اخبارو شايعات +اپديت دوم٢

نویسنده: rasoul

وبلاگ من
نویسنده: rasoul
hichi
کل بازدید: 8,153 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

اخبارو شايعات +اپديت دوم٢

٩سال دل طلب جامي جم از ونگر كرد 
چون نبرد جام به سهميه تمنا ميكرد
ونگر=سلطان

ارسنال است مونس تنهايي ام
اوست دريا من دران يك ماهي امقبلي رو اومدم اپديت كنم اشتباهي پاك كردم

اما شايعات امروز

١-واران از چلسي وقت خواسته كه بعد مذاكره با ريال رو انجلوتي تكليفشو معلو كنه(اگه فيكس نذارنش احتمال رفتنش زياد)

٢-انجلوتي هم يكي از اهداف اصلي نفل و انتقالات امسالشو راميرس از چلسي قرارداده

٣-دني الوس مذاكرات با p$g رو (دوباره) اغاز كرده

٤-در حاليكه ارسنال وضعيت بنزما رو هنوزم دنبال ميكنه اين بازيكن سوارز رو دعوت رقابت كرده

٥-اتلتيكو به دنبال مدافع گرانادا siquera (اين سيمئونه خيلي سياست داره هرسال خوباي لاليگا رو كه تو تيماي هله هوله بازي ميكنن رو ميخره نمونش ولا)

٦-برلوسكوني از فروش بالوتلي بسيار راضي به نظر ميرسه

٧-واما پيشنهاد ٦٨ م.پوندي P$g براي جذب ادن هازارد اين در حاليه كه خود هازاردم مشكلاتي با مورينيو داره و ديروز تو يه مصاحبه گفته كه چرا نخوام كه به پاريس برم؟

٨-ايجنت اينسينيه هم از داشتن پيشتهاد اين بازيكن از ارسنال گفته و حسابي (خركيف شده و)تعريف كرده از ارسنال

٩-تورس هم ترجيح داده كه تو چلسي بمونه(خدارو شكر)

١٠-سوانسي هم توافقاتي بر سر ميشي باتشواي(كه همش به ما لينك ميشد) فوروارد استادارد ليژ و casttaignos (فك كنم تو اينتر ذخيرس ولي خيلي خوبه) داشته

١١-مورنو مدافع سويا توافقات با ليورپول رو رد كرده

١٢-P$g هم براي جذب گريژمان با ارسنال وار رقابت شده(هيچي ديگه انا لناه و انا اليه راجعون)

١٣-اما يحي توره (فوق)ستاره ي من سيتي با واكنش نشان ندادن به تمديد قرار داد مسئولين اين تيمو بسيار نگران كرده

١٤-ليورپول در مذاكرات اوليه بر سر لالانا با ساوتهمپتون به توافق نرسيده ولي اين انتقال به نظر انجام شدني مياد

١٥-انتقال بالوتلي به نظر شدني ميرسه ولي يه مشكل اساسي هست اينه كه با پيوستن اين بازيكن به هر تيمي مبلغ قابل توجهي به السيتي ميرسه 

١٦-ماسكرانو براي تمديد قرارداد به توافق رسيد

١٧-وولفسبورگ  خواهان جذب موراتا(خداروشكر)

١٨-ديشيليو هم گفته كه در ميلان خوشحاله

١٩-واما اخرين خبر مربوط به انچستره كه فن خال به مسئولين ريال گفته كه با پيشنهاد نجومي ويدال رو به اي تيم بيارن و ايندرحاليه كه منچستري ها پرسش هايي براي بازگرداندن پوگبا نيز داشتن

اپديت

١-رم قصد داره به شرط اينكه چلسي ٢٠ م پوند بده لوكاكو و بن اتيه رو تاق بزنه

٢-منجستر ميخواد با خريد لوك شاو تو روز اخر يه جورايي بز خري كنه(اين كارايي كه واسه اينا زرنگيه واسه ونگر خاطرس)

٣-من يو قصد داره فليني رو تو ليست فروشش قرار بده(همونطور كه بچه ها گفتن)

٤-يونايتد و چلسي و ارسنال خواهان جذب مانژوكيچ هستند اين در حاليه كه با توجه به اومدن لواندوسكي جدايي اين بازيكن يه جورايي قطعيه (مفتش گرونه)

٥-و اما چلسي و فابرگاس به سبب بندهاي (خفن) پيچيده اي كه تو قرارداد ارسنال و بارسا وجود داره(لا مصب يه جور تو پاچه ي بارسا كرديم اين قرار داد منو ياد تركمنچاي و كاپيتولاسيون ميندازه) نتونستن قرار داد ببندن يه نكته هم لازم به ذكره كه چلسي دنبال يه ميانرو هس كه هيچ پولي تو جيب ارسنال نره

٦- گالا و پي اس جي و فنر باغچه هم دنبال سانيا هستند كه در اين بين پي اس جي جدي تريم رقيب سيتيه

٧-و اما اتوو مذاكراتش با بشيكتاش رو به دليل لينك شدن به ارسنال و اسپرز به تعويق انداخته(اي ديگه از كجا پيداش شد؟)

٨-بارسا و يونايتد در رقابت براي جذب اردا توراني كه گفته در اتلتيكو خوشحال 


فدايي داريد

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن عاشوری در 21/3/1393 | 21:17 گفت:

نقل قول : هیچوقت ونگر 5تا بازیکن تو یه فصل نقل و انتقال نمیخره فوق فوقش 3تا بخره البته بازیکن واسه آکادمی رو به حساب نمیارم.رمی و اوریر به نظرم قطعی بشه.
دوست دارم مارکو رویس و مانگالا و فابرگاسو تو لباس آرسنال ببینم.


پاسخ شما : مارکو رویس و مانگالا رو خوب گفتی ... انصافا نیاز داریم بهشون ..

محمد يزداني در 20/3/1393 | 07:48 گفت:

هیچوقت ونگر 5تا بازیکن تو یه فصل نقل و انتقال نمیخره فوق فوقش 3تا بخره البته بازیکن واسه آکادمی رو به حساب نمیارم.رمی و اوریر به نظرم قطعی بشه.
دوست دارم مارکو رویس و مانگالا و فابرگاسو تو لباس آرسنال ببینم.

مهدی در 19/3/1393 | 21:32 گفت:

نقل قول : نقل قول : بالوتلی +اوریر +گریزمان+فليني+یک دفاع قلدر مثل مانگالا=تضمین تیم واسه 2و3فصل
30 + 7 + 25 + 15 + 20 =97که یه همچین چیزی محال ولی اگه بشه چی میشه


پاسخ شما : آقا این چیزی که یو گفتی عینن فیفا هسش.بالوتلی آشغاله رمی بهتره از این بچه پررو


پاسخ شما : ((= داداشی نخندون ما رو فوتبال میبینی داداش رضا؟؟؟؟بالوتلی هم شوت زنه هم سرعتیه هم سر زنه دیگه چی میخوای ؟؟؟

alireza در 19/3/1393 | 20:22 گفت:

منچستر ميخواد با خريد لوك شاو تو روز اخر يه جورايي بز خري كنه(اين كارايي كه واسه اينا زرنگيه واسه ونگر خاطرس)

arsenalfc در 19/3/1393 | 19:46 گفت:

و اما چلسي و فابرگاس به سبب بندهاي (خفن) پيچيده اي كه تو قرارداد ارسنال و بارسا وجود داره(لا مصب يه جور تو پاچه ي بارسا كرديم اين قرار داد منو ياد تركمنچاي و كاپيتولاسيون ميندازه) نتونستن قرار داد ببندن يه نكته هم لازم به ذكره كه چلسي دنبال يه ميانرو هس كه هيچ پولي تو جيب ارسنال نره
-------------------------------------------------------

واقعا دم رئیس گرم .
حالا فهمیدم چرا به فابرگاس گفته تیم بهش نیازی نداره با وجود علاقه تیمایه رقیب لیگ ( اگه این چیزایی که شنیدیم درست باشه)
چون رئیس خیالش راحت بوده که تیمایی مثه چلسی و ... نمیوتنن کاری کنن .
( فکر کنین ... رئیس تویه ذهنش با خودش گفته ( به فابرگاس ) اگه میتونی برو تیمایه رقیب )


- موراتا واقعا بازیکن خوبیه ؟ چرا این قد خبرا دور و برش زیاده ؟ هم مبلغش از بالوتلی بیشتره و هم بازیش (بنظرم) ضعیفتر.

- اگه بالوتلی + رمی (هر دوتاشون) اضافه بشن به تیم ، مثه هیولا میشیم و مو به تن تیمایه رقیب سیخ میشه.

- این طوری که بنظر میاد ، اوریر قرارداد امضا کرده با تیم .... ( خیلی خوبه ).

- کسی میدونه گرا این منچستر اینطوری شده ؟ قبلا برای بازیکنایه خیلی بزرگتر پیشقدم میشد ولی الآن . . .
شاید به پیسی خوردن .رضا T در 19/3/1393 | 19:36 گفت:

نقل قول : بالوتلی +اوریر +گریزمان+فليني+یک دفاع قلدر مثل مانگالا=تضمین تیم واسه 2و3فصل
30 + 7 + 25 + 15 + 20 =97که یه همچین چیزی محال ولی اگه بشه چی میشه


پاسخ شما : آقا این چیزی که یو گفتی عینن فیفا هسش.بالوتلی آشغاله رمی بهتره از این بچه پررو

ارمان در 19/3/1393 | 19:21 گفت:

نقل قول : نقل قول : نقل قول : به نظرم خریدامسال

بالوتلی + رمی + اوریر +هافبک دفاعی + دروازه بان = 70 تا 75پاسخ شما : قولتون ميدم اگه اين بازيكنا رو كه گفتى بخريم دو تا جام رو شاخمونه


پاسخ شما : بالوتلی یا رمی


یکیشون بسته در حالی که سانوگو و آفوبه هم هستن فصل بعد بازی ازشون زیاد میبینیم شاید سردارآزمون هم باشه


پاسخ شما : سردار ازمون اون حرفارو از خودش در اورده بود اخرش از يه تيم دسته ٢ انگليس يا المان سر در مياره هنوز دوتا پاس بلد نيس بده

حسین در 19/3/1393 | 18:57 گفت:

ما فقط یه دفاع وسط ( ولی خیلی خیلی خوب ) و اگر سانیا رفت دفاع راست می خاییم.
در جاهای دیگه بازیکن کم نداریم

محمدرضا در 19/3/1393 | 18:26 گفت:

نقل قول : نقل قول : به نظرم خریدامسال

بالوتلی + رمی + اوریر +هافبک دفاعی + دروازه بان = 70 تا 75پاسخ شما : قولتون ميدم اگه اين بازيكنا رو كه گفتى بخريم دو تا جام رو شاخمونه


پاسخ شما : بالوتلی یا رمی


یکیشون بسته در حالی که سانوگو و آفوبه هم هستن فصل بعد بازی ازشون زیاد میبینیم شاید سردارآزمون هم باشه

محسن عاشوری در 19/3/1393 | 18:18 گفت:

و اما چلسي و فابرگاس به سبب بندهاي (خفن) پيچيده اي كه تو قرارداد ارسنال و بارسا وجود داره(لا مصب يه جور تو پاچه ي بارسا كرديم اين قرار داد منو ياد تركمنچاي و كاپيتولاسيون ميندازه) نتونستن قرار داد ببندن يه نكته هم لازم به ذكره كه چلسي دنبال يه ميانرو هس كه هيچ پولي تو جيب ارسنال نره

محمدرضا در 19/3/1393 | 18:14 گفت:

بالوتلی +اوریر +گریزمان+فليني+یک دفاع قلدر مثل مانگالا=تضمین تیم واسه 2و3فصل
30 + 7 + 25 + 15 + 20 =97که یه همچین چیزی محال ولی اگه بشه چی میشه

محمد مشهدی حسینی در 19/3/1393 | 18:09 گفت:

نقل قول : نقل قول : به نظرم خریدامسال

بالوتلی + رمی + اوریر +هافبک دفاعی + دروازه بان = 70 تا 75پاسخ شما : قولتون ميدم اگه اين بازيكنا رو كه گفتى بخريم دو تا جام رو شاخمونه


پاسخ شما : هافبک دفاعی فک کنم خدیرا باشه چون رئال با وجود داشتن دو تا ذخیره برای هافبک میانی داره دنبال هافبک میگرده

ارمان در 19/3/1393 | 17:59 گفت:

نقل قول : به نظرم خریدامسال

بالوتلی + رمی + اوریر +هافبک دفاعی + دروازه بان = 70 تا 75پاسخ شما : قولتون ميدم اگه اين بازيكنا رو كه گفتى بخريم دو تا جام رو شاخمونه

حاکم 26 در 19/3/1393 | 17:43 گفت:

کاسیاس ماندنی شد...
رفتن مانزوکیچ قطعی شد...

مهدی در 19/3/1393 | 14:20 گفت:

به نظرم خریدامسال

بالوتلی + رمی + اوریر +هافبک دفاعی + دروازه بان = 70 تا 75

امیر صفای نیکو در 19/3/1393 | 12:51 گفت:

چلسی درصدد قراردادی با فابرگاس ببنده و حالا چه جوریش رو نمیدونم ولی طوری که به ارسنال چیزی نرسه

یعنی اگه چرت هم گفته باشن چلسی خیلی....
منبعش دیلی تلگراف بود ------------------------------------------------
آخ دلم میخواد دوباره مثل سال ۲۰۰۲و۲۰۰۳ همچین تحقیرشون بکنیم و حالشون رو بگیریم که دگ از این غلطا نکنن

ارمان در 19/3/1393 | 12:45 گفت:

سايت گل نوشته كه مانزوكيچ گفته ميخاد از بايرن بره و گفته ارسنال و چلسى دنبالشن
به نظر من بالوتلى بهتره چون مانزوكيچ سر زنه و ژيرو هم بد سر نميزنه ما يه شوت زن مث بالوتلى ميخوايم

حامد در 19/3/1393 | 12:06 گفت:

چلسی درصدد قراردادی با فابرگاس ببنده و حالا چه جوریش رو نمیدونم ولی طوری که به ارسنال چیزی نرسه

یعنی اگه چرت هم گفته باشن چلسی خیلی....
منبعش دیلی تلگراف بود

آرین در 19/3/1393 | 12:03 گفت:

-رئال سوسیه داد از ارسنال خواسته که بند باز خرید 3.5 میلیون پوندی کارلس ولا رو به اون ها بفروشه.رئیس باشگاه سوسیه داد هم به همین دلیل به لندن سفر کرده.گفتنیست کارلس ولا جدیدا قراردادی 4 ساله با سوسیه داد امضا کرده و از اتلتیکو مادرید هم پیشنهاد جدی دارد. (Daily Mail,dailystar)

-ارسنال برای رفع مشکل خط حملش در حال مذاکره برای خرید لویک رمی و ماریو بالوتلی.(dailystar)

-ارسنال به دنبال کالم چمبرز دفاع راست ساوتهمپتون برای جانشینی سانیا بعد از اینکه نماینده های این باشگاه 2 بار در بازی تیم ملی زیر 19 سال انگلستان اونو زیر نظر داشتن (mirror)

-رئیس باشگاه ناپولی, اورلیو دلورنتیس, برای اینسینیه که معروف به مسی ایتالیاست 56 میلیون پوند قیمت گذاشته.

-منچستر مشتاق به دریافت پیشنهادات برای فلینی.این باشگاه خواهان فروش فلینی با 15 میلیون پوند است. (The Times)

-اهداف نقل و انتقالات تابستان بارسا ,کوکه و مارکو رویس هستند. (Mundo Deportivo)

محسن عاشوری در 19/3/1393 | 00:59 گفت:

٩سال دل طلب جامي جم از ونگر كرد
چون نبرد جام به سهميه تمنا ميكرد
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ عجب چیزی اون بالا نوشتی باو

محسن عاشوری در 18/3/1393 | 23:18 گفت:

شواهد و قرائن نشون میده که آوریر اومده .... حتی مصاحبه های خود آوریر بوی آرسنالی شدنش میده

محسن عاشوری در 18/3/1393 | 23:16 گفت:

بعضیاش شایعه هست درمورد آرسنال

ولی آوریر قطعی شده و رسانه ای نمیکنن

رضا T در 18/3/1393 | 22:49 گفت:

نقل قول : بعضیاش شایعه هست درمورد آرسنال

ولی آوریر قطعی شده و رسانه ای نمیکنن


پاسخ شما : محسن جان مطمینی اینو ؟!

رضا T در 18/3/1393 | 22:49 گفت:

نقل قول : بعضیاش شایعه هست درمورد آرسنال

ولی آوریر قطعی شده و رسانه ای نمیکنن


پاسخ شما : محسن جان مطمینی اینو ؟!

محسن عاشوری در 18/3/1393 | 22:37 گفت:

بعضیاش شایعه هست درمورد آرسنال

ولی آوریر قطعی شده و رسانه ای نمیکنن

رضا T در 18/3/1393 | 22:13 گفت:

نقل قول : نقل قول : سی تا سلام
اگه میخواست هافبک بگیره خو فابرگاس رو میگرفت که ارزونتر و خودش رو کشته برگرده ولی به قول رییس کمبود هافبک نداریم
حالا یه چیز دیگه این دفاع راست چی شده هروز یکی میخواد جانشین سانیا بشه پس ارویر چی شد؟این جدیدا کی هستن؟
الان خوندم رییس میخواد یه جوونو بگیره واسه رقابت با جنکینسون! چرا اینقد خبرا عجیب شدن


پاسخ شما : بله درسته. اولین خریدمون یه بازیکن 17 ساله بوده که اسمشو نمیدونم


پاسخ شما : اسم یارو eliase آقا اون ماله آکادمیه به تیم اصلی ربطی نداره که

محمد مشهدی حسینی در 18/3/1393 | 22:11 گفت:

نقل قول : سی تا سلام
اگه میخواست هافبک بگیره خو فابرگاس رو میگرفت که ارزونتر و خودش رو کشته برگرده ولی به قول رییس کمبود هافبک نداریم
حالا یه چیز دیگه این دفاع راست چی شده هروز یکی میخواد جانشین سانیا بشه پس ارویر چی شد؟این جدیدا کی هستن؟
الان خوندم رییس میخواد یه جوونو بگیره واسه رقابت با جنکینسون! چرا اینقد خبرا عجیب شدن


پاسخ شما : بله درسته. اولین خریدمون یه بازیکن 17 ساله بوده که اسمشو نمیدونم

حامد در 18/3/1393 | 21:18 گفت:

سی تا سلام
اگه میخواست هافبک بگیره خو فابرگاس رو میگرفت که ارزونتر و خودش رو کشته برگرده ولی به قول رییس کمبود هافبک نداریم
حالا یه چیز دیگه این دفاع راست چی شده هروز یکی میخواد جانشین سانیا بشه پس ارویر چی شد؟این جدیدا کی هستن؟
الان خوندم رییس میخواد یه جوونو بگیره واسه رقابت با جنکینسون! چرا اینقد خبرا عجیب شدن

arsenalfc در 18/3/1393 | 19:04 گفت:

اول از همه سلام .
خداییش بین تموم آدما وقتی یه جوونمرد میبینم ازش میپرسم طرفدار کدوم تیمی ؟ جواب میده آرسنال .
نمیدونم برای شما هم اتفاق افتاده یا نه ولی برای خودم خیلی جالبه .

- درباره ژیرود ( بنظر من ) درسته خیلی توپارو گل نکرد ولی انصافا در خدمت تیمه و به آمار پاسایه گلش نگاه کنین ، متوجه میشین.
ژیرود از خیلی ها که اسم خودشونو گذاشته بودن توپچی ،بهتره .
یه چیزه جالبه دیگه هم اینه که یکی از معدود بازیکناییه که با وجود انتقادات وحشتناک ازش ، بازم گفت میخواد بمونه .
دمش گرم .... من خیلی قبولش دارم .

- درباره دی ماریا ، خوب بنظر من مبلغش بالاست ، بالوتلی + رمی رو ترجیح میدم .
اگه دی ماریا رو بگیریم ،نصف مبلغ نقل و انتقالات (که میگن 100 تاس و من بعید میدونم این باشه) میپره .
بنظرم جلوی زمین ؛ بالوتلی + رمی کافیه .


- درباره رمی : واقعا تا حالا ندیده بودم کسی اینفد به آرسنال علاقه نشون بده ( با توجه به پیشنهادات جدید دیگر تیمها بهش )
ایول داره .
من که از استایلش خیلی خوشم میاد .
تویه آخرین بازیایه آرسنال هم که اومده بودو نشسته بود تویه ورزشگاه .
و اون جمله ی دیوانه کننده رئیس ( امیدوارم پوله بلیتش رو حساب کرده باشه) .


- درباره هاجسون و چمبو ، اگه رئیس بود بازیش نمیداد (چون سلامت پسراش براش مهمتره) .
این هاجسون قرار بود بهش استراحت بده چی شد میخواد بازیش بده .
مصدوم نشه ، خوبه .


در آخر ، رئیس علاوه بر مربی ، برای بازیکنا مثه یه پدر دلسوزه .
ایول داره .

آرین در 18/3/1393 | 18:34 گفت:

ممنون از پستت
در مورد اینسینیه بگم که رئیس باشگاه ناپولی عوضش به پیشنهاد 20 میلیونی (یورو) ونگر خندیده و مسخره کرده و گفته ارزشش 60-70 تاست! (انصافا شکر زیادی خورده ولی خداییش 20 تای ونگره هم اخر خندست! نهایت بزخر کردنه!)
یه خبر خوب هم بدم که Daily Express و Mirror نوشتن که رمی از بین پیشنهاداتی که داره,خیلی علاقه داره که به ارسنال بیاد و چراغ سبز نشون داده.(درسته سنش 27 ساله ولی می ارزه همه جوره.از ژیرو خیلی بهتره و جدا از اون تو لیگ برتر هم سابقه بازی داره)
هاجسون هم گفته که چمبرلن به جام جهانی میرسه و از بازی با ایتالیا در دسترس خواهد بود

ارمان در 18/3/1393 | 18:13 گفت:

نزديكه=نزدىكخ

ارمان در 18/3/1393 | 18:12 گفت:

سايت گل نوشته كه بالوتلى خيلى به ارسنال نزديكخ

ParSa.Lp در 18/3/1393 | 18:03 گفت:

نقل قول : نقل قول : http://www.dailystar.co.uk/sport/football/382708/Real-Madrid-to-sell-40m-Angel-Di-Maria-with-Arsenal-Man-City-and-Man-Utd-ready-to-swoop
بچه ها هین خبرو ببینین میگه ریال مادرید قبول کرده با 40 میلیون دی ماریا رو بفروشه ب نظر من میارزه خدایی
بهترین موقعیته ک ارسنال دی ماریا رو بخره خدا کنه


پاسخ شما : کلا رئال و بارسلونا امسال اسگل شدن بارسا که فابرگاس رو فروخت اینها هم که دی ماریا رو چشم و هم چشمی تو خریدن دیده بودیم تو فروختن دیگه نه . البته مسلما اونها با پولهاشون بازیکنای بزرگ دیگری رو میخوان بخرن. دی ماریا فوق العاده خوبه هرچند ما هافبک کناری خوب خودمون به اندازه کافی داریم ولی خریدن دی ماریا هم یه گام مثبته .


پاسخ شما : اره ولی اگه بخریم دی ماریا رو ناموسا تیم خیلی خوب میشه خود ونگرگ ک میخاس دی ماریا رو الان دیگه بهترین فرصته

محسن عاشوری در 18/3/1393 | 17:58 گفت:

(اين سيمئونه خيلي سياست داره هرسال خوباي لاليگا رو كه تو تيماي هله هوله بازي ميكنن رو ميخره نمونش ولا)
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
حله حوله رو خوب اومدی ..

reza در 18/3/1393 | 17:18 گفت:

نقل قول : http://www.dailystar.co.uk/sport/football/382708/Real-Madrid-to-sell-40m-Angel-Di-Maria-with-Arsenal-Man-City-and-Man-Utd-ready-to-swoop
بچه ها هین خبرو ببینین میگه ریال مادرید قبول کرده با 40 میلیون دی ماریا رو بفروشه ب نظر من میارزه خدایی
بهترین موقعیته ک ارسنال دی ماریا رو بخره خدا کنه


پاسخ شما : کلا رئال و بارسلونا امسال اسگل شدن بارسا که فابرگاس رو فروخت اینها هم که دی ماریا رو چشم و هم چشمی تو خریدن دیده بودیم تو فروختن دیگه نه . البته مسلما اونها با پولهاشون بازیکنای بزرگ دیگری رو میخوان بخرن. دی ماریا فوق العاده خوبه هرچند ما هافبک کناری خوب خودمون به اندازه کافی داریم ولی خریدن دی ماریا هم یه گام مثبته .

reza در 18/3/1393 | 17:13 گفت:

نمیدونم دیدید یا نه ولی اولین خرید ما یه پسر 17 سالست به این اسم Elias Chatzitheodoridis که حتی تو گوگل و ترنسفر مارکت هم اسمش پیدا نمیشه و دفاع راسته انشا الله بچه های ما از بازیهای خوبش در 10 - 15 سال اینده لذت خواهند برد. به عمر ما که قد نمیده . ولی از شوخی گذشته این سیاست استعداد یابی باشگاه خیلی خوبه به شرطی که در کنارش بازیکن بزرگ هم بخریم.

ParSa.Lp در 18/3/1393 | 17:09 گفت:

http://www.dailystar.co.uk/sport/football/382708/Real-Madrid-to-sell-40m-Angel-Di-Maria-with-Arsenal-Man-City-and-Man-Utd-ready-to-swoop
بچه ها هین خبرو ببینین میگه ریال مادرید قبول کرده با 40 میلیون دی ماریا رو بفروشه ب نظر من میارزه خدایی
بهترین موقعیته ک ارسنال دی ماریا رو بخره خدا کنه

reza در 18/3/1393 | 16:31 گفت:

من نفهمیدم اتلتیکو مگه کارلوس ولا رو خریده ؟ که میگی نمونش ولا

Ali در 18/3/1393 | 16:19 گفت:

من که خیلی دلم میخواد بالوتلی رو بگیریم واقعا بازیکن خاصیه

Ali در 18/3/1393 | 14:23 گفت:

اینسینیه و بنزما بهترین گزینه ها برای ما بودن

mohsen abbasi در 18/3/1393 | 13:03 گفت:

اینقدر این اخبار بجز هازارد دور از زهنه که حال ندارم کامنت بزارم همه سر کاریم

Rasoul Rostami در 18/3/1393 | 12:28 گفت:

دمت گرم رسول جان.خیلی دلم میخوادبدونم مااگه بالوتلی روبگیریم رمی روهم میگیریم یابنده خدا ول معطله!؟