ایا بیلیک جوان می تواند پا جای عمو پت کبیر بگذارد؟

نویسنده: نیما

وبلاگ من
نویسنده: نیما
من 17 سالمه و از 7 سالگی طرفدار ارسنالم و همیشه طرفدار عشق وصف ناپذیرم میمانم
کل بازدید: 25,012 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ایا بیلیک جوان می تواند پا جای عمو پت کبیر بگذارد؟

خوب دیگه تقریبا کار انتقال کریستین بیلیک به ارسنال تموم شده و باید عملا اون رو اولین خرید زمستانیمون بدونیم

در این پست میخوام بیلیک رو بیشتر معرفی کنم و به این بپردازم که ایا او در اینده میتونه برامون خاطرات پت ویاری بزرگ رو  زنده کنه یا نه؟_مشخصات فردی

نام: کریستسن                                 نام خانوادگی:بیلیک

ملیت: لهستانی                                سن:17

قد: 1.92                                           وزن:82 کیلو گرم

پست: هافبک دفاعی
 ---------------------------------------------------------------------------------------------
کریستین بیلیک در 4 ژانویه سال 1998 در کونین لهستان به دنیا امد. او تا 15 سالگی در تیم جوانان شهر خود یعنی باشگاه گورنیک کونین عضویت داشت و سپس در سال 2012
با قراردادی حرفه ای به تیم معروف لخ پوزنان لهستان پیوست و به مدت دو فصل برای جوانان این تیم بازی کرد و با درخشش خود توانست چشم تمام لهستان را به خود خیره کند. او در سال 2014 به تیم لژیا ورشو پیوست و توانست بارها برای رده ی بزرگسالان این تیم به مید ن برود و بیش از پیش توانایی هایش را به رخ دیگران بکشد تا جایی که رسانه ها به او لقب ویرای جدید فوتبال را دادند.

بیلیک در رده ملی نیز در تیم ملی زیر 17 ساله های لهستان عضویت دارد و توانسته است در 5 بازی رسمی برای تیم ملی زیر 17 ساله های کشورش 3 گل را به ثمر برساند که برای یک هافبک دفاعی امار قابل توجهی است.

حال او با قراردادی 2.5 میلیون پوندی به ارسنال پیوسته تیمی که خودش گفته از کودکی دوستش داشته. بیلیک روز جمعه تست های پزشکی باشگاه را می گذراند و سپس قراردادی حرفه ای با توپچی های لندن امضا میکند و در عمل باید بیلیک را یکی از بازیکنان ارسنال دانست
حال باید دید ارسن ونگر چه زمانی او را در یک بازی رسمی در تیم بزرگسالان جای میدهد اتفاقی که شاید یکی دو فصلی طول بکشد
------------------------------------------------------------------------------------------
و اما حالا میخوام بررسی کنم که ببینیم ایا بیلیک واقعا میتواند "ویرای جدید" باشد

استیل بازی او بسیار شبیه به ویراست همینطور قدرت جنگندگی اش
و نکته جالب اینکه قد و وزن او کاملا با قد و وزن ویرا در زمانی که به ارسنال امد برابر است
هر دو 192 سانتی متر قد و هر دو 82 کیلوگرم وزن دارند شاید تنها تفاوت انها رنگ پوستشان باشد. ویرا زمانی که به ارسنال امد 20 سال داشت در حالی که بیلیک تنها 17 سال دارد و هردو نیز دارای قدرت بدنی بالایی هستند با این توضیح که بیلیک سرعت بیشتری نسبت به ویرا دارد.
 فیلم های زیادی از بازی بیلیک در دسترس نیست ولی با استناد به رسانه های لهستانی میتوان امیدوار بود تا بعد از 10 سال پاتریک ویرای دیگری را در تیم خود ببینیم ایا این امر محقق می شود؟ ایا او می تواند جا پای عمو پت کبیر بگذارد؟ مشتاقم بدانم نظر شما دوستان عزیز چیست اری یا که خیر؟
----------------------------------------------------------------------------------
دوستان لطفا اگر لینکی از بازی کریستسن بیلیک دارید در قسمت کامنت ها بذارید تا بیشتر با بازیش اشنا بشیم.ممنون

ایام به کام
                                        باقی بقایتان

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سجاد عیسی لو در 27/10/1393 | 23:03 گفت:

تشکر از آقا نیما بخاطر پستشون
بنده با دیدن کلیپی که علیرضا لینکشو گذاشته بود به این بازیکن و آیندش خیلی خوشبینم

آرمان امیراحمدی در 27/10/1393 | 02:14 گفت:

"عمو پت کبیر" یعنی این آخرین ورژن نام پت ویرا بودا

نیما در 26/10/1393 | 19:54 گفت:

به ادعای خبرگزاری های بریتانیایی ارسنال در حال نهایی کردن قرارداد مارسلو بروزویچ بازیکن 22 ساله دینامو زاگرب ملقب به ژاوی جدید با 6 میلیون پوند است

نیما در 26/10/1393 | 19:48 گفت:

کریستین بیلیک در پاسخ به سوال خبرنگار مترو درمورد اینکه چرا ارسنال را به هامبورگ ترجیح داد درحالیکه در هامبورگ فرصت بیشتری برای بازی پیدا میکرد این گونه پاسخ داد:

من ارسنال را به خاطر ونگر و فلسفه اش انتخاب کردم

نیما در 26/10/1393 | 19:38 گفت:

خوب دیگه رسما ونگرم اعلام کرد که دیگه بیلیک بازیکن ارسناله ولی سایت رسمی باشگاه هنوز چیزی نزده

منتظرم ببینم شماره چند رو ورمیداره

مهرزاد در 26/10/1393 | 19:22 گفت:

برای هیچ توپ طلایی رای نخواهم داد و کاملا مخالف آن هستم. من تیم را می پسندم و به طرز ویژه ای کار تیمی را دوست دارم. کاملا مخالف توپ طلا هستم و به هیچ کس رای نمی دهم. "ارسن ونگر"

نیما در 26/10/1393 | 14:11 گفت:

نقل قول : به نتیجه گیری سریع نیاز داریم. نه کشف استعداد یا به بار نشستن اون.

اون جمله ی اخرم رو که همیشه می نویسم رو تو این پست نمی زارم!


پاسخ شما : اقا دمت گرم خیلی نوکرتم شادم کردی داداش

Ehsan در 26/10/1393 | 11:37 گفت:

به نظر که بازیکن خوبی میاد! تو این کلیپی که دوستمون گذشته بود که بازیکن عالیی بود.

adel در 26/10/1393 | 00:40 گفت:

متولد 98 !!!!!! ایشالا که خوب باشه.من 98 با پلی استیشن بازی میکردم.

adel در 26/10/1393 | 00:30 گفت:

متولد 98 !!!!!! ایشالا که خوب باشه.من 98 با پلی استیشن بازی میکردم.

علیرضا در 26/10/1393 | 00:19 گفت:

نقل قول : نقل قول : مرسی از پست
تبریک به همه بابت خرید.بالاخره باشگاشون رضایت داد.ول نمیکردن بچرو.هی خودش میگفت دوس دارم بیام آر سنال ولی اونا مقاومت میکردن
خیلی ازش تعریف میکنن ولی هنوز خیلی زوده که بخواد بیادو با عمو پت مقایسه بشه.باید بیاد و بازی کنه تا ببینیم چند مرده حلاجه.امیدوارم جواب بده تو آرسنال
اینم یه کلیپ حدودا 5 دقیقه ای و 21 مگی.منطقه ها ردیفی عوض میکنه
http://www.gofile.ir/dl/5syi/GunnersTrust---Krystian-Bielik-Legia-Warszawa.mp4


پاسخ شما : ممنون از کلیپت. بازیش خیلی خوب به نظر میرسه. امیدوارم یکی دو ساله بتونه فیکس بشه.
In Arsene we trust


پاسخ شما : خواهش داداش.والا از رو یه کلیپ که نمیشه قضاوت کرد ولی وقتی رییس با اون وسواسش تو خرید میره دنبال یه همچین بازیکن جوونی و کلیم ازش تعریف میشه احتمالا بازیکن خوبیه.منم امیدوارم که جواب بده تو آرسنال

Ali در 25/10/1393 | 23:59 گفت:

نقل قول : مرسی از پست
تبریک به همه بابت خرید.بالاخره باشگاشون رضایت داد.ول نمیکردن بچرو.هی خودش میگفت دوس دارم بیام آر سنال ولی اونا مقاومت میکردن
خیلی ازش تعریف میکنن ولی هنوز خیلی زوده که بخواد بیادو با عمو پت مقایسه بشه.باید بیاد و بازی کنه تا ببینیم چند مرده حلاجه.امیدوارم جواب بده تو آرسنال
اینم یه کلیپ حدودا 5 دقیقه ای و 21 مگی.منطقه ها ردیفی عوض میکنه
http://www.gofile.ir/dl/5syi/GunnersTrust---Krystian-Bielik-Legia-Warszawa.mp4


پاسخ شما : ممنون از کلیپت. بازیش خیلی خوب به نظر میرسه. امیدوارم یکی دو ساله بتونه فیکس بشه.
In Arsene we trust

علیرضا در 25/10/1393 | 23:37 گفت:

نقل قول : به نتیجه گیری سریع نیاز داریم. نه کشف استعداد یا به بار نشستن اون.

اون جمله ی اخرم رو که همیشه می نویسم رو تو این پست نمی زارم!


پاسخ شما : درسته که باید خرید کنیم و ضعفامونو پوشش بدیم و امیدوارم که منظور رییس از یکی دو بازیکنی که میخواد اضافه کنه این نباشه ولی این دلیل نمیشه که اگه بازیکن با استعدادی تو دسترس بودو نخریم. شاید اگه میخواستیم همین بازیکن و 5 سال دیگه بگیریم به جای 2 3 میلیون باید 20 30 میلیون پول میدادیم.قضیه فابرگاسو که یادت نرفته؟یا اون خائن؟یا خیلیای دیگه
در مورد اون جمله هم بگم که کار خوبی میکنی که نمینویسیش چون بد رو مخه

Saeid در 25/10/1393 | 23:35 گفت:

#In Arsene We Trust
آینده روشن است.

Ali در 25/10/1393 | 23:13 گفت:

ممنون
In Arsene we trust

مهرزاد در 25/10/1393 | 23:07 گفت:

به نتیجه گیری سریع نیاز داریم. نه کشف استعداد یا به بار نشستن اون.

اون جمله ی اخرم رو که همیشه می نویسم رو تو این پست نمی زارم!

نیما در 25/10/1393 | 22:46 گفت:

دوستان به خاطر قدش عذر میخوام ولی اشتباه از من نیست از ویکی پدیای انگلیسی تا دو ساعت پیش زده بود 1.92 ولی الان زده 1.89

بازم معذرت

علی افرایی در 25/10/1393 | 22:34 گفت:

فعلا نمیشه روش حساب باز کرد.
این ژاگوژ بازیکن لهستانی سویا هم خرسیه واسه خودش.میتونه جانشین آرتتا باشه
هم خشنه هم جنگجو هم بازیکن با دید باز

علیرضا در 25/10/1393 | 22:33 گفت:

اینم بگم که بیشتر به چشم من یه هافبک وسط یا مکمل هاف دف اومد تا خود هاف دف.یکی تو مایه های آندو

Richard George در 25/10/1393 | 22:20 گفت:

ممنون از اطلاعاتت. دقیقا همونی که سیروان گفت قدش 189 هستش

حسن در 25/10/1393 | 22:19 گفت:

نميدونم سبك بازيش چيه ولي همين كه رئيس حاظر شده اينقدر بابت بازيكن ١٧ ساله پول بده حتمن بازيكن خوبيه!
ونگر گفته ١ يا ٢ خريد ميكنه دمش گرم! واقعا دمش گرم!
ممنون از پست خوبت...
In arsene we trust

سیروان رحیمیان در 25/10/1393 | 21:58 گفت:

بیلک قدش 1.89 هست نه 1.92 وزنش هم 78 هست نه 82

ممنون بابت پست

علیرضا در 25/10/1393 | 21:42 گفت:

مرسی از پست
تبریک به همه بابت خرید.بالاخره باشگاشون رضایت داد.ول نمیکردن بچرو.هی خودش میگفت دوس دارم بیام آر سنال ولی اونا مقاومت میکردن
خیلی ازش تعریف میکنن ولی هنوز خیلی زوده که بخواد بیادو با عمو پت مقایسه بشه.باید بیاد و بازی کنه تا ببینیم چند مرده حلاجه.امیدوارم جواب بده تو آرسنال
اینم یه کلیپ حدودا 5 دقیقه ای و 21 مگی.منطقه ها ردیفی عوض میکنه
http://www.gofile.ir/dl/5syi/GunnersTrust---Krystian-Bielik-Legia-Warszawa.mp4

نیما در 25/10/1393 | 21:09 گفت:

دوستان به خاطر اشکالات نگارشی عذرخواهی میکنم