نقل و انتقالات + آپدیت و خرید جدید

نویسنده: سیروان رحیمیان

وبلاگ من
نویسنده: سیروان رحیمیان
من در مقطع راهنمایی در مدرسه نمونه ادب در سقز در استان کردستان زندگی میکنم و هشت سال است طرقدار سرسخت آرسنال هستم.
کل بازدید: 81,415 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نقل و انتقالات + آپدیت و خرید جدید

در این پست می خوام تمام انتقالاتی که تو ژانویه در لیگ برتر انجام شده رو بنویسم و همینطور آخرین شایعات پیرامون آرسنال رو به شما برسونم.1- کارلوس گیل: این بازیکن اسپانیایی که در پست هافبک هجومی بازی می کنه با استون ویلا قرارداد بست. مبلغ این انتقال 4 میلیون یورو بود.2- یایا سانوگو: همه تون از ماجرا خبر دارید. سانوگو رو به صورت قرضی تا پایان فصل به کریستال پالاس دادیم.3- اسامه آسایدی: این بازیکن لیورپولی ها که به قرضی در استوک بازی می کرد به تیم ال اهلی دبی داده شد گرچه هنوز جوان هم بود و 28 سال داشت و برای رفتن به لیگ های عربی زود بود.4- توماس کالاس:‌ این بازیکن 21 ساله ی چلسی و اهل جمهوری چک به صورت قرضی تا پایان فصل به میدلزبرو رفت وی در پست دفاع چپ بازی می کند.5- ویکتور والدس: این دروازه بان 32 ساله که نیم فصل اول را به خاطر مصدومیت در هیچ تیمی بازی نکرد سرانجام این نیم فصل به منچستر یونایتد پیوست.
6- مایکل کین: این مدافع 22 ساله ی منچستر یونایتد با قیمت 2.6 میلیون یورو با تیم لیگ برتری برنلی قرارداد بست.

7- تاد کین: این بازیکن 21 ساله ی تیم چلسی که در پست دفاع راست بازی می کند به صورت قرضی تا پایان فصل به ناتینگهام فارست پیوست.
8- لوئیس بیکر: این بازیکن 19 ساله ی تیم چلسی که در پست هافبک بازی می کند تا پایان فصل به صورت قرضی به شفیلد ونزدی پیوست.
9- مائورو زاراته: این بازیکن 27 ساله ی آرژانتینی که تابستان این فصل به وست هام یونایتد پیوست در ژانویه به صورت قرضی تا آخر فصل به کوینزپارک رنجرز منتقل شد. وی در پست مهاجم بازی می کند.10- لوکاس پودولسکی: هیچی نگم بهتره. به صورت قرضی تا پایان فصل.
11- فرناندو تورس: او که به صورت قرضی در میلان بازی می کرد با 3 میلیون یورو قراردادش نهایی شد و سپس از اونجا راهی اتلتیکو مادرید شد.12- مت گریمس: این بازیکن 19 ساله ی انگلیسی که در پست هافبک و در تیم اکستر سیتی بازی می کرد با مبلغ 1.7 میلیون پوند راهی سوانسی شد.13- دارن بنت: این بازیکن 30 ساله ی انگلیسی که در استون ویلا بازی می کرد با قراردادی قرضی و تا پایان فصل به دربی کانتی منتقل شده است اما خود او می گوید دیگر به استون ویلا باز نخواهد گشت.
14- الخارو الیا: این بازیکن 27 ساله ی هلندی که در وردربرمن بازی می کند از جام جهانی 2010 معروف شد. حالا او تا پایان فصل به صورت قرضی به ساوتهمپتون منتقل شده است.
15- نلسون الیویرا: این بازیکن 23 ساله ی پرتغالی به صورت قرضی از بنفیکا به سوانسی پیوست تا شایعات جدایی ویلفرد بونی قوت بگیرد.16- رایان شاتن: این بازیکن 26 ساله ی انگلیسی که در دفاع وسط و در تیم استوک سیتی بازی می کند به دربی کاونتی منتقل شد.
17- هاتم بن عرفا: این بازیکن 27 ساله پس از اتمام دوران قرضی اش از هال سیتی به نیوکاسل بازگشت و حالا از نیوکاسل به نیس فرانسه پیوسته است.ساعاتی قبل انتقال بونی به منچستر سیتی توسط چندتا خبرگزاری تایید شد. زوج بونی و آگوئرو مقابل ما. :(
شایعات در مورد آرسنال

1- دو باشگاه آرسنال و لخیا ورشو بر سر انتقال کریستیان بیلک با 2.4 میلیون پوند به توافق رسیدند و حالا تصمیم این بازیکن مانده است تا او را به لندن بیاورند. حقوق او 2000 پوند در هفته خواهد بود. هامبورگ به شدت دنبال این بازیکن است خود بیلک تمایل بیشتری دارد تا به آرسنال برود.2- متس هوملس هم پیشنهادات آرسنال و منچستر یونایتد را رد کرده و گفته است: من در دورتموند خواهم ماند. اما قرار نیست تا 2024 یا 2030 آنجا بمانم. بالاخره از دورتموند خواهم رفت و به این مساله فکر خواهم کرد.
3- برخی خبرگذاری ها از پیشنهاد 6 تا 8 میلیون پوندی آرسنال برای بروزوویچ خبر می دهند بعد از این که مسئولان این باشگاه با مورگان اشنایدرلین به توافق نرسیدند. بروزوویچ 22 سال دارد و در تیم دینامو زاگرب بازی می کندو او در جام جهانی 2014 درخشید و او را فرانک لمپارد آینده می خوانند.


4-بنیک آفوبه هم لحظاتی قبل به ولورهمپتون پیوست. این بازیکن جوان و خوب را فقط با دو میلیون پوند به ولورهمپتون فروختیم. وی این فصل که به صورت قرضی در میلتون کینز دانز بازی می کرد در 30 بازی برای این تیم 19 گل به ثمر رسانده بود. به نظر من بازیکنی رو که خیلی از سانوگو و کمپل بهتر بود رو فروختیم.


 

ممنون از توجهتون.فقط دعا کنید این انتقال بونی انجام نشده باشه.
 پیش به سوی تسخیر اتحاد...

آپدیت خواهد شد.آپدیت

انتقالات انجام شده در لیگ برتر

این چندتا رو یادم رفته بود بذارم که الان تکمیل می کنم.


18- آندره کراماریچ: این مهاجم 23 ساله ی رجیکای کرواسی که مدنظر چلسی و لسترسیتی بود سرانجام لستر را انتخاب کرد و به این تیم پیوست.
19- مارک شوارزر: این دروازه بان 42 ساله ی استرالیایی بعد از برگشتن تیبو کرتوا و جمال بلکمن از دوره ی قرضی و نیمکت نشینی پیترچک در چلسی جایی نداشت و سرانجام در این ژانویه به عنوان دومین خرید لستر به این تیم پیوست.20- فیلیپ وولشید: این مدافع 25 ساله ی تیم بایر لورکوزن به صورت قرضی تا پایان فصل به استوک سیتی پیوست.21- دانیل هنری: مدافع 21 ساله و کانادایی آپولون لیماسول که به قرضی در تورنتوی کانادا بازی می کرد در ازای مبلغ 1.9 میلیون پوند به وست هام یونایتد پیوست.
22- رایان مورنینگ:‌ این مهاجم 18 ساله ی ایرلندی که در تیم گالووی بازی می کرد به کوینز پارک رنجرز پیوست.23- ویلفرد بونی: پس از اینکه سوانسی نلسون الیویرا را به صورت قرضی به خدمت گرفت تقریبا همه مطمئن شده بودند که ویلفرد بونی به منچسترسیتی خواهد پیوست و سرانجام این مهاجم 26 ساله ی ساحل عاجی در ازای مبلغ 30 میلیون پوند به منچسترسیتی پیوست و شماره ی 14 این تیم را پوشید تا برای بازی یکشنبه مقابل آرسنال آماده شود.

شایعات در مورد آرسنال

1- کریستیان بیلیک در ازای مبلغ 2.4 میلیون پوندی به آرسنال پیوست و امروز تست های پزشکی آرسنال را پشت سر خواهد گذاشت.2- ایجنت مارسلو بروزوویچ تایید کرده که آرسنال به دنبال این هافبک دفاعی 22 ساله است و این بازیکن نیز مشتاق است تا به توپچی ها بپیوندد. این بازیکن مورد نظر ناپولی ، میلان و والنسیا هم هست. وی 180 سانتی متر قد و 65 کیلوگرم وزن دارد.
3- شایعاتی در مورد پیشنهاد آرسنال ، نیوکاسل و کریستال پالاس برای جذب بافیتیمبی گومیس مهاجم فرانسوی و 29 ساله ی سوانسی وجود دارد. برخی خبرگذاری ها از پیشنهاد 8 میلیون پوندی آرسنال برای این بازیکن خبر می دهند.
4- مارتین گراسیار مهاجم 15 ساله ی اهل جمهوری چک به آرسنال پیوست. مبلغ این انتقال 200000 هزار پوند بود. وی 180 سانتی متر قد دارد و راست پا است و در تیم ویکتوریا پلژن بازی می کرد. رئال مادرید هم خواهان این بازیکن بود.دوستان عزیز توجه کنند این دو خریدی که آرسنال انجام داده یعنی کریستیان بیلیک و مارتین گراسیار جزو دو خریدی نیستند که آرسن ونگر وعده داده بود و این دو بازیکن برای آکادمی آرسنال خریداری شده اند.


اطلاعات دیگر در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

ممنون از توجهتون.

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سیروان رحیمیان در 26/10/1393 | 19:38 گفت:

نقل قول : زحمتت قابل تقدیره، به امید خبرهای بهتر تو مقل و انتقالات براب ما

پاسخ شما : ممنون محمد جان. لطف داری.

محمد طایفی در 26/10/1393 | 19:24 گفت:

زحمتت قابل تقدیره، به امید خبرهای بهتر تو مقل و انتقالات براب ما

حسن در 25/10/1393 | 22:22 گفت:

گوندوغان خوب نيست تو هاف دف! بايد يه هافبك قلدر بخريم كه ايشالا ميخريم ! ونگر تأييد كرد كه بازيكن ميخره !
ارتتا هم ديگه رفت بغل دست ديابي تو بيمارستان امارات به سلامتي!!

mohammad در 25/10/1393 | 19:36 گفت:

باشگاه آرسنال امروز تاييد کرد:دوري سه ماهه آرتتا و دبوشي از ميادين
تو نقل و انتقالات اگه خرید خوب نداشته باشیم با این مصدومیت ها اوضاعمون خیلی داغون میشه

محسن عاشوری در 25/10/1393 | 19:32 گفت:

گوندوگان رو دیگه کجای ترکیب بذاریم !!
ما یه هافبک دفاعی بلند قامت میخوایم
نه گوندوگان که کوتاه قد و هافبک بازیسازه

behnam در 25/10/1393 | 19:29 گفت:

اولین خرید یه بازیکن 17ساله امیدوارم خرید خوبی باشه

سیروان رحیمیان در 25/10/1393 | 12:22 گفت:

ممنون از همتون

مرتضی در 25/10/1393 | 11:20 گفت:

تو سایت گل نوشته که ارسنال می خواد پیشنهاد 63 ملیون پوندی برای خرید گوندوگان و متز هامل به دورتموند بده

هر چند چشمم اب نمی خوره که درست باشه ولی اگه بشه چه شود

آرمان امیراحمدی در 25/10/1393 | 10:06 گفت:

5- ویکتور والدس: این دروازه بان 32 ساله که نیم فصل اول را به خاطر مصدومیت در هیچ تیمی بازی نکرد سرانجام این نیم فصل به منچستر یونایتد پیوست.

یعنی منچستر هم شده رو مخی !!!11- فرناندو تورس: او که به صورت قرضی در میلان بازی می کرد با 3 میلیون یورو قراردادش نهایی شد و سپس از اونجا راهی اتلتیکو مادرید شد.

یعنی اینقدر بد بوده که میلان 3 میلیون براش نداده نگهش داره ؟! یعنی 3 میلیون رو به تورس ترجیح دادن ؟!پستت عالی بود پسر ، صفا کردم

Junior Gunner در 25/10/1393 | 01:16 گفت:

نقل قول : نمیدونم چرا نمیخره باز میذارن روزا اخر پس کی هماهنگ بشه اون بیچاره البته اگه کسی باشه

پاسخ شما : داداش مهم اینه ک کیس مورد نظر رو پیدا کنن و بخرن.حالا وسط و اول و اخرش مهم نیست.

Junior Gunner در 25/10/1393 | 01:13 گفت:

با توجه فرم عالی کوکلن و بازگشت رمسی و ارتتا بعید میدونم ک هافبک دفاع بگیریم تو ژانویه ولی در عوض تو تابستون با خرید اشنایدرلین تیم رو تکمیل میکنیم و میریم برا قهرمانی لیگ...

حسن در 25/10/1393 | 00:04 گفت:

ممنون بازم اپديت كن!
ونگر صد در صد اون كسي رو كه ميخواد بخره مدت ها پيش زير نظر داره ! اخرشم هيچ كدوم ازينايي به ارسنال لينك ميشن نميان! مثل گوندوغان ، اشنايدرلين، خديرا،كارواليو الي اخر!
از خريد سانچز و اوزيل معلومه ونگر بازيكني نميخره كه تيماي ديگه دور ريخته باشن ! بهترين انتخواب رو ميكنه
in Arsene we trust...

آرین در 25/10/1393 | 00:03 گفت:

افوبه خیلی با استعداد بود و هست.هرگز بازی یونایتد-میلتونو یادم نمیره.اتیش زد یونایتدو.بعد ما همچین استعدادی رو که برا اکادمی باشگاست و کلی زمان صرف پرورشش تو تیم های پایه شده رو دائمی رد میکنیم بره , ولی یه فرانسوی چلمنو که معلوم نیست از کدوم ده کوره ای اومده که به نیم متریش نمیتونه پاس بده قرضی میدیم!!
چی به سر این تیم اومده خداااااااا

حامد در 24/10/1393 | 23:28 گفت:

نمیدونم چرا نمیخره باز میذارن روزا اخر پس کی هماهنگ بشه اون بیچاره البته اگه کسی باشه

محسن عاشوری در 24/10/1393 | 21:39 گفت:

اوزیل اومد .. دبوشی مصدوم شد ..
یکی برمیگرده سریع پشتش یکی میره
قانون پایستگی مصدومیت دیگه واس ما شده مثل عبادت روزانه

لی پریست در 24/10/1393 | 21:15 گفت:

باور کنید اخرش ونگر یه دفاع با یه هافبک دفاعی جوون میخره بعد میخواییم بریم با انسیتی،شلسی جنگ کنیم. بابا دوتا کاکول سیاه هیکلی بگیره تموم هرکی بهشون بخوره دستو پاشون بشکنه.

masoud mahmudpur در 24/10/1393 | 21:07 گفت:

مرسی.فقط دفاع و هافبک دفاعی
امیدوارم خیلی معطل نکنن و نزارن روز آخر نقل و انتقالات

Ali در 24/10/1393 | 20:21 گفت:

ممنون. ان شاالله هافبک دفاعی میخریم
In Arsene we trust

سجاد عیسی لو در 24/10/1393 | 17:13 گفت:

سلام
ویلفرد بونی هم رسما به منچستر سیتی پیوست
ورزش3 زده این خبرو عکساش رو هم گذاشته

arsenal در 24/10/1393 | 16:35 گفت:

از سایت ورزش3:
رده‌بندی 10 تیم برتر باشگاهی دنیا در سال 2014 را در زیر مشاهده می‌کنید:
1- رئال مادرید (اسپانیا) با 381 امتیاز
2- بایرن مونیخ (آلمان) با 276 امتیاز
3- اتلتیکومادرید (اسپانیا) با 267 امتیاز
4- بارسلونا (اسپانیا) با 251 امتیاز
5- اتلتیکوناسیونال (کلمبیا) با 249.50 امتیاز
6- یوونتوس (ایتالیا) با 245 امتیاز
7- آرسنال (انگلیس) و ناپولی (ایتالیا) با 233 امتیاز
9- ریورپلاته (آرژانتین) و سالزبورگ (اتریش) با 228 امتیاز
11- چلسی (انگلیس) با 227 امتیاز


مهرزاد در 24/10/1393 | 16:25 گفت:

تشکر.

WengerOut#

زمان تغییز است.

سیروان رحیمیان در 24/10/1393 | 15:49 گفت:

نقل قول : این جا هم دست از سرت ورنمیدارم
خیلی خوب بود
بازم آپدیتش کن


پاسخ شما : لطف داری. اگه پسر خوبی باشی آپدیت میکنم.

علیرضا در 24/10/1393 | 15:47 گفت:

این جا هم دست از سرت ورنمیدارم
خیلی خوب بود
بازم آپدیتش کن