سایت هایبوری (حتما بخونید)

نویسنده: سیروان رحیمیان

وبلاگ من
نویسنده: سیروان رحیمیان
من در مقطع راهنمایی در مدرسه نمونه ادب در سقز در استان کردستان زندگی میکنم و هشت سال است طرقدار سرسخت آرسنال هستم.
کل بازدید: 81,418 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

سایت هایبوری (حتما بخونید)

در این پست می خوام سایت آرسنالیه هایبوری رو که مستقیم با این سایت در ارتباط دارد رو براتون به طور کامل معرفی کنم.لطفا بعد از خوندن همه ی موارد در این سایت عضو بشید تا از امکانات فوق العاده ی این  سایت که مکمل سایت هواداری هست و کادر مدیریتی مشترکی هم دارد بهره ببرید.هایبوری


هر خبری که در این سایت قرار می گیرد ابتدا در هایبوری قرار گرفته و سپس به این جا منتقل می شود. توانایی نظر دادن روی اخبار ، صحبت های آزاد ، گالری تصاویر و ... از امکانات این سایت می باشند.


امکانات سایت


1- پخش زنده ی بازی های آرسنال: این سایت مدتی است که به پخش زنده ی مسابقات آرسنال در لیگ ، جام حذفی و دیگر تورنمنت ها می پردازد و کابران در این بخش می توانند به طور مستقیم بازی ها را تماشا کنند.


2- فوتبال فانتزی: این سایت در فوتبال فانتزی لیگ انگلستان گروهی دارد که می توانید از طریق هایبوری در آن عضو شوید و در این تاپیک سوالات خود در این مورد را از دیگر دوستان جویا شوید.


3- نرم افزار کانون هوادارن:
از این طریق می توانید نرم افزار کانون هواداران آرسنال در ایران را دانلود کرده و به بحث در مورد آن هم بپردازید.
4- پیشنهادات و انتقادات: در این تاپیک می توانید پیشنهادات و انتقادات خود را در مورد هر سه سایت با مدیریت انجمن مطرح کنید و در اسرع وقت جواب خود را بشنوید.5- میتینگ های هواداران: در این قسمت می توانید میتینگ های خود را هماهنگ یا تصاویر میتینگ خود را با هماهنگی مدیریت سایت در آن جا بگذارید.


6-فروشگاه آرسنال: در این تاپیک می توانید مستقیماً با فروشگاه سایت در ارتباط باشید و محصولات مورد نظرتون رو سفارش دهید.


7- تاریخچه ی باشگاه ، دانستنی ها ، خارج از گود و برترین های آرسنال:
در بخش تاریخچه ی باشگاه که در همین سایت هم قرار دارد می توانید باشگاه را در زمان های مختلف بشناسید. در بخش دانستنی ها می توانید اطلاعاتی را که احتمالاً تا کنون نشنیده اید را در مورد باشگاه بخوانید. در بخش خارج از گود که برای هر بازیکن تاپیک خاصی دارد می توانید مطالبی را در مورد زندگی شخصی بازیکنان ، حاشیه ی زندگی و فوتبال آن ها را قرار دهید یا بخوانید و در بخش برترین ها هم می توانید برترین های آرسنال در زمینه های مختلف را بشناسید و به بحث در مورد آن ها بپردازید.


8- اخبار باشگاه ، مصاحبه ها ، اخبار مصدومین ، اخبار نقل و انتقالات: در این تاپیک ها می توانید به بحث جداگانه در هر مورد بپردازید و آخرین اخبار و مصاحبه ی بازیکنان و کادر فنی آرسنال را در آن جا بخوانید و از آخرین وضعیت مصدومین با خبر شوید.
9- نشریات امروز ، اخبار آکادمی ، اخبار بانوان و توپچی ها در تیم ملی : در این تاپیک ها می توانید آخرین مطالب گذاشته شده توسط نشریات مختلف انگلیسی زیان را به اشتراک بگذارید یا بخوانبد و از آخرین وضعیت بانوان توپچی و آکادمی تبم با خبر شوید. همچنین به بحث در مورد عملکرد بازیکنان در تیم ملی بپردازید.

10- مقاله ها ، فستیوال های سایت باشگاه: در این بخش ها می توانید مقاله هایی را که نویسندگان یا کابران در آن جا می گذارند بخوانید و در مورد آن ها نظر دهید. بخش فستیوال ها تقریباً بسته شدع است.


11- مسابقه های تیم: در این بخش ها که عکسش را در زیر می بینید برای هر بازی تیم که انجام می شود تاپیک خاصی قرار داده خواهد شد که می توانید قبل از بازی و بعد از بازی در مورد عملکرد تیم و بازیکنان به صحبت با دیگر کاربران بپردازید. همچنین مصاحبه ی سرمربی در پایان بازی هم در این قسمت قرار داده خواهد شد.12- ویدئوها ، گالری عکس ، فایل های ساخته شذه ی توپچی ها ، ماهواره و اینترنت: این قسمت از جذاب ترین بخش های سایت می باشد. در بخش ویدئوها می توانید ویدئوهای مربوط به آرسنال را قرار دهید و در بخش گالری عکس که برای هر بازیکن تاپیک جداگانه دارد می توانید عکس های مربوط به آن بازیکن را قرار دهید. در قسمت فایل های ساخته شده توسط توپچی ها می توانید والپیپر ، عکس ، نرم افزار و ... ساخته ی خود مربوط به آرسنال را قرار دهید و در قسمت ماهواره می توانید فرکانس مربوط به شبکه های پخش کننده ی بازی های آرسنال را از دوستان دیگر جویا شوید و در قسمت اینترنت نیز می توانید آدرس سایت های مختلف از جمله سایت های پخش کننده ی بازی آرسنال را دریافت کنید.
13- صحبت های آزاد ، فوتبال و آرشیو کافه: در بخش صحبت های آزاد می توانید به بحث در مورد شرایط روزمره ی زندگی و کشور بپردازید و در قسمت فوتبال هم که دارای چند بخش است می توانید به صحبت در مورد مسائل فوتبالی روز و خبرات دیگر تیم ها ذبپردازید. همچنین در آرشیو کافه هم به بحث در مورد سینما ، موسیقی و ... بپردازید.14- forum stats : در این بخش می توانید آخرین فعالیت های انجام شده در بخش های مختلف و آخرین اخبار نوشته شده را ببینید.