نقل وانتقالات

نویسنده: mohammad

وبلاگ من
نویسنده: mohammad
آرسنال
کل بازدید: 4,116 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نقل وانتقالات

آرسنال برای جذب بنزما با رعال مادرید وارد مذاکره شده


آرسنال برای جذب فوق ستاره این روزهای رعال مادرید وارد مذاکره شده است.این خبر طی 7ساعت قبل منتشر شده و منبع معتبره.
امیدوارم این بار با خریدن بازیکنای خوب ومصدوم نشدن های پی درپی بازیکنان سال دیگه طوری تو لیگ قهرمان بشیم که همه بازیکنا تو حسرت حضور درآرسنال باشن.
ممنون از توجهتون
اینم لینک خبر

http://m.goal.com/s/en/rumours/last/72
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

هادی در 3/2/1393 | 22:22 گفت:

باید دنبال هدف های منطقی تری بود. کسانی مثل درمیچ، جکسون مارتینز و ایموبیله.خرید اینجور بازیکنا چون کمی گمنام ترند لذتش هم بیشتره. چون اسمشون از آرسنال میپیچه تو سطح اول فوتبال دنیا.

آرش در 3/2/1393 | 20:18 گفت:

نقل قول : نقل قول : نمیاد تیمای بزرگتری دنبالشن منظورم از نظر مالی

پاسخ شما : تیمی بزرگتر از آرسنال وجود نداره


پاسخ شما : شرمنده از نظر مالیشو الان دیدم

آرش در 3/2/1393 | 20:11 گفت:

مگه اینکه فرانسوی بودنش باعث وسوسه ونگر و ارائه پیشنهاد به رئال بشه D:

آرش در 3/2/1393 | 20:10 گفت:

نقل قول : نمیاد تیمای بزرگتری دنبالشن منظورم از نظر مالی

پاسخ شما : تیمی بزرگتر از آرسنال وجود نداره

کمیل در 3/2/1393 | 18:05 گفت:

یعنی میشه کریم باد آرسنال؟ یعنی میشه ژیرودو نبینم دیگه؟ ای خداااااااااااااااااااااا

میثم محمودی در 3/2/1393 | 16:34 گفت:

نمیاد تیمای بزرگتری دنبالشن منظورم از نظر مالی

علی قاسمی در 3/2/1393 | 14:12 گفت:

گزینه کاملا مناسب ولی دور از دسترس تا حدودی

محمد دوردی در 3/2/1393 | 13:17 گفت:

سنگ دل منظورم بود جا افتاد

محمد دوردی در 3/2/1393 | 13:14 گفت:

برو بچ به نظرتون غیر از رابین انپرسی و کولو توره و آده بایور هر کی خواست به آرسنال برگرده بزاریم برگرده
مثلا فابرگاس هیچوقت بر ضد باشگاه صحبت نکرده اون پیرهن رو بعد از جام جهانی، به زور تنش کردن اگه خواست از بارسلون جدا شه با 26 تا میتونیم بیاریمش(طبق قراردادی که وجود داره). الکس سانگ و سمیر نصری و کلیشی رو خودمون دادیم برن. مصاحبه هاشون هست. اینا مثل بعضیا بیانیه ندادن. بهشون کشلی کول و از اینا هم نمیگن. همیشه هم از ونگر و باشگاه تعریف کردن
یه نگاه به دورتموند بندازین، نوری شاهین رو برگردوند، کاگاوا رو هم میخواد برگردونه. اینا رو خود باشگاه فروخت
ولی صد سال سیاه گوتزه و لواندوفسکی رو بر نمیگردونه. اگه بخواد هم طرفداراش نمیزارن
اینقدره سگ دل نباشیم. بعضیا رو خودمون فروختیم
لا اقل سانگ و فابرگاس ...
نصری هم همون حرفهایی رو میزد که الان سانتی داره میزنه
همیشه هم از ونگر تعریف کرده که این مورد آیتم خیلی مهمیه برای برخی دوستان
نظرتون
علی قاسمی حرف خوبی زد که فلاینی رو بز خری کنیم و با 15 تا بیاریم. شدیدا موافقم. به این خرید میگن خرید هوشمندانه.

abolfazl alayi fard در 3/2/1393 | 13:02 گفت:

نقل قول : نقل قول : برای من نقل و لنتقالات ساعت 23 شب 31 آگوست شروع میشه و تا 3-4 بعدش نهایتا بسته میشه.

این مطالب از الان تقریبا شایعات بی پایه واساسه محمد جان.

تازه اگه واقعا بخواد بخره هم،مهاجم بهتری تو بازار وجود دارن،که فرانسوی نیستن!!!


پاسخ شما : با توجه به اتفاقای چند سال اخیر تو فصل نقل و انتقالات واقعام باید اینطور فکر کرد.تو کل فصل انتقالات خرید نمیکنیم ولی تو 3 یا 4 ساعت آخر اندازه ی کل فصل فعال میشیم! بهتره بازیکنای مد نظرمون رو زودتر جذب کنیم که هم قیمتشون به خاطر پیشنهاد بقیه تیما بالا نره هم اینکه حداقل تو تورهای پیش فصل باشگاه حضور داشته باشن و اینجوری بهتر هماهنگ میشن با تیم...
اگر سوارز به رئال بره و بنزما به آرسنال بیاد دقیقا مشابه رفتن بیل و اومدن اوزیل میمونه.


پاسخ شما : بله اینا که گفتی خیلی خوبه که توی تمرینات قبل شروع فصل شرکت کنن. ولی برا تیمی که 4لیگ میشه و با سهمیه غیر مستقیم میره چمپیونزلیگ و تا زمانی که مشخص نشه میره چمپیونزلیگ هیچ بازیکن کلاس بالایی به تیم ملحق نمیشه. پس باید صبر کنه تا مسجل بشه رفتن تیم و اون موقع میمونه همون 3 یا 4 ساعت آخر که دوستمون گفتن.

فعالیت از ابتدا تو بازار نقل و انتقالات برای تیمایی هست که سهمیه مستقیم چمپیونزلیگ دارن

reza در 3/2/1393 | 11:40 گفت:

اینم مثل سوارز میشه . این پیشنهادها فقط توهین به تیم مقابله آخه رئال برای چی باید بیاد ستاره ای رو که براش بیشتر از 100 گل زده با 25 میلیون یورو بفروشه ؟

ماهان ملک در 3/2/1393 | 01:15 گفت:

ژکو بیشتر می ارزه از این..

mohsen abbasi در 3/2/1393 | 00:59 گفت:

هیگواینم خیلی جدی بود

علي طرفي در 2/2/1393 | 23:23 گفت:

نقل قول : نه نه نه!

دیگه فرانسوی نه!

سانیا + کوش + دیابی +جیرود + سانوگو

ونگر تا حدی عقاید ناسیالیستی وحشتناک داره. من حاضرم زیر 15 سال انگلیسی بیاد ولی ایشون نه.


پاسخ شما : منم موافق نیستم .فکر کنم میخواد برا کشورش یه فروارد تربیت کنه میخواد همیشه یه فرانسوی تو کورس باشه,انگار داره دین خودشو ادا میکنه

EBI KAPAK در 2/2/1393 | 22:04 گفت:

سلام

لطفا اینجا عضو شو ممنون میشم

http://mr90.ir/home/mGiaaGWUpq8

مهرزاد در 2/2/1393 | 21:45 گفت:

نه نه نه!

دیگه فرانسوی نه!

سانیا + کوش + دیابی +جیرود + سانوگو

ونگر تا حدی عقاید ناسیالیستی وحشتناک داره. من حاضرم زیر 15 سال انگلیسی بیاد ولی ایشون نه.

EBI KAPAK در 2/2/1393 | 21:40 گفت:

سلام

لطفا اینجا عضو بشید ممنون میشم

http://mr90.ir/home/mGiaaGWUpq8

Whirlwind در 2/2/1393 | 21:17 گفت:

نقل قول : برای من نقل و لنتقالات ساعت 23 شب 31 آگوست شروع میشه و تا 3-4 بعدش نهایتا بسته میشه.

این مطالب از الان تقریبا شایعات بی پایه واساسه محمد جان.

تازه اگه واقعا بخواد بخره هم،مهاجم بهتری تو بازار وجود دارن،که فرانسوی نیستن!!!


پاسخ شما : با توجه به اتفاقای چند سال اخیر تو فصل نقل و انتقالات واقعام باید اینطور فکر کرد.تو کل فصل انتقالات خرید نمیکنیم ولی تو 3 یا 4 ساعت آخر اندازه ی کل فصل فعال میشیم! بهتره بازیکنای مد نظرمون رو زودتر جذب کنیم که هم قیمتشون به خاطر پیشنهاد بقیه تیما بالا نره هم اینکه حداقل تو تورهای پیش فصل باشگاه حضور داشته باشن و اینجوری بهتر هماهنگ میشن با تیم...
اگر سوارز به رئال بره و بنزما به آرسنال بیاد دقیقا مشابه رفتن بیل و اومدن اوزیل میمونه.

آرین در 2/2/1393 | 21:08 گفت:

تنها در صورتی این انتقال ممکنه رخ بده که رئال یک مهاجم بیاره در حد سوارز یا فالکائو تا خود بنزما هم از ترس نیمکت نشینی خواستار خروج بشه که تا رئال بیاد یکیو بیاره نقل وانتقالات تموم شده!

EBI KAPAK در 2/2/1393 | 20:33 گفت:

اینجا عضو بشید خیلی باحاله مثه فوتبال واقعیه

http://mr90.ir/home/nGGXY2eUpq8

arsenal در 2/2/1393 | 20:32 گفت:

ای جووووووووووووونم
رئیس کریمو بیار دهن همه رو ببند که هی نگن تو پ.ل خرج نمیکنی و ستاره نمی خری
هر چند اینا بازم یه چی پیدا میکنن واسه اعتراض
پشت سرت حرف زیاده؟ بذار از آرزوهاشون حرف بزنن!!

ناصر در 2/2/1393 | 19:59 گفت:

مهاجمان

ناصر در 2/2/1393 | 19:56 گفت:

برای من نقل و لنتقالات ساعت 23 شب 31 آگوست شروع میشه و تا 3-4 بعدش نهایتا بسته میشه.

این مطالب از الان تقریبا شایعات بی پایه واساسه محمد جان.

تازه اگه واقعا بخواد بخره هم،مهاجم بهتری تو بازار وجود دارن،که فرانسوی نیستن!!!

Alireza در 2/2/1393 | 19:41 گفت:

یعنی واقعا میتونه بیاره؟
اگه بیاره چی میشه