ماموریت غیر ممکن 5

نویسنده: نیما

وبلاگ من
نویسنده: نیما
من 17 سالمه و از 7 سالگی طرفدار ارسنالم و همیشه طرفدار عشق وصف ناپذیرم میمانم
کل بازدید: 25,011 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ماموریت غیر ممکن 5

حتما سری فیلم های ماموریت غیر ممکن با بازی تام کروز رو دیدین 
این بار میخوام به پنجمین سری اون فیلم بپردازم


                                                       اینبار نقش اصلی این ماموریت رو شماره19 محبوب ما ارسنالی یعنی سانتیاگو کازورلا بر عهده گرفتی و از طرف باشگاه  ارسنال مامور شده تا سسک فابرگاس و پدرو رودریگز دو ستاره ی بارسا  رو در جریان تمرینات تیم ملی اسپانیا برای جام جهانی متقاعد کنه که به ارسنال بپیوندند .

ماموریت سختیست ولی اگر سانتی موفق بشه گفته شده باشگاه نماینده هاش رو  برای عقد قرارداد اولیه به محل تمرین تیم ملی اسپانیا میفرسته
اگر این ماموریت کازورلا با موفقیت به پایان برسه اولین بمب نقل و انتقالات اروپا منفجر میشه و میتونیمسال بعد شاهد یه تیمه رویایی باشیم
باید دید ایا سانتی محبوب ما میتواند این ماموریت غیر ممکن رو به سرانجام برسونه یا نه 
من که بعید میدونم  ولی هیچ چیزی در بازار نقل وانتقالات غیرممکن نیست


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 7/3/1393 | 22:32 گفت:

کجای کازورلا شبیه تام کروزه
خدا کنه بعد ماموریتش بهش حق ماموریت بدن
جتما بعدش به کوشیلنی برای آوردن گریژمان و پوگبا و به پولدی برای آوردن بندر و رویس ماموریت میدن

♥Arsenal♥ در 4/3/1393 | 02:37 گفت:

بعضی ها همچین از ترافیک هافبک حرف میزنن انگار ابو دیابی و چمبو و ولکات هم هافبکن

خوب ایناکه نصف بازیکن هم نیستن هفته سوم همشون پاشدن قطع میشه

کدوم هافبک ما تا اخر فصل راحت حضور داشته؟ هرکی حداقل 5 تا بازی نبوده.
حالا که دارن دوتا بازیکن خوب میگیرن چرا گیر میدین؟

نبری و اینا که بچن مال رقابت توی لیگ و اروپا نیستن

reza در 3/3/1393 | 17:06 گفت:

http://arsenal.ir/images/smile/9.gif

reza در 3/3/1393 | 16:54 گفت:

به نظر بنده با اضافه شدن سسک فابرگاس به خط میانی تیم خلاقیت بالا تر میره سرعت انتقال پاسها هم فوق العاده افزایش پیدا میکنه. امسال ما خیلی از مصدومیتهامون در خط هافبک بود و این مسئله تو بعضی از بازی ها دست مارو بست. اگه یادتون باشه تو بعضی از بازی های امسال در تیممون عدم خلق موقعیت مکرر دیده میشد. یعنی موقعیت گلزنی نمیتونستیم ایجاد کنیم و گلهامون شانسکی بود. با اومدن فابرگاس قطعا تیممون امار گلزنیش بهتر میشه و هم تو بعضی از بازی ها ک به بن بست میخوریم خلاقیت خودشو نشون میده. شما اصلا نمیتونید بازیکنی مثل فابرگاس ک نقش عظیمی در موفقیت های تیم ملی اسپانیا داره رو با رمزی و ویلشیر مقایسه کنید. فابرگاس خواص رهبری داره تو زمین.به نظر من اگه بتونیم بیاریمش فوقالعادهمیشه تیممون.حتی اگه مهاجم نکیریم و از والکات سانوگو یا پودولسکی استفاده کنیم (جیرود ک هیچی )

حسین در 3/3/1393 | 16:23 گفت:

http://arsenal.ir/images/smile/18.gif

حسین در 3/3/1393 | 16:09 گفت:

به امید خدا امسال دیگه باید چند تا بازیکن خوب بگیریم وگرنه از همین حالا قافیه رو باختیم F:

Ali در 3/3/1393 | 09:59 گفت:

فابرگاس بیاد عالی میشه. یک کاپیتان واقعی برای آرسنال

محسن عاشوری در 2/3/1393 | 23:32 گفت:

سسک و پدرو نیان بهتره ..... رویس و بارکلی رو ترجیح میدم ... یا رویس و کروس

ماهان ملک در 2/3/1393 | 22:04 گفت:

ما با سه تا هافبک هجومی بازی میکنیم که مدام با هم تغییر جا میدن ...به جز ولکات و پولدی که در طول یک بازی بیشتر در سمت تخصصی شون بازی میکنن بقیه { اوزیل سانتی توماس چمبو حتی گاهی جک و ارون } جاشونو مدام عوض میکنن...با این حساب {اگه ونگر از خیر عالیجناب آرتتا بگذره } و جک و ارون رو هافبک مرکزی بزاره اونوقت ترکیب ولکات سسک اوزیل جلوی جک و آرون بهترین خط هافبک اروپا خواهد بود.. {+ چمبو سانتی توماس و پولدی تازه!!} ....

البته میدونم قدرت دفاعی این خط هافبک ممکنه کم باشه اما فراموش نکنیم که ما اگه این همه کلین شیت داشتیم و آمار دفاعیمون (به جز اون سه چارتا بازی) بسیار خوب بوده نه بخاطر دفاع تیمی خوبمون بوده !!و نه بخاطر وجود فلامینی یا آرتتا !!! بلکه بیشتر به خاطر این بود که ما به دلیل سبک بازیمون (که مخصوصا نیم فصل اول زیبا ترین فوتبال ممکن رو اراءه میدادیم) مالکیت توپ بسیار بالا داشتیم و عملا حریفامون بیشتر از دو سه تا موقعیت نداشتن در هر بازی .. ولی هر موقع حریف ما مالکیت بالا داشت تازه فهمیدیم دفاع تیمیمون چقدر ضعیفه گاهی..... بنابر این به نظرم چه با سسک یا هر کی دیگه یه چنین ترکیبی اون بازی ناب آرسنالی رو شکوفا میکنه
.................آرون ................جک..........
.....سه تا هافبک جلو (از بین ولکات اوزیل پولدی سانتی توماس چمبو ........
.......................مهاجم!! (در این موردم نمیدونم چرا ژکو از ذهنم بیرون نمیره :دی ...............

میلاد آرشام در 2/3/1393 | 21:43 گفت:

با توجه به اینکه آرتتا سنش بالا رفته و احتمالا فصل بعد سال آخرشه بدردمون میخوره
در ضمن نباید فراموش کنیم که رئیس اونو تو پست تخصصیش بازی نمیداد

Lotfali khan zand در 2/3/1393 | 16:54 گفت:

نقل قول : آخه تو ترکیب جای کی بازی بدیمش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یکی جواب منو بده!!!!!!!!!!!هر جور فک میکنم تو کتم نمیره!!!
هر تصمیمی ک رئیس دربارش بگیره رو میپذیرم.حتی اگر سسک بره ب یونایتد!


پاسخ شما : رفتن سسک به من یو یعنی برگشتن من یو به دوران طلایی با دستای ما(سسک و فن)
بخدا بگیریمش بذاریم رو نیمکت می ارزه

حامد **رنگی** در 2/3/1393 | 16:48 گفت:

نقل قول : آخه تو ترکیب جای کی بازی بدیمش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یکی جواب منو بده!!!!!!!!!!!هر جور فک میکنم تو کتم نمیره!!!
هر تصمیمی ک رئیس دربارش بگیره رو میپذیرم.حتی اگر سسک بره ب یونایتد!


پاسخ شما : خوبه این فصل دیدی چقدر هافبک داشتیم ولی باز آخراش کم آوردیم همه مصدوم بودن
دلیل نمیشه همشون رو با هم تو یه بازی جا بدیم تو زمین که

Junior Gunner در 2/3/1393 | 16:37 گفت:

آخه تو ترکیب جای کی بازی بدیمش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یکی جواب منو بده!!!!!!!!!!!هر جور فک میکنم تو کتم نمیره!!!
هر تصمیمی ک رئیس دربارش بگیره رو میپذیرم.حتی اگر سسک بره ب یونایتد!

Lotfali khan zand در 2/3/1393 | 16:35 گفت:

نقل قول : چه قدر هافبک اخهههههههه
منم مثل شما عاشق فابرگاسم ولی باید قبول کرد جاش توی تیم پر شده و نیازی بهش نیست


پاسخ شما : آقا رضا ما هم میدونیم بش نیاز نیست ولی اگه بره من یو شانس قهرمانیمون خیلی کم میشه اونم جایی که فن پرسی هست

Lotfali khan zand در 2/3/1393 | 16:34 گفت:

نقل قول : سانتیاگو کازورلا برنابووو
مشتی شک نکن اگه بارسا بفروشتش به غیر آرسنال جای دیگه ایی نمیره.ولی چه به ترافیک هافبکی بخوریم اگه بیاد
سسک جکی رمزی توماس مسوت ارتتا فلامینی سانتی چمبو والکات واز همه مهمتر دیابی
ولی بهتون قول میدم فصل بعد همونجوری که رمزی استارت زد و درخشید دیابی هم میدرخشه


پاسخ شما : حاجی نوشتی دیابی
ترکیدم از خنده

حامد **رنگی** در 2/3/1393 | 16:15 گفت:

سانتیاگو کازورلا برنابووو
مشتی شک نکن اگه بارسا بفروشتش به غیر آرسنال جای دیگه ایی نمیره.ولی چه به ترافیک هافبکی بخوریم اگه بیاد
سسک جکی رمزی توماس مسوت ارتتا فلامینی سانتی چمبو والکات واز همه مهمتر دیابی
ولی بهتون قول میدم فصل بعد همونجوری که رمزی استارت زد و درخشید دیابی هم میدرخشه

reza در 2/3/1393 | 14:56 گفت:

چه قدر هافبک اخهههههههه
منم مثل شما عاشق فابرگاسم ولی باید قبول کرد جاش توی تیم پر شده و نیازی بهش نیست

آرین در 2/3/1393 | 14:41 گفت:

خخخخ تام کروزه!
ولی فابرگاسو بخریم بهترین خط هافبک دنیا رو داریم.فقط میمونه یه مهاجم.چه شود....

مرتضی هادیان در 2/3/1393 | 13:29 گفت:

حاجی این اخبار رو از کجا در میارید؟

همه ما سسک رو می‌خوایم.
در ضمن پدرو اصلاً می‌خوام نیاد! مفت هم نمی‌ارزه.

Lotfali khan zand در 2/3/1393 | 13:22 گفت:

حاجی فابرگاس رو شده واسه نیمکت هم باید بگیریم
اگه بره من یو شونصد تا پاس گل به اون خائن میده

محمد در 2/3/1393 | 12:58 گفت:

الان تیم نیازی به سسک نداره ولی با توجه به اینکه منچستر هم دنبالشه دو حالت پیش میاد
1 . اگه قرار باشه بمونه تو بارسا که ما اصلا بهش نیاز نداریم ( و خدا کنه که بمونه )
2 . ولی اگه قرار باشه بره باید صد در صد بگیریمش تا نره منچستر !!
.
.
اصلا هضم کردن اینکه فن پرسی و فابرگاس هردو توو منچستر باشند خیلی برام سخته و بدجور آزارم میده
.

رضا T در 2/3/1393 | 12:55 گفت:

لینک خبر؟!

arsenal در 2/3/1393 | 12:53 گفت:

فابرگاس نیازی به اصرار نداره فقط کافیه رئیسش بگه برگرد...

reza در 2/3/1393 | 12:33 گفت:

فابرگاس به کار میاد . از اول هم نباید میرفت . ولی پدرو بعید میدونم بیاد آرسنال .

علیرضا در 2/3/1393 | 11:53 گفت:

الویت ما الان باید خرید یک مهاجم نوک پا به توپ و گلزن(سوارز که بعیده ولی یکی تو همین مایه ها) + یه هافبک دفاعیه قلدر(مثل عمو ویرا) + یه دفاع راست در صورت خروج سانیا + یه دروازه بان دوم به جا فابی باشه.
سسک هم ما تو پستش مسوت و سانتیو توماسو داریم و احتیاجی بهش نیست.ولی اگه خودش اصرار داره و خرج آنچنانی برنداره بعد این خریدا میشه جذبش کرد

Mobinho در 2/3/1393 | 11:50 گفت:

بابا این همه هافبک تهاجمی داریم،فابرگاس برا چیشونه اونم با این قیمت.هافبک دفاعی بخرید