی داد سانوگو خیلی خوب رفت جایگیری کرد ولی در کمال تعجب رمزی موقعیت 100% گل رو از دست داد . اگه میداد به سانوگو دروازه خالی بود ولی خودش زد
پستتم خوب بود . دوستان بدونن من با انتقاد مخالف نیستم . با توهین به تیم مخالفم که بچه ها اونو در قالب انتقاد بیان میکنن .
توجه داشته باشید که اینجا لیگ انگلیسه . اینکه بگیم چلسی اورتون و لستر رو برد و ما فقط مساوی کردیم یه مقایسه ی کاملاً غلط هست . چون اینجا لیگ انگلیسه و میشه خیلی از این مثالا اورد
مثلا پارسال ما از بازی رفت رو از ساوتهمپتون بردیم ولی لیورپول باخت . یا مثلاً ما از نیوکاسل بردیم ولی چلسی ازش باخت . حالا این مقایسه ها درستن واسه سنجش یه تیم؟ قطعا نه .

علي طرفي در 10/6/1393 | 00:28 گفت:

نقل قول : به نظر من سانوگو این قدر هم نباید مورد حمله قرار بگیره ! بیچاره فقط یه تک به تک خراب کرد که ژیرودم همیشه داره ، بحث شرکت در پاسکاری های پشت محوطه هست که از ژیرود بدتر جلوه دادتش. در کل هافبک هامون خسته بودند که نتیجش دوتا مصدومیت و کم تحرکی رمزی هم بود!
دفاع به شدت ضعف داره وقتی اینجوری مثل هلو دریبل میخوردند یاد بازی های سیتی و لیور پارسال افتادم و همون اشتباه ها رو میدیدیم مثل پاس های خطرناک و اشتباه که باید این مسئله رو مربی ها حل کنند چون بازیکن هامون استعداد اصلاح شدن رو دارند و حد اقل پاسکاری و لایی خوردن! رو میشه درست کرد.


پاسخ شما : امين تو داشتي كدوم بازي رو نگاه ميكردي؟؟؟سانوگوه كل سيستم تهاجمي تيم رو هم ريخت،حتي مانع گل زدن تيم بود حواست بود سانتي و سانچز و اوزيل و حتي رمزي وسطاي نيمه دوم بهش پاس نميدادن؟چون ميدونستن بهش پاس بدن خراب ميكنه خدايي روحيه تيم رو اورده بود پايين

amin در 10/6/1393 | 00:15 گفت:

به نظر من سانوگو این قدر هم نباید مورد حمله قرار بگیره ! بیچاره فقط یه تک به تک خراب کرد که ژیرودم همیشه داره ، بحث شرکت در پاسکاری های پشت محوطه هست که از ژیرود بدتر جلوه دادتش. در کل هافبک هامون خسته بودند که نتیجش دوتا مصدومیت و کم تحرکی رمزی هم بود!
دفاع به شدت ضعف داره وقتی اینجوری مثل هلو دریبل میخوردند یاد بازی های سیتی و لیور پارسال افتادم و همون اشتباه ها رو میدیدیم مثل پاس های خطرناک و اشتباه که باید این مسئله رو مربی ها حل کنند چون بازیکن هامون استعداد اصلاح شدن رو دارند و حد اقل پاسکاری و لایی خوردن! رو میشه درست کرد.

مهرزاد در 9/6/1393 | 23:57 گفت:

وستان یکی جواب سواله منو بده:

صرف نظر از نتیجه و نوع بازی واقعا واقعا اگه سانوگو فرانسوی نبود باز هم می خریدش؟ تو رو خدا یکی جواب بده.

MHMD در 9/6/1393 | 23:40 گفت:

ما در مورد تعداد خرید تو پستهای مختلف صحبت می کنیم بعد ونگر میگه تیم خوبه بازیکن نمی خواد بفرما رمی که رفت

Ehsan در 9/6/1393 | 23:28 گفت:

بچه ها ما چقدر بد شانسیم فرانسوی نشدیم وگرنه الان تو ارسنال داشتیم مهاجم نوک بازی میکردیمW:

Alireza در 9/6/1393 | 23:21 گفت:

حیف که نمیشه اینجا توهین کرد وگرنه هر چی از دهنم در میومد میگفتم
آخه این چه طرز بازی کردنه
آشغال ترین بازی آذسنال در قرن اخیر همین بازی بود
یعنی واقعا افتضاح بودیم
حیف و صد حیف که نمیشه فحش داد وگرنه جوری به سانوگو فحش میدادم که فردا خودش از تیم بره کنار اصن فوتبالو کنار بزاره
آقای ونگر ما مهاجم میخوایم و هافبک دفاعی
اگه تیم همینجوری بمونه همه چیزو از دست میدیم حتی سهمیه هم نمیگیریم

sepehr در 9/6/1393 | 22:41 گفت:

آقای ونگر در مورد نتیجه؟
من به لستر سیتی اعتبار می دهم...آن ها بسیار با انگیزه بازی کردند و بیایید واقع نگر باشیم.آنها بسیار خوب بودند و ما می توانستیم شکست بخوریم. بیایید روی بازی بعدی تمرکز کنیم...آقای ونگر نیازی به مهاجم ندارید؟
خیر.شما همیشه فکر میکنید جواب همیشه خارج از باشگاه است.اگر شما به تعداد مهاجمانم نگاه کنید شگفت انگیز است ، ما سانوگو ، کمپل ، پودولسکی را داریم که می توانند در آنجا بازی کنند...

آقای ونگر در مورد هافبک دفاعی؟
ما فلامینی و آرتتا را داریم که در آنجا بازی میکنند.دیابی را هم داریم که بازگشت او مانند خرید بازیکن جدیدی است.البته من به اکسلید چمبرلین هم گفته ام آینده او هافبک مرکزی است...


دوستان من که واقعا بریدم!... ونگر خودشو زده به خواب!... ونگر دقیقا میدونه مشکل تیم چیه... نمی خواد حل کنه... چون بسیار بسیار لج بازه... اصلا هوادارا براش مهم نیستن...
تا ونگرهست تیم هیچی نمیشه...قول میدم بهتون...
من که از امشب تصمیم گرفتم دیگه بازیهای آرسنالو نبینم...واقعا 6-7 سال گفتم پول نداره...امسالم داشت چیکار کرد؟

sepehr در 9/6/1393 | 22:39 گفت:

آقای ونگر در مورد نتیجه؟
من به لستر سیتی اعتبار می دهم...آن ها بسیار با انگیزه بازی کردند و بیایید واقع نگر باشیم.آنها بسیار خوب بودند و ما می توانستیم شکست بخوریم. بیایید روی بازی بعدی تمرکز کنیم...آقای ونگر نیازی به مهاجم ندارید؟
خیر.شما همیشه فکر میکنید جواب همیشه خارج از باشگاه است.اگر شما به تعداد مهاجمانم نگاه کنید شگفت انگیز است ، ما سانوگو ، کمپل ، پودولسکی را داریم که می توانند در آنجا بازی کنند...

آقای ونگر در مورد هافبک دفاعی؟
ما فلامینی و آرتتا را داریم که در آنجا بازی میکنند.دیابی را هم داریم که بازگشت او مانند خرید بازیکن جدیدی است.البته من به اکسلید چمبرلین هم گفته ام آینده او هافبک مرکزی است...


دوستان من که واقعا بریدم!... ونگر خودشو زده به خواب!... ونگر دقیقا میدونه مشکل تیم چیه... نمی خواد حل کنه... چون بسیار بسیار لج بازه... اصلا هوادارا براش مهم نیستن...
تا ونگرهست تیم هیچی نمیشه...قول میدم بهتون...
من که از امشب تصمیم گرفتم دیگه بازیهای آرسنالو نبینم...واقعا 6-7 سال گفتم پول نداره...امسالم داشت چیکار کرد؟

امیرحسین در 9/6/1393 | 22:39 گفت:

نقل قول : یه سری بچه ها هستن با یه پیروزی میان میگن ما قهرمانیم وin wenger we turst ولی خدانکه یه باخت تیم بیاره همون ادما میان میگن ونگر ال ونگر بل ونگر بیشتر میدونه یا شماها

پاسخ شما : مشتی پسر من به ونگر نمیگم ال و بل من با دیدن بازی 5 نکته مهمو گوشزد کردم و از قبل ازبازی تصمیم گرفته بودم که بعد از هر بازی لیگ این پستو بذارم و نقاط ضغف و قوت تیمو بگم و اصلا کاری به نتیجه ندارم.

امیر صفای نیکو در 9/6/1393 | 22:28 گفت:

گلی که خوردیم دقیقا تقصیر مرته ساکر کند بود.
مرسی از پستت

محسن عاشوری در 9/6/1393 | 22:28 گفت:

سیستم 4141 خیلی سیستم خوبیه .. تیم ملی آلمان امسال با همین سیستم جام جهانی رو برد ..
ولی ونگر این سیستم رو درست بلد نیست بچینه ... فعلا این سیستم بدردمون نمیخوره ..

Mohmmadhadi در 9/6/1393 | 22:27 گفت:

یه سری بچه ها هستن با یه پیروزی میان میگن ما قهرمانیم وin wenger we turst ولی خدانکه یه باخت تیم بیاره همون ادما میان میگن ونگر ال ونگر بل ونگر بیشتر میدونه یا شماها

محسن عاشوری در 9/6/1393 | 22:23 گفت:

آيا ما مستحق نيستيم که يک مهاجم نوک زهردار داشته باشيم ؟؟
آيا ما مستحق نيستيم يک مدافع قدرتمند سرعتي داشته باشيم ؟؟

الان 10 ساله ونگر و آرسنال دارن از يک سوراخ گزيده ميشن ، اما بازم سرشون زير برفه و خودشون رو به نفهمي ميزنن ..
ميدونه که سانوگو خيلي کارداره تا بتونه يه مهاجم خوب بشه ولي ...
ميدونه مرته ساکر خيلي کنده و نميتونه از عهده دفاع بر بياد ولي ..

حتی ميدونه بعد از پاتريک ويرا ديگه هافبک سنتر (وسط) درست حسابی نداشتيم ولي ...

خیلی عذاب کشیدیم تو این چند سال .... بخدا هممون خیلی عذاب کشیدیم ..

parsa در 9/6/1393 | 21:48 گفت:

وای وای دارم روانی میشم،سرم داره پاره میشه
ونگر تورو جان هرکی دوس داری آخر فصل برو فقط برو
گندزدی با این ارنج چیدنت،کدوم آدم عاقلی کازورلا که عالی بود میکشه بیرون؟؟؟
چرا رمزی که افتضاح امروز باید کامل بازی کنه یا اوزیل؟
سانوگو فاجعه فاجعه.... اگه هافبک دفاعی یامهاجم نگیریم سهمیه هم نمیگیریم
ونگر روانیم کردی.....
تففففففففففففف