اوزیل و رمزی

نویسنده: امیرحسین

وبلاگ من
نویسنده: امیرحسین
دانشجو رشته it
کل بازدید: 15,419 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

اوزیل و رمزی

سلام آقایون امیدوارم حالتون خوب باشه.


دیروز خبری منتشر شد که گفت اوزیل 3 ماه مصدومه و در دسترس نیست و یه مصدوم دیگه هم به تیم اضافه شد البته خیلی هم جای نگرانی نیست چون ما تو اون پست خیلی بازیکن داریم ولی پارسال هم این اتفاق افتاد که رمزی با اوزیل مصدوم شدن و تیم خیلی تو افت رفت چون این دو بازیکن تو پست خودشون از بهترین ها هستند و حتی اگر بد بازی کنند نبودشون به تیم ضربه میزنه.
مسوت تو پست 10 بهترین نمره رو در آرسنال داره که به این ترتیبه:

 Mesut Özil

Mesut Özil's Profile

 
Name:
 
Mesut Özil
Current Team:
 
Arsenal
Shirt Number:
 
11
Positions:
  • Attacking Midfielder (Center, Left, Right)
Age:
 
25 years old (15-10-1988)
Height:
 
183cm
Weight:
 
76kg
Nationality:
 
Germany

Current Participations

TournamentAppsGoalsAssistsYellowRedSpGPS%AWMoMRating
Premier League*611--1.288.1--7.31
UEFA Champions League*2-11-0.590.90.5-6.65
Total8 (0)121188.60.57.15
*Tournaments with detailed coverage

Playing Positions

 
PositionAppsGoalsAssistsRating
ML (Midfielder - Left)4007.08
MR (Midfielder - Right)2006.49
AMC (Attacking Midfielder - Centre)1118.39
MC (Midfielder - Centre)1017.46
که در اون پست توماس 6.24 ویلشر 7.12 و سانتی 7.14 گرفته و تا حدودی خوب بوده.
آرون هم تو پست هافبک مرکزی هم پارسال و هم امسال ثبات داشته و خوب بازی کرده ولی حالا به سال 2013-2014 برمیگردیم زمانی که این دو با هم مصدوم بودن تیم چه عملکردی داشته:
از بازی با بایرن بود که هر دو با هم مصدوم بودن
تاتنهام0-1
چلسی6-0
سوانزی 2-2
سیتی1-1
اورتون3-0
ویگان 1-1جام حذقی
وستهام1-3 بازگشت رمزی
هال0-3
نبوکاسل0-3بازگشت اوزیل
وست بروم0-1
نوریچ 0-2
هال 2-3
و میبینید که ما تو اون پست ها بازیکن زیاد داشتیم ولی نتونستیم کاری بکنیم شاید اگر این دو تو بازی های بزرگ اون دوره بودن بهتر بازی میکردیم ولی مطمئن باشید آرسنال از نبود رمزی که میگفتن افت کرده و اوزیل رنج میبره ولی از اون طرف یه توفیق اجباری میشه تا به یه سری از بازیکنا بازی برسه.
این دو بازیکن آمارشون تو بازیهای پارسال:
اوزیل:بیشترین تعداد خلق موقعیت و نفر دوم در دریبل و بیشترین تعداد پاسهای کلیدی وپاس گل البته فکر کنم با رمزی مساوی هستند.
رمزی:گلزن دوم تیم و بیشترین تعداد گل میان هافبکهای مرکزی و نفر دوم خلق موقعیت و بهترین بازیکن پارسال آرسنال
پس نشان دهنده این هست که این دو بازیکن حتی اگر بد بازی کنند در یه لحظه میتونن تیمو جلو بیندازن مث رمزی تو بازی با هال تو فینال جام حذفی و اوزیل تو بازی با استون ویلا امسال هیچ کدوم اولاش کار خاصی نمیکردن ولی رمزی با یه گل یه جامو خرید و اوزیل تو 3 دقیقه 1 گل و 1 پاس گل داد.
امیدوارم که تیم تو بازیهای پیش روش که یکم سبکتر هستند امتیاز بیاره البته تو انگلیس بازی سبک نداریم و امیدوارم که حرف من اشتباه باشه و خلا رمزی و اوزیل تو تیم احساس نشه و ما بتونیم خوب بازی کنیم.
منتظر نظراتتون هستم.
ممنون از همه.     

ثبت نظر شمانظرات پیشین

EBI KAPAK در 22/7/1393 | 02:16 گفت:

سلام دوستان آرسنال گل

من در بازی مستر90 عضو هستم و از اونجایی که بازی مهیج و سرگرم کننده ای هست، گفتم لینک دعوت بازی رو براتون بفرستم

از طریق دکمه و یا لینک زیر به بازی وارد شوید ثبت نام کنید تا با هم دوست بشیم و پیشرفت کنیم

http://mr90.ir/home/mGiaaGWUpq8

خیلی ممنون

EBI KAPAK در 22/7/1393 | 02:11 گفت:

سلام دوستان آرسنال گل

من در بازی مستر90 عضو هستم و از اونجایی که بازی مهیج و سرگرم کننده ای هست، گفتم لینک دعوت بازی رو براتون بفرستم

از طریق دکمه و یا لینک زیر به بازی وارد شوید ثبت نام کنید تا با هم دوست بشیم و پیشرفت کنیم

http://mr90.ir/home/mGiaaGWUpq8

خیلی ممنون

A.Djahed در 17/7/1393 | 21:35 گفت:

مثل اینکه کوشیلنی به دلیل مصدومیت بازی های ملی رو از دست داده .

کمیل در 17/7/1393 | 17:55 گفت:

به نظر من با مصدومیت اوزیل وضعیت تغییری نمیکنه، بد نمیشه هیچ شاید هم بهتر بشه چون ونگر اوزیل رو تو پست تخصصیش بازیش نمیداد و اوزل هم کاری نمیتونست بکنه و تا اینجای فصل به جز بازی با استون ویلا خوب نبوده، سرعت تیم هم میگرفت، الان با مصدومیت اوزیل به روسیچکی هم بیشتر بازی میرسه که واقعا دلم تنگ شده بود براش، حیف روسیچکی که رو نیمکت باشه، ولکات عزیزمم میرسه و رمسی هم یکی دو بازی بعد خوب میشه، ترکیب خوبی داریم

حسن در 17/7/1393 | 17:21 گفت:

اون نتايج بد دليلش بد بودن ژيرو و نبود والكات هم بود! به هر حال بعد از بازي با هال معلوم ميشه تيم افت كرده يا تغيير مثبت ...

reza در 17/7/1393 | 16:19 گفت:

نقل قول : البته این میتونه یه مزیت هم داشته باشه حالا شاید بعضیا بیان و مخالف باشن . ولی اوزیل همه میدونیم که خوب بازی نمیکنه این مصدوم شدنش باعث میشه یه بازیکن بهتر بیاد و جاشو پر کنه مث چمبو !!

پاسخ شما : با نظرت موافقم

رضا در 17/7/1393 | 15:57 گفت:

مصدومیت اوزیل بالای 4 ماهه

حامد **رنگی** در 17/7/1393 | 15:04 گفت:

شانس برم هیچ وقت قسمت نمیشه اوزیل در کنار والکات بازی کنه اون از فصل پیش اینم از الان تا 3ماه دیگه که اوزیل هم برگرده شک نکنید والکات مصذوم میشه دو عاشقی که از هم جدا میمونن همیشه ولی واقعا حیف شد داشتم له له میزدم والکات برگرده حداقل اوزیل از زیر فشار در بیاد که با افت که داره رفت برا مصدومیت.امیدوارم با انرزی و قوی برگردی بهترین 10 دنیا

واقعا دلم برا روسیس میسوزه مصاحبه هم کرده سربسته در بسته از نیمکت نشینی شکایت هم کرده واقعا حیفه روسیس رو نیمکت باشه امیدوارم بهش بازی بیشتری برسه قدیمی ترین و با سابقه ترین بازیکن فعلی آرسنال

Mahdi Gunner در 17/7/1393 | 14:34 گفت:

البته این میتونه یه مزیت هم داشته باشه حالا شاید بعضیا بیان و مخالف باشن . ولی اوزیل همه میدونیم که خوب بازی نمیکنه این مصدوم شدنش باعث میشه یه بازیکن بهتر بیاد و جاشو پر کنه مث چمبو !!

Mahdi Gunner در 17/7/1393 | 14:25 گفت:

کلا تیم ما عشق مصدوم دادن داره . یکی برمیگرده یکی مصدوم میشه دوباره همین روند !!! . البته حداقل شانسمون گفته ارون مصدومیتش طولانی مدت نیست .

ارمان در 17/7/1393 | 13:56 گفت:

رمسي بعد از بازی با هال سیتی آماده میشه ولکات هم که آماده است ببینیم چی میشه فکر کنم ترکیب این باشه برای بازی بعدی
ژسني
گيپس. مرته ساکر. کوشيلني. چمبرز
ارتتا
سانچز. ويلشر. سانتی. چمبرلين
ولبک