واقعیت ما

نویسنده: امیرحسین

وبلاگ من
نویسنده: امیرحسین
دانشجو رشته it
کل بازدید: 15,418 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

واقعیت ما

سلام آقایون میدونم اعصاب ندارین ولی میخواستم یه صحبت کوتاهی داشته داشته باشم.


دیروز برخلاف تصور همگان یه بازی خوب در مقابل یه تیم آماده داشتیم و به جز کوش همگی خوب بودن اما کافی نبود چرا که تیم مقابل آماده استفاده از اشتباهات ما بود و این کارو هم کرد ولی میخام بعضی از بازیکنها که مورد بحث هستن در موردشون صحبت کنم.

اوزیل:با صحبت یکی از بچه ها موافقم که در نیمه ی اول بهتر از فابی بود اون رو گیج کرده بود و چرا باید همه چی سر این بدبخت خالی شه وقتی تمام مهاجم ها بیرون محوطه هستن دیگه چه پاس گلی انصافا خودتونو بزارید جاش. ببینید هو اسکورد نمرات بازیکنا رو با مقایسه به هم پستش در اون بازی میده و اوزیل 7 و فابی 8 فقط بخاطر سوتی کوش و اگر پولدی اون توپشو میزد تو گل نمره فرق میکرد.

کوش:شکی درش نیست که دو اشتباهش نتیجه رو رقم زد.

ونگر:واقعا کسانی که میگن که ونگر باید بره به نظرتون چه کسی باید بیاد الن فن خال جای فرگوسنو گرفته یا احتیاج به 500 میلیون یا منتخب جهان داره فرگوسن با تیمی قهرمان لیگ شد که مویس با همون تیم 7 شد و به نظرتون مربی جدید چند سال باید تیمو 7 8 کنه تا بیاد یه بار دوم شه و آیا اگر کسانی که با یه باخت پدر و مادر ونگرو میارن جلوی چشاش یا میگن باید بره با مربی دیگه همین کارو نمیکنن؟ واقعیت کار اینجاست که میگن ای کاش ونگر نمیرفت و این مربی باید بره این واقعیت کار ماست اگر صحبتم ناراحت کننده هست ببخشید من آدمی نیستم که بخام کسی رو ناراحت کنم ولی از واقعیت نمیشه فرار کرد.
واقعا متاسفانه ما که جز بهترین طرفدارای تیمها هستیم تو این حرکت هم بهترینیم با یه برد بنازم ونگر!!! با یه باخت دیگه باید مربی بره و جالبه به اولین نفری که بعد ونگر گیر میدن اوزیله.
توماس خیلی تا الان توئیت گذاشته ولی یه دونش خیلی قشنگ بود.
IF YOU CANT SUPPORT US WHEN WE LOSE 
.DONT SUPPORT US WHEN WE WIN
شرمنده از همه.


 

ثبت نظر شمانظرات پیشین

A.Djahed در 15/7/1393 | 22:33 گفت:

حمایت کاریه که یه هوادار باید از تیم محبوبش بکنه . ما تیممون ناقصه نه دفاع داریم نه هافبک دفاعی و نه مهاجم نوک ( البته هر سه مورد از نوع خوبش ) .
ونگر بهترین مربی حال خاضر جهانه با هیچ حد الناسی هم در مورد این جملم بحس نمی کنم ولی خذایی این انصافه که بعد از هر باخت اینطوری رفتار کنیم . ثباتی که تیم داشته چه در نتیجه و چه در زیبایی بازی رو ، هیچ تیمی تو 10 سال اخیر نداشته و باید در نظر داشت که آرسنال مثه بقیه تیما نیست آرسنال فوتبال رو کثیف بازی نمی کنه و فر پلی مالی رو رعایت میکنه .
ما هوادارا باید از تیممون حمایت کنیم .
حمایت .

A.Djahed در 15/7/1393 | 22:30 گفت:

حمایت کاریه که یه هوادار باید از تیم محبوبش بکنه . ما تیممون ناقصه نه دفاع داریم نه هافبک دفاعی و نه مهاجم نوک ( البته هر سه مورد از نوع خوبش ) .
ونگر بهترین مربی حال خاضر جهانه با هیچ حد الناسی هم در مورد این جملم بحس نمی کنم ولی خذایی این انصافه که بعد از هر باخت اینطوری رفتار کنیم . ثباتی که تیم داشته چه در نتیجه و چه در زیبایی بازی رو ، هیچ تیمی تو 10 سال اخیر نداشته و باید در نظر داشت که آرسنال مثه بقیه تیما نیست آرسنال فوتبال رو کثیف بازی نمی کنه و فر پلی مالی رو رعایت میکنه .
ما هوادارا باید از تیممون حمایت کنیم .
حمایت .

reza در 15/7/1393 | 20:05 گفت:

من خودم هم با کسایی که میان به ونگر بد و بیراه میگن مخالفم . ولی پسر خوب ما جلوی چلسی با همه مربیای اخیرش باختیم از دی متئو بگیر تا بنیتز و مورینیو . تو 12 بازیمون با مورینیو هم که تا حالا برای مثال یه برد هم نداشتیم . اصلا آخر بازی تماشاگراشون زیاد هم سر و صدا نمیکردن انگار هال سیتی رو بردن واسشون عادی بود. حالا به نظرت چه جوری برخورد کنیم خوبه ؟

majid در 15/7/1393 | 15:22 گفت:


قشنگ بود امیر جان ممنون. ماها عادت داریم بعد از هر باخت شخصیتای واقعیمونو نشون میدیم

کمیل در 14/7/1393 | 21:42 گفت:

واقعا نمیدونم چی بگم، دو راهی بدیه، از یه طرف میگم ونگر نتیجه هاش جلو تیم های بزرگ افتضاحه، نمیتونه قهرمان بشه، نتایجش ثبات نداره، تاکتیک هاش دیگه جواب نمیده، از یه طرف نمیتونم آرسنال رو بدون ونگر تصور کنم، میترسم بره یکی دیگه بیاد نتونه نتیجه بگیره و بازیکن هایی هم که به خاطر ونگر تو تیم هستن اونا هم برن، تیم از هم بپاشه مثل فصل قبل منچستر، باز اونا این فصل خرج کردن اما آرسنال چی؟ مالکان آرسنال خرج میکنن؟ عمرا، ونگر تیمش همیشه ناقص بوده، به این تیم یه هافبک دفاعی اضافه بشه میتونیم نتیجه بگیریم، این تیم مصدوماش برگردن یکی از بهترین تیم های این چند سال اخیرمونه، بچه ها بیاید یکم امیدوار باشید به آینده، من مطمئنم این فصل ونگر نتیجه میگیره با این تیم، بازی دیروزم خداییش بد نبودیم فقط 2 موقعیت دادیم که اونم رو اشتباهات کوش بودن، ولکات هم میرسه خط حمله جون میگیره، خدیرا هم ژانویه میاد و مستحکم میشیم تو دفاع، به امید روزای خوب

محمد در 14/7/1393 | 21:16 گفت:

گفتنیا تو این بلاگ و بلاگای قبلی گفته شد فقط یه چیزیو مطمئنم اونم اینه که اگه دیروز جای دو تیم عوض میشد یعنی آرسنال با سبک بازی چلسی میبرد بازم یه عده میومدن میگفتن که این چه وضع بازیه و تیم ما باید قشنگ بازی کنه...
به امید روزهای بهتر

ارمان در 14/7/1393 | 21:04 گفت:

ونگر بره آخه کی بیاد?

امیرحسین در 14/7/1393 | 17:19 گفت:

نقل قول : داداش توماس توییتر نداره ک

پاسخ شما : ای وای راست میگی اشتباه نوشتم.شرمنده

Mahdi Gunner در 14/7/1393 | 15:57 گفت:

داداش توماس توییتر نداره ک

حامد در 14/7/1393 | 15:23 گفت:

هیچی نمیخوام بگم در باره هیچ کسی

نه ونگر نه اوزیل که فک میکنم الان 1000بار پپشیمون شده اومده کلا با فرد کار ندارم کم مونده باهم دعوا کنیم اینم جذابیت های باخت اینم ولش کن

دیگه نمیدونم چی خوب چی بده همش با خودم جرو بحث میکنم اینم ولش کن طبیعی شده

امروز تو دانشگا هیچ حرفی واسه گفتن نداشتم دیگه کسی بم چیزی نگفت یه حرف زدن من که جوابی نداشتم اونم این بود دیگه خسته شدیم بت گیر بدیم یه بار هم ببرید یه سری هام تبریک گفتن چون 2 تا خورده بودیم

له شده ی ارسنال شدم ولی اینم سعادت میخواد

حیدر در 14/7/1393 | 14:59 گفت:

موافقم

امیرحسین در 14/7/1393 | 14:33 گفت:

ببینید یه دور مصاحبه ی مورینیو در مورد اوزیلو بخونید و مصاحبه ی مورینیو در مورد فابرگاس ببینید در مورد اونا چی گفته من قبول دارم که ونگر نمیتونه ازش بازی بگیره ولی هنوزم به نظرم اوزیل بهترین پاسور دنیاست حتی اون زمانی که تو رئال بود به همه هم پاس گل یا منجر به موقعیت میداد ولی راهش اینه که باید وسط بازی کنه با تمام احترامی که برای ویلشر قائلم ولی آمار ویلشر و اوزیل که وسط بودن اینه:
ویلشر وسط بوده:
ناپلی برگشت 2-0 آرسنال باخت
لیورپول برگشت 5-1
من سیتی 2-2
بشیکتاش 0-1
تاتنهام 1-1
چلسی 2-0
اوزیل وسط بوده:
لیورپول رفت 0-2
ناپولی رفت 0-2
دورتموند برگشت 1-2
اورتون 1-4
آستون ویلا 0-3
و در تمام این بازیها یه اثری در گلها داشته یا گل زده من با جندگیش کار ندارم زیدان هم جنگنده نبود اما تیم حریفو نابود میکرد و خیلی هم خونسرد بود اما عالی بود تو ایتالیایی هم بازی کرده که اون زکان پنجاه برابر فیزیکی تر از لیگ برتر بود اما مشکلی نداشت تنها مشکل اوزیل مکان بازی هست.

mehdi در 14/7/1393 | 14:21 گفت:

با پستت کانلا مخالفم داداش نمگم الان ولی اخر فصل حتما باید ونگر بره بعدشم ما بگیم وای چرا ونگر رفت؟مگه هر مربی دیگه ای که بیاد از این بیشتر گند میزنه؟دیگه چه تحقیری نبوده که نشده باشیم؟ 8 تا از منچستر 6 تا از سیتی 6 تا از چلسی 6 تا لیورپول واقعا خند میگیره از این میخوایم تحقیرتر بشیم؟تاکتیک ونگر برای همه رو شده اگه دلت به 17 سال حضورمون تو لیگ قهرمانانه والا نبودیم بهتر بود این همه بودیم چی شد؟اولین مرحله حفی هر دفه حدف شدیم سرتونو از برف بیارید بیرون من طرفدار ارسنالم نه ونگر و نه هیچ کس دیگه ونگر دیگه دورانش تموم شده به قول اون مورینیو اشغال متخصص ناکامیه نترس کس دیگه هم بیاد نهایتش بازم 6 تا بخوریم از همین چلسی خب چه فرقی میکنه ونگر نمیخورد؟ هه

علی افرایی در 14/7/1393 | 14:15 گفت:

راستی یه بحثی هم هست میخوام نظر بدم.
ینی چی طرفدار دو روزه؟
مگه اون موقع ما طرفدار آرسنال شدیم دو روزه نبودیم؟
ینی چی تاریخ و فرهنگ غنی؟
مگه اون موقع تاریخ باشگاهو میدونستیم؟
اصل حاله.الان هم داره تاریخ ساخته میشه واسه آینده.نمیتونیم 50 سال دیگه هم به چلسی فنا بگیم چلسیف یا المدینه المنشستر اون موقع هم میتونه پای تاریخ بیاد وسط.به ما ربطی نداره یونایتد داره چطور خرج میکنه ما باید دنبال این باشیم که راهی پیدا شه اونا رو بتونیم شکست بدیم.
ما باید یاد بگیریم به همه ی تیما با هواداراشون احترام بذاریم نه اینکه تو یه کل کل بیهوده شرکت کنیم و مایه ی تمسخر هم بشیم.
واجب دیدم اینو بگم.

علی افرایی در 14/7/1393 | 13:59 گفت:

مشکل من با ونگر نیست طرز فکر ونگره.خدایی این چه تیمیه که از همه ی تیمای یکم خوب باید ببازه.دلیل استفاده از این همه بازیکن شکننده(روحی و فیزیکی) تو ترکیب چیه؟
چرا باید جناب لورن کوش یه اشتباهو جلو تیمای بزرگ تکرار کنه؟
دلیل استفاده از فلامینی چیه دقیقا؟من درک نمیکنم دوستایی که تو نقل و انتقالات میگفتن باید اشنایدرلینو بگیریم.چیش برای شما جذاب بود؟خوشتیپی یا فرانسوی بودن؟این آقا اگه میومد میشد یکی لنگه ی فلامینی و آرتتای الان؟
کوش....کیهیل.
صلابت و اقتدار کیهیل کجا و کله شقی و دستپاچگی کوش کجا
مرته ........تری.
البته مرته با سرعت کمش بازم یه سر و گردن از کوش بهتره ولی تری یه چی دیگس تو دفاع.
فلامینی..........ماتیچ.
احمقانه اس چیزی بگم.
فابرگاس......ویلشر.
ویلشر خوب بود ولی بازم بی نظمی و خلق الساعه داشتن تو حرکاتش معلومه.آدمو خر گاز بگیره ولی جو نه.
بقیه رو هم که میدونین.
آقا وضع فیزیکی تیم بر فناست خصوصا تو دفاع و میانی.به جای بازیکنای خشن و سختکوش چنتا مو قشنگ سوسول دارن بازی میکنن.
ونگر جان دخترت تو انتخاب بازیکن دقت کن.فوتبالیست بگیر نه مدل مو.

حسین ملازینل در 14/7/1393 | 13:46 گفت:

داداش من تو هم دلت خوشه ها ...

کدوم هوادار خوب ؟

بیشتر ما شدیم مثل همونا که با دوتا بازی رفتن طرفدار چلسی وسیتی و پاریس شدن ...

حالا باز صد رحمت به اونا ...

فصل پیش میگفتنونگر بره از راجرز یاد بگیره(به جدول این فصل انگلستان و لیگ قهرمانان و بازی با میدلزبرو توجه کنید ) ...

میگفتن کلوپ بهترین گزینه واسه جانشینی ونگره (این فصل تا اینجا دورتموند با گلوپ 14 جدوله)...

بعد از جام جهانی میگفتن فن خال فلانه و بهمان ....

آره همیشه مرغ همسایه غازه ...

من دیشب توی پست یکی دیگه از دوستان نوشتم : امیدوارم این پیرمرد هرچه زودتر از تیم بره تادل خیلی ها خنک بشه و آرسنالشون به روزهای اوج که هر فصل شیش تا شیش تا به حریفهاش میزد و هر فصل 4 گانه بدست میاورد برگرده ...

Mobinho در 14/7/1393 | 13:26 گفت:

فرگوسن تیمو قهرمان میکرد،توی لیگ قهرمانان جز تیم های مدعی بود.بازیکناش حتما باید تمام توانشونو میذاشتن وگرنه بازی گیرشون نمیومد،اما با ونگر در دوران اوجش هم لیگ قهرمانان رو نبردیم و به وسیله همین چلسی حذف شدیم.ونگر همش تیمو چهارم میکنه اگه بره نهایتا همون هفتم بشیم ولی بعد دوفصل دوباره مدعی میشیم نه مثل الان کبریت بی خطر

rahman در 14/7/1393 | 11:57 گفت:

با یه جاهایی از حرفات موافقم ولی ونگر یه مدت هست که طرفدارای ارسنال براش هیچ اهمیتی ندارن اینو میتونی تو مصاحبه هاش بفهمی و نکته ای که در مورد اوزیل هست اینه که اصلا روحیه جنگندگی نداره و تعادل درستی تو بازیاش نیست اگر فوتبالیست بودی میفهمیدی که از نظر تعادل عصب و عضله اوزیل ضعیفترین بازیکن ارسناله چون دیروز 3.4 بار فقط با توپ به اوت رفت یا تو سر توپ میزد خودش یا توپ جا میموندن و خیلی بیخیال فوتبال بازی میکرد مربیای بزرگ وقتی بازیکنی بد بازی میکنه و روحیه خوبی نداره اونو میکشن بیرون تا روی مابقی بازیکنا تاثیر بد نزاره ولی متاسفانه ونگر همیشه در این مورد برعکس عمل میکنه و هیچ وقت هم نتیجه نمیگیره در حقیقت این مدل کاراش توهین به شعور طرفدارای ارسناله
از سال 99 که طرفدار ارستال شدم تا الان هیچ وقت مثل این دو سال گذشته اعصاب خورد نشده بود چون ونگر واقعا داره لج بازی میکنه با رسانه ها و طرفدارا تا حرف خودشو به کرسی بشونه در کل امیدوارم سال اینده بتونیم تو CL بازی کنیم

مهرزاد در 14/7/1393 | 11:57 گفت:

داداش شما تو صفحه ی خود اصلی ارسنال(داخله لندنه!) بری این حرف رو نمی زنی اکثرشون دارن می گن ونگر باید بره و به بازیکنا شدید انتقاد می کنن.
اگه اشتباه نکنم یه تئیت هم براش ساختن.
گوردیولا(نمی دونم چرا ازش خوشم نمیاد) یه فصل نتیجه ی خیلی خوب نگرفت رفت مورینیو رفت. حالا شما می خوای اسمش رو ترس بزاری نمی دونم. ولی مورینیو رفت انجلوتی گرچه با بهترین بازیکنا اما قهرمان جام باشگاه ها شد.
همین ونگر هم از کره ی مریخ نیومده که. اولش می گفتن این کیه که اوردین. اما فصل بعد داشتن واسش می مردن.
اگه قراره باشگاه به قرارداد مادام العمرش با ونگر ادامه بده من یه پایان تلخ رو به تلخی بی پایان ترجیح می دم. اگه چهارم نشیم شاید ایشون لطف کنن دیگه تمدید نکنن و حرف هایی مثل تعهد به باشگاه رو نزنن. اگه واقعا تعهد داری این فصل نتیجه نگرفتی لطف کن به عشق باشگاهت هم شده برو. ماندلا فقط یک دوره رئیس جمهور بود و رفت.
الان بعضی ها می گن این کیه که دوست داره تیمش ببازه.

زمان تغییر است.