مهاجم

نویسنده: مرتضی

وبلاگ من
نویسنده: مرتضی
...................
کل بازدید: 2,273 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
  • مهاجم
    بازدید :2273نفر | تاریخ : 5/3/1393
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

مهاجم

سلام. اولین پستم هست خیلی وقته آرسنالیم ولی تازه با این سایت آشنا شدم


خب حتما هممون میدونیم که برای فصل بعد حتما به یک مهاجم نیاز داریم، ولی واقعا یه سری از مهاجما که لینک شدن به آرسنال اومدنشون به آرسنال چیزی زیادی به تیم اضافه نمیکنه. میخوام از ماریو ماندزوکیچ شروع کنم این فصل من 6تا بازی از بایرن دیدم، 6تایی که تو مرحله حذفی لیگ قهرمانان انجام داد. فقط میتونم بگم ماریو ماندزوکیچ افتضاح بود یک گل زد اونم از یک متری با سر به منچستر با اون همه هافیک بازیساز توی بایرن یک آمار ید به حساب میاد. اخلاقشم خوب نیست و کلا حال به هم زنه. بعد میرسیم به بنزما تو رئال خوب بازی میکنه ولی یه آمار عجیب غریب داره تو تیم ملی فرانسه و اونم اینه که تا چند وقت پیش 1200 دقیقه بره فرانسه بازی کرد و گل نزد. یعنی میخوام بگم پتانسیل اینو داره که بیاد و واقعا افت کنه جوری بشه دوباره جیرود فیکس تیم باشه. قیمت پیشنهادی رئالم واقعا مسخره است 40 تا بره بنزما؟ میتونیم با این 40 تا خیلی بهتر از این بازیکن بخریم، کاوانی هم یک همچین وضعیتی داره پول زیادی باید بابتش بدیم دوما این که سبک بازیش به لیگ جزیره نمیخوره، خیلی کم تحرکه  و بیرون محوطه جریمه هیچ کار نمیتونه بکنه. 
به نظرم بهترین خرید برای این فصل قطعا کارلوس ولا هستش. سرعتیه و گلزن. آمار این فصلش تو سوسیداد فوق العاده است 16 گل و 12 پاس گل (گریزمان هم فک کنم 16 گل و 4 پاس گل) اونم تو لالیگا و تو تیمی که پشتش روین و ریبری یا رونالدو و بیل و مودریچ و دیماریا یا زلاتان و لاوتزی و موتا نیست. قطعا اون بند قراردادش همه چیز رو برای برگشتنش راحت میکنه فقط کافیه ونگر بخواد. البته با اومدنش شاید احتمال اومدن گریزمان کم بشه چون اگه اونم بیاد دیگه چیزی از سوسیداد باقی نمیمونه. گزینه بعدی هم ویلفرد بونی هستش. بازیکنی که تک نفری سوانسی رو توی لیگ نگه داشت. به نظرم تنها چیزی که از بنزما یا کاوانی کم داره قیمتش هست که خیلی ارزون تره.
من اگه جای ونگر بودم جیرود پرتش میکردم بیرون و ولا و بونی رو میاوردم که روی هم 30 تا آب نمیخورن ( در حالی که بنزما به تنهایی 40 تا میخوان براش) ولی حیف این ونگر دست بردار جیرود نمیشه. خیلیا میگین بره نیمکت خوبه ولی فصل بعد بهتون قول میدم حتی ارزش روی نیمکت نشوندن هم نداشته باشه.
سایت futhead رو فک کنم فیفا بازا بشناسن.اگه میخواین میتونین اون بالا گزینه create squad رو بزنین یه ترکیب خودتون بسازین بعد سیوش کنین لینکش رو بذارین بقیه هم ببینن.
این هم ترکیب مورد علاقه ام برای فصل بعد آرسنال هستش

http://www.futhead.com/14/squads/12371865/

ممنون که پستم رو خوندید.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن عاشوری در 6/3/1393 | 20:52 گفت:

http://www.futhead.com/14/squads/12453301/

محمد كريمي در 6/3/1393 | 16:51 گفت:

نقل قول : این هم ترکیب ایده ال ولی قابل دسترسhttp://www.futhead.com/14/squads/build/

پاسخ شما : اشتب شد
http://www.futhead.com/14/squads/12437304/
با این ترکیب قول لیگ و cl رو میدم

محمد كريمي در 6/3/1393 | 16:51 گفت:

نقل قول : این هم ترکیب ایده ال ولی قابل دسترسhttp://www.futhead.com/14/squads/build/

پاسخ شما : اشتب شد
http://www.futhead.com/14/squads/12437304/
با این ترکیب قول لیگ و cl رو میدم

محمد كريمي در 6/3/1393 | 16:29 گفت:

این هم ترکیب ایده ال ولی قابل دسترسhttp://www.futhead.com/14/squads/build/

Junior Gunner در 6/3/1393 | 13:30 گفت:

اصلا با بازگشت ولا موافق نیستم یه چند تا کلیپ از بازی های ولا و گریزمان ببینید بعد نظر بدید!گریزمان یه سرو و گردن از ولا بالاتره!کافیه چند تا کلیپ از عملکردشون ببینید!!!خیلی راحت میتونیم از طریق بند خرید ولا و تهدید سوسیداد گریزمان رو بخریم!!!

ژیرود هم ب نظرم برا نیمکت عالیه!!!بعد در ضمن در مورد ترکیب فیفا هم باس بگم،نوک حمله آرسنال برا ولا خیلی بزرگه!!!

Ali.M در 6/3/1393 | 13:08 گفت:

نقل قول : نقل قول : سانوگو بازیکن آینده داریه.شاید یکی بشه مث آدبایور.ولی چند فصل دیگه کار داره تا بهش متکی شیم و بشه مهاجم اولمون.هرجور شده باید یه مهاجم خوب بخریم

پاسخ شما : خودم میدونم چند فصل دیگه کار داره تا بهش متکی شیم ؛ هرجور شده باید یه مهاجم خوب بخریم
من به هیچ وجه نگفتم سانوگو بشه مهاجم اول تیم ... شما دوستان کامنت ها رو درست بخونین متوجه میشین

منظورم اینه که یهو دیدی ونگر هوایی شد مهاجم نخرید و احیانا رو سانوگو حساب باز کرد برا فصل بعد ...
( از مربیمون این چیزا برمیاد آخه هموطن های فرانسویش براش عزیزن)


پاسخ شما : دقیقا همینطوره.ونگره دیگه یه موقع میبینی خون به مغزش نمیرسه دس به کارای عجیب میزنه

محسن عاشوری در 6/3/1393 | 12:37 گفت:

نقل قول : سانوگو بازیکن آینده داریه.شاید یکی بشه مث آدبایور.ولی چند فصل دیگه کار داره تا بهش متکی شیم و بشه مهاجم اولمون.هرجور شده باید یه مهاجم خوب بخریم

پاسخ شما : خودم میدونم چند فصل دیگه کار داره تا بهش متکی شیم ؛ هرجور شده باید یه مهاجم خوب بخریم
من به هیچ وجه نگفتم سانوگو بشه مهاجم اول تیم ... شما دوستان کامنت ها رو درست بخونین متوجه میشین

منظورم اینه که یهو دیدی ونگر هوایی شد مهاجم نخرید و احیانا رو سانوگو حساب باز کرد برا فصل بعد ...
( از مربیمون این چیزا برمیاد آخه هموطن های فرانسویش براش عزیزن)

مرتضی هادیان در 6/3/1393 | 12:26 گفت:

خوب تلاش کرد، ولی متوسط رو به بالا بازی کرد.

tofigh در 6/3/1393 | 12:07 گفت:

دفاع آرسنال سوراخه شما درباره مهاجم حرف میزنید اول از همه چهار دفاع باید بخره..

مهرداد در 6/3/1393 | 11:11 گفت:

نقل قول : نقل قول : http://www.futhead.com/14/squads/build/
اینم ترکیب مورد نظر من


پاسخ شما : http://www.futhead.com/14/squads/12422122/
اشتباه شد این ترکیب من


پاسخ شما : داداش ترکیبت عالیه ، هر وقتم که گیبس مصدوم بود میتونیم ورمایلن رو بیاریم دفاع چپ و مرتساکر بیا وسط
درکل با این ترکیبت سه گانه رو شاخمونه 100%

saeed در 6/3/1393 | 11:02 گفت:

نقل قول : http://www.futhead.com/14/squads/build/
اینم ترکیب مورد نظر من


پاسخ شما : http://www.futhead.com/14/squads/12422122/
اشتباه شد این ترکیب من

saeed در 6/3/1393 | 11:01 گفت:

http://www.futhead.com/14/squads/build/
اینم ترکیب مورد نظر من

sepehr khalili در 6/3/1393 | 10:28 گفت:

وقتی اخبار نقل و انتقالات رو میخونیم میبینیم ک آرسنال اکثرا بدنبال هافبکه تا مهاجم،سسک،خدیرا،لارس بندر،گریزمان(ک البته لعنوان مهاجم میتونه بازی کنه ولی مهجم تخصصی نیستش)البته ازنظر خودم آرسنال بیشتر از هرچیزی به مهاجم نیاز داره ولی بنظر میاد ونگر میخاد مار گلزنی روبین همه بازیکنا پخش کنه یا مثلا ی بازیکن غیر مهاجم مثلا هافبکا رو برای گلزنی انتخاب کنه درواقع همون کاری ک این فصل درمورد رمسی اتفاق افتاد یا قبلا درمورد سسک افتاده بودش

Ali.M در 6/3/1393 | 08:10 گفت:

سانوگو بازیکن آینده داریه.شاید یکی بشه مث آدبایور.ولی چند فصل دیگه کار داره تا بهش متکی شیم و بشه مهاجم اولمون.هرجور شده باید یه مهاجم خوب بخریم

مرتضی هادیان در 6/3/1393 | 08:02 گفت:

خوب تلاش کرد، ولی متوسط رو به بالا بازی کرد.

محسن عاشوری در 6/3/1393 | 00:55 گفت:

بازی آخر تو فینال جام حذفی با هال سیتی ... وقتی اومد تو زمین خیلی خوب کار کرد

mohsen abbasi در 6/3/1393 | 00:29 گفت:

سانوگو یه شوت تو چارچوب هنوز نزده کدوم درخششو می گی؟

محسن عاشوری در 6/3/1393 | 00:00 گفت:

با توجه به بازی آخری که سانوگو درخشش داشت فک کنم بازم ونگر هوایی بشه و مهاجم نخره

چون آقای ونگر خوب جوگیر میشه

reza در 5/3/1393 | 23:48 گفت:

آقا جان این ژیرو این قدر هم آشغال نیست . فقط قدرت تمام کنندگیش ضعیف تر از فن پرسیه ولی از لحاظ وفاداری و در خدمت تیم بودن از خیلیها بهتره و میشه روی نیمکت هم نشوندش و غر نزنه . فصل قبل هم که همه میگفتن باید مهاجم بخریم لزوما منظورشون بد بودن ژیرو نبود سعی داشتن به رئیس بفهمونن که یه بازیکن نمیتونه 60 تا بازی پشت سر هم فیکس بازی کنه و هیچ آدم عاقلی فصلو فقط با 1 مهاجم نوک شروع نمیکنه . البته سانوگو و بنتنر هم که اصلا در اون حد نبودن که بشه روشون حساب کرد .

مرتضی هادیان در 5/3/1393 | 23:42 گفت:

آقا مهم ترین فرد ممکن رو جا انداختی.
دراکسلر بنظر من بهترین گزینه ست.

محمد دوردی در 5/3/1393 | 22:59 گفت:

GOAL POACHER باشه یکی مثل همین ولا
آگوئرو یا امثالهم

محمد دوردی در 5/3/1393 | 22:59 گفت:

آقا خوش اومدی
دمت گرم
منم موافقم که بنزما پتانسیلشو داره که افت کنه و همینطور کاوانی مفت گرونه اما دلیل افت امسالش ذخیره زلاتان بودن و باازی در پست غیر تخصصیش هست و گرنه شما تیم ملی اوروگوئه رو نگاه کن
اولیویه جیرو تمام فاکتورهایی که به درد آرسنال میخورن رو داره غیر از گلزنی
ونگر یکی رو میخواد که درگیر و خلاق و دونده باشه واسه همینه که به پولدی زیاد بازی نمیده ولی جیرود غیر از گلزنی همه کار میکنه
یکی که بهش میگن post player که مانزوکیچ جزو اوناست و نیازی بهش به اون صورت نیست
ماها به کسی احتیاج داریم که speed merchant و

محسن عاشوری در 5/3/1393 | 19:53 گفت:

کاوانی بهترین فوروارد دنیاست ... بازیهاش تو ناپولی رو نیگا کنی نظرت 320 درجه عوض میشه ..
درسته امسال کمی افت کرد که اونم بخاطر دو مهاجمه بودن و سیستم نامعلوم پاریسن ژرمن بود

بعدشم کاوانی مدام میاد عقب و توپ گیری میکنه و خیلی تحرکش بالاست ... (اتفاقا کاوانی تو اروگوئه مایل به راست بازی میکنه و نوک نیست ) .... چرا شماها وقتی از کسی خوشتون نمیاد با نظرات بی منطق و احساسی تون اونو بد جلوه میدین

با توجه به هافبک های خوبمون من مطمئنم اگه کاوانی بیاد آرسنال بالای 30 گل رو راحت میزنه

Ali.M در 5/3/1393 | 19:38 گفت:

به نظر من یه اشتباه بزرگ کردیم.حالا که لیورپول سوآرزو نمیداد ولی باید هیگوآینو به هرقیمتی بود میگرفتیم.چون هم سرعتی هم شوت زنه هم گل زنه هم تموم کننده فوق العاده ای هم سر زنه هم باتجربه بود و در ضمن سنشم فوق العاده بود و حالا حالاها میتونست برامون بازی کنه ریالم که دیگه نمیخواستش.خودشم که کم میل نبود.ولی بازم تعلل کردن ونگر و ادامه داستان...

ارمان در 5/3/1393 | 18:59 گفت:

نقل قول : باور ککنید ژیرو مهاجمخیلی خوبیه فقط امسال یکم فشارا روش زیاد بود
همین ژیرو یکتنه مونپولیه رو با گل هاش قهرمان فرانسه کرد
بهتون قول میدم فصل بعد ژیرو بدردمون میخوره و یکی از بازیکنای کلیدی تیم میشه


پاسخ شما : منم يه همچين حسى دارم امابايد ولا رو بخريم چون نميشه ريسك كرد چون يه دفع ژيرو خاست مثل امسال بازى كنه بعد محكوم به فناييم

Ali در 5/3/1393 | 18:48 گفت:

http://www.futhead.com/14/squads/12379063/
اینم ترکیب من. فک کنم با این ترکیب قهرمان لیگ قهرمانان هم بشیم. ( علاوه بر لیگ برتر )

نیما در 5/3/1393 | 18:44 گفت:

باور ککنید ژیرو مهاجمخیلی خوبیه فقط امسال یکم فشارا روش زیاد بود
همین ژیرو یکتنه مونپولیه رو با گل هاش قهرمان فرانسه کرد
بهتون قول میدم فصل بعد ژیرو بدردمون میخوره و یکی از بازیکنای کلیدی تیم میشه

ماهان ملک در 5/3/1393 | 18:11 گفت:

مرسی بابت پستت. ترکیب من تو فیفا اینه (فک کنم)
http://www.futhead.com/14/squads/12376278/

علیرضا در 5/3/1393 | 17:49 گفت:

خوش اومدی به جمع پست نویسا توپچی
در مورد مهاجمم ما یه مهاجم میخوایم مثل سوارز که هم پا به توپ باشه و تکنیکی و هم گلزن.کارمون با کارلوس ولا و امثال ولا حل نمیشه.ما به یه سوپر استار نیاز داریم.در مانزوکیچ و بنزما هم باهات موافقم فرق زیادی با ژیرو ندارن.بخصوص مانزوکیچ.
ای کاش سوارزو پارسال خریده بودیم

ابوالفضل توانگر در 5/3/1393 | 17:26 گفت:

خوش اومدی پسر...

Lotfali khan zand در 5/3/1393 | 17:25 گفت:

بهترین بازیکن لیگ رو 24 تا فروختیم به من یو چون یه سال از قراردادش مونده بود. کریم یه سال مونده از قراردادش و صحبت از 40 تاس درحالیکه با توجه به قراردادش قیمتش باید 25 تا باشه
چیزی که ولا نداره بردن جام و اعتماد به نفس کریم هست
اونم مثل خیلیا دیگه تو تیم بچس

هادی در 5/3/1393 | 17:18 گفت:

پست خوبی بود. اما ژیرو بخاطر دو سال بازی به عنوان مهاجم بک آپ به درد میخوره حتما.