بی خیال نقل و انتقالات پراکنده

نویسنده: نیما

وبلاگ من
نویسنده: نیما
من 17 سالمه و از 7 سالگی طرفدار ارسنالم و همیشه طرفدار عشق وصف ناپذیرم میمانم
کل بازدید: 25,001 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بی خیال نقل و انتقالات پراکنده

درسته که نقل و انتقالات تابستانی خیلی برای یک تیم و هواداراش مهمه اما                                                                                                                           &nb


اما راستش انقدر تو سایت خبرای نقل و انتقالات تکراری و غیر رسمی اونم به صورت پراکنده و در پستهای مختلف وجود داره که هم خوندنشون خسته کنندست و  هم باعث سردرگمی و بالا رفتن توقعاتت از تیم برای خرید بازیکنان رنگارنگ میشه که به نظرم این یک مشکل برای این سایت هواداری هستش.(البته این نظر منه)

راه حل من برای حل این مشکل اینه که یک نفر از بچه ها  که خیلی در امر نقل و انتقالات فعاله  با مشورت با مدیران هر روزه در این دوران یک پست رو در باره شایعات و نقل و انتقالات غیر رسمی مدیریت کنه و یقیه همبتونن هرد خبر تازه و دستاولی که دارن رو تو اون پست قراربدن یا به اون فرد انتقال بدن. (خبر های رسمی هم که طبیعتا توسط مدیران به صورت تیتر اصلی قرار میگیره)

فکر میکنم این طوری انسجام خبرهای داغ  بازار نقل و انتقالات حفظ میشه و یک اطلاع رسانی بسیار جامع تر از قبل هم درباره نقل و انتقالات صورت میگیره.
به نطر من بهتره تو زمان باقی مانده تا شروع  فصل جدید بیشتر  به ترکیب تیم و امادگی بازیکنان و بازی های فصل پیشرو بپردازیم و هم چنین در نقل و انتقالات به رییس اعتماد کامل داشته باشیم

یکم طولانی شد  ممنون که توجه کردین خوشحال میشم نظراتتون رو درباره ایده ای که مطرح کردم بدونم

با ارزوی سلامتی و موفقیت برای همه ی ارسنالیای گل
یا حق
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

masoud mahmudpur در 19/4/1393 | 20:31 گفت:

نقل قول : دوستان میتونید ساعت 23 این مراسم رونمایی و معارفه رو از سایت اصلی باشگاه به صورت زنده ببینید البته باید اینترنتتون پر سرعت باشه

پاسخ شما : والا من بازیا رو به صورت رادیویی نمیتونستیم گوش کنم با این اینترنت داغون چه برسه به این که تصویری نگاه کنیم

نیما در 19/4/1393 | 18:26 گفت:

دوستان میتونید ساعت 23 این مراسم رونمایی و معارفه رو از سایت اصلی باشگاه به صورت زنده ببینید البته باید اینترنتتون پر سرعت باشه

siamak در 19/4/1393 | 17:23 گفت:

امشب معارفه الکسیس ساعت 11 ب وقت محلی

حامد در 19/4/1393 | 16:40 گفت:

الکانفیدنشل:
خدیرا پیشنهاد 2 ساله ی رعال و برای تمدید قرارداد رد کرده و داره به باشگاه فشار میاره که به ارسنال بپیونده

siamak در 19/4/1393 | 16:15 گفت:

امیدوارم ونگر خدیرا رو بگیره که واقعا بریم واسه قهرمانی.خدیرا عالی بود بازی با برزیل و نشونم داد ک با اوزیل هماهنگه
اگه درست باشه پیشنهاد 30میلیون یورویی هم واسه رئال فرستادن.امیدوارم قبول کنن و خودش قبول کنه

نیما در 19/4/1393 | 16:04 گفت:

نقل قول : اینم در نظر بگیر که بعد چندین سال بود که نقل و انتقالات خوبی نداشتیم ! الان ذوق مرگ شدیمپاسخ شما : البته. از این نظر کاملا حق با شماست

حامد در 19/4/1393 | 15:35 گفت:

الکسیس تموم کرد با ارسنال امروز ولی تو رونمایی شرکت نمیکنه

مدیر برنامه هاش که مدیر برنامه ها ویدال هم هست گفته ویدال میره منچستر

لیورپول هم میخواد بنزما رو بگیره

نوید در 19/4/1393 | 15:00 گفت:

اینم در نظر بگیر که بعد چندین سال بود که نقل و انتقالات خوبی نداشتیم ! الان ذوق مرگ شدیم

میثم محمودی در 19/4/1393 | 14:13 گفت:

رمی هم هست شایعه نیست که

آرمان امیراحمدی در 19/4/1393 | 14:04 گفت:

خبری جز دبوشی و سانچیز وجود نداره و بقیه شایعه هستند !
تکذیبه ها رو هم رفقا میزنن دیگه ...

خبر یک جا هم داره الان رو سایت میره !

مهرزاد در 19/4/1393 | 13:42 گفت:

!in moyes we trust you

mehdi در 19/4/1393 | 13:32 گفت:

موافقم....................

منم میگم مدیران سایت به بعضی از بچه ها که فعال ترند، تگ خبرنگاری بدن که در این صورت از پراکندگی اخبار جلوگیری بشه

majid در 19/4/1393 | 13:27 گفت:


دوستان سوارزم به بارسا پیوست تموم شد. مبلغ انتقال هم 88 میلیون یورو

حامد در 19/4/1393 | 13:26 گفت:

موافقم