بیوگرافی گدین زلالم

نویسنده: Richard George

وبلاگ من
نویسنده: Richard George
...
کل بازدید: 13,154 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بیوگرافی گدین زلالم

دنیای فوتبال سلطان پاس دیگری خواهد دید؟؟زلالم

نام :   Gedion (گدین)
نام خانوادگی : Zelalem (زلالم)
تاریخ و محل تولد : 26/01/1997 Berlin (ششم بهمن 1376 ، برلین پایتخت آلمان)

گدین از پدر و مادری اهل اتیوپی متولد شده است. پس اصلیت او آلمانی نیست. در حالی ملیت فوتبالش را آلمان انتخاب کرده که سن هفت سالگی از آلمان به همراه خانواده اش به آمریکا سفر کرده است و تا 14 سالگی در ایالات متحده بوده...

زلالم فوتبال خود را در سن 5 سالگی و در باشگاه قدیمی BFC Germania 1888 آغاز کرد. به دلیل استعداد بالای او در فوتبال ، به سرعت به آکادمی تیم بوندس لیگایی هرتابرلین پیوست و تا سال 2005 در آنجا رشد و پرورش یافت...
اما خانواده او مجبور به مهاجرت به امریکا شدند. پدر او که در سال 1990 مجبور به پناهندگی در آلمان شده بود، هنگام مهاجرت به امریکا دچار مشکلی نشد. اما برای ملیت گدین مشکلاتی بوجود آمد و با وجود پاسپورت آلمانیش ، ملیت او را غیررسمی می نامینند . اما پدرش به فدراسیون آلمان رفت و با کمک فدراسیون مشکل زلالم حل شد. اما در همان زمان مادر گدین از دنیا رفت و او با غم و اندوه از کشور المان سپاسگذاری کرد. همین باعث شد او ملیت فوتبالی اش را آلمان انتخاب کند!!!
سال 2006 آو به همراه پدر و مادر خوانده جدیدش در هومه واشنگتون مستقر شدند. او به تیم MSC United  پیوست و بعد از دو سال به تیم Bethesda Soccer Club ملحق شد. بازی بسیار چشم نواز و زیبای او باعث شهر او در آن سطح از فوتبال شد تا به تیم Olney Rangers بپیوندد...
شاید در آن زمان نگاه گدین به آینده اش مثل حضور در تیم هرتابرلین امیدوارانه نبود. اما فکرش را هم نمیکرد که در سال 2013 در دالاس کاپ چه آینده روشنی در انتظارش خواهد بود...
دانیال کرباسیان تنها بازیکن ایرانی تاریخ باشگاه آرسنال که از سال 2003 تا سال 2005 در آرسنال بازی میکرد به عنوان استعداد یاب توپچی ها در ایالات متحده فعالیت میکرد (و میکند). او نیز در دالاس کاپ حضور داشت و با دیدن بازی زلالم به سرعت او را به لندن منتقل کرد. لازم به ذکر است آقای کرباسیان که در همین سایت مصاحبه رسمی هم داشته :دی ستاره کاستاریکایی آرسنال یعنی جئول کمپبل را هم کشف کرده است!

گدین زلالم در سن 15 سالگی به آرسنال پیوست و بازی خود را در تیم زیر 16 سال آغاز کرد. ولی...
در کمتر از چند ماه مربیان تیم او را به تیم 21 سال انتقال دادند و او به همراه تیم اصلی به تور آسیاسی رفت. از آنجا بود که خود را در جهان به همه نشان داد. پاس های او همه را به یاد سسک (سوسک خائن) در زمان حضورش در آرسنال می انداخت. پاس های دقیق ، دید باز ، قدرت حمل بسیار بالا و هوش زیاد از خصوصیات بازی این ستاره جوان است!
اما ونگر هنوز حضور او در ترکیب اصلی را زود میداند. زیرا هنوز وی از لحاظ قوای جسمی و تجربه مشکل دارد و باید تلاش زیادی کند تا بتواند به تیم اصلی نزدیک تر شود.
بازی چشم نواز او همه را منتظر ساخته تا بار دیگر در تور تابستانی که این بار در آمریکا میباشد ، بازی زلالم را ببینند. خصوصا مردم کشوری که با او آشنا هستند.
تیری هانری اسطوره باشگاه آرسنال که در حال حاضر در نیویورک توپ میزند از گدین میگوید:
" همه او را می شناسند . آنری گفت : او کیفیت دارد . روی توپ خوب کار میکند و دیدی عالی دارد .همه در موردش صحبت می کنند. در آرسنال رسیدن به تیم اصلی ساده نیست ولی زلالم کیفیت لازم و مربی
کاربلدی دارد تا به آنجا برسد . امیدوارم بتواند عملکرد خوبی داشته باشد و
برای ما هواداران آرسنال بازیکن بزرگی شود ."


باید ببینیم این فوق استعداد در آینده چه سهمی از ستاره شدن در باشگاه کبیر آرسنال خواهد داشت...

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 6/5/1393 | 23:34 گفت:

امیدوارم ونگر الماسی خوبی ازش بتراشه

masoud mahmudpur در 6/5/1393 | 12:38 گفت:

فقط چندماه از من بزرگتره

Richard George در 4/5/1393 | 14:04 گفت:

نقل قول : بچه ها لطفا یکی لینک بازی امشب با ردبولزو بذاره

پاسخ شما : www.hahasports.com
حتما تو صفحه اصلی لینک بازی رو میذاره

نیما در 4/5/1393 | 12:56 گفت:

بچه ها لطفا یکی لینک بازی امشب با ردبولزو بذاره

محسن عاشوری در 4/5/1393 | 05:13 گفت:

بابا میدونم ویرا هافبک دفاعیه و یحیی توره مرکزی ، همچنین زلالم بازیساز (مگه خنگم)

ولی استیل بازیشو نگا کن ... مطمئنم روزی میرسه که اونو تو پست هافبک دفاعی ببینی

درضمن ویکی پدیاشو هم یه نگا بکن

mohsen abbasi در 4/5/1393 | 03:08 گفت:

چمبرز دفاع راست ساتمتون در راه ارسنال در صورت انجام این انتقال این بازیکن 19 ساله در صورت انجام این انتقاله 20 میلیونی چمبرز 8 نوجوون گرون قیمت تاریخ میشه منبع گل نظرتون چیه؟

Richard George در 4/5/1393 | 01:57 گفت:

نقل قول : نقل قول : نقل قول : ایشالا روزی رو ببینم که یه پاتریک ویرای جدید تو تیممون متولد بشه ..
زلالم قد بلندی داره (187) و اگه روی فیزیک و قوای بدنیش کار کنه میتونه یه غول بشه برامون میانه میدان
یه چیزی تو مایه های پت وبرا یا یحیی توره


پاسخ شما :
زلالم قد بلندی داره محسن؟؟؟ 187؟؟!! فک کنم با یکی دیگه اشتباهش گرفتی


پاسخ شما : ولی ویکی پدیا قدش رو زده 186 .... هرچی باشه تو رشده و تا چندسال دیگه به 185 که دیگه میرسه


پاسخ شما : وات ده فاز داداش؟
این که قد سوزوند سوتی دادی
نه داداش فرم بازیش بازی ساز و پاسوره. شکل سسک و اوزیله بازیش

Richard George در 4/5/1393 | 01:55 گفت:

نقل قول : دهنت سروییییییس تویییییی؟؟؟؟؟؟ من فکر میکردم حامدی تو... الان اسمتو بگم لوت بدم؟؟؟!!!! خخخخخخخخخ

پاسخ شما : حال کردی؟؟؟؟؟ خخخخخخخخ نگیا

majid در 4/5/1393 | 01:06 گفت:

دهنت سروییییییس تویییییی؟؟؟؟؟؟ من فکر میکردم حامدی تو... الان اسمتو بگم لوت بدم؟؟؟!!!! خخخخخخخخخ

محسن عاشوری در 4/5/1393 | 01:03 گفت:

نقل قول : نقل قول : ایشالا روزی رو ببینم که یه پاتریک ویرای جدید تو تیممون متولد بشه ..
زلالم قد بلندی داره (187) و اگه روی فیزیک و قوای بدنیش کار کنه میتونه یه غول بشه برامون میانه میدان
یه چیزی تو مایه های پت وبرا یا یحیی توره


پاسخ شما :
زلالم قد بلندی داره محسن؟؟؟ 187؟؟!! فک کنم با یکی دیگه اشتباهش گرفتی


پاسخ شما : ولی ویکی پدیا قدش رو زده 186 .... هرچی باشه تو رشده و تا چندسال دیگه به 185 که دیگه میرسه

majid در 4/5/1393 | 00:11 گفت:

نقل قول : نقل قول : نقل قول : نقل قول : نقل قول :
دروغ نگوووووووو سوتی دادی نمیگم اما مطمئنم همینی


پاسخ شما : میخوای باور نکن اما به آرسنال قسم من حاکم نیستم


پاسخ شما :
حامدی


پاسخ شما : لطفاً نرین پشت نقاب تا اینجوری بازیتون بدم


پاسخ شما : ولی خیلی با هوشت حال کردم. مث خودم هوش سیاهی
شمارتو بده بهت بگم کی هستم کفت ببره... فقط به تو میگم


پاسخ شما :

عزیزمی . تو دیوار برات میفرستم

Richard George در 3/5/1393 | 19:31 گفت:

نقل قول : نقل قول : نقل قول : نقل قول :
دروغ نگوووووووو سوتی دادی نمیگم اما مطمئنم همینی


پاسخ شما : میخوای باور نکن اما به آرسنال قسم من حاکم نیستم


پاسخ شما :
حامدی


پاسخ شما : لطفاً نرین پشت نقاب تا اینجوری بازیتون بدم


پاسخ شما : ولی خیلی با هوشت حال کردم. مث خودم هوش سیاهی
شمارتو بده بهت بگم کی هستم کفت ببره... فقط به تو میگم

Richard George در 3/5/1393 | 19:20 گفت:

نقل قول : ایشالا روزی رو ببینم که یه پاتریک ویرای جدید تو تیممون متولد بشه ..
زلالم قد بلندی داره (187) و اگه روی فیزیک و قوای بدنیش کار کنه میتونه یه غول بشه برامون میانه میدان
یه چیزی تو مایه های پت وبرا یا یحیی توره


پاسخ شما : زلالم قدش بلند نیست

majid در 3/5/1393 | 19:00 گفت:

نقل قول : ایشالا روزی رو ببینم که یه پاتریک ویرای جدید تو تیممون متولد بشه ..
زلالم قد بلندی داره (187) و اگه روی فیزیک و قوای بدنیش کار کنه میتونه یه غول بشه برامون میانه میدان
یه چیزی تو مایه های پت وبرا یا یحیی توره


پاسخ شما :
زلالم قد بلندی داره محسن؟؟؟ 187؟؟!! فک کنم با یکی دیگه اشتباهش گرفتی

محسن عاشوری در 3/5/1393 | 18:44 گفت:

ایشالا روزی رو ببینم که یه پاتریک ویرای جدید تو تیممون متولد بشه ..
زلالم قد بلندی داره (187) و اگه روی فیزیک و قوای بدنیش کار کنه میتونه یه غول بشه برامون میانه میدان
یه چیزی تو مایه های پت وبرا یا یحیی توره

Richard George در 3/5/1393 | 18:36 گفت:

نقل قول : نقل قول : نقل قول :
دروغ نگوووووووو سوتی دادی نمیگم اما مطمئنم همینی


پاسخ شما : میخوای باور نکن اما به آرسنال قسم من حاکم نیستم


پاسخ شما :
حامدی


پاسخ شما : لطفاً نرین پشت نقاب تا اینجوری بازیتون بدم

majid در 3/5/1393 | 18:27 گفت:

نقل قول : نقل قول :
دروغ نگوووووووو سوتی دادی نمیگم اما مطمئنم همینی


پاسخ شما : میخوای باور نکن اما به آرسنال قسم من حاکم نیستم


پاسخ شما :
حامدی

حسین ملازینل در 3/5/1393 | 18:23 گفت:

واقعا بازیکن سطح بالاییه...

امیدوارم از همون اولش برامون مثل رمسی فصل قبلباشه و البته از همه مهمتر اینکه به باشگاهمون وفادار بمونه...

Richard George در 3/5/1393 | 18:12 گفت:

نقل قول :
دروغ نگوووووووو سوتی دادی نمیگم اما مطمئنم همینی


پاسخ شما : میخوای باور نکن اما به آرسنال قسم من حاکم نیستم

majid در 3/5/1393 | 18:09 گفت:


دروغ نگوووووووو سوتی دادی نمیگم اما مطمئنم همینی

Richard George در 3/5/1393 | 18:05 گفت:

نقل قول : عالی بود خسته نباشی امیدوارم زودتر پیشرفت کنه

پاسخ شما : ان شاالله... دمت گرم وظیفه بود

Richard George در 3/5/1393 | 17:55 گفت:

نقل قول : اووووووووو فهمیدم کییییییییی ای بگگگگگگم؟؟؟؟؟؟

پاسخ شما : هواست باشه سر نخای من سر کاریه...
من دارم همه بچه ها رو بازی میدم. هر کی بپرسه تو کی هستی میگیرمش به بازی. الان پارسا کاملا فکر کرد من معینم. داستان کاور توتی و... اینا همش بازیه. در ضمن تو دیوارت دنبال یه کامنت تپل و قدیمی در مورد این خشگله میگشتم که افتادی تو تله
حالا بگو فکر کردی من کی ام؟؟؟

leo zadoorian در 3/5/1393 | 17:53 گفت:

عالی بود خسته نباشی امیدوارم زودتر پیشرفت کنه

majid در 3/5/1393 | 17:53 گفت:

اووووووووو فهمیدم کییییییییی ای بگگگگگگم؟؟؟؟؟؟

majid در 3/5/1393 | 17:52 گفت:

اووووووووو فهمیدم کییییییییی ای بگگگگگگم؟؟؟؟؟؟

Richard George در 3/5/1393 | 17:45 گفت:

نقل قول :
الان دیوارتو خوندم انگار خودتو معرفی نکردی الان خودم ته توشو درمیارم


پاسخ شما : الکی وقتتو تلف نکن... نمیتونی

majid در 3/5/1393 | 17:40 گفت:


الان دیوارتو خوندم انگار خودتو معرفی نکردی الان خودم ته توشو درمیارم

majid در 3/5/1393 | 17:36 گفت:

نقل قول : نقل قول :
بعد از مدت ها یه بلاگ متفاوت... خسته نباشی ممنون


پاسخ شما : به به آقا مجید گل اون دفعه هم بهت گفتم عکس رو بردار بچه چش میخوره
خدا نگهش داره


پاسخ شما :
من چرا نمیشناسمت پس نقاب؟؟؟ اسمت چی بوده قبلا؟؟؟

رضا در 3/5/1393 | 17:13 گفت:

مسی به اسرائیل کمک یک میلیون یورویی کرد

رضا در 3/5/1393 | 16:55 گفت:

مسی به اسرائیل کمک یک میلیون یورویی کرد

Richard George در 3/5/1393 | 16:54 گفت:

نقل قول :
بعد از مدت ها یه بلاگ متفاوت... خسته نباشی ممنون


پاسخ شما : به به آقا مجید گل اون دفعه هم بهت گفتم عکس رو بردار بچه چش میخوره
خدا نگهش داره

majid در 3/5/1393 | 16:49 گفت:


بعد از مدت ها یه بلاگ متفاوت... خسته نباشی ممنون

Richard George در 3/5/1393 | 16:42 گفت:

نقل قول : زلالم واقعا خوبه ولي از لحاظ بدني يه كم ضعيفه ولي فوق العاده باشه اولين باري كه بازيشو توي تور اسيايي ديدم از تعجب ميخواستم شاخ در بيارم بنظرم سبكش بازيش شبيه اوزيله
اميدوارم يكي دو سال ديگه بشه يه فوق ستاره توپچي
راستي بازي با ردبول دقيقا كيه ؟ ميشه شنبه ساعت ١.٣٠ يا يكشنبه ؟


پاسخ شما : میشه شنبه شب و به تاریخ میشه یکشنبه ساعت .1:30

behnam در 3/5/1393 | 16:33 گفت:

زلالم واقعا خوبه ولي از لحاظ بدني يه كم ضعيفه ولي فوق العاده باشه اولين باري كه بازيشو توي تور اسيايي ديدم از تعجب ميخواستم شاخ در بيارم بنظرم سبكش بازيش شبيه اوزيله
اميدوارم يكي دو سال ديگه بشه يه فوق ستاره توپچي
راستي بازي با ردبول دقيقا كيه ؟ ميشه شنبه ساعت ١.٣٠ يا يكشنبه ؟