ظلم

نویسنده: فرهاد

وبلاگ من
نویسنده: فرهاد
خونم بوی باروت می دهد پزشکان گفتند چرا؟! گفتم چون من یک آرسنالی هستم
کل بازدید: 6,748 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ظلم

خونم بوی باروت میداد پزشکان گفتند چرا؟گفتم چون یک آرسنالیم


بهترین بازیکن جوان لیگ ادن هازارد شد بازیکنی که تقریبا در 80 درصد بازی های چلسی حضور داشت و به عنوان یک وینگر 14 گل که شامل 4 پنالتی میشد و 7 پاس گل از خود به جا گذاشت و در مقابل آرون رمزی که در 60 درصد بازی های آرسنال حضور داشت به عنوان یک هافبک میانی آمار خیره کننده 9 گل بدون ضربه پنالتی و 8 پاس گل از خود به جا گذاشت  بی هیچ تردیدی رمزی شایسته عنوان جوان اول لیگ جزیره بود اما شاید اساتید اتحادیه انگلیس دوست نداشتند این جایزه برای دومین سال پیاپی به یک ولزی برسد و غرور انگلیسی ها در مقابل ولزی ها خدشه دار شود به هر حال باید به حال این اتحادیه با چنین تصمیمات فاجعه باری تاسف خورد و از همین جا به آرون باید گفت که همه فوتبال دوستان تو را بهترین می دانند پس به درخشش خودت ادامه بده و همچنان بهترین بودنت را در مستطیل سبز ثابت کن
تو بهترینی رمبو دوست داشتنی
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 8/2/1393 | 21:47 گفت:

فدا سرت سال دیگه میشه

Amir در 8/2/1393 | 18:15 گفت:

بعله...
دلیلشم مشخصه: چاه نفت آبرام + زبون تند مورینیو....
هازاد انتخاب شد چون پول رومن آبراموویچ خیلی تو جریانات لیگ جزیره تعیین کننده س!!!
و اگرم انتخاب نمیشد غرغر های مورینیو تمومی نداشت!!!
در کل مصدومیت ارون رمزی هم یکم از رقابت عقبش انداخت .... این عنوانا تبلیغاتی مهم نی
مهم فصل بعده که زوج رمزی و اوزیل کولاک میکنن!

محسن عاشوری در 8/2/1393 | 18:15 گفت:

اگه بگیم نبود رمزی باعث شد قهرمان نشیم همچین بیراه نگفتیم ..

اتحادیه فوتبال انگلیس فقط به فکر حق پخش بازیهای لیگه و به هیچی فکر نمیکنه ... حتی به تیمها استراحت هم نمیده

masoud mahmudpur در 8/2/1393 | 16:50 گفت:

رمزی عالیه ولی چون مصدوم شد شانسش کم شد

Keivan در 8/2/1393 | 15:44 گفت:

نقل قول : بابا تعصب رو بزارید کنار دیگه،من خودم عاشق رمسی ام حتی 3 الی 4 سال پیش که توی این سایت به رمسی فحش میدادید ازش خوشم میومد همینجوری ولی دیگه هازارد یکی دو درجه بالاتر از رمسی هستش.


پاسخ شما : اصلا اینطوری نیست امیر رمزی هیچ چیزی کمتر از هازارد نداره

امیر جمشیدی در 8/2/1393 | 15:39 گفت:

بابا تعصب رو بزارید کنار دیگه،من خودم عاشق رمسی ام حتی 3 الی 4 سال پیش که توی این سایت به رمسی فحش میدادید ازش خوشم میومد همینجوری ولی دیگه هازارد یکی دو درجه بالاتر از رمسی هستش.

arsenal در 8/2/1393 | 15:35 گفت:

نقل قول : مقایسه کوش و کمپانی
http://axgig.com/images/47570128767027912739.jpg
کسی به عالی بودن کوش شک داره؟


پاسخ شما : کوش عشقه منه .. ینی لامصب بازی میکنه انگار آخرین بازی عمرشه! عشق است کوش

رضا T در 8/2/1393 | 15:17 گفت:

من مثه شما عاشق رمزی هستم اما به نظرم هازارد بههتره

فرهاد در 8/2/1393 | 15:12 گفت:

نامردی بود

فرهاد در 8/2/1393 | 14:36 گفت:

آمار میگه این جایزه حق رمزی بوده حالا هر چی میخواد که بازی کرده باشه که از ترس جنجال های مورینیو و ولزی بودن رمزی جایزه رو دادن هازارد که با این کارش اتحادیه ارزش جایزه خودش کم کرد

رضا در 8/2/1393 | 14:17 گفت:

مقایسه کوش و کمپانی
http://axgig.com/images/47570128767027912739.jpg
کسی به عالی بودن کوش شک داره؟

هادی در 8/2/1393 | 14:08 گفت:

بهتر بودن یا نبودن رمزی از هازارد در دراز مدت معلوم میشه. رمزی یه استعداد فوق العاده و مایه افتخار همه ماست، اما واقعا با این تعداد بازی از رمزی توقع داشتید رمزی بهترین بازیکن جوان لیگ امسال بشه؟؟؟؟
رمزی هم مثل هر گانر دیگه ای رو پیشونیش نوشته شده UNLUCKY!

رضا در 8/2/1393 | 13:48 گفت:

هازارد استوک های رمزی هم نمیشه
واقعا نمیدونم ملاک اینا واسه انتخاب چی بوده

سید محمد رضا در 8/2/1393 | 13:30 گفت:

اصن پست خوبی نبود , کاش رو دیوار مینوشتی