رادار باشگاه روی این بازیکن ها می چرخد

نویسنده: نیما

وبلاگ من
نویسنده: نیما
من 17 سالمه و از 7 سالگی طرفدار ارسنالم و همیشه طرفدار عشق وصف ناپذیرم میمانم
کل بازدید: 25,013 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

رادار باشگاه روی این بازیکن ها می چرخد

در این پست با هم به مرور گزینه های محتمل تری که باشگاه به سراغشون میره یا رفته و یا کسانی که که جدی تر به باشگاه لینک شدن میپردازیم
/دروازه بان/
 
گزینه ها: پتر چک- ایکر کاسیاس- برد لنو-کسپر اشمایکل

به نظرم چک که محاله بیاد چون مورینیو نشون داده به رقیبش بازیکن نمیده. لنو هم بعیده بیاد چون باشگاه های زیادی دنبالشن پس دو گزینه  محتمل وجود داره کاسیاس و اشمایلکل و با وجود اتفاقاتی که برای کاسیاس افتاده در این چند ماه و نارضایتی هواداران از او و هو شدنش به نظر میرسه خریداریش کار زیاد سختی نباشه و در مورد اشمایکل اینکه فک نکنم زیاد بدردمون بخوره حداقل شسنی ازش بهتره. نظر شما چیه؟

/دفاع وسط/

گزینه ها: متس هوملس- بندیکت هوودس- ایمن عبدنور-لاپورته

از بین این گزینه ها من فقط هوملس رو میپسندم که اونم احتمال زیاد منچستر میخرتش هوودسم بد نیست ولی شالکه به این راحتیا کاپیتانشو نمیفروشه با دوتای بعدیم مخالفم بدرد تیم نمیخورن و در اخر اینکه با صحبت های رییس در مورد دفاع وسط بعید میدونم خریدی تو این پست داشته باشیم نظر شما چیه؟

دفاع چپ و راست کسی اونطور جدی بهمون لینک نشده پس ازش میگذریم...


/هافبک دفاعی/

گزینه ها: مورگان اشنیدرلین-ویلیام کاروالیو-کوندوگبیا-لارس بندر

من خودم شدیدا با اشنیدرلین موافقم چون یه مکمل واقعیه واسه کوکلین راحت میتونن با توانایی هاشون ضعفای همو پوشش بدن و وسط زمینو در اختیار بگیرن به نظرم زوج فوق العاده ای میشن به نسبت دیگران قیمت مناسبی هم داره             نظر شماچیه؟

/هافبک و وینگ/

گزینه ها: نبیل فکیر- پدرو رودریگز-ماریو گوتززه- مارکو رویس-ژولین درکسلر

از نظر من تیم اصلا نیازی به هافبک و وینگ ندره چون کلی بازیکن خوب تو این پستا داریم ولی اگر نبیل فکیر رو بتونیم از لیون بگیریم خیلی خوب میشه چون واقعا بازیکن خوب و اینده داریه بقیه هم فکر نکنم در دسترس باشن قیمتاشون هم بالاست. نظر شما چیه؟

/مهاجم/

گزینه ها:الکساندر لاکازاته-ادینسون کاوانی-گونزالو هیگوایین-دیبالا

واقعا تو این پست گمانه زنی ها زیاده ولی باید دید بشگاه اصن قصد خرید داره یانه با تعریفی که ارسن از ژیرو در مقابل انری کرد به نظر میرسه رییس فقط کسی رو تو این پست میخره که چشش رو خیلی بگیره و به نظرم اون شخص لاکازاته هست برای به خدمت گرفتن این بازیکن فوق العاده گلزن و البته جوون رقیبای سختی داریم که همشون حاضرن مبالغ زیادی رو به لیون برای این بازیکن پیشنهاد بدن ولی اگه بگیریمش میتونه خرید بسیار خوبی حساب بشه. کاوانی هم گزینه ی خوی ولی شاید جواب نده هیگوایین هم که صد در صد مخالفم چون سنش بالا رفته دیبالا هم که تقریبا یوونتوس خریدتش نظر شما چیه؟


 خوب دوستان من این چند گزینه رو احتمال بیشتری میدم که تو رادار باشگاه باشن ممکنه چند بازیکن رو یادم رفته باشه اگه کسی غیر از این گزینه ها رو یادش میاد حتما تو نظراتش بگه که بشه خوب راجب خرید های تیم تو فصل نقل و انتقالات با توجه به نیازش نظر داد

مرسی از توجهتون

ایام به کام باد

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهدی عباسی در 27/2/1394 | 12:45 گفت:

ممنون از پستت دوست من
دروازه بان :به نظرم ماتیا پرین رو اگه بگیریم عالیه! ولی اگه چک بیاد که عالیه
دفاع وسط : به نظرم هوملس خوبه !
هافبک دفاعی: به نظرم رابیوت بهترین گزینه ست ! هم جوونه و هم خوب و ارزون قیمت !
هافبک هجومی ومرکزی: ایسکو که خوبه ! گوتزه هم احتمالش زیاده بیاد آرسنال،البته اگه سر کیسه رو شل کنن !
مهاجم : لاکاتزه خوبه! ولی 2 تا مهاجم لازم داریم! دیگه اگه توز رو در کنارش بگیریم عالی میشه !
خروجی ها: شزنی،مرته ساکر،فلامینی،آرتتا،روسیچکی،دیابی(نمیدونم خداییش قرار داد داره یا نه)،والکات،بلرین(شاید بره بارسا)،گیبس هم شاید بره !
اگه بلرین و گیبس برن به دو تا جایگزین باید فکر کنیم که:شاید دنی آلوز و فابیو کونترائو خوب باشن! چون جفتشون ناراضی ان
با تشکر .به امید پیروزی

حسن در 26/2/1394 | 14:22 گفت:

راستي چارلي اوستين هم خيلي خوبه:

حسن در 26/2/1394 | 14:22 گفت:

راستي جان اوستين هم خيلي خوبه

حسن در 26/2/1394 | 14:21 گفت:

مرسي از پست نقل و انتقالات، اميدوارم بيشتر ازين پستا اين چند وقت ببينيم
دروازبان كه بايد بخريم ولي اين گزينه هاي پيشنهادي كه دادي نيست
دفاع هوملز فقط اسمش مونده دائم سوتي ميده البته شايد زير نظر ونگر متفاوت شه ولي عبد النور رو ميپسندم با اينكه ونگر گفته نميخره ولي ازش بعيد نيست بخره
هاف دف بنظرم كارواليو براي ارسنال بهتر باشه كه زوج كوكلن شه البته اشنايدرلين هم عاليه ولي كارواليو رو ميپسندم...
هجومي و وينگر،،، ايسكو من خيلي دلم روشنه ايسكو رو بخريم، بقيه گزينه ها احتمالشون كمه البته ايسكو تو ليستت نبود، والكاتم اگه برگرده به اوجش وينگر نميخوايم
نبيل فكير هم خيلي محتمله
مهاجم منم لاكازاته رو ميپسندم ولي اين به نظرم سخته گرفتنش،،، و يكي از ارزوام خريد كريم بنزما هست كه فعلا بزار همون ارزو بمونه چون محاله
و اميدوارم جز فلاميني و شزني ستاره هامونو نفروشيم حتي مرتساكر، نيمكت قدرتمند تو زمين خيلي تاثير داره

سیامک در 26/2/1394 | 11:52 گفت:

مرسی واسه پستت
بنظر من اول بلاید چند تا خروجی داشته باشیم
اولیش شزنی هست که حتما باید بره و میره اما جایگزین شزنی امیدوارم کاسیاس نباشه که اصن ب درد ما نمیخوره و یه شکسته بنظر من اما خرید چک میتونه روئایی باشه و مارو به قهرمانی خیلی نزدیک میکنه باید با پول مورینیو مجبور کنیم بدش به ما 10تا گفتن اما 15 تا 20 بدیم با ی دسمزد خوب میشه اوردش(شک نکنید خرید چک عینه قهرمانی خواهد بود)
دفاع هم مرته که باید زود ردش کنیم که گند زده به تیم سوویتیچ یا عبدنور جایگزین عالی هست و قیمتشونم خوبه بنظرم و چپو راستمون خوبه و نیاز به خرید نداریم
هافبک دفاعی هم حتما باید بگیریم کندوگیبا بهترینه و بعدش کاروالیو ما این پشت ی غول میخوایم مث نقش ماتیچ تو چلسی
هافبک هجومی هم از نظر من باید سانتی و روسیچکی و فلامینی خروجی باشن(هرچند دلم نمیخواد هیچوقت روسیچکی بره) البته میتونیم یه سال دیگم سانتی رو گیر بدیم اما خرید تو پست وسط چیزی خاصی بنظرم نمیرسه وسطمون خوبه خودش
وینگ هم ولکات باید بره وحتی اگه بتونیم با چک عوض کنیم برده برامون و اگه بتونیم رویس و گوتزه رو یکیو بگیریم عالی خواهد شد باید خرج کنیم اما کسی که به راحتی میتونیم بگیریم پدرو هستش و بنظرم گزینه عالیه هست و دلم روشنه بش
مهاجمم که حتما نیازه لاکازاته هم بهترین گزینه هست یا اگ نشه ی مهاجم سرعتی باید بگیریم

خروجی:شزنی-مرته-ولکات-روسیچکی-دیابی-فلامینی
ورودی هم بهترین حالت از نظر من:چک-سووتیچ یاعبدنور-کندوگیبا-پدرو-لاکازاته
ضروری ها ک بگیریم چک با 15 تا-سویوتیچ با 15-لاکازات 35/40 و پدرو هم خیلی دوس دارم بیاد با 25 تا میشه اوردش.
ببخشی زیاد شد.

alireza در 26/2/1394 | 00:04 گفت:

روسیچکی که از باشگاه میره... سانتی هم که سنش بالا رفته پس نمیشه به نظر من این دوتا برن و به جاش ایسکو رو بخرن خیلی بهتره
ولکاتم باید بده بره به نظرم اگر میخاست به جای برسه تا حالا باید میرسید درسته که مصدومیت باعث شده روی فرم نباشه ولی خب برای ما مهمترین مساله اینه که بازیکنا همیشه اماده باشن حالا هر کی میخاد باشه
در مورد دفاع هم که مثل اینکه مرته فروخته خواهد شد..سوبوتیچ هم گزینه ی خوبیه
به نظر من ارتتا رو هم تمدید قرارداد نکن خیلی بهتره

محمد در 25/2/1394 | 19:13 گفت:

واسه مهاجم هم لاکازاته خوبه

علی افرایی در 25/2/1394 | 15:56 گفت:

به نظر من فکیر و اشنایدرلین نمیتونن جایی که باید به تیم ما کمک کنن.
تیم ما نتونس تو خونه به چلسی و سوانزی گل بزنه چون اونا محکم بودن نتونس موناکو رو ببره چون اونا محکم بازی کردن.تیم ما هم باید بتونه محکم باشه.
کوکه هم یادم رفته بود بگم

علی افرایی در 25/2/1394 | 15:49 گفت:

1- یه دروازه بان عالی میخوایم
2- مدافع اما امسال ناچو عالی بود ولی گیبس همچنان گیج و منگه.از خرید عبد نور یا یه سوپر کلاس استقبال میشه.
3- برای هافبک دفاعی یا باکس تو باکس بازی زیاد از اشنایدرلین ندیدم اگه هم دیدم نظرم جلب نشد.در مقایسه ش با پوگبا کوندوگبیا سیسوکو و وانیاما به نظرم اینایی که گفتم بیشتر بدرد میخورن برای تیم سوسول ما
4- سال پیش نظرم رو گریزمن مساعد نبود ولی تونست تو یه تیم بزرگ خودشو اثبات کنه.تو وینگا رویس گریزمن و بعدش استرلینگ به کار میان خصوصا دوتای اولی که گلزن هم هستن.
فکیر رو میبینم یاد نصری میفتم.عاقبتش هم همینطور میبینم.
تیم ما با ژیرو قهرمان لیگ نخواهد شد هرچند امسال خوب بوده

نیما در 25/2/1394 | 15:40 گفت:

مرسی از نظراتتون دوستان
ونگر گفته که خریداش از پایان فصل شروع میشه و ممکنه دونه دونه این گزینا خود به ود با رفتن به تیمای دیگه حذف شن فقط امیدوارم اول نقاط ضعف تیم رو پوشش بدیم وبعد هم به نقاط قوت بپردازیم

در مورد رفتن والکات با اینکه بعد مصدومیتش اصلا خوب نبوده من مخالف رفتنشم والکات باید بهش بیشتر فرصت داده بشه فکر نمی کنم بفروشیمش ولی اگه فروختیمش باید حتما به بازیکن سرعتی مثل خودش بگیریم رویس میتونه خوب باشه ولی خوب قیمتش بالاست

الان به نظرم اولویت خرید باید اشنیدرلین باشه

راجب دروازه بان هم اگه شسنی موند که هیچی ولی اگه رفت خیلی دوست دارم کاسیاس رو بگیریم

نیما در 25/2/1394 | 15:35 گفت:

نقل قول :
اما درباره گزینه ها : ارسنال پیت چک رو می خواد اما مونیرو اگه چک رو مفت به لیگ دسته چهار ایتالیا بده عمرا به ارسنال بفروشتش نمونه بارزش لوکاکو بود.
تو دفاع هم عبدنور به نظر به ارسنال خیلی نزدیکه احتمالا شاهد کمرنگ شدن نقش مرتساکر تو این فصل میشیم اما دفاع راست که معضل جدی ارسناله به نظرم یکی از این مدافع چپها رو ونگر به زور یه کاری می کنه بشه مدافع راست حرفه ای !!
تو هافبک دفاعی همشون خوبن اما خرید نمی کنه سه سال بدون هافک دفاعی بازیم کردیم خرید نکرد الان که کوک رو داریم !!
اما اگه والکات بره احتمالا یه وینینگ میگره ،شایعه شده استرلینگ تو لندن دنبال خونه میگرده بعید میدون بره چلسی !!)
اما گوتزه کسیه که ونگر همیشه دوسش داشته به نظرم امسال یه هافبک می فروشیم و امیدوارم یه ستاره بخریم
خط حمله هم که وضعیتش مشخصه !! جیرود خوبه به نظرم اگه ونگر یه مهاجم نوک عالی بخره شاید بعد سالها سیستم رو به 4-4-2 تغییر بده


پاسخ شما :
داداش ما که دفاع راستامون خیلی خوبن فک کنم منظورت دفاع چپ باشه نه؟

مهدی در 25/2/1394 | 15:19 گفت:

ممنون بابت پست خوبت
به نظرمن
1_پیتر چک رو بگیریم(البته خیلی بعیده بیاد و تو تیم انگلیسی بره) اگه نیومد هم شزنی رو بفروشیم
2_عبدلنور برای مدافع من میپسندم
3_اشنادرلین رو حتما باید بگیریم
همونطور که تو گفتی مکمل کوکلین و بازی با پاهاش بهتراز کوکلینه
4_نبیل فکیر هم عالیه برای آینده باشگاه
5_به نظر خودم استرلینگ رو میگیریم مصاحبه های رئیس خیلی مشکوکه.
6_اصلا با هیگواین موافق نیستم همین هیگواین انقد موقعیت از دست داد تا باعث حذف ناپولی شد
جیرود خودمون 5 برابر بهتر از هیگواینه
من خودم دوس دارم بنتکه استون ویلا رو بگیریم چون آرسنالیه و خیلی جای پیشرفت داره
بهترین گزینه هم برای خط حمله لاکازته هست

ehs در 25/2/1394 | 15:15 گفت:

اما درباره گزینه ها : ارسنال پیت چک رو می خواد اما مونیرو اگه چک رو مفت به لیگ دسته چهار ایتالیا بده عمرا به ارسنال بفروشتش نمونه بارزش لوکاکو بود.
تو دفاع هم عبدنور به نظر به ارسنال خیلی نزدیکه احتمالا شاهد کمرنگ شدن نقش مرتساکر تو این فصل میشیم اما دفاع راست که معضل جدی ارسناله به نظرم یکی از این مدافع چپها رو ونگر به زور یه کاری می کنه بشه مدافع راست حرفه ای !!
تو هافبک دفاعی همشون خوبن اما خرید نمی کنه سه سال بدون هافک دفاعی بازیم کردیم خرید نکرد الان که کوک رو داریم !!
اما اگه والکات بره احتمالا یه وینینگ میگره ،شایعه شده استرلینگ تو لندن دنبال خونه میگرده بعید میدون بره چلسی !!)
اما گوتزه کسیه که ونگر همیشه دوسش داشته به نظرم امسال یه هافبک می فروشیم و امیدوارم یه ستاره بخریم
خط حمله هم که وضعیتش مشخصه !! جیرود خوبه به نظرم اگه ونگر یه مهاجم نوک عالی بخره شاید بعد سالها سیستم رو به 4-4-2 تغییر بده

محمد در 25/2/1394 | 15:00 گفت:

سلام به همه ارسنالی ها و ورزشکارا
مرسی بابت این پستت.
1-واسه دروازه بانی اوسپینا خوبه اما اگه به جای ژسنی یکی دیگرو بگیریم خوب میشه با کاسیاس یا چک موافقم.
2-توی دفاع اوتامندی یا عبدنور
3-هافبک دفاعی اشنایدرلین خوبه اما اگه من جا ونگر بودم همه ی بودجه ی تابسیونو میدادم پوگبارو میگرفتم حتی حاضر بودم یه فصل دیگه مرته ساکرو هم تحمل کنم
4-هافبک یا وینگر نمیخوام توی این پست بازیکن زیاد داریم
5-و اما مهاجم که میثم هم اشاره کرد بهش یه مهاجم سرعتی و با قدرت بدنی نسبتا خوب میخوام
اگه ولکات رفت به نظرم ولبک بشه وینگه راست در کنار چمبرلین و یه مهاجم خوب هم بگیریم جیرود هم بمونه تا از قدرت بدنی و سرزنیش استفاده بشه

sepehr najafian در 25/2/1394 | 14:58 گفت:

ما به اندازه ی کافی بازیکن داریم فقط در صورتی که بازیکنی باشگاه رو ترک کنه بازیکن جدید میخریم

ehs در 25/2/1394 | 14:38 گفت:

کلا در طول این سالها نقطه مشترک تمام حرفهای ونگر در مورد نقل و انتقالات محافظه کار و دروغگو بودنشه !!
درمورد فروش بازیکن می تونم به جرات بگم تقریبا هر بار که با قاطعیت از موندن بازیکن و علاقه به نفرختن و این جور حرفها زده یعنی می تونین مطمن باشید که این بازیکن در اولین پنجره نقل و انتقالات خواهد رفت
نگاه نکنید که الان از ثبات مالی و داشتن بوجه و خرید بازیکن حرف میزنه ، در تمام طول سالهایی که الان از اون به عنوان تسویه بدهی ها نام میبریم ،ونگر همیشه گفته پول داریم (والبته مدیران باشگاه هم این نظر رو تایید می کردن) ولی بازیکن با کیفیت (Quality) در دسترس نیست(از این کلمه دیگه حالم به هم میخوره!!).
اما اتفاقی که افتاده تغییر فکری که نمیشه ازش گذشت ، ونگر در طول سالهای بعد از 2003 جنون قهرمانی با تیمی کمتر از 23 سال رو به شدت پرورش می داد و این کار رو با خرید بازیکنانی با ملیت های مختلف ولی با استعداد انجام می داد !این کا رو با در نظر گرفتن میانگین سنس بازیکنها و بازی دادن بازیکنهای نووجون درجام حذفی و اتحادیه به وضوح مشخصه ! در حالی که الان ونگر بیشتر به دنبال بازیکنی که جواب پس داده و از اون مهمتر حدالمقدور انگلیسی باشه !!
لیگ فرانسه !! چیزی که تو تمام سالها عوض نشده خرید بازیکن از لیگ فرانسه بوده جایی که عشق ارسنال در اونجا همچنان وجود داره و ببه ونگر رو به شدت احترام میزارن.
پس از تمام گزینه هات من فقط به اونهایی امید دارم که تو لیگ فرانسه هستن و تجربه ثابت کرده اونجا ارسنال همواره در خرید از بقیه رقیباش یه سرو گردن قدرتمند تر عمل کرده و خواهد کرد !

میثم محمودی در 25/2/1394 | 12:55 گفت:

دروازبان که نیاز نداریم
همین اوسپینا خودش خوبه میتونه پیشرفت بیشتری کنه

مدافع با کنار گذاشتن مرته ساکر میتونیم عبدالنور یا هوددس رو بخریم

هافبک دفاعی که خیلی مهمه باید یکی خریده بشه که من بین موسی سیسوکو یا اشنایدرلین
موندم کیو انتخاب کنم هر دو عالین ولی امار اشنایدرلین بهتره

وینگ
با کنار گذاشتن والکات
باید پدرو یا رویس خریده بشه که خرید رویس خیلی سخته بخاتطر مشتریهای ثروتمند بازار که خواهانش هستن
نبیل هم خرید خوبی میتونه باشه هم برای خودش هم برای اینده باشگاه

مهاجم که امسال خیلی ازش ضربه خوردیم
به نظر من هیگویین بهترین خرید ممکنه ولی البته کریم بنزما هم خوبه ولی زیاد مصدوم میشه
کاوانی هم قیمتش فکر کنم زیاد باشه ونگر طرفش نمیره
چلسی احتمال زیاد گریزمان رو میخره پس نباید عقب افتاد ازشون
احتمال زیادم اگوئرو میره مادرید