5 نکته از بازی

نویسنده: امیرحسین

وبلاگ من
نویسنده: امیرحسین
دانشجو رشته it
کل بازدید: 15,434 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

5 نکته از بازی

سلام به توپچیهای گل میدونم که اعصاب نذارین چون دیشب اصلا خوب نبودیم ولی خوب بازی نکته هایی رو داشت که براتون توضیح میدم.


ما دیشب بازیو انجام دادیم که من تو این دو سال حتی مواقعی که 5 6 تا خوردیم ندیده بودم ولی شانس هم آوردیم که 6 یا 7 تا نخوردیم خدارو شکر خوب:
1-ارنج اشتباه:
دورتموند به توپگیری و دوندگی زیاد و ضد حملات سریع معروفه و آرسنال با گذاشتن رمسی و اوزیل که دوندگی آنچنانی ندارن به آنها اجازه راحت بازی کردن رو دادیم ونگر میتوانست بجای اوزیل الکس و به جای رمسی کازورلا رو به زمین بیاره یا توماس رو.
اگر یادتون باشه پارسال هم اونا از ما بهتر بازی کردن ولی تنها بازیکنی که وسط زمین پدر همه رو درآورد توماس بود.
2-دفاع بسیار کند:
پر بسیار دفاع خوب و دیوار محکمی هست اما نه برای بازیهای سرعتی بهتر بود که از چمبرز استفاده میشد چون پر به راحتی جا میماند و انگار آرسنال با 10 نفر بازی میکرد و بازی دادن به ارتتا  به نظرم اگر فلامینی به خاطر دوندگی بیشتری که داره بازی میکرد میتوانست بهتر کار کند و ما از این لحاظ بسیار ضربه خوردیم.
3-اولین باخت:
این اولین باخت آرسنال در این فصل بود که مطمئنا شکی به تیم وارد خواهد کرد و تمرکز بازیکنان را بالا میبرد و از طرفی فشار را روی مربی زیاد کرده و ممکن است دست به تغییر بزند و آرسنال نشان داده که همانند ققنوس است و از خاکستر خود دوباره متولد میشود و به زندگی بازمیگردد.
4-سنگربان مطمئن:
ژسنی دیشب از تحقیر شدن آرسنال با سیوهایی که انجام داد جلوگیری کرد اما نتوانست که از شکست جلوگیری کند در بازی با من سیتی هم چند سیو خوب داشت.ژسنی در حال تبدیل شدن به یکی از بهترین سنگربان های جهان است اما سرعت پیشرفت او پایین است و باید به تلاش ادامه داده و میتوان امیدوار بود که یک دروازبان مطمئن را خواهیم دید.
5-ولبک ناامید کننده اما با استعداد:
دیشب دنی از نظر من نا امید کننده بود و دو موقعیت 100% را به بیرون زد که میتوانست جریان بازی را عوض کند چون دورتموند تیمی با روحیه بسیار متغییر است و زمانی که در عین بازی خوب گل بخورد یا عقب بیفتد مانند آرسنال نمیتواند به بازی برگردد و نظم تیمیشان به هم میریزد.اما ولبک آینده روشنی دارد تاکتیک پذیر است سرعت و قدرت بدنی دارد سرزن هم هست و باید روی تمام کنندگی اش بسیار کار کند که من  امیدوارم که بهتر شود و بتواند برای آرسنال گلزنی کند.
نوکر همه توپچیها 

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهرزاد در 26/6/1393 | 18:05 گفت:

داداش نکته ی خاصی در این بازی نبود. میشه تو یه جمله خلاصه کرد : ما گند زدیم!

زمان تغییر است.

امیرحسین در 26/6/1393 | 17:48 گفت:

آرسنالیهای گل من تصمیم گرفتم که بعد از هر بازیه آرسنال این پستو بذارم اگر خوب هست بگین که ادامه بدم اگر بد هست که دیگه این پستو نذارم ممنون.