رکورد تیم فوتبال بانوان

نویسنده: محمد زاهدی

وبلاگ من
نویسنده: محمد زاهدی
من 24 سالم 4 سالم بود رفتیم لندن به داییم سر بزنیم از همون موقع وقتی پدرم یه پیرهن آرسنال و برام خرید و بازی با چارلتون رو تو استادیوم هایبوری دیدم عاشق آرسنال شدم.عاشق به معنای واقعی کلمه اگه به لیگ 2 سقوط کنیم بازم خون من آرسنالیه و واقعا از منچستر و بارسلونا متنفرم WE ARSEN TRUST ARSEN KNOw
کل بازدید: 6,547 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

رکورد تیم فوتبال بانوان

دیدیم کسی راجع به بانوان نمیگه گفتم یک مطلب ازشون بذارمما چندتا توپچی خانم تو سایت داریم که من 2 تاشونو میشناسم و همشهریام هستن ویشکا خانم و آیدا خانم گفتم حالا که خانم تو سایت عضو هست یک مطلب از تیم بانوان بذارم

صفحه فیسبوک تیم فوتبال بانوانمون 1 میلیون لایک خورده و اولین تیم بانوانه که به این مقدار از لایک تو دنیا تو رشته ورزشی فوتبال رسیده این آمار تیم بانوان ما با تیم مردان المپیک لیون و والنسیا برابری میکنه تیم مردان المپیک لیون 1.1 میلیون و تیم مردان والنسیا دقیقا یک میلیون فالوئر یا دنبال کننده دارن

باید به بانوانمون تبریک بگیم
من از همینجا به همهشون تبریک میگم و از همه هوادارامون که این رکورد رو ثبت کردن تشکر میکنم


http://cdn.tabnak.ir/files/fa/news/1392/12/7/348285_825.jpg
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

javad در 8/2/1393 | 09:15 گفت:

بهترین دروازبان فصل با 41 گل خورده
خیلی زشته انصافا

محمد مهدي نوروزي در 7/2/1393 | 23:23 گفت:

ولی فک کنم شزنی 15کلین شیت داره ها

Vishka در 7/2/1393 | 22:08 گفت:

نقل قول : تو تیم بانوان دنیا و Kim Little!!!!!
فقط همین!!!!


پاسخ شما : فکر کنم رفت سیاتل آمریکا

رضا در 7/2/1393 | 18:40 گفت:

ایییییییییییییییییییییییییییول
لیورپول باخت
حسرت قهرمانی تو دل یه لیورپولی تا ابد باید بمونه

مهرزاد در 7/2/1393 | 14:54 گفت:

نقل قول : تو تیم بانوان دنیا و Kim Little!!!!!
فقط همین!!!!


پاسخ شما : kim in my heart

رفت یه تیم دیگه.

Hossein در 7/2/1393 | 14:38 گفت:

دوستان یه آماری راجع به کلین شیت ها:
پیتر چک تا الان با 16 کلین شیت رتبه اول رو داره. بعد از اون شزنی 14 تا داره. که چک به دلیل مصدومیت دیگه نمیتونه تا آخر فصل بازی کنه. اگه ما توی سه بازی آخر کلین شیت بگیریم شزنی با 17 کلین شیت میشه بهترین دروازه بان این فصل.

محمد مهدي نوروزي در 7/2/1393 | 14:18 گفت:

گفتم حالا چی شده به نظر من دخترای ایرانی شرفشون می ارزه به کل دخترای خارجی

زن باید اشپز باشه شوهرداری کنه نه اینکه بره فوتبال بازی کنه والا

هادی در 7/2/1393 | 13:01 گفت:

تو تیم بانوان دنیا و Kim Little!!!!!
فقط همین!!!!

Vishka در 7/2/1393 | 12:41 گفت:

خیلی خیلی ممنونم بابت پستت محمد

این بانوان واقعا حیفن . از این آقایون خیلی خیلی بیشتر غیرت به خرج میدن

محسن عاشوری در 7/2/1393 | 12:22 گفت:

از راه دور یواش میبوسیمشون .. :دیییییییییییییییییییییییییی

علی قاسمی در 7/2/1393 | 09:11 گفت:

خیلی ممنون
من خط آخر پستتو داشتم میخوندم حس کردم میخوای بگی "" من از همینجا دستتونا میبوسم "
تیم بانوان ارسنال اگه دست ونگر بود الان همش چهارم میشد

برای شوخی گفتم

ناصر در 7/2/1393 | 01:05 گفت:

Like
1.000.001

mohsen abbasi در 7/2/1393 | 01:01 گفت:

تیم بانوانمون از تیم مردامون موفق ترن جایه تعجبم نداره

آرین در 7/2/1393 | 00:29 گفت:

منم از همین تریبون تبریک میگم.اگه شمارشونو هم داری بذار تا تبریکات ویژمو ابراز کنم!!