اعتراض هواداران به گازیدیس

نویسنده: farhad bj

وبلاگ من
نویسنده: farhad bj
ارسنال=عشق=ارسنال
کل بازدید: 11,208 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

اعتراض هواداران به گازیدیس

اعتراض هواداران به گازیدیس
شخص اول نقل و انتقالات آرسنال

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

بهزاد کاویانی در 13/9/1391 | 01:32 گفت:

به از هیچیه

ehsan zoola در 12/9/1391 | 22:09 گفت:

نه ایول یکم امیدوار شدم این تیم نیاز به تکون خوردن درست و حسابی داره ولی کاش زودتر انجام میشد این اعتراضات هرچند فک نکنم تاثیر زیادی داشته باشه

حمید pires در 12/9/1391 | 17:18 گفت:

چهره اکثرشون نشانی از ناراحتی نداره ولی با این حال بی تاثیر نیست سالی که زمستون آرشاوینو خریدیم بخاطر اعتراض هوادارایی بود که تو ورزشگاهها از شرایط تیم ناراضی بودن.

nima در 12/9/1391 | 14:52 گفت:

من باورم نمیشه این بی غیرتا اعتراض کنن!!!
دیگه الان به چه درد میخوره!؟!

parsa در 12/9/1391 | 14:47 گفت:

چه عجب!

amin در 12/9/1391 | 14:26 گفت:

به نظر من همش زیر سر آمریکاستولی خارج از شوخی کرونکه و هیلوود و گازیدیسو باید بندازن بیرون

ali jamshidi در 12/9/1391 | 13:13 گفت:

بايد سياست كلي باشگاه عوض شه. ما بانك آرسنال نيستيم. اميدوارم با عوض شدن اين سياست و موندن ونگر آرسنال هميشگي رو ببينيم

بهزاد کاویانی در 12/9/1391 | 12:47 گفت:

خیلی زودتر باید اعتراض میکردن

حامد نوری در 12/9/1391 | 11:22 گفت:

جمعیت خوبیه ولی اگه 10 میلیون هم بریزن تو خیابون هیچ تا ثیری نداره روی گازیدیس و کرونکه ، چاره کار عثمانف!!

علی در 12/9/1391 | 11:11 گفت:

آقا علیرضا کاملا با نظری که دادی موافقم
پسر یه روز جایگاه ما فینال جام باشگاه های اروپا بود
تیمی که میبردیم رئال بود میلان بود...
الان باخت شده واسمون عادی اونم از تیمایی....
.
.
از ماست که برماست

vahid در 12/9/1391 | 10:58 گفت:

این کار رو باید زودتر انجام میدادند
تو روح همه مسئولین ارسنال سگ ر.....

farhad bj در 12/9/1391 | 10:51 گفت:

vase 88 hastesh
vase bade baziee dge

alireza در 12/9/1391 | 09:37 گفت:

برن بمیرن همینا بودن تراست تراست میکردن زودتر میمردن همین کارا رو میکردن دیگه من نمیدونم تیم باید چقدر بد نتیجه میگرفت که اینا به فکر اعتراض میوفتادن
تازه اونا باید بیشتر به ونگر اعتراض میکردن نه گازیدیس چون بااین کار ونگر با خودش میکه خوب هوادارا که از کاره من راضین پس من به کارم باهمین منوال ادامه میدم (یعنی خودخواهی و یه دندگی) اونا با مدیریت مشکل دارن

masoud mahmudpur در 12/9/1391 | 03:34 گفت:

چه عجب بالاخره یه اعتراضی کردن

HOSSEIN در 12/9/1391 | 02:39 گفت:

برن بمیرن همینا باعث و بانی این اوضاع تیمن نه ونگر.باید با اعتراض کار کرد.

محمد مهدی در 12/9/1391 | 01:20 گفت:

مال امروز. اینجا وال استریت نیست. اینجا لندن و اینا هوادارا ناراضیه ارسنالن

حسین ملازینل در 12/9/1391 | 00:49 گفت:

این زمانش مال کیه؟