آمار کریستیان بیلیک و مراسم معارفه

نویسنده: سیروان رحیمیان

وبلاگ من
نویسنده: سیروان رحیمیان
من در مقطع راهنمایی در مدرسه نمونه ادب در سقز در استان کردستان زندگی میکنم و هشت سال است طرقدار سرسخت آرسنال هستم.
کل بازدید: 81,411 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آمار کریستیان بیلیک و مراسم معارفه

سعی کردم تا اونجا که می تونم آمار کریستیان بیلیک در دوران بازیش رو جمع کنم و تو این پست بنویسم.کریستیان بیلیک دیروز با باشگاه قرارداد امضا کرد. چند تا از عکس های مراسم معارفه ی او را در زیر می بینید:

بقیه ی عکس ها رو میتونید در لینک زیر ببینید.:http://www.arsenal.com/news/news-archive/20150120/pictures-krystian-bielik-signs-for-club
مشخصات کریستیان بیلیک:


مشخصات و تیم هایی که تا حالا در آن بازی کرده است:آمار کریستیان بیلیک در کل بازی هایی که در این فصل انجام داده است

 
بازی هایی که در آن شرکت داده است

 
امیدوارم که در بازی مقابل برایتون در جام حذفی ثابت بازی کنه تا کیفیت بازیش برامون مشخص بشه.

 اینستاگرام کریستیان بیلیک: bielon_131


امیدوارم خوشتون اومده باشه.

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن عاشوری در 4/11/1393 | 16:34 گفت:

پخش زنده بازی " برایتون - آرسنال " از شبکه ورزش
یکشنبه ساعت 19:30

ارمان در 3/11/1393 | 09:10 گفت:

خیلی جالبه کوکلين 94.7 درصد تکل هاش صحیح بوده که فک کنم این آمارو بهترین هافبک دفاعی های دنیا نداشته باشن

mohsen abbasi در 2/11/1393 | 22:42 گفت:

گابریل پائولیستا پشت در وایساده ونگر راضی ویارئال راضی فقط وزارت کار ناراضیه ؟

امیدوارم بازیکن خوبی باشه مثه اسکیلاچی نشه.

لی پریست در 2/11/1393 | 20:27 گفت:

سلام به همه ارسنالی ها و ورزشکارا.الان ما سه هافبک دفاعی تخصصی داریم یه کیش همین بیلینک،کوکلن،دیابی که خدا این بشرو مصدوم خلق کرده از ونگر راضیم بابت اینکه اینو ناامید نمیکنه یعنی میخواد تا اخر عمرش ازش حمایت کنه.حالا ونگر بعد از خرید گابریل توی دفاع اگه بخواد بره سراغ هافبک دفاعی صدرصد یه هافبک کم هزینه ی نسبتا خوب میگیره که تا اخر فصل بتونه تیمو یه جوری جمع کنه که با منطقه ادم جور در میاد چون ارزش نداره تو زمستون بخوای یکی مثل پوگبارو که هم یووه توی زمستون ولش نمی کنه هم اینکه باید دو برابر قیمتش توی تابستون بهش بدی تا تیمش راضی بشه اما مطمعن باشید این تابستون با تابستونای دیگه خیلی فرق داره اول بابت فرپلی مالی دوم بابت عشق خودمون که هم بدهیاشو داده هم اینکه در امد باشگاه خیلی بهتر شده همچنین کم کمش چهار پنج تا از بازیکنا بفوروش میرن مثل:ارتتا،توماس،جیرود،ایشاله دیابی یعنی اگه خدا بخواد ونگر نخواد نمیره ،اگه بشه مرته.

توپچی جنوب در 2/11/1393 | 19:11 گفت:

ونگر امروز در مورد بلیک گفته: اون تازه از لهستان اومده و آماده نیست و حد اقل 3 هفته زمان میبره تا آماده بشه ...
وقتی خبرنگاره پرسید دفاع مرکزی بازی میکنه یا هافبک دفاعی ؟
ونگر گفت او را به عنوان یه هافبک دفاعی گرفتم ،هافبک دفاعی بدون هیچ گونه سوالی!!!

masoud mahmudpur در 2/11/1393 | 16:52 گفت:

مرسی
فقط امیدوارم بازیکن خوبی باشه.مثل سانگ نباشه که 20 تا گل به خودی تا آدم شد

mohsen abbasi در 2/11/1393 | 15:18 گفت:

شاید بالاخره از شره دیابی راحت شیم.

amin در 2/11/1393 | 15:11 گفت:

سلام دوستان
تبریک میگم بخاطر برد منچستر سیتی
کیریستین بازیکن اینده داریه
امیدوارم بتونه خودشو سریع وفق بده
در ضمن امیدوارم مثل والکات و ویلشر و چمبرلین در جا نزنه و هر سال پیشرفت کنه
مصدومم نشه!!!!!

خلاصه کلام
خیلی دوستون دارم
توپچی هه

نیما در 2/11/1393 | 13:39 گفت:

مرسی.
فک نکنم ونگر فیکس بازی بدش یکشنبه ولی امیدوارم یه چند دقیقه بازی کنه که تو جو تنگلیس قرار بگیره

حسن در 2/11/1393 | 13:02 گفت:

مرسي
به نظر خوش استايل مياد! ايشالا جواب بده