انتقاد تند از ونگر

نویسنده: Richard George

وبلاگ من
نویسنده: Richard George
...
کل بازدید: 13,268 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

انتقاد تند از ونگر

WOاگر ونگر مانند بعضی از ظالمان کشورهای دیکتاتوری مانند الجزایر :دی فردی حیله گر بود ، وقتی با الکسیس قرارداد امضا میکرد ، کاملا محرمانه انجام میداد و دیشب اونو معرفی میکرد! با این کار خیلی از منتقدان حذب بادی ، راضی شده و شعار سر میدادند:
In Arsene We Trust
# نهوه مطالعه این پست:
به دلیل اینکه این پست به خاطر اینکه در مورد همه جزییات حرف زده ، لذا بسیار طولانیه. پس دوستانی که مثل حتی خودم پست طولانی رو دوست ندارن ، فقط سرتیتر های بزرگ که دلایل انتقاده و قسمت آبی رنگ که خلاصه و نتیجه اون حرف هاست رو بخونن. اگر دنبال سوالات و جزییات بیشتر بودند یا قانع نشدن میتونند باقی متن که ریز و سیاه است رو مطالعه کنند!! :*

# تذکّر... تذکّر...
از همینجا به هوادارانی که فقط چشم بسته میگن آرسن ونگر خدای ماست و 1% هم مقصر بازی های بد و جام نگرفتن نیست ، اعلام میکنم که این پست رو چشم بسته ببندند و نخونن!!! امّا اگر از هوادارای سرخت ونگر هستید ولی با این حال منطقی فکر میکنید و یک طرفه به قاضی نمیرید ، لطف کنید اگر دفاعیه ای دارین بگین تا یکی فرد دیگری رو قانع کنه! من نیومدم شما رو آنتی آرسن کنم و اتفاقاً خیلی دوست دارم قانع شم ونگر میتونه با همین شرایط و طرز فکر موفق بشه. ولی بازم تذکر میدم اگه اومدین منو به زور ونگری کنید اصلا کاری با این بلاگ نداشته باشین.
متشکرم


لطفاً به دنبال پاسپورت و ملیّت فرانسوی باشید... :|
french

بدون شک دوران طلایی آرسنال مدیون استعداد های نابی بود که شخص ونگر آنها را کشف و سرباز توپچی ها کرده بود!!! دقیقاً اگر نگوییم جام جهانی 98 ، 100% میتوان نیمی از درخشش فرانسه یورو 2000 تا جام جهانی 2006 را هم مدیون آرسن ونگر دانست! اما مثل اینکه این حرکت فوق العاده و افسانه ای ، خیلی به دهن ونگر شیرین اومده :) امیدوارم فقط همین باشه و حس میهن پرستی- نژاد پرستی (نمیدونم چیچیالیسم میشه این حرکت؟ :دی) و فرق گذاشتن بین بازیکن ها نباشه! هر چی باشه من هوادار 14 ساله و امثال من هوادار فکر میکنند (مطمئنند) که ونگر داره مستقیم بین بازیکناش فرق میذاره. ویرا ، کینگ ، پیرس ، نسرین (نصری رو نسرین مینامم :D) ، ویلتورد و امثالهم که خیلی ستاره بودن تو تیم ، از ابتدا و در دوران جوانی بازی هاشون چشم نواز بود و همه حیرت زده میشدند. اما جدیدنا آرسنال تبدیل شده به صنایع لبنیات که گوساله های نر رو بزور میخوان شیرده کنن و فقط به شخص گوساله فکر میکنند نه به ضررهای کارخانه لبنیات شمال لندن :| . قصد اهانت به شخص یا فحاشی رو نداشتم فقط خواستم مثالی بزنم که خوب قضیه جا بیفته براتون ;) . اگر نگاهی به زلالم یا کراولی بندازیم! یا جای دور نریم همین نبری و چمبرلین خودمون، میشه روی آنها به عنوان یک ستاره در آینده حساب باز کرد. یا کمبپلی که یک تنه تیمش رو تو جام جهانی برد بالا و درخشید و در لیگ قهرمانان گریه منچستریونایتد و استاد ده خیا رو درآورد =)). ولی چرا نباید در این چند بازی ما ببینیمش؟ چرا تلاش برای بازیکن ساختن از استعدادی به نام جوئل ، باید از یحیی سانوگویی شروع میشه که تنها یه مشکل داره : فوتبال بلد نیست :| چرا از بازیکن درجه سه؟ به جای درجه 1 ؟؟؟؟؟
به نظرم کمبپل قبل از انتخاب شدن به تیم ملی ، باید میرفت فرانسه رو انتخاب میکرد! یا ژیرو... چرا انقدر اصرار به خرج داده میشه که تبدیل به بهترین مهاجم شه در حالی پارسال حاضرم شرط ببندم بالای 20 امتیاز به خاطر این آقا از دست دادیم!
یا فلامینی خائن اجازه داره برگرده ولی تا نوبت سسک میرسه به جای هایجک کردن چلسی و استفاده از توانایی های سسک بهش میگن: تیم جا نداره برات :| کاش فابرگاس فرانسوی بود :(
فقط و فقط بریم خدا رو شاکر باشیم که هسته بیریتانیایی شده سیاست باشگاه!
#سوال:پس نتیجه دادن رمزی چی؟
  ج: آرون رمزی از اول گوساله ماده با پتانسیل بالای شیردهی بود. فقط به خاطر مریضیش نمیتونست مثل قبل شه! بله!! رمزی قبل از مصدومیت لقب فابرگاس دوم داشت. لقب پادشاه میانه زمین! و میشد با صبر اونو برگردوند به جایگاه اصلیش. اما سانوگو :\
#سوال: فن پرسی هم سن 29 به بعد پخته شد و موثر بود!!
  ج: جوک سال بود! اون موقع که دوست خوبم این حرف رو زد گذرا رد شدم. ولی بعدش فکر کردم. سال 2008 بود که خائن در 7 بازی اول 9 یا 10 گل زده بود! (این عددا دقیق نیستن ممکنه اشتباه باشن. ولی حتم دارم اوایل فصل تعداد گلاش از بازیاش بیشتر بود!) تو یک بازی دو گل از روی ضربه ایستگاهی زده بود. ولی بعدش مصدوم شد به مدت طولانی!!! یا سالای قبل زوج موفقی کنار آدبایور بود. یادتون میاد؟ پس رابین همیشه خوب بود فقط سالای آخر مصدوم نشد برامون. ولی الیویر ژیرو کبیر :\

@نتیجه و خلاصه: ونگر  داره به خاطر پادشاه شدن شاهزاده هاش هم حق بازیکنارو میگیره و باعث میشه امثال کمبپل بگن اجازه دارم برم از تیمت!! و هم داره به تیم لطمه میزنه. اینجا آکادمی پرورش بازیکن نیست. اینجا باشگاه ثروتمند آرسنال است!!!
* یعنی ونگر حاضره کریم کله پز سر کوچمونو بذاره زمین ولی امثال پولدی رو نه! (آقا کریم متولد استراسبورگ فرانسه زادگاه رئیسه چند ساله اومده ایران کله پزیش خوب گرفته به فوتبالم علاقه داره :دییییی)

بازی دادن ها و بازی ندادن های غلط
:\

این داستان با تیتر بالا فرق میکنه.
داستان بالا مربوط به نژاد پرستی بود. اما این داستان مربوط میشه به انتخاب 11 بازیکن ، 18 بازیکن توسط ونگر و نحوه قرار دادن اونا در زمین...
چرا پولدی که قاتل بهترین دروازبان دنیا نویره ، هر دفعه که تو زمین بوده موثر بوده ، شوت های برق آسا و کشندش تو جزیره تکه ، خیلی میجنگه و تلاش میکنه و در خدمت تیمه فقط رو نیمکت بشینه و فقط 10 دقیقه بازی کنه؟ چرا توماس روسیچکی ، نماد غیرت باشگاه ، سمبل وفاداری ، باهوش ترین بازیکن تیم ، کسی که لیاقت کاپیتانی داره با فریادای زیباش ، کسی که هر وقت بوده تنوع و تغییر به تیم داده باید بشه تماشاگر ویژه بازی های آرسنال؟ چرا بازیکنی باید انقدر رو نیمکت بمونه تا افت کنه بدون اینکه اصلاً سنجش بشه ولی بازیکن دیگه ای انقدر تو زمین باشه تا از خستگی یا مصدوم شه یا اونم باعث افت بشه!!!
یا سوای بازی ندادن و دادن ، چرا مسوت اوزیل که وسط زمین آقایی میکنه باید بره گوشه بازی کنه و کل خلاقیتاش گرفته شه؟ چرا آرتتا که سال  2012 در تیم خودمون و در اورتون در پست خودش عالی به حمله اضافه میشد و  شوتاش رد خور نداشت (بازی سیتی :X) باید با اون سنش بره هاف دف؟؟؟ چرا الکسیس بره وینگ چپ؟؟ :||| و چراهای دیگر. جوابش رو باید از ونگری پرسید که اعلارقم ضربه خوردن باز با لجاجت (این صفت به شدت زیر ذره بین میره) به کارش ادامه میده و باعث تباهی تیم میشه :\

نتیجه و خلاصه: بازیکن ها یا روی نیمکت به عاقبت آرشاوین دچار میشن و یا از شدت بازی زیاد انقدر خسته میشن که به عاقبت ژیرو فصل قبل یا پیک نیک دور همی مصدوما دچار میشن... در زمین هم در پست نامناسب فوتبالشونو فراموش میکنند و باعث افت شدید خودشون و نابودی تیم میشن. ولی ونگر باز روز از نو ، روزی از نو و همون آش و همون کاسه :\ به قول معروف "به چشم پسرم"نقل و انتقالات :|
:|

خیلی معذرت میخوام که با این عکس دلتون رو خون کردم! امسال به نظر من از نظر خرید بازیکن عملکرد موفقی رو داشتیم. سانچس ستاره ، چمبرز که الآن با بازیش محبوبه هممونه ، جایگزین های لوکاژ :( و باکاری ! و خرید دقیقه پایانی مهاجمی خیلی سر تر از دو شهزاده تیم ، بازیکن کامل منهای تمام کنندگی نسبتاً ضعیف ، دنی ولبک :)
اما از نظر نوع خرید بسیار بد بودیم. رم تا مطئن نشد جایگزین مهدی خریده میشه ، بن عطیه رو به بایرن نداد. اما ونگر بدون فکری ورما رو داد بارسا!!! هافبک دفاعی که از این پست مهمتر برامون نبوده تو این چند سال ، امسالم خرید نشد :| مهاجم هنوز در حد آرسنال مدعی خریده نشده تا قدرت اوزیل ، الکسیس ، ولکات و رمزی زیر سوال نره! ما هر سال به خاطر چندرغاز پول داریم بازیکنای با کوالیتی :| بالا رو از دست میدیم. رقبا نه بهمون بازیکن میدن که هیچ ، بازیکنای لینک شده رو سریع هایجک میکنن! حتی رم با اون وضع مالی نامناسبش میاد از ما بازیکن میقاپه اونم سه تا :( ! کی 40000000+1 پوند رو یادش رفته؟ کی ام ویلا رو یادش رفته؟ کدوم تیمی ستاره هاشو تقدیم حریف میکنه؟ کدوم تیمی میذاره فابرگاسی که اولویتش اون تیمه ول میکنه بذاره بره تیم حریف بعد میگه ما جایی نداریم. ما اینجا دیابی رو هم داریم که کیفیته :@@@@ اصن جا نیست نذار چلسی بخرتش خو...
اصلاً کدوم تیمی مسئول هم خرید و هم قیمت فقط مربیه؟؟؟

نتیجه گیری و خلاصه: بدون شک ضعف مدیریت اصلی ترین دلیله. امّا همه از پست و جایگاه ونگر در نقل و انتقالات باشگاه باخبرین. و ما خیلی از ونگر در این مورد ضربه خوردیم... حرفی واقعاً میمونه؟؟؟ :\


سیستم قابل پیش بینی ، نمایش نه زیبا نه موثر نه اتوبوسی نه آتشین...
تاکنیک

بسیاری از ما به خاطر بازی چشم نواز و سیستم جادویی ونگربال بود که آرسالی شدیم. نه ضد فوتبالی نه مضحک! ولی... بازیکن و خلاقیتای فردی و قدرت ها و ویژگی های بازیکنه که به تاکنیک رنگ و بو میده. ما هافبک خلاق نداریم (داریم ولی میره گوشه بازی میکنه) هافبک هدف نداریم (رمسی رو داریم ولی تنهاست) مهاجم نداریم (داریم ولی خیار میذاشتیم بهتر بود) دفاع کناری در حد کشلی کول و جوونیای سانیا نداریم (فقط گیبسه که خیلی مصدوم میشه) هافبک دفاعی که عقب رو جمع کنه نداریم (اینو دیگه واقعا نداریم) . برای همینه ونگربال این یکی دو ساله اصلا با ونگربال قدیم قابل قیاس نیست. هاف دف به جای جسورانه بازی کردن فقط پاس به عقب میده. دفاع های کناری و هافبک ها انقدر چسبیده به بازی میکنن (به خاطر بی خلاقیتی و سرعت کم دفاع کناریا) که به جای سانتر زهر دار فقط به عقب پاس میدن. هافبک ها پاس های ریسکی نمیدن. گیریم که بدن ، سسک به رابین ، آدبایور ، هانری و اینها پاس میداد. پاسور ما به کدوم مهاجم پاس بده. وینگ ما به کی توپو برسونه؟؟؟؟ فقط تکنیک فردی کازورلا و بازی محکم رمزی یکم آب و رنگ به سیستم ونگر میده.
از نظر دفاعی هم همینطور. مدافعان ما مقابل ستاره های تیم های بزرگ واقعاً عددی نیستن. تو ضد حمله که من هر دفعه باید قلبم بیاد تو دهنم. وقتی سانتر کشیده میشه روی دروازه ، نمیدونم چرا مثل آب خوردن هدشونو میزنن (مثال:فینال اف.ای و بازی لستر)
کل بازی ما شده پاس کاری های خیلی ریز و نزدیک ، از راست حمله کنیم بخوریم به در بسته بدیم وسط از وسط بدیم چپ! یکم سمت چپ بازی بازی کنیم بدیم راست. بعد از کلی بازی بازی اگر خدایی نکرده توپ لو نره و ضد حمله نخوریم ، مهاجم میشه یه هافبک و با یه هافبک دیگه یک-دو میکنه اونم تو فشار زیاد و هیکل چشم نواز مهاجمان دراز ما... بعدش دیگه توکل کنیم به خدا که توپ لو نره :| :| :| یا یه سانتری بکنیم ببینیم زورچپونی گلی میشه زد یا نه!
@ترس:
اینجا من این گزینه رو دیگه تیتر نکردم تو پاراگراف جدید. خلاصه بگم برعکس فرگی که هرچی سنش بیشتر میشد حریص تر میشد ، ونگر داره ترسو تر میشه. شاید تغییر ندادن اوضاع و اصرار و لجاجت بر سیستمش به خاطر ترس باشه. که نکنه ونگر بال خفن بره و تیمش 6 تایی شه یا دست به تغییر بزنه و شرایط تغییر کنه و انتقاد ها بیشتر شه و از همه مهمتر قدرت تصمیم گیری رئیس ، زیر سوال بره!!! به نظر من قطعاً همینطوره. اگه دلیلی برای نقضش دارین به گوشم :)


نتیجه گیری و خلاصه: نه واقعاً کی مسئوله این هاست؟؟؟ کی باید این مشکلات رو برطرف کنه؟ خیلی ببخشید عمه پت رایس؟؟؟؟ :@ جواب بعضیا: Arsene Knows
:\
*این بخش خیلی مربوط میشه به بخش بالا یعنی نقل و انتقالات ، به دلیل فقدان بازیکن موثر!!!


لجاجت
آآآآآآبلههههههه

"همینی که هست..." به نظر میاد که ونگر به هیچ وجه اشتباهات خودشو نمیبینه. یا دوست نداره ببینه. جهل مرکّب!!! مواردی که بالا گفته شد ، همه و همه بعد از چند بار بازگویی همچنان ادامه دارد. نمونه بارز نگهداری دیابی دائم المصدوم ، اصرار به بازی دادن بازیکن هایی مثل سانوگو ، اصرار به اعتماد به افراد محدود و عدم اعتماد به باقی ، اصرار به اینکه اوکس یک هافبک وسط شه ، اصرار به اولویت خرید های بی مورد و کم کاربرد ، اصرار به بز خری و چک و چونه سر چند میلیون و بعضا چند هزار ، اصرار به بازی که از چپ بندازیم راست و از راست بندازیم چپ و وسط به زور و تحت فشار یک-دو کنیم و دفاع کناریامون بچسبن به خط زمین حریف بعد تو ضد حمله با هافبک دفاعی های نابغه مون لرزنده ترین دفاع رو داشته باشیم! و اصرار به... خیلی مسائل. در  حالی که همه شاهدن که تیم داره از اون نقطه ضربه میخوره ، ولی داستان همچنان ادامه دارد! همه مسائل بالا بدون تغییر دارن به کارشون ادامه میدن! تاکنیک ، بازیکنان ، سیاست خرید و فروش ، سیستم و.... چرا؟؟؟ آیا آرسنال مال پدریه رییسه که برای خواسته هاش تیم رو به نابودی بکشه؟؟؟ آیا این باشگاه ، باشگاه فوتبال است؟؟ آیا تیم آنالیزور نداره؟ یا فقط حکم مترسک داره؟؟؟ چرا بعد از چند سال هنوز سوراخ بزرگ CMD بسته نشده؟؟ سمّش از سوراخ لایه اوزون خطرناک تره. بعد از گیلبرتو و ویرا ما هیچ هافبک دفاعی جنگنده ای نداشتیم. نقطه عطف سیستم ونگر هافبک دفاعیه!!! ولی... لجاجت و ندیدن خیلی چیزا شده دلیل این همه ناکامی. چرا از دیابی تشکر ویژه نمیشه بره خونشون؟ چرا باید بعد از مصدومیت ولیعهد ژیرو ما باید بریم ولبک رو بخریم و ونگر با لجاجت بگه:
کیفیت لازم رو الیویر داره!!! همچنین من تو چشمای یایا هم اون کیفیت رو میبینم! اگر کیفیتی دیدیم حتما در نقل و انتقالات فعال خواهیم بود. کیفیت یعنی...
ونگر جان ، "کیفیت "یعنی سوحان روح و روان ما هوادارا. دست بردار از لجاجتات رییس. لطفاً :\
:((((((((((((((((((( من دیگه حرفی ندارم!
این مورد همش مهم بود برای همین همش آبی رنگ بود لطفاً بخونین همشوخب و اما حرف آخر:
اینا کل دلایل انتقاد من از ونگره. به نظر من با کنار هم گذاشتن اینا ، اوضاع هیچوقت درست نمیشه. برای همین من نظرم همون بنریه که عکسش بالای بلاگه:
WENGER OUT
هرچند میدونم که این حرف ها حتی یک کلمه اش هم به گوش رییس نمیرسه! اما به قول داش شهرام "خدا رو شکر که یک کلمه از این حرف ها به گوش آرسن نمیرسه" چون اگه میرسید من فقط وقتمو تلف کردم. چون عمراً شرایط تغییر میکرد...
اگرم وقت گذاشتم اینجا چون وظیفه میدونستم به کانون رسمی هواداری باشگاه احترام بذارم و این قضیه مهم رو حتی بعد از خرید ولبک که الآن خیلیا خوشحالن از ونگر بابتش قرار بدم ، تا قضیه مو شکافی شه که هی بعضیا فقط و فقط با بد و بیرا گفتن همه چیز ونگرو زیر سوال نبرن و بعضی ها هم اینجا به شعور هوادار توهین نکنن و بگن ونگر هر کار میکنه دمش گرم و تو هم حق نداری از گل بهش نازکتر بگی، فقط به خاطر خاطرات هشت سال اول حضورش و بودن 17 سالش!!!
این بود انتقاد تند من در چهارچوب ادب و احترام ، بدون هیچ ناسزا ، فحاشی و تیکه زشت... تقدیم به هواداران افراطی آرسنال که به تیم فکر میکنن نه به اعضای تیم :)
در آخر هم از دوست واقعاً آرسنالیم فرشاد انریکه بابت کمک به تکمیل این بلاگ و موری (R3nal) و باقی دوستان تشکر و قدردانی به عمل می آید :دی
موفق و موید باشید
دوستون دارم
ph;l fdsj , ada
:*

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Reza ADPH در 14/6/1393 | 00:01 گفت:

یه عده چاپلوس . یه عده هم تند خو و بی صبر که انتقاد تند میکنن.
والا هر دو تا دسته به باشگاه لطمه میزنن . هیچ کدومشون هم منطتقی نیستند !
والا به خدا

Reza ADPH در 14/6/1393 | 00:01 گفت:

یه عده چاپلوس . یه عده هم تند خو و بی صبر که انتقاد تند میکنن.
والا هر دو تا دسته به باشگاه لطمه میزنن . هیچ کدومشون هم منطتقی نیستند !
والا به خدا

mojtaba در 13/6/1393 | 17:32 گفت:

الان قسمتای بعدم خوندم با همشون موافقم
مخصوصا هافبک دفاعی اصن حداقل ی بار نمشه 4 5 1 بازی کنه بدون هافبک دفاعی یکم ببینیم رمزی و اوزیلو ویلشرو کازورلا با روسیچکی با هم چه گلی ب سرمون میزنن
در ضمن cmd نمیگن بیشتر میگن cdm

mojtaba در 13/6/1393 | 17:24 گفت:

فقط راجب قسمت اول پستت نظر میدم
اگه ونگر یازیکنای فرانسوی رو اورد همونطور ک خودت گفتی نتیجه هم گرفت و حالا روی اورده ب بازیکنای انگلیسی و المانی و شاید بخاطر اون کیفیت المانی هاست چون واقعااون دور بازیکنای فرانسویمون کیفت بالایی داشتن و تو تیم ملی موفق بودن

HAMED toopchi در 13/6/1393 | 08:31 گفت:

پستت عالی بود رفیق. عالی. متاسفانه ونگر دچار زوال مغزی شده به دلیل کهولت سن.
یه رونه ای داش نقاب

hamid saadi در 12/6/1393 | 21:07 گفت:

جدا از شوخی یکم ما هم بریم بالای منبر.

اول یه توضیح مختصر بدم.تو این یکی دو روزه به شدت با علی ارشدی و شهرام عزیز سر ونگر بحث کردم.
کمی هم حرفهام تند بودن.
همین جا از هردو عزیز معذرت میخوام.
فکر کنم هردو منو به اندازه ایی تو این چهار پنج سالی که عضو شدم شناختن که میدونن همیشه احترام دوستامو نگه میدارم.
پس بدونن اگه حرفی زدم فقط از روی تعصبم به آرسناله.

************************************

اما حرفهای دوستان.
با بعضی ها موافقم با بعضی ها مخالف.چون خیلی با علی و شهرام بحث کردم و دیگه حوصله بحث کردن ندارم فقط نظرم رو میگم.

به نظرم ونگر باید بره.و یه نیروی تازه نفس مثل سیمونه (اگه درست گفته باشم)مربیه اتلتیکو مادرید یا یورگن کلوپ مربیه دورتمند جاش بیان.و خود ونگر تو بخش مدیریت باشگاه فعالیتش رو ادامه بده بهتره.

ونگر اشتباهات زیادی داشته.
ولی غیر قابل قبول ترینش استفاده از بازیکن ها تو پست های غیر تخصصیشونه.مثل اوزیل پودولسکی و حالا هم الکسیس.
(دوستانی که میگن اوزیل فصل قبل همش وسط بوده یکمی به حافظشون رجوع کنن)

و نکته آخر هم که منو خیلی اذیت کرده تو این دو سال.
نمیدونم متوجه شدید یا نه.تو این دوسال تو بعضی بازی ها احساس میشه تیم نمیتونه موقعیت گل ایجاد کنه.
و این فصل که کلا فکر نکنم تا اینجا 10 تا موقعیت گل داشتیم.و بازیه تیم واقعا کسل کننده و اعصاب خورد کنه.

حتما متوجه شدید تیم ما مثل بارسلون سال آخر گواردیولا شده.
که همه تیم ها فهمیدن چطوری بهش ضربه بزنن.تنها شانسمون اینه همه تیم ها ابزار مناسب ندارن.وگرنه پارسال 6 تایی های بیشتری
رو میدیدیم.و دلیل اصلیه من برای رفتن ونگر همینه. وقتی تیم های اتوبوس میزارن کاری از دست تیم ونگر برنمیاد.

همه میدونن اون موقع گواردیولای جوون چی گفت.من احساس میکنم دیگه چیزی ندارم به این تیم بدم.
وضعیت ونگر هم همینه.نمیتونه تغییر تاکتیک بده.
کاری که باید اعتراف بکنیم فرگوسن توش استاد بود.

ببخشید طولانی شد.

hamid saadi در 12/6/1393 | 20:51 گفت:

آقا همه به کنار سکوت شهرام توپچی تو حلقم.

علی افرایی در 12/6/1393 | 19:00 گفت:

پارازیت میون کلامتون.
ای کاش 433 بازی کنیم از این به بعد.نه 4141 یا 4231.
تو سیستمای بالا وینگای ما خیلی لب خط بازی میکنن و عملا جز سانتر کاری ازشون بر نمیاد و فاصله شون هم از مهاجم هدف خیلی زیاده.در صورتی که 433 میتونه مهاجما رو به هم نزدیکتر و به دروازه نزدیکتر کنه که خودش باعث خلق موقعیتای بیشتر میشه.
تو چینش هافبکها هم میتونیم نقش دفاعی تر رو به آرتتا بدیم و جلوش از رمسی یا اوزیل یا سانتی و ویلشر وروزا به تناوب یه هافبک راست پا در کنار چپ پا استفاده کنیم که مکملای خوبی برا هم میشن و اینم بگم که تو شوتزنی هافبکها تاثیر خوبی داره وقتی یکی چپ پا و یکی دیگه راست پا باشه.
در ضمن از بزرگان فنی تقاضا دارم یه پست در همین رابطه بزارن اگر با نظرات این حقیر موافقن.

Enrique در 12/6/1393 | 18:47 گفت:


Ali Arshadi :

فابرگاس: بسیار خوشحالم که برنگشت! ببینید دوستانی که دم از بزرگتر بودن باشگاه از هر کسی می زنید! منظورتون فقط ونگره؟ آرسنال از فابرگاس هم بزرگتره! اینو یادمون نره

=============

مخاطبب این حرفت مشخصا من هستم !!!

پس بذار صراحتا موضع خودمو در مورد جدایی فابرگاس و برنگشتنش به آرسنا بگم :

و اما فابرگاس...

تو این 1 مورد خدایی ؛ حضرت عباسی ، من ونگرو مقصر نمیدونم و اتفاقا کااااااملا باهش موافقم !!!!!

فابرگاس چه تو جدا شدنش و چو تو برنگشتنش به آرسنال به باشگاه پشت کرد و با کاراش عملا به باشگاه توهین کرد....در مورد جدا شدنش باید بگم که کاری نبود که فابرگاس واسه جدا شدنش از آرسنال انجام نداده باشه....
اول با تیم تمرین نمیکرد و سر تمرینات حاضر نمیشد...
بعدش مصاحبه های زیادی مبنی بر جدا شدنش از آرسنال و تعریف و تمجید از بارسلونا انجام داد !
نهایتا کار به جایی کشید که فابرگاس واسه فسخ قرارذاذش با آرسنال حاضر شد از خودش پول بذاره و از جیب خودش پول بده تا رضایت نامه شو از باشگاه بگیره !!!!!!! (که این یعنی توهین محض !!! )


در مورد بر نگشتنش هم باید بگم ، شما وقتی مصاحبه مورینیو رو درباره جذب فابرگاس میخونید ؛ می بینید که مورینیو تو مصاحبه اش میگه که : مذاکره ما با فابرگاس کلش 5 دقیقه هم طول نکشیده !!!!!

یا مصاحبه ونگر که میگه : فابرگاس از هون اولش دلش با ما نبود و نمیخواس برگرده !!!!!


خو منم 100 سال سیاه میخوام همچین بازیکن پست و بی شرفی رو جذب نکنم !!!!

کسی که انقد به باشگاه توهین کرده ارزش دفاع کردنو نداره که ؟؟؟من هنوزم میگم که : (( هیییییچ کسی بزرگتر از باشگاه نیست ))

من اگه میگم ونگر باید بره بخاطر یه مسائل دیگه اس !!!! وگرنه گور بابای فابرگاس و عن پرسی و هرکسی که بخواد به باشگاه توهین کنه!!!

Enrique در 12/6/1393 | 18:28 گفت:

نقل قول : نه متاسفانه امکان ویرایش نداریم وگرنه به جای حذف ویرایش میکردم

پاسخ شما :

ویرایش میخوام چیکار ؟؟؟؟

من اصن کاری به تو ندارم....

حرف من اینه که قبلش به من میگفتی تا ازش کپی بگیرم و اون کلمه رو حذف کنم و دوباره اینجا پیستش کنم !!!!

mohsen abbasi در 12/6/1393 | 18:27 گفت:

خیلی دیگه دارین کشش می دین بسه دیگه اخرش دعواتون میشه تمومش کنید .

Enrique در 12/6/1393 | 18:25 گفت:


بازم میگم هرکی میتونه نظراتش رو بگه و انتقاد آزاد ولی توهین به اعضا باشگاه در کار نباشه(حداقل سعی بشه)

=========

حرف حق جواب نداره داداش...

فرمایشت کاملا صحیحه

علی ارشدی در 12/6/1393 | 18:23 گفت:

نه متاسفانه امکان ویرایش نداریم وگرنه به جای حذف ویرایش میکردم

mohammad در 12/6/1393 | 18:21 گفت:

نقل قول : داش محمد !


تو بزرگ منی ، هرچی هم به من بگی احترامت واجبه !!!!

من نمیدونستم که تو از من بزرگتری که اونجوری جوابتو دادم ؛ نباید اونجوری جواب میدادم !!!! ازت عذر میخوام داداش..

من بی شعور ؛ من نفهم، من اصن هرچی تو بگی !!!!

ولی بخدا ونگر باید بره....


پاسخ شما : داش فرشاد

نظرت در مورد ونگر برام محترمه و انتقاد لازمه، بارها گفتم که بعضی از کارهاش اعصاب آدم رو داغون میکنه
بهت حق میدم که از ونگر بدت بیاد چون مدت ها جام نیاورده بود و بازیهای حساسی رو هم از رقبا باخته ولی اگه ما حمایتش میکنیم به همون دلایلی که دوباره رو دیوار نوشتم

بازم میگم هرکی میتونه نظراتش رو بگه و انتقاد آزاد ولی توهین به اعضا باشگاه در کار نباشه(حداقل سعی بشه)

باز اگه ناراحتت کردم عذر میخوام

Enrique در 12/6/1393 | 18:19 گفت:

حس میکنی خیلی قدرت داری وقتی که کامنتای بچه ها رو پاک میکنی یا بنشون میکنی ؟؟؟؟؟؟

Enrique در 12/6/1393 | 18:15 گفت:


نخند علی !!! ازت متنفرم بخدا

علی ارشدی در 12/6/1393 | 18:11 گفت:

فرشاد، عب نداره همون حرفای منو تایید کرده بودی دیگه کامنت منو بخونن انگار مال تو رو خوندن

mohammad در 12/6/1393 | 18:05 گفت:

توجه توجه
توجه توجه
منتقدین عزیز
هر وقت مربی پیدا شد که بتونه همزمان بازیکن سازی کنه، هزینه ساخت ورزشگاه رو مدیریت کنه، تیمش به طور کل بازیهای قابل قبول ارائه کنه، با وجود از دست دادن بازیکنان خوب تیم ،بازم از لحاظ جایگاه افت نکنه اونوقت در مورد ونگر ایراد بگیرید و انتقاد کنید

دوستان منتقد به خاطر اینه که هیچ وقت به علت ضعیف شدن آرسنال تو این مدت نگاه نمیکن پیشنهاد میکنم به متن زیر توجه کنن
آرسنال آخرین باری که تو لیگ قهرمان شد سال 2004و جام حذفی 2005
آخرین باری که فینال لیگ قهرمانان حضور داشت سال 2006 بود یعنی آخرین سالی که تو هایبوری بازی کردند
بعد از اون باشگاه بازیهاش به امارات نقل مکان کرد که مصادف شد با ضعیف شدن آرسنال تو نتایج
پس اگریه کم بیشتر به این قضیه توجه کنید متوجه میشید که علت اینکه این سالها که آرسنال نتیجه نمیگرفت به خاطر مدیریت هزینه ها توسط سران باشگاه با کمک ونگر بود تا هم بتونن بدهی ها رو بدن و هم بتونن همیشه سهمیه لیگ قهرمانان رو بگیرن و هم جز، 4تا باشن و یک ثبات همیشگی داشته باشن
تازه از پارسال بود که با پرداخت بیشتر بدهی ها (البته هنوز مونده) دست ونگر برای خرید باز شد و در اولین سال تونست جام حذفی رو بگیره

برا همین میگیم ونگر خود ش بهتر میدونه
دوستان نظرشون رو بگن ممنون میشم

majid در 12/6/1393 | 18:05 گفت:


بقیه ی دوستانم (ایندفعه بخاطره روی گل من ) قبول کنن ونگر باید بره که ایشاللا ارامش به این سایت برگرده

Enrique در 12/6/1393 | 18:04 گفت:

علی خدا شاهده دیکتاتور از تو من ندیدم تا حالا !!!!!!

بابا خونه ات آباد ! کلی در مورد فابرگاس تایپ کردم ولی تو به راحتی آب خوردن حذفش کردی !!!! اونم فقط بخاطر 1 کلمه ؟؟؟

خب نامرد بی انصاف ، قبلش به من میگفتی تا ازش کپی بگیرم و اون کلمه رو حذف کنم و دوباره اینجا پیستش کنم !!!!

ولی تو بدون اینکه به من چیزی بگی کل حرفای منو پاک کردی ؟؟؟؟

خدا شاهده تو از معمر قذافی هم دیکتاتور تری !!!!!

majid در 12/6/1393 | 18:02 گفت:


دوستان اگه ما الان قبول کنیم ونگر باید بره, عزیزان مخالف اروم میشن؟؟؟ اگه اروم میشین من قبول میکنم

Enrique در 12/6/1393 | 17:59 گفت:

داش محمد !

منم ازت عذر میخوام ولی بخاطر گل روی خودت....

Enrique در 12/6/1393 | 17:57 گفت:

داش محمد !


تو بزرگ منی ، هرچی هم به من بگی احترامت واجبه !!!!

من نمیدونستم که تو از من بزرگتری که اونجوری جوابتو دادم ؛ نباید اونجوری جواب میدادم !!!! ازت عذر میخوام داداش..

من بی شعور ؛ من نفهم، من اصن هرچی تو بگی !!!!

ولی بخدا ونگر باید بره....

علی ارشدی در 12/6/1393 | 17:54 گفت:

فرشاد@ رو دیوار توضیح دادم، توهین کردن صورت جالبی نداره حتی در مورد فابرگاس

mohammad در 12/6/1393 | 17:54 گفت:

Enrique:
داش عذر خواهی میکنم
اینم به خاطر گل روی داش علی

علی ارشدی در 12/6/1393 | 17:53 گفت:

محمد@ مهم نیست کی شروع کرده ! چیزی که اتفاق میفته اینه که دو نفر فحش میدن و این یعنی هر دو مقصرن

Enrique در 12/6/1393 | 17:53 گفت:

علی این همه راجع به فابرگاس تایپ کردم چرا اونو پاک کردی آخه ؟؟؟؟

بابا منم که گفتم در مورد فابرگاس کاااااااااملا با نظر ونگر موافقم !!!!

علی ارشدی در 12/6/1393 | 17:51 گفت:

فکر می کنم گفتم بس کنین! ادامه بدین مجبور میشم برخورد شدید تری داشته باشم

مهرزاد در 12/6/1393 | 17:51 گفت:

تو صفحه های اجتماعی خارجی هم دارن به سانو گو و جیرود گیر می دن!
اتفاقا به ونگر هم حرف می زنن. خیلی کم پیدا می شه که کسی بیاد ازش دفاع کنه و بگه in arsene we trust
زمان تغییر است.

mohammad در 12/6/1393 | 17:50 گفت:

توهین رو اون شروع کرد
بازم چشم عذر میخوام

علی ارشدی در 12/6/1393 | 17:46 گفت:

محمد و فرشاد کامنتاتون پاک میشه! قرار شد بحث بدون توهین ادامه پیدا کنه

majid در 12/6/1393 | 17:36 گفت:


اقا یکی مارو راهنمایی کنه این کلیپ ونگر بال فصل قبل و بزاریم این دوستمون باور کنه که ما فصل قبل چقدر ونگربال کردیم

mohammad در 12/6/1393 | 17:35 گفت:

دوستان نظرمو بخونن و با رعایت انصاف نظر بدن

masoud mahmudpur در 12/6/1393 | 17:24 گفت:

فصل پیش مه انصافا تا وقتی ولکات مصدوم نشده خیلی خوب بازی میکردیم.صدر جدولم بودیماون موقع هایی هم که پت رایس بود(یعنی تا دو سال پیش) تو لیگ رو دستمون نبود.خیلی خوب بودیم فقط مشکل نتیجه گیری داشتیم!کلا از وقتی بولد اومده یکم افت کردیم اما با بازیکنایی که الان داریم برمیگردیم رو اوج!دو هفته دیگه معلوم میشه

mehdi در 12/6/1393 | 17:23 گفت:

زیادی تند بود انصافا زیادی یک طرفه بود من ونگر پرست نیستم اما اینو میدونم خریدهای بی رویه چلسی و منچستریها نظم لیگو بهم ریخته زیادی خرج میکنن پول نفتو گازه دیگه ماهم تازه شروع کردیم به ستاره خریدن ایشالا 3 4 سال دیگه قهرمان لیگ میشیم مطمئنم

Enrique در 12/6/1393 | 17:15 گفت:

شما میاید تو هر فصل 1 یا 2 بازی قشنگو پیدا میکنید و اونو پیراهن عثمانش میکنید و میگید که ما تو تمام فصل اینجوری بازی کردیم !!!!!

Enrique در 12/6/1393 | 17:14 گفت:

داش مسعود من کجا گفتم که حتی بازی قشنگ هم نداشتیم ؟؟؟؟
حرف من اینه که ما دیگه اون آرسنال 2000 تا 2005 نیستیم که تو تمام بازی های فصل اون ونگربال زیبا و چشم نوازو ارائه میدادیم...
تو این چند سالم اگه تو هر فصل یکی دو بازی قشنگ بازی کردیم (مثل بازی با نوریچ پارسال و اون گل شاهکار جکی!!!) دلیل نمیشه که اونو به کل فصل تعمیم بدیم و بگیم که تو کل فصل قشنگ بازی کردیم و ونگربال بازی کردیم و از این مدل حرفای عوام فریبانه

masoud mahmudpur در 12/6/1393 | 17:03 گفت:

فرشاد دیگه داری حرفای بی منطق میزنی!یعنی میگی تو چند سال اخیر ما هیچ وقت حتی یه بار قشنگ بازی نکردیم؟؟
من ونگر پرست نیستم.ونگرم بابای من که بیام الکی ازش دفاع کنم.همین الانم به نظرم اشتباه کرده که هافبک دفاعی نگرفته اما نمیام هی بکوبمش چون بهش اعتماد دارم.چون هروقت بهش اعتماد کردم جواب اعتمادمو آخر فصل داده!

masoud mahmudpur در 12/6/1393 | 17:00 گفت:

فرشاد دیگه داری حرفای بی منطق میزنی!یعنی میگی تو چند سال اخیر ما هیچ وقت حتی یه بار قشنگ بازی نکردیم؟؟
من ونگر پرست نیستم.ونگرم بابای من که بیام الکی ازش دفاع کنم.همین الانم به نظرم اشتباه کرده که هافبک دفاعی نگرفته اما نمیام هی بکوبمش چون بهش اعتماد دارم.چون هروقت بهش اعتماد کردم جواب اعتمادمو آخر فصل داده!

masoud mahmudpur در 12/6/1393 | 16:56 گفت:

نقل قول : و با یک بخش از صحبتای ونگر کاملا موافقم . هانری برای من عزیزو محترم و بزرگ . خدمات زیادی برای آرسنال کرده و احترامش واجب

ولی اگر بحث به خیانته هر کسی از آرسنال بره ( جز افرادی که در حقشون ظلم شده یا به خاطر سنشون از باشگاه جدا شدند ) رو باید خائن بدونیم.

آنری عزیز ما هم رفت اونم به بارسا . فرقش با سسک چیه من نمیدونم ؟


پاسخ شما : ویشکا خودت میدونی چقدر دوست داشتم فابرگاس برگرده اما چرا پارسال که ونگر در به در دنبالش بود گفت من میخوام تا آخر فوتبالم تو بارسا بمونم.اگه فابرگاس به ونگر ok میداد ونگر عمرا نمیرفت اوزیل رو بگیره!حالا که اوزیل رو گرفتیم و رمزی ترکونده و کازورلا و ویلشر و روسیچکی رو هم داریم خودت جای ونگر بودی میرفتی فابرگاسی که هوس کرده برگرده جزیره برگردونی به تیم و رمزی یا اوزیل رو قربانی فابرگاس کنی؟
اون آشغالم که زد زیر همه ی حرفاش و رفت چلسی و پیش مورینیو

A.Djahed در 12/6/1393 | 16:18 گفت:

خیلی ممنون .عالی بود . چندی پیش می خواستم یه پست با همین مضمون بذارم .
همه این حرف هایی که شما زدید رو من تو یه پست و چند کامنت زدم و به من انواع القلب رو زدن مثه : روز نامه زرد ، طرفدار غیر واقعی و ... . دیدید منو چطور به غلط کردم انداختید . خوشم میاد تقربیا 60 -70 درصد افراد به حرف من رسیدن . هر چی درباره تیم و ونگر و خرید ها و سیاسیت های تیم و ... گفتم الان داره جلو چشمم تداعی می شه برای خودم خیلی خوش حالم چون دارم می بینم همه پیش بینی هام و تفکرات و عقاید و نظراتم درست بوده .

Ali در 12/6/1393 | 16:17 گفت:

بهت قول میدم تا ابد ونگر بهترین مربی تاریخ باشگاه میمونه. دو سال دیگه که رفت قدرشو میدونی.

mohammad در 12/6/1393 | 16:12 گفت:

بازم تاکید میکنم همه به ونگر انتقاد داریم ، این نیست که ما بگیم ونگر هر کاری میکنه درسته
من خودم به شخصه از بعضی کارهاش و بازی دادن بعضی بازیکنا اعصابم خورد میشه اما با این حال میدونم که مربی هست که کاربلده و صلاح تیم رو بهتر از هرکسی دیگه میدونه

حامد **رنگی** در 12/6/1393 | 16:01 گفت:

مرسی از پستت نقاب

با اکثریت حرفات موافقم رفیق و از همه مهمتر این همه انتقاد کردی ولی توهین نکردی و تیم و تخریب نکردی ولی این دوستمون enriqe که

پایین من کامنت گذاشته نمیدونم حرفی رو باقی نذاشت ! جوری نوشته که اگه کسی ونگر قبول داره از فوتبال هیچی سرش نمیشه اونی

که مخالف ونگر هست یه روشن فکر و فوتبال فهم هست ولی اینجوریا هم نیست اکثریتمون فوتبال با ونگر شناختیم و عاشق آرسنال شدیم

خود من نسبت به اینجای فصل خیلی انتقاد دارم که تو پست چرا ولبک یکی از دوستان تا حدودیش رو نوشتم ولی از بچهای روشنفکر

آرسنالی میخوام کمی دیگه صبر کنن چون 3و4 بازی گذشته هنوز تیم رو غلطک نیوفتاده به نظر من محک آرسنال با بازیهای مهم باید صورت

بگیره که بازی با سیتی استارت اونه.((فقط جون مادرت رییس از یک و دو بکش بیرون و شوت زنی بهشون یاد بده آمار شوتمون تو هر بازی

افتضاح ست))

در پناه خدا باشید دوستان

Enrique در 12/6/1393 | 15:35 گفت:


من فقط میخوام به (( ونگر پرستان )) محترم سایت اینو بگم :

(( کسی که خوابه رو میشه بیدارش کرد ، ولی کسی که خودشو به خواب زده رو حتی اگه با گرز رستم بزنی تو سرش بیدار نمیشه ؛ چون نمیخاااااااااد که بیدار شه ))

این دوستان محترم (( ونگر پرست )) 10 ساله که دارن حقارت آرسنال رو جلو حریفاشون می بینن خودشونو زدن به کوری....

واقعیتیی که جلو چشماشونه نمی بینن (اینکه هر سال مفتضحانه تر از پارسال جلو بیگ فور تحقیر میشیم) ولی همچنان منتظر یه آینده ی رویایی هستن و سرشونو مثل کبک کردن زیر برف و میگن : " Arsene Knows "

من موندم این آینده ی رویایی که این دوستان ازش دم میزنن کی قراره بیاد ؟؟؟ اگه بعد 10 سال نیومده پس کی قراره بیاد ؟؟؟؟

10 ساله به که مفتضحانه ترین شکل ممکن داریم جلو رقبا تحقیر میشیم !!!! منچستر تو فلاکت بارترین دورانش که همین دوران هستش هرگز 8 تا نخورد !!! هرگز 6 تا 6 تا از بیگ فور نخورد !!!! هرگز 5 تا 5 تا از امثال لیورپول نخورد...

هوادارای منچستر اگه میگفتن فرگی نباید بره ؛ حق داشتن !!! آخه با فرگی سالیان سال بر لیگ جزیره حکومت کردن و هرچی جام بود بردن....

ولی من موندم هوادارای ما واسه چی از رفتن ونگر میترسن ؟؟؟؟

از اینکه دیگه مثل 10 سال گذشته لیگ جزیره رو فتح نکنیم؟

از اینکه دیگه مثل 10 سال گذشته به فینال لیگ قهرمانان نریم ؟؟؟؟

والا بخدا من خسته شدم از بس که نیش کنایه های طرفدارای منچستر و چلسی و من سیتی و لیورپولو به جون خریدم تو این 10 سال!!!

والا بخدا من خسته شدم از بس هوادارای منچستر و چلسی و لیورپول و رعال و بایرن و بارسا ، با تحقیر و به چشم 1 تیم درجه 2 به ما نگاه میکنن!!!!!

والا بخدا من خسته شدم از بس که هوادارای منچستر و چلسی و لیورپول و رعال و بایرن و بارسا افتخارات اروپاییشون رو به رخ ما میکشن و ما هم دم از فوتبال زیبا و ونگربالی میزنیم که مال 10 سال پیشه و الان دیگه هیچ رنگ و بویی از اون ونگر بال رو نبریم !!!!

من که خسته شدم از این وضعیت... نمیدونم که این شرایظ تا کی میخواد ادامه پیدا کنه ولی فقط میخوام اینو بگم که مگه بالاتر از سیاهی هم رنگی هس ؟؟؟؟ ونگر اگه بره دیگه از این شرایطی که الان توشیم بدتر نمیشه که ؟؟؟؟


و در آخر فقط میخوام خطاب به ونگر بگم :


(( گوش اگر گوش تو و ناله اگر ناله ی ماست .......... آنچه البته به جایی نرسد ، فریاد است ))

mohammad در 12/6/1393 | 15:25 گفت:

اول از همه بگم کل متنی که نوشته بودم رو پاک کردم چون هرچی که نوشته بودم یا از طرف منتقدین قبول نمیشد یا اینکه میگین که شما ونگر پرستید و....
منم حوصله ندارم
فقط چند جمله بگم در مورد خرید بگم:
اول از همه بگم من خودم در مورد نخریدن هافبک دفاعی خوب از ونگر انتقاد دارم
اما در مورد خریدها: دوستان ایراداتی میگیرند که جای سوال داره؟
شما ونگر رو متهم میکنید که فرانسوی هارو خریده و بازی میده، همین سانوگو که خودم بازیش رو اصلا قبول ندارم اگه اشتباه نکنم جام جهانی نوجوانان بود که به همراه پوگبا ستاره فرانسه بودند و درخششون باعث شد که خیلی از تیمها ها این دو رو بخوان
گلهایی رو که زده بود یادمه و من خودم جزء کسایی بودم که آرزو داشتم ونگر اینو بخره
یا خرید اوزیل که اون موقع که خریده شد قند تو دل هممون آب شده بود، من خودم به رفقا شیرینی دادم
یا همین سانچز که تو بارسا فوق العاده بود و وقتی خریده شد اکثرا ذوق مرگ شدن و میگفتن با سانچز تیمها رو 6تایی میکنیم
و یا تلاش برای خرید خدیرا
تا یادم نرفته در مورد ژیرود بگم همه ژیرود رو مقصر از دست دادن امتیازات سال قبل میدونند، چرا یه بار نمیاین بگین که چند بازی رو به لطف تیزهوشی و بازی خوب ژیرود صاحب امتیاز شدیم.
همین کاوانی که سنگش رو ب سینه میزنین الان افت کرده، ضمنا بد نیست آمار ژیرود رو وقتی تو فرانسه بازی میکرد رو با کاوانی مقایسه کنین و خودتون کلاهتون رو قاضی کنین

تمام حرف من اینه از سانوگو گرفته تا اوزیل و سانچز و دیابی و ... همشون بازیکنان خیلی خوبی بودن که خریدشون برای هر تیمی یه نعمت بوده درسته بعضیها بی روحیه شدن یا مصدومیت متوالی یا عدم هماهنگی باعث دور شدنشون از شرایط آرمانی شده اما با یه کم تحمل بیشتر مطمئنن به روزای خوب خودشون برمیگردن
آرسنال سالهای زیادی وضعش از الان بدتر بوده ولی چهارمی رو داشتیم
ضمنا خرید مثل هندونه دربسته هست معلوم نیست که اگر بازیکنی رو بخریم اون بازیکن همون کیفیت رو تو آرسنال داشته باشه یا به طور متوالی مصدوم نشه و هزاران مورد دیگه نمونه بارز مورد اول اوزیله که حاضرم قسم بخورم 99 درصد دوستان از خریدش ذوق مرگ شده بودن اما حالا که افت کرده به ونگر ایراد میگیرن که خریداش ناموفقه یا...
در مورد دومم خدیراست که خیلیها آرزو داشتن که بیاد اما اگه خریده مشد الان مصدوم بود و همه داشتن بابت خریدش به ونگر فحش میدادن
مطلب پایانی حرفم سانوگوست که همه اکثرا ازش بدمون میاد، اونایی سنشون بشتر قد میده میتونن حرف منو تایید کنن که بازی الان سانوگو دقیقا شبیه بازی های اولیه آدبایور هست که حسابی خون به دل ما هوادارا میکرد مثلا بارها شده بود که دروازبان رو دریبل میزد اما دروازه خالی رو بیرون میزد

البته به نظر منم ونگر باید اونو یه مدت به یه تیمی قرض میداد یا اینکه تو بازیهایی که چند گل زدیم بهش بازی میداد تا هم تجربه کسب کنه و هم با خیال راحت و بدون استرس توانایی خودشو بروزبده
................
................
................

alireza در 12/6/1393 | 14:50 گفت:

واینم بگم منظورم از سه خط آخرحرفام فقط فابرگاس نیست کلا هر بازیکنی منظورمه دوست داره تو تیمی بازی کنه
که هم پول بیشتری بهش بدن هم تو فتح جام های مختلف شانس بیشتری داشته باشه که فابرگاسم قطعا ازین قاعده
مستثنا نیست
و خودشم علنا قبال از شروع فصل گفته بود چلسی در حال حاضر بهترین تیمی بود تو انگلیس که میتونستم
بهش ملحق بشم چون اون دو چیزو براش تامین میکنه منم مثل خیلی از بچه ها دوست داشتم فابرگاسو به جای اوزیل شلو ول
تو ترکیب آرسنال ببینم

ولی چلسی و اون مورینیوی لعنتی همه کارو خراب کردن و تو این مورد به نظرم تقصیر ونگر نیست
چون همون موقعی که ما بهش پیشنهاد دادیم چلسی هم بهش پیشنهاد داد و مطمئنم ته دلش راضیه که داره تو چلسی
بازی میکنه و برا اینکه وجهش نزد هوادارای آرسنال خراب نشه گفت چون آرسنال منو نخواست من به چلسی رفتم
حتی اگه آرسنالم میخواستش فابرگاسو خیلی خیلی بعید میدونم که به پیشنهاد چلسی جواب رد میداد
همو طوری که به پیشنهاد بارسا 3سال پیش جواب رد نداد چون همون دو مسئله ی فتح جام ها و پول بیشتررو نسبت به آرسنال
براش بهتر فراهم میکرد

alireza در 12/6/1393 | 14:29 گفت:

نقاب پست خیلی خوبی بود و تقریبا با تمام حرفات موافقم و مخصوصا اون بحث سیستم ناکارمد ونگر تو بازیا
که باید یکی مثل سانوگو یا ژیرود رو تحمل کنیم اون جلو و امثال پولدی و کمپل رو نیمکت چوب خط بکشن
که کی نوبتشون میشه بیان داخل زمین درحالی که هممون میدونیم که کیفیت اینا از امثال ژیرو و سانوگو بیشتره
یا همین بحث استفاده ی بیش از اندازه از بازیکنای فرانسوی و یه جورایی پارتی بازی واضح ونگر در مورد فرانسوی ها
____________________________________________________________


ولی با این بخش از حرفت مخالفم(((فلامینی خائن اجازه داره برگرده ولی تا نوبت سسک میرسه به جای هایجک کردن چلسی و استفاده از توانایی های سسک بهش میگن تیم جا نداره برات کاش فابرگاس فرانسوی بود )))
__________________________
نه عزیز من اینا همه بازی رسانه ای و مظلوم نمایی فابرگاسه که میگه آرسنال منو نخواست منم مجبور شدم برم چلسی
مطمئن باشین حتی اگه آرسنال هم سسک رو میخواست اون صبر میکرد ببینه آیا از تیم دیگه ای پیشنهاد داره یا نه اگه از تیمای دیگه پیشنهاد نداشت اونوقت چون بارسا هم اونو نمیخواست ومجبور بود بدون تیم بمونه میومد به آرسنال که قطعا
بازیکنی به این کیفیت پیشنهاد داشت خیلیا میان میگن فابرگاس اگه به چلسی نمیرفت چون آرسنالم اونو نمیخواست و اینکه مجبور
میشد بدون تیم بمونه برا همین رفت به چلسی خیلی خنده داره مگه میشه بازیکنی به کیفیت فابرگاس بدون تیم بمونه
دوتا دلیل میارم به خاطر این حرفام

1)فابرگاس به مدت 7-8 سال تو آرسنال بود و کاملا با سیاست های باشگاه آشنایی داشت اینو میدونست که آرسنال
دنبال بریزو بپاش نیست و اهل خرج کردنای کلان مثل سیتی و چلسی نیست و میدونست اگه به باشگاه برگرده
بازم یه جورایی قضیه همون آشو همون کاسه هستش و یادمه زمانی که میخواست ازآرسنال به بارسا بره گفته بود
یا بازیکن سازی یا گرفتن جام یه جورایی مستقیم اومد به ونگر اشاره کرد که یا بازیکن بسازیا برو بازیکن بزرگ بخر و جام ها رو فتح کن نمیشه هر دوتاشو با هم داشت آرسنال همون آرسناله با ونگر حالا یه مقدار تواین سالا بیشتر خرج کرده ولی هیچوقت مثل امثال
چلسی دنبال بریزو بپاش های خیلی زیاد نبوده فابرگاس به علم اینکه سیاست آرسنال همونه و سیاست چلسی خرید بازیکنان
بسیار بزرگ و فتح جام هاست قطعا چلسی رو به آرسنال ترجیح میداد

2)بازیکنای فوتبال اغلب دنبال دو چیزن در پیوستن به یک تیم یکی اینکه بتونن تو یک تیمی به جام ها
و عناوین بزرگ دست پیدا کنن یا دنبال اینن که یک باشگاه بتونه از لحاظ مالی اونا رو تامین کنه یا هردوش
اگه میبینین امثال فالکائو یا دیماریا حاضر شدن تو منچستری باز کنن که نه تو چمپیونز لیگ هست نه مدعی
اصلی قهرمانی لیگ برتر چون انقدر دستمزدشون بالائه که حداقل از لحاظ مالی زندگیشون تامینه جزو
همون دسته دومی میشن که گفتم والبته نیم نگاهی هم به فتح جام ها دارن

دسته سومی هم هستن امثال توتی و جرارد یا کاسیاسی که با اون کیفیتش دوفصل تمام نیمکت
نشین شد ولی به باشگاهش متعصب موند واز رئال نرفت البته این دسته ی سوم خیلی دیگه کمتر شده
تو این سال ها و بیشتر بازیکنا شامل اون دو دسته ی اولن

حالا میرسیم به بحث فابرگاس، به نظر شمافابرگاس از بین آرسنال و چلسی وقتی از هر دوتاشون پیشنهاد داره چرا باید آرسنالو انتخاب کنه!!؟؟؟
چلسی هم از لحاظ مالی و هم از لحاظ فتح جام های مختلف تو این سالها شرایط بسیار بهتری از آرسنال داشته
مگه فابرگاس انگلیسیه که بگیم یه زمانی تو آرسنال بازی میکرد و چون رو تیمش تعصب داره بازم به آرسنال برمیگرده

(((در مورد این انگلیسی بودنم یه یاد آوری کنم ما تو فصل2010-2011 یه 5 ضلعی رویایی داشتیم اون جلو یعنی نصری چپ،
فابرگاس و سانگ وسط،ولکات در راست و اون ملعونم نوک خط حمله الان کدومشون موندن یک نفر مونده و رو باشگاه تعصب داشته
در حالی که هممون میدونم کیفیتش قطعا ازون 4تای دیگه که رفتن کمتر نبوده ولی چون انگلیسی بوده رو باشگاهش تعصب داشته
حاضر نشده مثل اون خائنا بره تو تیم دشمنامون بازی کنه و بهمون گل بزنه مثل اون ملعون مشتاشو گره کنه انگار نه انگار که7-8 ساله
هوادارای آرسنال با مصدومیت هاش سوختنو ساختن)))

فابرگاس فقط میخاد جایی بازی کنه که پول بیشتری بهش بدن و تیمش هم برا فتح عناوین مختلف شانس بیشتری داشته باشه
و سابقه چلسی تو این سال ها اونو مجاب کرده که چلسی تیمه بهتریه از آرسنال براش ،چلسی از زمان اومدن آبراموویچ
همواره یکی از شانس های اصلی کسب چمپیونز لیگ بوده و از تیم هایی بوده که تو جام های داخلی
عناوین م

ramin در 12/6/1393 | 14:28 گفت:

ارسن ونگر هم همه رو گذاشته سر کار
پجره نقل و انتقلات که وا میشه از مسی گرفته تا روس همه بازیکنن ارسنالن اما وقتی پنجره بسته میشه میبنی همه مث سابق پشت پنجره ایستادن و ما با حسرت داریم نگاشون میکنیم

ramin در 12/6/1393 | 14:26 گفت:

سلام منم با ویشکا خانم موافقم شما همتون انری رو اقای ارسنال کردید ولی زیاد ندیدم کسی از برکمپ حرف بزنه یا تونی ادامز ولی همه از انری حرف میزنن کسی که ارسنال رو بخاطر جام رها کرد خب فابرگاش رفت حداقل فابرگاس اسطوره اسنال نبود مث انری
دل همه هوادرار به انری خوش بود بیاید منطقی باشیم فابرگاسم مث انری حق جدایی داشت

Vishka در 12/6/1393 | 14:05 گفت:

و با یک بخش از صحبتای ونگر کاملا موافقم
=
از بس به ونگر فکر کردم سوتی های معمولمو دوباره دادم

منظورم نقاب بود

Vishka در 12/6/1393 | 14:04 گفت:

و با یک بخش از صحبتای ونگر کاملا موافقم . هانری برای من عزیزو محترم و بزرگ . خدمات زیادی برای آرسنال کرده و احترامش واجب

ولی اگر بحث به خیانته هر کسی از آرسنال بره ( جز افرادی که در حقشون ظلم شده یا به خاطر سنشون از باشگاه جدا شدند ) رو باید خائن بدونیم.

آنری عزیز ما هم رفت اونم به بارسا . فرقش با سسک چیه من نمیدونم ؟

Vishka در 12/6/1393 | 14:01 گفت:

منم بیام پشت تریبون . دیشب یه سری از حرفامو زدم .

پستت خوب بود ولی با بخش آخرش نمی تونم بگم موافقم.

تیم ما ناهماهنگ درسته. این که تو نقل و انتقالات ضعیف کار میکنیم کاملا درسته ولی بازم داریم پیشرفت میکنیم

سه بازی از لیگ رفته. دو بازی با بشیکتاش داشتیم . امارات کاپو خوب نبودیم .

من بحثم با ونگر سر همین نقل و انتقالاته . اگر میخوان اقتصادی عمل کنن باید مورینیو رو الگو قرار بدن به نظرم هم با قیمت مناسب بازیکن جذب میکنه و هم با کیفیت خوبی هستن و هم مشکلات تیمو برطرف میکنن .

با بخش لجوج بودن ونگر تا حدودی موافقم احساس می کنم با لجبازیش در مورد به کار گرفتن بازیکنا داره به تیم لطمه میزنه .

سیستمی که انتخاب کرده به خاطر کمبود ابزاره ولی خودش میخواد ابزار کم باشه مگر نه چرا ورما رو داد رفت

ولی مربی ای هست که با همین اوضاع تونسته 16 سال آرسنالو برسونه به لیگ قهرمانان در شرایطی که بدهی های هنگفتی داشتیم

پودولسکی هر بازی که وارد زمین شد گلزنی کرد جز بازی آخر که 10 دقیقه فقط تو زمین بود .

ما اگر مهاجم زیاد داریم چرا ونگر سیستم رو اینطور میچینه که با یک مهاجم بازی کنیم؟

یک لیست بازیکن داد که اینا مهاجمن . به جز سانچز ،سانوگو،پولدی ،کمپل و ....

masoud mahmudpur در 12/6/1393 | 13:48 گفت:

ماشالا علی داری جای حمید فرازی رو میگیریا!
دمت گرم

majid در 12/6/1393 | 13:37 گفت:

نقل قول : بابا دم علی اقا گرم! گرچه چندان با حرفاش موافق نیستم ولی انقدر وقت واسه نظر دادن و تجزیه تحلیل صرف کرد واقعا قابل ستایشه.

پاسخ شما :
باز برعکس به نظره من تقریبا تمام حرفاش درست بود و باهاشون موافقم... اینو واسه این گفتم که بگم واقعا بچه ها درست میگن که اینجور مباحث هیچ نتیجه ای نداره واقعا همینطوره هرکی نظره خودشو داره و حاضر نیست نظرشو عوض کنه حتی اگه با واقعیت مواجه شه و حتی یه لحظه با خودش بگه اره این بنده خدا داره درس میگه. اما بازم واسه دفاع از اعتقاد خودش و تحت تاثیر بقیه ی هم نظرانش تصمیم میگیره به رویه ی خودش ادامه بده...

به نظره من تمام حرفات درس بود علی جان ممنون

علی ارشدی در 12/6/1393 | 13:34 گفت:

نقاب@ هدف من قانع کردن تو یا بقیه نیست و نبوده! من فقط نظرمو میگم و هر کسی میاد میخونه و قضاوت میکنه

الان هم قصد ندارم ادامه بدم چون حرفامو زدم فقط در مورد "من کی گفتم چقد فرانسوی زیاد میخریم؟؟؟" چون اشتباه از من بوده و بد برداشت کردم اصلاح می کنم حرفامو

چرا به فرانسوی ها بازی میده؟ احتمالا منظور ژیرو و سانوگو هستن. از بین گزینه های دیگه به جز این دو نفر من فقط سانچز رو می تونم برای مهاجم نوک تصور کنم + ولکات که فعلا مصدومه

پودولسکی هیچ وقت تو اون پست عملکرد خوبی نداشته و کمپبل هم نه تجربه لیگ برتر داره نه هماهنگی با بقیه بازیکنا پست تخصصیش هم وینگره نه مهاجم نوک می تونه اونجام بازی کنه ولی در اصل وینگره. من تو تمرینات تیم حاضر نبودم که ببینم عملکرد کمپبل چطوری بوده! اگه واقعا خوب کار کرده و ونگر عمدا رو نیمکت میشونش حق با شماست ولی اگه خوب کار نکرده حق با ونگره. فقط چون نمی دونم کدوم یکی از این دو حالت هست نظرمو در مورد هر دوشون دادم

_________________________________________________

"به نظر من اگر شما با این تفکر شاه میشدین ، کشور به باد فنا میرفت. میگفتین آقایون و خانمای فرار مغزی، شما به خاطر اوضاع بد مملکت کشورتون رو فروختین و گفتین دوست دارم ایران و رفتین به دشمن خدمت کردین تا در رفاه باشین"

این قسمت هم چون خیلی عجیب و بی ربط بود مجبورم در موردش شفاف سازی کنم.

1. جای این بحث اینجا نیست (فرار مغزا)

2. مثالت بی ربط بود. چرا؟ عرض می کنم. خودت داری میگی اوضاع بد! فابرگاس کجای اوضاعش تو آرسنال بد بود؟ چی کم داشت؟ هیچی. پس می بینی که مقایسه بی ربطی انجام دادی

parsa در 12/6/1393 | 13:31 گفت:

داداش گل کاشتی با این پست نازنینت...یکی از بهترین پستایی بود که تو این سایت
خوندم....
با تک تک حرفات موافقم حاجی.....وبه نظرم لازم نیست جواب ونگر پرستارو بدی
چون به نظرم ونگر مثل بت شده براشون وهر چقدر هم دلیلت منطقی باشه باز......
ودرآخر هم فقط میگم
no body bigger than arsenal........ no body ok?!

masoud mahmudpur در 12/6/1393 | 13:30 گفت:

ولی خدا نکنه ما به سیتی ببازیم!!!!!!!!!
دیگه تو سایت نمیشه اومد

Richard George در 12/6/1393 | 13:27 گفت:

@علی ارشدی
این ریپلای ها هم ناقص ج میاد
در کل من بدون تعصب و یک وجهی چند بار متنت رو میخونم و روش فکر میکنم. چون این قسمت هم از طرف من و هم از طرف تو کاملاً نظر و عقیده شخصیه و مدرکی نمیشه پیدا کرد که ثابت کرد... لذا من بیشتر مطالعه میکنم شاید نظرم تغییر کرد
بازم ممنون علی جون! مرتیکه خسیس

Richard George در 12/6/1393 | 13:24 گفت:

نقل قول : لجاجت؟ لجاجت با کی؟ با چی؟ با خودش؟ با اعتبارش؟ با باشگاه؟ شما رو به خدا منو نخندونین

ظاهرا باید یکی یکی توضیح بدم

در مورد دیابی که گفتم و باز هم کپیش می کنم
دیابی: میگن چرا فروخته نمیشه، شما بگین کی حاضره یه بازیکن که همیشه مصدومه رو بخره؟ در ضمن باید بدونین که دیابی در دوران مصدومیتش حقوقی از باشگاه نمیگرفته بنابراین نمیشه خرده گرفت که چرا نگهش داشتن

اصرار به بازی دادن بازیکن هایی مثل سانوگو: از همین اصرار به بازی دادن به این بازیکنا کلی ستاره ساخته شدن! همین سانوگو که اینقد مسخره ش میکنید پتانسیل تبدیل شدن به ی بازیکن خوب رو داره ولی با مهاجم اول آرسنال بودن تو این سن و این شرایط باشگاه به اونجا نمیرسه. لازمه بدون فشار بازی کنه بدون توقع و استرس (مثل بازی با بنفیکا) اون موقع توانایی های خودش رو نشون میده

اصرار به اعتماد به افراد محدود و عدم اعتماد به باقی: یعنی چی؟ من واقعا نفهمیدم. مثلا به کیا اعتماد داره؟ به کیان داره و باید داشته باشه؟ توضیح لطفا

اصرار به اینکه اوکس یک هافبک وسط شه: چه مورد مهمی! فعلا که داره وینگ بازی می کنه، به علاوه غیر از اینه که استعداد هافبک وسط بودن رو داره؟ رجوع کنید به بازی با میلان (3-0) و عملکرد خوبش در اون پست.

اصرار به اولویت خرید های بی مورد و کم کاربرد: شما رو ارجاع میدم به لیست خرید های باشگاه تو این چند فصل، کدوما بی مورد بودن؟ دبوشی؟ اوسپینا؟ سانچز؟ اوزیل؟ ولبک؟ اوزیل؟ کازورلا؟ پودولسکی؟ ژیرو؟ همه این بازیکنا بر اساس نیاز باشگاه خریده شدن
این که تو آرسنال جواب دادن یا نه رو کسی نمیتونست موقع خریدشون پیش بینی کنه. همیشه همین طوره. کی تضمین میده بازیکن بعد انتقال به تیم جدید عملکردش چیه؟ تورس تو لیورپول همه کاره بود تو چلسی شد مایه تمسخر. ماکیل اوون رفت رئال نابود شد. استتوریج رفت لیورپول احیا شد. فابرگاس رفت بارسا موفق نبود. این طور نیست که بازیکنی که تو تیم قبلیش خوب بوده حتما تو تیم بعدی هم خوب باشه! همه مربیا خرید بد و اشتباه داشتن از فرگوسن بگیر تا گواردیولا و ونگر

اصرار به بز خری و چک و چونه سر چند میلیون و بعضا چند هزار: شما تو تیم مذاکرات باشگاه هستین؟ نه جان من هستین؟ اگه نیستین لطفا سکوت کنین در این مورد. اطلاعاتی که رسانه ها منتشر می کنن قابل اعتماد نیستن. بعضا از اساس غلطن بعضیاشونم ناقصن. فقط و فقط تیم مذاکرات باشگاه از اهداف نقل و انتقالات و جزئیات مذاکرات خبر دارن نه خبرنگارا نه اکانت های توییتری نه بقال سر کوچه! اونم در مورد باشگاه ما! همین چند وقت پیش گازیدیس خودش فاش کرد که خیلی از اخباری که تو رسانه ها می پیچه در مورد اهداف آرسنال از اساس غلط هستن و کار خود باشگاه برای این که اهداف اصلی لو نرن و این سیاست خود باشگاه. حالا شما بشینین سایتا و رسانه ها رو بخونین و فکر کنین از همه چیز خبر دارین. موفق باشین.

در مورد بازی تیم هم که توضیح دادم.

در مورد کیفیت و حمایت از ژیرو سانوگو هم حتما توقع دارین ونگر بیاد تو کنفرانس مطبوعاتی بازیکن خودشو بشوره و پهن کنه تو آفتاب! کدوم مربی همچین کاری میکنه؟ همه از بازیکناشون تعریف میکنن. هر چی هست تو رختکنه. تو جلسات بین خودشونه نه تو رسااااااااااااااااااانه ها! خواهشا لطفا التماس میکنم اینقد ظاهر رو نبینید. کسی میدونست رمزی ورئیس جلسه مفصلی داشتن و تو اون ونگر بهش گفته چکار کنه که در اوج انتقادات و وقتی یه عده هوادار نما هو کردنش کم نیاره و برگرده به اون چیزی که بوده؟ هیچ کس خبر نداشت اما همین چند وقت پیش خود رییس مصاحبه کرد و گفت از اون جلسه

پس مطمئنا مربی تیم بهتر از هر کسی از نقاط ضعف و قوت بازیکناش آگاهه.
حتما میگین پس اگه میدونه ژیرو ضعفاش فلانه بفروشش مهاجم خوب بخره. اولا مگر پلی استیشنه؟ به خداوند عالم قسم هیچ چیزی پیچیده تر از نقل و انتقالات نیست تو فوتبال! هیچ چیز! اونی که توش پیشنهاد میدن فرداش بازیکنو میخرن و ... فیفائه نه فوتبال واقعی! البته اگه مثل سیتی یا چلسی باشی و بخوای از پول بقیه خرج کنی خیلی سخت نیست ولی ما آرسنالیم
شاید ژیرو مشتری نداره. شاید مهاجم خوبی که در دسترس باشه نیست(در دسترس یعنی باشگاه بخواد بفروشه، خودش بخواد بیاد آرسنال، توان پرداخت دستمزدش رو داشته باشیم و ...) پس نمیشه خیلی راحت حکم کرد فلانیو بفروش. چرا اینو نمیخری؟ و ...
ثانیا اگه بازیکنی جواب نداد همون فصل دوم نمیفروشنش معمولا فرصتی میدن به بازیکنا.


پاسخ شما :
فقط میتونم بگم دمت گرم که لااقل برعکس بقیه اول خوندی من چی بگم بعد

Richard George در 12/6/1393 | 13:16 گفت:

نقل قول : در مورد نقل و انتقالات:

چند تا نکته رو دقت کنین، نمیشه همه ضعفای تیم رو تو یه فصل برطرف کرد. خرید های زیاد باعث بهم خوردن هماهنگی و ثبات تیم میشه

منم دوست داشتم هافبک دفاعی بخریم امسال اما نشد و این بزرگترین ایرادیه که این فصل به باشگاه وارده (به علاوه نخریدن مدافع چهارم)
اما فلامینی و آرتتا سنشون بالاست و مطمئنا در یکی دو فصل آینده خرید داریم تو اون پست.

کاروالیو امسال مشخصا دنبالش بودیم اما تو پرتغال بازیکنا فقط مال باشگاه نیستن مالکیت شخصی دارن و یک third party هم تو معاملات هست که در مورد کاروالیو این نفر سوم نذاشته کارا پیش برن. مارکوس روخو که من یو خریده هم دچار همچین مشکلی شده و ممکنه فعلا نتونه بازی کنه به خاطر همین مسائل. کلا بازیکن از پرتغال خریدن دردسرای خاصی داره.

ما ورما رو نفروختیم که میگین گذاشتن بره بارسا. خودش میخواست بره وگرنه هدف باشگاه نگه داشتنش بود. اما میخواست فیکس باشه و اینجا نمیشد این رو تضمین کرد (هر کس دیگه ای هم بود با عملکرد خوب مرته و کوش در فصل قبل ترکییب دفاعو تغییر نمیداد.) به علاوه این که افت کرده بود و این مصدومیت های پی در پی هم مزید بر علت شد فصل قبل چند بار مصدوم شد (حتی تو تمرینات تیم ملی بلژیک!!!) در کل ورما رفتنی بود ولی باشگاه و البته ونگر مقصر هستن در نیاوردن جانشینش

نقل و انتقالات ما تازه از فصل قبل باید محاسبه بشه چون قبلش بودجه کافی نداشتیم که بخوایم در موردش بحث کنیم. هر حرفی هست از فصل پیش به این طرف باید زده بشه که بودجه کافی در اختیار ونگر بوده و خریدای خوبی هم داشته به جز همین مورد دفاعی امسال که گفتم.


پاسخ شما : این مورد اصلا نباید دلیلی پیدا بشه. من تو بلاگم گفتم خرید مهم نیست که چند م پوند خرج شدهو نوع خرید مهمه. جایگزین بازیکنایی که رفتن که هیچ... هافبک دفاعی+مهاجم درجه یک برای جنگ در قهرمانی! اما نه جایگزین ورما بود نه هافبک دفاعی و نه مهاجمی که برای ما جام بیاره (امیدوارم ولبک انقدر ستاره بشه که هم انتقام خائنو از منچستریا بگیریم هم برامون جام ساز شه)...
یه نگاه به رم با وضع مالیش بکن. خریدارو نگاه... 3 بازیکن ازمون هایجک کردن + تا جانشین بن عطیه پیدا نشد به بایرن نفروختن (بن عطیه هم میخواست مثل ورما بره) پس این موردو که وووولللل کن

masoud mahmudpur در 12/6/1393 | 13:15 گفت:

مرسی بابات پستت
با این حرفت که ونگر به بازیکنای فرانسوی بازی میده موافقم!بعضی وقتا اعصاب منم خورد میشه!
اما در مورد نقل و انتقالات.به نظرم ونگر بهترین مربی تو فصل نقل و انتقالات بوده وهست!اینکه نگرفتن هافبک دفاعی اشتباه بود توش شکی نیست اما مشکل اینه که ما همیشه نیمه ی خالی لیوانو میبینیم!مثلا رئال 100 تا بیل رو خرید.منچستر 60 تا داد دیماریا رو خرید.سیتی 50 تا داد آگرو رو خرید اونوقت ونگر با 40 میلیون اوزیل رو خرید.کاری ندارماوزیل الان خوب بازی نمیکنه اما اون موقعی که ما خریدیمش یکی از بهترین های دنیا بود.یا 32 تا دادیم به سانچز.یا 10 تا به پولدی یا 4 تا به ونپرس و ...
در مورد ترکیب هم بگم حرفت تا الان درسته.تو این چند تا بازی این فصل خیلی ترکیب بدی رو اتخاذ کرده ونگر اما هنوز اول فصله.مطمئنن خیلی واسه این حرق زوده.شک ندارم ونگر ترکیب درست رو پیدا میکنه و ما مثل سالهای پیش زیباترین بازیهارو تو اینگلیس انجام میدیم
در آخر برادر من شما که تو هفته ی سوم با یه برد و تساوی تو خونه ی حریف میگی WENGER OUT فقط روحیه بازیکنا و تیم رو خراب میکنی.فشار رو روشون بیشتر میکنی و واقعا هیچ فرقی با هوادارایی میرن ورزشگاه آزادی و دقیقه 30 علیه بازیکن خودشون شعار میدن نداری!!! البته ببخشید!

Richard George در 12/6/1393 | 13:05 گفت:

نقل قول : در مورد سیستم:

خوبه که خودتون میگین بازیکن مناسب رو نداریم. بازی زیبا ابزار میخواد! اینجا هم نه چلسیه نه من سیتی که یه شبه 200 میلیون پوند خرج بشه. روال بازیکن خوب خریدن از فصل پیش شروع شده و هنوزم ادامه داره یکی دو فصل دیگه بقیه نقاط ضعف تیم هم برطرف میشن فلسفه آرسنال اینه! همیشه هم همین بوده! جالبه که دوستان میگن تیم بد بازی می کنه اما نمیگن عاملش کیه! فابرگاس نیست که با رفتنش همه چیز رو خراب کرد و چند فصل عقبمون انداخت؟ نصری نیست که بعد رفتن فابرگاس اون هم رفت؟ ون پرسی نیست؟ اینها مقصر نیستن ولی ونگر مقصره ! چرا تا وقتی این بازیکنا تو تیم بودن عالی بازی می کردیم؟

چلسی فصل قبل یه مقطع کوتاه هازاردش مصدوم شد بهم ریخت نظمشون. توره مصدوم شد یه مقطع سیتی نتیجه گیریش به باد رفت (یه عکس بود در همین مورد که نشون میداد چند تا بازی بدون هازارد و توره کردن و چطور نتیجه گرفتن ولی پیداش نکردم متاسفانه) هر مربی ای ابزار نداشته باشه نمیتونه موفق باشه ولی ظاهرا مرغ همسایه غازه

ترس هم که دلیل کاملا پوپولستیه! اگه ترس بود چطور بارسا رو اون طور له کردیم؟ چطور میلانی که 4-0 باخته بودیم (با عملکرد شاهکار استاد سانگ احمق و کودن) رو 3-0 بردیم که آلگری مجبور شد نیمه دوم با پوشک بیاد کنار زمین از ترس! یا فصل قبل که بایرن رو اون طور تحت فشار گذاشتیم و تا وقتی شزنی اخراج نشده بود (که همه حتی خود روبن هم گفتن اخراج نداشته) بازی دست ما بود. اینا ترسه؟ به هیچ وجه


پاسخ شما : در مورد ترس کاملاً قانع شدم. ممنون از شما و باقی دوستان. (پس دیگه ازط ترس cm نذارین )
اما... خخخخخخخخخ خوشم میاد عین حرف منو زدی. فقط تیتر دلیل نقل و انتقالات رو بهش چسبوندی و همونو کردی دست بیل یزید! درسته که تیمی که باید رشد میکرد هر سال دو-سه ستاره ازش کم میشدن. من خودم همیشه به خاطر خلا ستاره از جام نگرفتن ونگر حمایت کردم. همین اسطوره هانری تون که من اصلاً به عنوان اسطوره قبولش ندارم جرقه خیانت بازی رو راه انداخت... هر سال سه تا از بهترین ها میرفتن. اسم بیارم همه گریمون میگیره. ولی این اصلا به سیستم کسل کننده این دو فصل اخیر مربوط نمیشه... تیم تا توپ به پای مهاجم نخورده زیبا بازی میکنه اما وقتی اون هیکل رعنای استادا و زمان کنترل توپ میبینی ، قشنگ سه ثانیه معطلی (چه جوریه املاش؟ ) گند میزنه به ونگر بال. چرا حتی به کولمن یه پیشنهاد داده نشد؟ اگه میومد به شرفم قسم سمت راست ونگربال تکمیل بود. چون دبوشی دیه... همزبانن با رییس چرا دنبال هافبک دفاعی نرفتیم تا انقدر سیستممون شکننده نباشه؟؟؟؟ اینا بازم به عمه پت رایس مربوطه
بازم قانع نشدم

علی ارشدی در 12/6/1393 | 12:56 گفت:

در مورد سیستم:

خوبه که خودتون میگین بازیکن مناسب رو نداریم. بازی زیبا ابزار میخواد! اینجا هم نه چلسیه نه من سیتی که یه شبه 200 میلیون پوند خرج بشه. روال بازیکن خوب خریدن از فصل پیش شروع شده و هنوزم ادامه داره یکی دو فصل دیگه بقیه نقاط ضعف تیم هم برطرف میشن فلسفه آرسنال اینه! همیشه هم همین بوده! جالبه که دوستان میگن تیم بد بازی می کنه اما نمیگن عاملش کیه! فابرگاس نیست که با رفتنش همه چیز رو خراب کرد و چند فصل عقبمون انداخت؟ نصری نیست که بعد رفتن فابرگاس اون هم رفت؟ ون پرسی نیست؟ اینها مقصر نیستن ولی ونگر مقصره ! چرا تا وقتی این بازیکنا تو تیم بودن عالی بازی می کردیم؟

چلسی فصل قبل یه مقطع کوتاه هازاردش مصدوم شد بهم ریخت نظمشون. توره مصدوم شد یه مقطع سیتی نتیجه گیریش به باد رفت (یه عکس بود در همین مورد که نشون میداد چند تا بازی بدون هازارد و توره کردن و چطور نتیجه گرفتن ولی پیداش نکردم متاسفانه) هر مربی ای ابزار نداشته باشه نمیتونه موفق باشه ولی ظاهرا مرغ همسایه غازه

ترس هم که دلیل کاملا پوپولستیه! اگه ترس بود چطور بارسا رو اون طور له کردیم؟ چطور میلانی که 4-0 باخته بودیم (با عملکرد شاهکار استاد سانگ) رو 3-0 بردیم که آلگری مجبور شد نیمه دوم با پوشک بیاد کنار زمین از ترس! یا فصل قبل که بایرن رو اون طور تحت فشار گذاشتیم و تا وقتی شزنی اخراج نشده بود (که همه حتی خود روبن هم گفتن اخراج نداشته) بازی دست ما بود. اینا ترسه؟ به هیچ وجه

Richard George در 12/6/1393 | 12:54 گفت:

نقل قول : در مورد قسمت دوم:

بله هر مربی ای ممکنه اشتباه کنه تو چیندن بازیکنا، حرفی توش نیست. و اینکه ونگر کمتر از سیستم چرخشی استفاده میکنه این رو هم تا حدی قبول دارم اما یه بخشش هم برمیگرده به نیمکت ضعیف تیم تو سال های اخیر

اما چند مورد خاص
پولدی: کجا باید بازی کنه؟ مهاجم نوک؟ یک عملکرد خوب از پولدی تو اون پست نشون بدین به من!!! فقط یکی
وینگ چپ؟ سانتی رو ترجیح میدم
اوزیل: فصل قبل هم وینگ چپ بود؟ نه هنوز چند بازی از این فصل گذشته و داره اونجا بازی می کنه صبر کنید اگه تا آخر فصل همین بود منم حرف شما رو تایید می کنم اما هنوز خیلی زوده برای قضاوت.

به جز اوزیل در مورد بقیه (کمپبل روزیسکی و .. ) هم صبر کنید این فصل تموم بشه بعد قضاوت کنید.
آرشاوین بازیکن تنبلی بود کلا روسا همین طورین. رومن پاولیوچنکو رو یادتونه؟ مهاجم روسیه که همزمان با آرشا درخشید اما اون هم مثل آرشا محو شد کم کم.


پاسخ شما : دقیقاً تا پایان صبر کن. من بهتون ثابت میکنم امسالم تغییری نخواهد بود. قیافه هاتون آخر فصل دیدنیه
پست بعدی من آخرین روز جزیرست...
پس در این مورد فقط صبر میکنیم. تو فقط خط و نشونامو یادت باشه

Richard George در 12/6/1393 | 12:47 گفت:

نقل قول : در مورد قسمت اول و فرانسوی بودن بازیکنا:

کاری به گذشته ندارم چون فرانسوی های قبلیمون از پتی گرفته تا هانری همه خوب بودن.
اما بیایم جلو، خرید های 4 فصل اخیر رو بررسی می کنیم:

فصل 15/14: اوسپینا. سانچز. دبوشی. چمبرز. ولبک
فصل14/13: اوزیل. فلامینی. سانوگو (دو بازیکن آخر به صورت رایگان اومدن آرسنال)
فصل13/12: ژیرو پودولسکی کازورلا مونرئال
فصل12/12: جنکینسون. ژروینیو. چمبو. کمپبل. پارک. سانتوس. آرتتا. مرتساکر

فقط 4 بازیکن فرانسوی خریدیم!!! پس این حرفا که ونگر فقط فرانسوی میخره جو دادنه! واقعیتی که من دارم تو نقل و انتقالات می بینم چیز دیگه ایه

دو مورد استثنا هم هست که باید همینجا توضیح بدم
دیابی: میگن چرا فروخته نمیشه، شما بگین کی حاضره یه بازیکن که همیشه مصدومه رو بخره؟ در ضمن باید بدونین که دیابی در دوران مصدومیتش حقوقی از باشگاه نمیگرفته بنابراین نمیشه خرده گرفت که چرا نگهش داشتن

فابرگاس: بسیار خوشحالم که برنگشت! ببینید دوستانی که دم از بزرگتر بودن باشگاه از هر کسی می زنید! منظورتون فقط ونگره؟ آرسنال از فابرگاس هم بزرگتره! اینو یادمون نره

همین آقا وقتی از بارسا انداختنش بیرون تو تیم ما شد فابرگاس، زیر دست همین پیرمرد. ولی وقتی سر از تخم در آ<رد و برای خودش کسی شد هوا برش داشت که میخوام برگردم خونه من عاشقتونم ها خیلی عاشقتونم ولی باید برگردم خونه

برگشت اما تو خونه اوضاع طوری که انتظارشو داشت نبود اما به جای این که پای شکری که خورده بمونه (مگه ایشون عاشق آرسنال نبود به ادعای خودش؟؟ پس عشقی که به بارسا داشته حتما بزرگتر از عشقش به آرسنال بوده که ما رو ول کرد) بله به جای این که پای شکری که خورده بمونه و به عشقش وفادار بمونه دوباره عشق رو بی خیال شد و ولش کرد!!!

آرسنال هم خونه خاله نیست که هر وقت خواستی بری و هر وقت خواستی برگردی! خوشحالم که برنگشت چون باعث تحقیر آرسنال میشد. مخصوصا اگر جام هم می گرفتیم باهاش که بدتر، حرف همه این میشد که آرسنال با برگشتن فابرگاس به جام هم رسید یعنی آرسنال محتاج فابرگاس بود و ... و واقعا خوشحالم که برنگشت بر فرض که 5-6 سال دیگه واسه ما می درخشید ولی من تاریخ و عظمت باشگاه رو ترجیح میدم به این دوره کوتاه و میگذره حتی با سختی. آدم سختی بکشه بهتره تا این که همیشه تاریخ بگن برگشتن فابرگاس به آرسنال همراه شد با موفقیت!!!

کسی که باشگاه مورد علاقه من رو کوچیک تر از علاقه شخصی خودش بدونه و ول کنه بره برای من مرده! ختم کلام
فلامینی هم نباید بر میگشت و اشتباه بود اما رفتن کی بدتر بود؟ تیم ما بعد رفتن کی از هم پاشید؟ فابرگاس یا فلامینی؟ محور تیم ما کی بود؟ فابرگاس یا بقیه؟ ویرا به خاطر وجو کی فروخته شد؟ فابرگاس یا بقیه؟ کاری که فابرگاس کرد غیر قابل بخششه!


پاسخ شما : اولاً که خیلی خیلی خیلی ممنون بابت طرز فکرت و عملت. به هر حال از علی ارشدی قدیمی وفادار کمتر توقع نمیره. فقط نامرد رفیق نشناسی
دوماً من نمیدونم فاز این بچه ها چیه میان اینجا رو با کامنتای بی موردشون اشغال میکنن؟؟؟ از اولم گفتم من احمق چند تا دلیل برای خروج ونگر میبینم و سر در گمم که درسته یا نه! اگر دلیل منطقی دارین عقیده من عوض شه بگین والا لطفاً اصلا پست رو نخونین به دردتون نمیخوره . اومدن اینجا یا حرفای منو تکرار میکنن. یا نصیحت میکنن یا بلاگ رو نخونده حرف میزنن (صدات به گوش ونگر نمیرسه ) یا دارن 2000 کامنت تکراری میدن... بگذریم
.
در این مورد کامنتت:
فرانسوی ها
من کی گفتم چقد فرانسوی زیاد میخریم؟؟؟ من میگم چرا از همون یکی دو تا فرانسویا همشون تو زمینن؟؟ مهاجما چرا باید به زور فرانسوی بمونن و گند بزنن ولی یه بار دانمارکیه ، آلمانیه ، کاستاریکاییه تست نشن؟ آیا این 4 امتیاز مزخرف از دست رفته تو هفته های آخر خودش رو نشون نمیده؟؟؟؟ آیا بهتر نیست مثل قدیم سانوگو و امثالهم پیشرفتشون رو در اتحادیه شروع کنن؟؟؟؟ اصلا متقاعد نشدم...
.
سسک
به نظر من اگر شما با این تفکر شاه میشدین ، کشور به باد فنا میرفت. میگفتین آقایون و خانمای فرار مغزی، شما به خاطر اوضاع بد مملکت کشورتون رو فروختین و گفتین دوست دارم ایران و رفتین به دشمن خدمت کردین تا در رفاه باشین (مثلا فلانی گفتی من متولد امریکام و خانم اونجاس میرم اونجا تا ابد) بعد که اوضاع درست شد یا اونجا مثل افغانی نگاهش کردند ، برگرده و شما راهش ندید! خو مملکت به عظمی میره ج

مهرزاد در 12/6/1393 | 12:43 گفت:

بابا دم علی اقا گرم! گرچه چندان با حرفاش موافق نیستم ولی انقدر وقت واسه نظر دادن و تجزیه تحلیل صرف کرد واقعا قابل ستایشه.

mohammad در 12/6/1393 | 12:24 گفت:

ایا واقعا فکر میکنی جای گذاشتن این پست الان بود ؟شاید وسط سال این پست رو میذاشتی من هم باهات موافق بودم اما نمیخواین درک کنین که هنوز سه بازی بیشتر نگذشته نمیخواین درک کنین که به سانوگو بیست ساله نباید توهین کرد .نمیخواین بفهمین تحمل هم خوب چیزیه .شما اصلا ونگر رو هم نمیفهمین.همین جور با یه باخت نه مساوی تیم رو میخواین به فنا بدین.حتی نمیخواین قبول کنید امسال تیم عالی داریم .چقدر شما زیاده خواهین یادتون نمیاد تا پارسال به همین خرید ولبک هم راضی بودیم اما دو ساله داریم از بهترین های دنیا میگیریم دوتا جام بردیم .هر کی میگه ونگر بره فقط حرف خنده دار زده چون هنوز از جریان منچستر پند نگرفته

mohsen abbasi در 12/6/1393 | 12:23 گفت:

همه انتقادات بجاست ولی اصلی ترین مشکل ارسنال این سیستم مسخرشه ما پوگبا اگر تو هافبک دفاعی بزاریم بازم ضد حمله می خوریم ما بین هافبکا و مدافعامون چیزی در حدود 20 متر فضای خالی داریم اکثر تیما جلوی ما با دو مهاجم بازی می کنن چون میدونن فلامینی حداکثر می تونه یکیشونو مهار کنه از پس دو نفر بر نمیاد.

سانگوهم که چیزی در حد فاجعست من نمی دونم جلو بنفیکا چطور 4تا زد ولی من اگه جای مربی بنفیکا بودم بازیکنایه اون بازیو از فوتبال بازنشست می کردم. کاملا پیداست که هافبکای ما بهش پاس نمیدن چون اعتماد ندارن.

در مورد نقل انتقالاتم باید بگم ما به 70 درصد چیزایی که می خواستیم رسیدیم فقط پست هافبک باید یکیو می گرفتیم شانس اوردیم خدیرا نیومد چون 8 هفته مصدومه.

در دفاعم مانولاس بخاطر پول نرفت رم می خواست بازی کنه رابیوتم اینقدر نمی ارزید وگرنه psg جون به عزرائیل نمیده چه برسه به فروش بازیکن.

امیدوارم ژانویه یه مدافع بگیریم.

یه حسی میگه تابستون سال دیگه پوگبارو می خریم اگر رئال سنگ نندازه.

Junior Gunner در 12/6/1393 | 12:17 گفت:

بعد از خوندن متن فقط فهمیدم شما هم مثل بقیه فقط میخوای ونگر مربی نباشه.حالا میای اولشم یه مقدمه میزاری ک نشون بدی حق با شماست!
باور کن این جمله "کاش فابرگاس فرانسوی بود" کل پستتو برد زیر سوال.8 سال فابی فیکس بازی کرد و ونگر با خون دل پرورشش داد بعد میای میگی کاش فرانسوییییییییییییییییییییی بوددددددددددددد؟؟؟واقعا یعنی چییییییییییییییییی؟شما اگه ب ایشون علاقه داری بحثش جداس.واقعا اگه میومد اشکال هافبک دفاعی حل میشد؟؟؟آخه برا چی رو حسب دو دو تا چار تا متن مینویسی؟؟؟شما راضی بودی فابرگاس رو بگیریم ولی سانچزو نگیریم؟؟؟
اخه منو شما چی از وضعیت باشگاه میدونیم؟؟چی از آمادگی بازیکنا در تمرینات میدونیم؟؟چی از اوضاع مالی باشگاه میدونیم؟؟چی از کاغذ بازی های نقل و انتقالات میدونیم؟؟ما خیلی شرایط خرید بازیکن رو راحت تصور میکنیم.میرم تو فضای مجازی میبینیم که همه میگن با اون 100 میلیون نمیشد کاروالیو رو خرید؟همه ب این گیر میدن ولی یه سر سوزن دقت نمیکنن ک خود بازیکن میگه دوست دارم تو تیمم بمونم.خواهش میکنم الکی جو رو متشنج نکنید.آخه وقتی شما معجزه رمزی رو میبینید چرا اینقدر زود در مورد سانوگو با اطمینان نظر میدید؟فصل هنو شروع نشده گیر داده که چرا پولدی و کمپل بازی نمیکنن!!!!بعد جالب اینه که پولدی بازی با لستر میاد تو زمین همه میکوبن تو سرش که اقا چرا این بشر فقط داره تو زمین راه میره!حتما ونگر یه چی دیده که بعضیا رو بازی نمیده.بعد از جام جهانی و دو تا بازی پلی آف لیگ قهرمانان و دو تا بازی خارج از خونه سخت میایم مربی و تیم رو میکوبیم ک آقا ما این فصل سقوط میکنیم یا باید برای 6 تا 4 بجنگیم و از این حرفا!تو رو خدا بس کنید این پستای بیخود رو!واقعا خجالت آوره.یه چیز دیگه هم بگم:بزرگترین بخش از بدهی ورزشگاه در 2015 هست و مطمئن باشید ک ما امسالم محدودیت مالی داشتیم.

علی ارشدی در 12/6/1393 | 11:57 گفت:

میثم جان دلیلی برای ناراحتی وجود نداره! ما باید یاد بگیریم عقیده مخالف رو بشنویم
شما هم ازادانه نظراتت رو بیان کن

علی ارشدی در 12/6/1393 | 11:54 گفت:

چقد طولانی شد ببخشید دیگه هم واسه زیاد شدنش هم غلطای تایپی احتمالیش

به علاوه حیف که نمیشه تو کامنتا یه قسمتایی رو قرمز یا بولد کرد... بعضی قسمتای حرفام مهم تره

میثم محمودی در 12/6/1393 | 11:53 گفت:

تو این چند سالی که تو این سایت عضو شدم
پستهای اینجوری زیاد دیدم
اینجور پستها فایده ایی نداره و چیزی رو تغییر نمیده
طرز افکار مختلفی هست بین کاربران این سایت
یکی دوست داره ونگر بره یکی نه
یکی راضیه یکی نه
در کل اینجور بحث ها به جایی نمیرسه
منم اگر نظری جایی دادم که کسی رو ناراحت کرده
دیگه نمیزارم و در کل تو پست ها دیگه تحلیلی نمیزارم
شاید اون دسته از افراد که از حرفای من بدشون میاد دیگه ناراحت نشن
همین جا هم از همه دوستان که ناراحتشون کردم عذر خوایی میکنم

علی ارشدی در 12/6/1393 | 11:53 گفت:

لجاجت؟ لجاجت با کی؟ با چی؟ با خودش؟ با اعتبارش؟ با باشگاه؟ شما رو به خدا منو نخندونین

ظاهرا باید یکی یکی توضیح بدم

در مورد دیابی که گفتم و باز هم کپیش می کنم
دیابی: میگن چرا فروخته نمیشه، شما بگین کی حاضره یه بازیکن که همیشه مصدومه رو بخره؟ در ضمن باید بدونین که دیابی در دوران مصدومیتش حقوقی از باشگاه نمیگرفته بنابراین نمیشه خرده گرفت که چرا نگهش داشتن

اصرار به بازی دادن بازیکن هایی مثل سانوگو: از همین اصرار به بازی دادن به این بازیکنا کلی ستاره ساخته شدن! همین سانوگو که اینقد مسخره ش میکنید پتانسیل تبدیل شدن به ی بازیکن خوب رو داره ولی با مهاجم اول آرسنال بودن تو این سن و این شرایط باشگاه به اونجا نمیرسه. لازمه بدون فشار بازی کنه بدون توقع و استرس (مثل بازی با بنفیکا) اون موقع توانایی های خودش رو نشون میده

اصرار به اعتماد به افراد محدود و عدم اعتماد به باقی: یعنی چی؟ من واقعا نفهمیدم. مثلا به کیا اعتماد داره؟ به کیان داره و باید داشته باشه؟ توضیح لطفا

اصرار به اینکه اوکس یک هافبک وسط شه: چه مورد مهمی! فعلا که داره وینگ بازی می کنه، به علاوه غیر از اینه که استعداد هافبک وسط بودن رو داره؟ رجوع کنید به بازی با میلان (3-0) و عملکرد خوبش در اون پست.

اصرار به اولویت خرید های بی مورد و کم کاربرد: شما رو ارجاع میدم به لیست خرید های باشگاه تو این چند فصل، کدوما بی مورد بودن؟ دبوشی؟ اوسپینا؟ سانچز؟ اوزیل؟ ولبک؟ اوزیل؟ کازورلا؟ پودولسکی؟ ژیرو؟ همه این بازیکنا بر اساس نیاز باشگاه خریده شدن
این که تو آرسنال جواب دادن یا نه رو کسی نمیتونست موقع خریدشون پیش بینی کنه. همیشه همین طوره. کی تضمین میده بازیکن بعد انتقال به تیم جدید عملکردش چیه؟ تورس تو لیورپول همه کاره بود تو چلسی شد مایه تمسخر. ماکیل اوون رفت رئال نابود شد. استتوریج رفت لیورپول احیا شد. فابرگاس رفت بارسا موفق نبود. این طور نیست که بازیکنی که تو تیم قبلیش خوب بوده حتما تو تیم بعدی هم خوب باشه! همه مربیا خرید بد و اشتباه داشتن از فرگوسن بگیر تا گواردیولا و ونگر

اصرار به بز خری و چک و چونه سر چند میلیون و بعضا چند هزار: شما تو تیم مذاکرات باشگاه هستین؟ نه جان من هستین؟ اگه نیستین لطفا سکوت کنین در این مورد. اطلاعاتی که رسانه ها منتشر می کنن قابل اعتماد نیستن. بعضا از اساس غلطن بعضیاشونم ناقصن. فقط و فقط تیم مذاکرات باشگاه از اهداف نقل و انتقالات و جزئیات مذاکرات خبر دارن نه خبرنگارا نه اکانت های توییتری نه بقال سر کوچه! اونم در مورد باشگاه ما! همین چند وقت پیش گازیدیس خودش فاش کرد که خیلی از اخباری که تو رسانه ها می پیچه در مورد اهداف آرسنال از اساس غلط هستن و کار خود باشگاه برای این که اهداف اصلی لو نرن و این سیاست خود باشگاه. حالا شما بشینین سایتا و رسانه ها رو بخونین و فکر کنین از همه چیز خبر دارین. موفق باشین.

در مورد بازی تیم هم که توضیح دادم.

در مورد کیفیت و حمایت از ژیرو سانوگو هم حتما توقع دارین ونگر بیاد تو کنفرانس مطبوعاتی بازیکن خودشو بشوره و پهن کنه تو آفتاب! کدوم مربی همچین کاری میکنه؟ همه از بازیکناشون تعریف میکنن. هر چی هست تو رختکنه. تو جلسات بین خودشونه نه تو رسااااااااااااااااااانه ها! خواهشا لطفا التماس میکنم اینقد ظاهر رو نبینید. کسی میدونست رمزی ورئیس جلسه مفصلی داشتن و تو اون ونگر بهش گفته چکار کنه که در اوج انتقادات و وقتی یه عده هوادار نما هو کردنش کم نیاره و برگرده به اون چیزی که بوده؟ هیچ کس خبر نداشت اما همین چند وقت پیش خود رییس مصاحبه کرد و گفت از اون جلسه

پس مطمئنا مربی تیم بهتر از هر کسی از نقاط ضعف و قوت بازیکناش آگاهه.
حتما میگین پس اگه میدونه ژیرو ضعفاش فلانه بفروشش مهاجم خوب بخره. اولا مگر پلی استیشنه؟ به خداوند عالم قسم هیچ چیزی پیچیده تر از نقل و انتقالات نیست تو فوتبال! هیچ چیز! اونی که توش پیشنهاد میدن فرداش بازیکنو میخرن و ... فیفائه نه فوتبال واقعی! البته اگه مثل سیتی یا چلسی باشی و بخوای از پول بقیه خرج کنی خیلی سخت نیست ولی ما آرسنالیم
شاید ژیرو مشتری نداره. شاید مهاجم خوبی که در دسترس باشه نیست(در دسترس یعنی باشگاه بخواد بفروشه، خودش بخواد بیاد آرسنال، توان پرداخت دستمزدش رو داشته باشیم و ...) پس نمیشه خیلی راحت حکم کرد فلانیو بفروش. چرا اینو نمیخری؟ و ...
ثانیا اگه بازیکنی جواب نداد همون فصل دوم نمیفروشنش معمولا فرصتی میدن به بازیکنا.

علی ارشدی در 12/6/1393 | 11:47 گفت:

در مورد نقل و انتقالات:

چند تا نکته رو دقت کنین، نمیشه همه ضعفای تیم رو تو یه فصل برطرف کرد. خرید های زیاد باعث بهم خوردن هماهنگی و ثبات تیم میشه

منم دوست داشتم هافبک دفاعی بخریم امسال اما نشد و این بزرگترین ایرادیه که این فصل به باشگاه وارده (به علاوه نخریدن مدافع چهارم)
اما فلامینی و آرتتا سنشون بالاست و مطمئنا در یکی دو فصل آینده خرید داریم تو اون پست.

کاروالیو امسال مشخصا دنبالش بودیم اما تو پرتغال بازیکنا فقط مال باشگاه نیستن مالکیت شخصی دارن و یک third party هم تو معاملات هست که در مورد کاروالیو این نفر سوم نذاشته کارا پیش برن. مارکوس روخو که من یو خریده هم دچار همچین مشکلی شده و ممکنه فعلا نتونه بازی کنه به خاطر همین مسائل. کلا بازیکن از پرتغال خریدن دردسرای خاصی داره.

ما ورما رو نفروختیم که میگین گذاشتن بره بارسا. خودش میخواست بره وگرنه هدف باشگاه نگه داشتنش بود. اما میخواست فیکس باشه و اینجا نمیشد این رو تضمین کرد (هر کس دیگه ای هم بود با عملکرد خوب مرته و کوش در فصل قبل ترکییب دفاعو تغییر نمیداد.) به علاوه این که افت کرده بود و این مصدومیت های پی در پی هم مزید بر علت شد فصل قبل چند بار مصدوم شد (حتی تو تمرینات تیم ملی بلژیک!!!) در کل ورما رفتنی بود ولی باشگاه و البته ونگر مقصر هستن در نیاوردن جانشینش

نقل و انتقالات ما تازه از فصل قبل باید محاسبه بشه چون قبلش بودجه کافی نداشتیم که بخوایم در موردش بحث کنیم. هر حرفی هست از فصل پیش به این طرف باید زده بشه که بودجه کافی در اختیار ونگر بوده و خریدای خوبی هم داشته به جز همین مورد دفاعی امسال که گفتم.

علی ارشدی در 12/6/1393 | 11:46 گفت:

در مورد قسمت دوم:

بله هر مربی ای ممکنه اشتباه کنه تو چیندن بازیکنا، حرفی توش نیست. و اینکه ونگر کمتر از سیستم چرخشی استفاده میکنه این رو هم تا حدی قبول دارم اما یه بخشش هم برمیگرده به نیمکت ضعیف تیم تو سال های اخیر

اما چند مورد خاص
پولدی: کجا باید بازی کنه؟ مهاجم نوک؟ یک عملکرد خوب از پولدی تو اون پست نشون بدین به من!!! فقط یکی
وینگ چپ؟ سانتی رو ترجیح میدم
اوزیل: فصل قبل هم وینگ چپ بود؟ نه هنوز چند بازی از این فصل گذشته و داره اونجا بازی می کنه صبر کنید اگه تا آخر فصل همین بود منم حرف شما رو تایید می کنم اما هنوز خیلی زوده برای قضاوت.

به جز اوزیل در مورد بقیه (کمپبل روزیسکی و .. ) هم صبر کنید این فصل تموم بشه بعد قضاوت کنید.
آرشاوین بازیکن تنبلی بود کلا روسا همین طورین. رومن پاولیوچنکو رو یادتونه؟ مهاجم روسیه که همزمان با آرشا درخشید اما اون هم مثل آرشا محو شد کم کم.

علی ارشدی در 12/6/1393 | 11:43 گفت:

در مورد قسمت اول و فرانسوی بودن بازیکنا:

کاری به گذشته ندارم چون فرانسوی های قبلیمون از پتی گرفته تا هانری همه خوب بودن.
اما بیایم جلو، خرید های 4 فصل اخیر رو بررسی می کنیم:

فصل 15/14: اوسپینا. سانچز. دبوشی. چمبرز. ولبک
فصل14/13: اوزیل. فلامینی. سانوگو (دو بازیکن آخر به صورت رایگان اومدن آرسنال)
فصل13/12: ژیرو پودولسکی کازورلا مونرئال
فصل12/12: جنکینسون. ژروینیو. چمبو. کمپبل. پارک. سانتوس. آرتتا. مرتساکر

فقط 4 بازیکن فرانسوی خریدیم!!! پس این حرفا که ونگر فقط فرانسوی میخره جو دادنه! واقعیتی که من دارم تو نقل و انتقالات می بینم چیز دیگه ایه

دو مورد استثنا هم هست که باید همینجا توضیح بدم
دیابی: میگن چرا فروخته نمیشه، شما بگین کی حاضره یه بازیکن که همیشه مصدومه رو بخره؟ در ضمن باید بدونین که دیابی در دوران مصدومیتش حقوقی از باشگاه نمیگرفته بنابراین نمیشه خرده گرفت که چرا نگهش داشتن

فابرگاس: بسیار خوشحالم که برنگشت! ببینید دوستانی که دم از بزرگتر بودن باشگاه از هر کسی می زنید! منظورتون فقط ونگره؟ آرسنال از فابرگاس هم بزرگتره! اینو یادمون نره

همین آقا وقتی از بارسا انداختنش بیرون تو تیم ما شد فابرگاس، زیر دست همین پیرمرد. ولی وقتی سر از تخم در آ<رد و برای خودش کسی شد هوا برش داشت که میخوام برگردم خونه من عاشقتونم ها خیلی عاشقتونم ولی باید برگردم خونه

برگشت اما تو خونه اوضاع طوری که انتظارشو داشت نبود اما به جای این که پای شکری که خورده بمونه (مگه ایشون عاشق آرسنال نبود به ادعای خودش؟؟ پس عشقی که به بارسا داشته حتما بزرگتر از عشقش به آرسنال بوده که ما رو ول کرد) بله به جای این که پای شکری که خورده بمونه و به عشقش وفادار بمونه دوباره عشق رو بی خیال شد و ولش کرد!!!

آرسنال هم خونه خاله نیست که هر وقت خواستی بری و هر وقت خواستی برگردی! خوشحالم که برنگشت چون باعث تحقیر آرسنال میشد. مخصوصا اگر جام هم می گرفتیم باهاش که بدتر، حرف همه این میشد که آرسنال با برگشتن فابرگاس به جام هم رسید یعنی آرسنال محتاج فابرگاس بود و ... و واقعا خوشحالم که برنگشت بر فرض که 5-6 سال دیگه واسه ما می درخشید ولی من تاریخ و عظمت باشگاه رو ترجیح میدم به این دوره کوتاه و میگذره حتی با سختی. آدم سختی بکشه بهتره تا این که همیشه تاریخ بگن برگشتن فابرگاس به آرسنال همراه شد با موفقیت!!!

کسی که باشگاه مورد علاقه من رو کوچیک تر از علاقه شخصی خودش بدونه و ول کنه بره برای من مرده! ختم کلام
فلامینی هم نباید بر میگشت و اشتباه بود اما رفتن کی بدتر بود؟ تیم ما بعد رفتن کی از هم پاشید؟ فابرگاس یا فلامینی؟ محور تیم ما کی بود؟ فابرگاس یا بقیه؟ ویرا به خاطر وجو کی فروخته شد؟ فابرگاس یا بقیه؟ کاری که فابرگاس کرد غیر قابل بخششه!

علی ارشدی در 12/6/1393 | 11:37 گفت:

من همین اول باید معذرت بخوام اگه کامنتام خیلی طولانی میشن نتونستم کمتر بنویسم ولی همینا رو مینویسم و خواهش می کنم با دقت بخونین. بعدش هم بحث رو ادامه نمیدم چون واقعا وقتش رو ندارم اینا رو هم به احترام نویسنده پست و کاربرا نوشتم و برای کسی که بخواد منطقی به شرایط نگاه کنه کافیه

توضیح ضروری: من اصلا و ابدا حامی بی چون چرای ونگر یا هیچ فرد دیگه ای نیستم

تنها حرف من اینه که باید همه جانبه نگاه کرد به مسائل! نه این که فقط اون بخشی که خودمون دوست داریم رو ببینیم و هر چیزی رو اون طوری که تفسیر کنیم که ازش نتایج دلخواه خودمون به دست بیاد

amir در 12/6/1393 | 11:21 گفت:

بچه ها بس کنید باو تازه اول فصله وایسیدحداقل اخرفصل انتقادکنید ازالان اخه انتقاد نقاب ؟؟؟؟اونم زمانی ک تیم توفاز جام گرفتنه فقط ارسنال و بدون ونگرتصور کنید بعدابگید ونگر بایدبره

حامد در 12/6/1393 | 10:37 گفت:

لطفا این بحث و تموم کنید از اول کامنت ها رو بخونید 90 درصدشون تکراری شده بعد از هر بازی یه پست تحلیلی بذاریم در مورد اون بازی
درمورد اون بازی نظر بدیم البته اینو بگم این پست عالی بود دمتون گرم چالشی و فرسایشی و لازم بود

محمد حسین در 12/6/1393 | 10:02 گفت:

من به شخصه امیدوارم که این گوساله ها سریع تر گاو بشن و چند تا گوساله ی ماده هم به باشگاه تزریف بشه تا مجبور به تغییر جنسیت گوساله هامون نشیم و این کارخانه ی لبنیات سازی سریع تر به تولیدات انبوه و گرفتن جام ها برسه و از روغن پالم هم استفاده نکنه تو محصولاتش
ولی جدای از مزه پرونی من میگم یه ذره صبر کنیم بعد اینجوری ونگر رو به انتقاد ببندیم. الان به خاطر بازی و نتیجه ضعیف مقابل لستر همه از دستش عصبانی هستیم. و این که کلا هم ما همیشه چاره ای جز صبریدن نداشتیم.
ما الان پیش رومون یک ماه جهنمی رو داریم فکر میکنم. من سیتی دورموند گالا چلسی. باید صبر کنیم ببینیم از این آزمون سخت چطوری بیرون میایم
ولی پست خوبی بود. مرسی
در ضمن چیزی هم که ابتدا گفتم قصد مسخره کردن نداشتم فقط مثالت برام جالب بود

A.Djahed در 12/6/1393 | 08:05 گفت:

خیلی ممنون .عالی بود . چندی پیش می خواستم یه پست با همین مضمون بذارم .
همه این حرف هایی که شما زدید رو من تو یه پست و چند کامنت زدم و به من انواع القلب رو زدن مثه : روز نامه زرد ، طرفدار غیر واقعی و ... . دیدید منو چطور به غلط کردم انداختید . خوشم میاد تقربیا 60 -70 درصد افراد به حرف من رسیدن . هر چی درباره تیم و ونگر و خرید ها و سیاسیت های تیم و ... گفتم الان داره جلو چشمم تداعی می شه برای خودم خیلی خوش حالم چون دارم می بینم همه پیش بینی هام و تفکرات و عقاید و نظراتم درست بوده .

احسان کازرونی در 12/6/1393 | 07:03 گفت:

آقا بر فرض ونگر بد یا بر برفض خوب ........ با این همه نوشته و بیانیه که فرقی به حال ونگر نمی کنه....... حالا اگه تو لندن بودیم می تونستیم بریم جلو ورزشگاه ولی الان .........

به نظرم بهتره چیزیو که الان هست بپذیریم و تا ونگر هست بهش اعتماد کنیم وگرنه ما که نمی تونیم خودمون برکنارش کنیم(منگراینکه تو صفحات اجتماعی غوغا بپا کنیم!!!) در غیر اینصورت , با اینهمه نظر و نوشته خودمونیم که اذیت میشیم و از بازی لذت نمی بریم.

احسان کازرونی در 12/6/1393 | 06:52 گفت:

آقا بر فرض ونگر بد یا بر برفض خوب ........ با این همه نوشته و بیانیه که فرقی به حال ونگر نمی کنه....... حالا اگه تو لندن بودیم می تونستیم بریم جلو ورزشگاه ولی الان .........

به نظرم بهتره چیزیو که الان هست بپذیریم و تا ونگر هست بهش اعتماد کنیم وگرنه ما که نمی تونیم خودمون برکنارش کنیم(منگراینکه تو صفحات اجتماعی غوغا بپا کنیم!!!) در غیر اینصورت , با اینهمه نظر و نوشته خودمونیم که اذیت میشیم و از بازی لذت نمی بریم.

مهدی در 12/6/1393 | 04:52 گفت:

نقل قول : داداش زدی وسط خال. دوستان خدایی این بازی با سیتی صرف نظر از هر نتیجه ای که بگیریم پیش وجدانتوت چقدر امیدوارین ما ببذیم؟ مساوی رو نمی گم. من هوادار هم روحیه ی جنگندگی ندارم.

زمان تغییر است.


پاسخ شما : به نظر من میبریم از 100 درصد
99 درصد میبریم
1 درصد هم شانس مساوی

amin در 12/6/1393 | 04:48 گفت:

اینو هم بگم که ونگر طی همه ی این سال ها از باشگاه هایی مث رئال و PSG پیشنهاد داشت ولی توی آرسنال موند تا کاری که شروع کرده بود رو تموم کنه .
روبرو شدن با پیامد های ساخت ورزشگاه هم حتما ترسو بودن ونگرو نشون میده دیگه؟!
والا . همونموقع میتونست بره رعال هیچکدوم از این برچسب هایی که طرفدار های خودمون بهش میزنن بهش نمیخورد .
فقط انصافا تصور کنید این اتفاق رو . اگه میرفت رعال کدوم مربیی حاضر میشد با این همه بدهی مسئولیت تیمو به عهده بگیره؟ حاضر بودید تیممون مث لیورپول و منچستر الان هر سال کارشو تو رده هفتم هشتم تموم میکرد؟

مهدی در 12/6/1393 | 04:47 گفت:

نقل قول : اشتباهی موسم خورد به پسندیدم
ولی من نپسندیدم تو نظراتم معلومه


پاسخ شما : چی گفتم اشتباهی پسندیدم رو کلیک کردم

مهدی در 12/6/1393 | 04:45 گفت:

اشتباهی موسم خورد به پسندیدم
ولی من نپسندیدم تو نظراتم معلومه

amin در 12/6/1393 | 04:36 گفت:

هیچکس بزرگتر از باشگاه نیست درست میگی . ولی ونگر خودش نصف اعتبار فعلی باشگاهه .
واقعا فکر میکنی اگه ونگر نبود اوزیل و سانچز و یا حتی همین ولبک حاضر میشدن بیان آرسنال؟
در ضمن هممون میدونیم که دو سال دیگه قرارداد ونگر تموم میشه و دیگه هم تمدید نمیکنه . پس بهتره به جای این حرفا از همین تیم و مربی و بازیکنا حمایت کنیم
انریکه جان واقعا به نظرت ظلم نیس موفقیت آرسنالو تو این ده سال با بقیه مقایسه کنی؟
تیم از کی ناکامی هاش شروع شد؟ از وقتی استادیوم رو ساختیم . استارت استادیوم رو کی زد؟ ونگر
بعد از ساخت استادبوم چی به جا موند؟ بدهی
و همین بدهی باعث شد آرسن ونگر مجبور شه از هیچی تیم بسازه . مجبور شد به افرادی مث دنیلسون و ژورو و امثالهم راضی باشه و با همینا تیمو جمع و جور کنه
اگه کنفرانس های خبری ونگر رو دنبال کرده باشی باید بدونی که ونگر گفت از امسال بدهی های باشگاه به طرز چشمگیری کاهش پیدا کرده و تیم قدرت مالی بیشتری داره (ولی با این حال وسع مالیمون هنوزم در حد تیمایی مث السیتی و یونایتد و چلسی نیست)
با توجه به اینکه سال اولیه که دست باشگاه برای خرید باز بوده به نظر من خیلی خوب کار کردیم تو نقل و انتقالات
به هر حال نمیشه انتظار داشت که بشه تمام ضعفای تیمو توی یه فصل حل کرد . تیم ما امسال تازه به شرایط عادی برگشته
واسه بازی های اول فصل امسال هم فقط یه دلیل واسه بد بودن تیم وجود داره اونم خستگی بعد از جام جهانیه . خود ونگر هم باز گفته بود که ریکاوری بعد از جام جهانی کار سختیه و دور از انتظار نیست که چنتا مصدوم هم رو دست تیم بیفته .
شما الان به تیمای دیگه هم نگا کن . غیر از چلسی هیچ تیمی در حد و اندازه های خودش ظاهر نشد . نمیدونم بازی بارسارو دیدی یا نه ولی مشخص بود بازیکناشون خسته بودن . رعال از سوسیداد 4 تا خورد . بایرن تو چنتا بازیش خیلی بد بود . لیورپول توی این سه بازی شادابی پارسالشو نداشت . السیتی با یه بازی افتضاح از استوک تو زمین خودش باخت
حالا جام جهانی رو در نظر بگیر . سه تا بازی اضافه تیمو هم در نظر بگیر تا بفهمی دلیل خستگی و سنگین بودن تیم چی بوده . یه رفت و برگشت با بشیکتاش و کامیونیتی شیلد
نمیدونم چطور میتونید بازی با لستر رو ببینید ولی خستگی بازیکنا رو نبینید . خستگی که باعث کاهش بازده بازیکنا میشه و درصد اشتباه رو بالا میبره . حتماً مربی به بازیکن میگه سنگین بازی کنید دیگه؟! نمیدونم والا
به هر حال همه ی شمارو به آرامش دعوت میکنم
وضعیت همینه که هست ما هم باید بپذیریم .خوشبین بودن و امیدوار بودن طول عمرتونو هم زیاد میکنه!

arman در 12/6/1393 | 04:29 گفت:

تقصیر ونگره که پای آرسنال موند که یه مشت بچه که دو ساله طرفدار آرسنال شدن و این مدت اینجا زیاد شدن میگن باید بره
ما دو جام پارسال آوردیم کمتر از چلسی و لیورپول هم خرج کردیم حالا دوم سومی اونا چه بدردشون خورد مهم قهرمانیه بعدشم چمپیونز
تازه ما خیلی مصدوم داشتیم و 128 روز صدر بودیم
حالا اصلا اینا هیچ کی رو میخواین بیارن جاش ؟

arman در 12/6/1393 | 04:09 گفت:

تقصیر ونگره که پای آرسنال موند که یه مشت بچه که دو ساله طرفدار آرسنال شدن و این مدت اینجا زیاد شدن میگن باید بره
ما دو جام پارسال آوردیم کمتر از چلسی و لیورپول هم خرج کردیم حالا دوم سومی اونا چه بدردشون خورد مهم قهرمانیه بعدشم چمپیونز
تازه ما خیلی مصدوم داشتیم و 128 روز صدر بودیم
حالا اصلا اینا هیچ کی رو میخواین بیارن جاش ؟

amin در 12/6/1393 | 03:23 گفت:

نقل قول : بلاگت ماهه .. هرچی نوشتی هم درسته .. بدون شک

تیم آرسنال رو دست یه بچه بدی بهتر سیستمشو میچینه و چینش بازیکنان رو بهتر انجام میده؛ جان من
... استراتژی درست حسابی هم که نداریم الحمدالله

خداوکیلی


پاسخ شما : بار بعد که پست میزاری از یه الفاظی استفاده کن که آدم فکر نکنه از تیم متنفری . . .
والا تا جایی که یادمه کامنتات همیشه همینطوری بودن
ونگرو قبول نداری دلیل بیار بدون کنایه و طعنه و کوچیک کردن حرفتو بزن . توی کامنت قبلیم واسه همین روی بحث کردن توی فضای سالم تاکید کردم

Enrique در 12/6/1393 | 03:18 گفت:

دوستان گل !
تموم حرف ما اینه که باشگاه مهم تر از فرده !!!!
باشگاه مهم تر از هرچیزیه !!!

سر همین قضیه ، فرگوسن با پرتاب لنگه کفش ، ابروی دیوید بکهام رو پاره کرد تا بهش بفهمونه که هییییییچ کسی بزرگتر از باشگاه نیست !!!!! و دبوید بکهام هم منچسترو ترک کرد و رفت رعال...


آقا جان من !
شما به من بگید که طرفدار ونگر هستید با طرفدار باشگاه ؟؟؟؟؟

اگه طرفدار ونگرید که اون یه بحث دیگه اس و منم دیگه هیچ با شما ندارم ، ولی اگه طرفدار باشگاهید که باید تا الان قانع شده باشید که امسال 10مین سالی بود که ما با همین مربی هیییییچ شوکولاتی نخوردیم !!! (اسم جام حذفی و چریتی شیلد امسال رو نیارید یه وقت که دل و روده ام پاره میشه از خنده)

تا قب از شروع این فصل آرزوهای بزرگی واسه این فصل داشتیم ولی فصل که شروع شد معلوم شد که زور بردن تیمایی مثل بشیکتاش و لسترسیتی رم نداریم چه برسه به فک کردن به آرزوهای بزرگ با این تیم !!!!!!

Enrique در 12/6/1393 | 02:36 گفت:

دوستان اصلاح میکنم :

اگه ونگر بره 3 تا گزینه برای ما هس که بهترین گزینه های موجود برای جانشینی ونگر هستن :

3 تا منظورم بود ، نه 2 تا !!!!

Enrique در 12/6/1393 | 02:29 گفت:

نقل قول : جان من بگو مربی در حد ونگر کی هست الان که بتونه بیاد؟!
آنتونو کونته بود که مربی ایتالیا شده . فن خال بود که مربی منچستر شد . الان دیگه کی مونده که ما بهش اطمینان کنیم؟ مربی عوض کردن خیلی سخت تر از چیزیه که فکر میکنی
یوونتوس چنتا مربی عوض کرد تا آخر به کنته رسید؟ چنسال بدبختی تحمل کرد؟ تاتنهام هم کل تاریخش دنبال مربی بوده هنوز پیدا نکرده
چلسی بعد از رفتن مورینیو چنتا مربی عوض کرد؟ هىچکدوم تونستن به اون صورت موفق بشن؟ یه دی متئو بود که به زور اتوبوس و بازی کثیف یه چمپینز لیگ برد ولی باعث شد لقب اتوبوس تا ابد رو چلسی بمونه . میلان بعد از آنجلوتی چی شد؟! لیورپول بعد از بنیتز چقد بدبختی کشید تا تونست مربی مورد نظر رو پیدا کنه؟! منچستر . . .
منکه نظرم اینه که ونگر تا آخر قراردادش باید با تیم بمونه و ایشالله سال آخرش چمپینز لیگ هم ببره


پاسخ شما :
دادا جوری حرف میزنی انگار مربی تو دنیا قحطه !!!!
اگه ونگر بره 2 تا گزینه برای ما هس که بهترین گزینه های موجود برای جانشینی ونگر هستن :

1) کلوپو (یورگن کلوپ) : ایده آل ترین گزینه در حال حاضر !!! به چند دلیل :

اول اینکه سبک بازی تیمش مثل سبک بازی ما ، بازی تهاجمی و تک ضرب و روی زمین و مبتنی بر پاس های کوتاهه و تیمش حتی زیباتر از بایرن مونیخی بازی میکنه که الان قدرت اول فوتبال آلمان و حتی شاید جهانه... (این یعنی حفظ فلسفه بازی تیم)

دوم اینکه کلوپ سالیان ساله که داره تو تیمی سرمربیگری میکنه که سیاستش مبتنی بر استفاده از استعدادهای جوون ، کار با جوونا و تزریق بازیکن از تیمای پایه به تیم اصلیه (این یعنی حفظ فلسفه باشگاه)

سوم اینکه کلوپ تو این چند سال اخیر کارشو پس داده و الان همه دیگه به عنوان یه مربی صاحب سبک با ایده های نو میشناسنش... کلوپ تو این چند سال اخیر دورتموند رو به کابوس تمام غولهای اروپا مثل رعال و بایرن کرده و بارها بایرنو تو خود آلیانز شکست داده و حتی چندین بار بایرنو دبل کرده !!! پس میتونیم خیالمون راحت باشه که جلو تیمای بزرگ جزیره میتونیم حرفی برای گفتن داشته باشیم...


2) دنیس برگکمپ افسانه ای !!!
کسی که فرزند خود باشگاست و با فلسفه بازی باشگاه آشنایی داره و تو 4 سال گذشته با آژاکس قهرمان هلند شده... من تو این 1 مورد اگه 10 سالم با دنیس نتیجه نگیریم ناراحت نمیشم ؛ حداقلش اینه که 1 فکر تازه و یه نیروی جوون و جسور و جاه طلب رو تو باشگاه امتحان کردیم و از اونجایی هم که فرزند خود باشگاس ، ارزششم داره که پاش بمونیم !!!


3) دیه گو سیمونه :
کسی که در حضور بارسا و رعال ؛ اتلتیکو مادرید رو با بازیکنایی نسبتا معمولی تر قهرمتن لالیگا میکنه...
کسی که در تا رسیدن به فینال لیگ قهرمانان اروپا ، میلان و چلسی و بارسلونا رو در کمال شایستگی شکست داد و اتلتیکو رو به فینال لیگ قهرمان اروپا برد !!!! حتی مورینیو با اتوبوسشو اونم تو استنفورد بریج در کمال شایستگی شکست داد... کاری که خیلی از بزرگان اروپا نتونستن بکنن !!!!

از همه مهمتر جسارت و جاه طلبی این مربیه ؛ همه تون دیدین دیگه که کنار زمین چه حرصی میخوره و چه جلز و ولزی میزنه کنار زمین !!!! همین روحیه تهاجمی رم به بازیکناش منتقل کرده و اونا تشنه ی پیروزی کرده !!!!
پس به احترام همچین کسی باید کلاهتو از سر برداری !!!!

erfan در 12/6/1393 | 02:16 گفت:

سلام خدمت همه ی برادرای آرسنالیم
از همون اول 90% دلیل آرسنالی شدنم ونگر بوده! ونگر واقعا مربی بزرگیه!
بخدا شب دراز است و قلندر بیدار! تیممون امسال قوی تر شده! بازیکنا هماهنگ نیستن فعلا همین!!! مگه بده یه مربی از یه سری بازیکن خاص استفاده کنه؟؟؟ عکس گذاشتین اون بالا ویرا،آنری،پیرس! اینا بد بودن مگه؟؟؟؟ با همینا تیمو قهرمان نکرد ونگر؟؟؟ خب حالا هم ما محاجم نداشتیم جیرود رو بازی میداد!!! سانوگو هم همه شاهدیم 4 تا گل زد! ونگر خواست بهش میدون بده ببینه میتونه تو بازی اصلی رسمی هم گل بزنه یا نه، هنوز کار داره! مگه آدبایور اولاش همش توپ لو نمیداد و موقعیت خراب میکرد؟؟؟همین ون پرسی، چقد اوایل توپ خراب میکرد؟؟؟ ولی حالا چی؟؟؟ منطق باشگاه همینه! مثل پاریس نیست هی بازیکن تزریق کنه! آنری، برگکمپ،پیرس،فابرگاس و ... اینا یه شبه بازیکن نشدن همه یه روالی رو طی کردن و شدن بازیکن! و یه فصل قهرمانی بدون شکست رو رقم زدن!!! اینه اصالت باشگاه!!! ونگر دید سانوگو فعلا خیلی زمان میبره تا بزیکن بشه! رفت ولبک رو خرید!!! به نظر من اینکه ونگر فرانسویه و واسه بازیکنای فرانسوی پارتی بازی میکنه یه حرف پیش پا افتاده هست و کاملا بچگانه!!! ونگر از همون اولم سبکش همین بود! مهلت و میدان داد به بازیکن و وقتی پتانسیلش رو داشت بازیکن میشد ستاره! !! ولی امسال من شک ندارم جزو بهترین ها هستیم! البته اونور هم من میدونم منتقدا به شدت دارن فشار میارن و این وحشتناک تخریب گره ... دارم میبینم اون روزی رو که آرسنال این فصل میدرخشه و دونه دونه بلاگ های با محتوای امید بخشانه تو سرتاسر این سایت یکی پس از دیگری آپدیت میشن ...
اندکی صبر ...
این فصل متفاوته ....

مهرزاد در 12/6/1393 | 02:08 گفت:

داداش زدی وسط خال. دوستان خدایی این بازی با سیتی صرف نظر از هر نتیجه ای که بگیریم پیش وجدانتوت چقدر امیدوارین ما ببذیم؟ مساوی رو نمی گم. من هوادار هم روحیه ی جنگندگی ندارم.

زمان تغییر است.

مهرزاد در 12/6/1393 | 01:53 گفت:

حیف که خستم. این پس واقعا خوندن داره

مهرزاد در 12/6/1393 | 01:51 گفت:

نقل قول : نقل قول : اقا حاک 26 هنوز تو سایت هست؟ @حاکم همونه؟


پاسخ شما : آخه الان این پست چه ربطی داشت به اون مرتیکه؟؟؟؟


پاسخ شما : نکنه نقاب همون حاکم 26 باشه. یادمه قبلا هم یه پست فنی گذاشته بود با عکس. شبیه عکس یکی مونده به اخری. اتفاقا پستشم خیلی طولانی بود
ساعت 3 شب چرا من دارم از فضولی دارم می میرم نمی دونم.

مهرزاد در 12/6/1393 | 01:42 گفت:

اقا حاک 26 هنوز تو سایت هست؟ @حاکم همونه؟

Richard George در 12/6/1393 | 01:38 گفت:

نقل قول : اقا حاک 26 هنوز تو سایت هست؟ @حاکم همونه؟


پاسخ شما : آخه الان این پست چه ربطی داشت به اون مرتیکه؟؟؟؟

مهرزاد در 12/6/1393 | 01:36 گفت:

اقا حاک 26 هنوز تو سایت هست؟ @حاکم همونه؟

محسن عاشوری در 12/6/1393 | 01:34 گفت:

بلاگت ماهه .. هرچی نوشتی هم درسته .. بدون شک

تیم آرسنال رو دست یه بچه بدی بهتر سیستمشو میچینه و چینش بازیکنان رو بهتر انجام میده؛ جان من
... استراتژی درست حسابی هم که نداریم الحمدالله

خداوکیلی

abolfazl alayi fard در 12/6/1393 | 01:34 گفت:

@نقاب

با وضع مالیه چند ساله قبل به نظرت کدوم یکی از اسمایی که نام بردی جرات میکرد روی نیمکت آرسنال بشینه. همونو خودت درنظر بگیر دوست عزیز

Mobinho در 12/6/1393 | 01:29 گفت:

مورد لجاجت واقعا صحیحه،ونگر انعطافش خ ضعیفه که اینم به دلیل بالا رفتن سنشه.
مورد فرانسوی دوست بودن رو نمیشه با قطعیت گفت به هر حال هر مربی ای با ایجنت های هم وطنش رابطه نزدیکتری داره تا با بقیه.

ونگر باید رییس افتخاری بشه مثل کرایف و یک مربی جوون و جاه‌طلب بیارن.مث سیمیونه یا کلوپ

حسین ملازینل در 12/6/1393 | 01:28 گفت:

الان که دارم این کامنتو میذارم دقیقا ساعت 2:30 بامداده...

خسته نباشی بابت پست طولانیت،ولی با اکثر متنت مخالفم...

دلایلم رو هم در زمانی مناسب تر از 3 صبح برات میگم ...

موفق باشی

Whirlwind در 12/6/1393 | 01:24 گفت:

این واقعا خیلی خوبه که هم موافق ها دلایل خوبی میارن و هم مخالفها با دلایل خوبی اتنقاد میکنن ولی اینو بدونیم هر کسی میتونه بدون توهین و با دلیل انتقاد داشته باشه و به نوعی آداب انتقاد کردن رو بدونه که به نظر من خیلی هم خوبه . نمونه اش همین پست که با دلیل داره انتقاد میکنه و بقیه دوستان از جمله خود من داریم بحث میکنیم ولی بچه ها خواهشا به هم بی احترامی نکنید و نظرات همدیگه رو هر چند مخالف بشنوید و همینطور تو سایتهای دیگه اگر عضو هستید هوای همدیگه رو داشته باشید و حتی با وحود اینکه 100% راضی نیستید مثل خود من تیم رو مربیشو جلوی هوادارای تیمهای دیگه تخریب نکنید .اینجا داستان فرق میکنه و همه با هم هم خانواده ایم ولی سایتهای دیگه نه اونجاها غریبه (طرفداران سایر تیمها) زیاد هست و سو استفاده میکنه...

من خودم رو ونگر پرست نمیدونم و به بعضی از تصمیماش اعتراض دارم و 100% از تیم رضایت کامل ندارم ولی با این حال بهش علاقه دارم و خواستار ادامه فعالیتش هستم و چون بهش اعتقاد دارم سعی میکنم با دلیل و منطق جواب اون هواداری که با دلیل و منطق مخالف ونگر هست بدم و قانعش کنم .

abolfazl alayi fard در 12/6/1393 | 01:24 گفت:

@امین
وسع مالیو خوب اومدی.

ولی به نظرم اگه میخوایم بهتر جواب بگیریم باید بیشتر هزینه کنیم و این مربوط میشه به سیاست های باشگاه. چون به نظرم تا یک جایی میشه با این سیستم جلوی این تیمای خرپول مقاومت کرد.

amin در 12/6/1393 | 01:20 گفت:

ولی دمت گرم بدون توهين تاپیک خوبی ایجاد کردی که در یک فضای "سالم" همه نظرشونو بگن

Richard George در 12/6/1393 | 01:17 گفت:

نقل قول : نمیدونم چقد سایتای انگلیسیو میخونی یا چقد با هواداری باشگاههای دیگه چه داخل چه خارج ارتباط داری ولی چیزی که متاسفانه توی این چند سال بی جامی اتفاق افتاده این بوده که خیلیا قدرت آرسنال رو فراموش کردن و متاسفانه به آرسنال به چشم یک تیم درجه2 نگاه میکنن(حقیقت تلخیه، تلخ تر از زهر مار) حالا هرکی میخواد قبول کنه یا نکنه ولی چیزیه که من لمسش کردم متاسفانه

برای همین کار ما توی تقل وانتقالات خیلی سخت تر از چلسیو سیتی ومنچستره. چون متاسفانه این تیما براشون جذابترن، جذابترن چون موفقتر بودن توی این چندسال

یک سوال ازت میپرسم نقاب عزیز و صادقانه جواب بده. به نظرت اگه ونگر سرمربی آرسنال نبود اوزیل وسانچز آرسنال میومدن یا نه؟ حتی ولبک

در هرصورت الان رفتن ونگر رو اشتباه میدونم چون برای تعویض مربی باید تیم به اوج برسه بع اینکارو کرد. نه مثل فرگوسن. مطمئت باش هدف ونگرم همینه. وقتی تیم به اوج برگشت خودش میرهو

با اینکه بهش انتقاد دارم و ونگر پرستم نیستم، ولی من هنوز به مربی شکست ناپذبرا اعتماد دارم

پستت عالی بود. جیگرم حال اومد خداوکیلی. مخالفتت خیلی چسبید. دمت گرم


پاسخ شما : صادقانه چیو جواب بدم؟!؟
مربی بعدی قراره مورینیو باشه؟ گواردیولا؟ گاس هیدینگ؟!؟؟ دنیس برکمبپ کبیر؟!؟ استیو بولت؟ پسر ونگر؟! افشین قطبی؟!؟ کیییی؟!؟
این مربی خیلی تاثیر داره... ضما آیا عثمانوف بلاخره سیاست مالی رو بدست میگیره؟!؟ اگه الشکم البقره مالک چاه نفت بیاد تیمو بخره چی؟؟؟
پس من حرفی ندارم

علیرضا در 12/6/1393 | 01:16 گفت:

نقل قول : نقل قول : @حاکم !!
این خیلی خوبه که ریز بینی ولی فقط داری نقاط منفی رو میبینی.نیمه پر لیوانم ببین داداش


پاسخ شما : ده سال فقط نقطه و نکته مثبت دیدم. لیوانو اصلا خالی ندیدم. حالا یک بار اومدم و دارم از اشتباهات مربیم حرف میزنم.. فعلنم به جز یک کامنت کسی نبوده با دلیل حرفمو رد کنه... پس به نظرم دارم اشتباه مربی تیمو بلاگ میکنم و خیلیم راضی ام از کارم
اسم این کینه است عایااااا؟!؟!؟!؟؟
چچچچچچچچ


پاسخ شما : دادا من کی گفتم کینه داری؟؟

مهدی در 12/6/1393 | 01:16 گفت:

کاش یه ذره به منه تازه وارد هم توجه میکردی و جوابمو میدادی؟
کلا اینجا کسی جواب سوال نمیده؟

amin در 12/6/1393 | 01:15 گفت:

جان من بگو مربی در حد ونگر کی هست الان که بتونه بیاد؟!
آنتونو کونته بود که مربی ایتالیا شده . فن خال بود که مربی منچستر شد . الان دیگه کی مونده که ما بهش اطمینان کنیم؟ مربی عوض کردن خیلی سخت تر از چیزیه که فکر میکنی
یوونتوس چنتا مربی عوض کرد تا آخر به کنته رسید؟ چنسال بدبختی تحمل کرد؟ تاتنهام هم کل تاریخش دنبال مربی بوده هنوز پیدا نکرده
چلسی بعد از رفتن مورینیو چنتا مربی عوض کرد؟ هىچکدوم تونستن به اون صورت موفق بشن؟ یه دی متئو بود که به زور اتوبوس و بازی کثیف یه چمپینز لیگ برد ولی باعث شد لقب اتوبوس تا ابد رو چلسی بمونه . میلان بعد از آنجلوتی چی شد؟! لیورپول بعد از بنیتز چقد بدبختی کشید تا تونست مربی مورد نظر رو پیدا کنه؟! منچستر . . .
منکه نظرم اینه که ونگر تا آخر قراردادش باید با تیم بمونه و ایشالله سال آخرش چمپینز لیگ هم ببره

abolfazl alayi fard در 12/6/1393 | 01:08 گفت:

نمیدونم چقد سایتای انگلیسیو میخونی یا چقد با هواداری باشگاههای دیگه چه داخل چه خارج ارتباط داری ولی چیزی که متاسفانه توی این چند سال بی جامی اتفاق افتاده این بوده که خیلیا قدرت آرسنال رو فراموش کردن و متاسفانه به آرسنال به چشم یک تیم درجه2 نگاه میکنن(حقیقت تلخیه، تلخ تر از زهر مار) حالا هرکی میخواد قبول کنه یا نکنه ولی چیزیه که من لمسش کردم متاسفانه

برای همین کار ما توی تقل وانتقالات خیلی سخت تر از چلسیو سیتی ومنچستره. چون متاسفانه این تیما براشون جذابترن، جذابترن چون موفقتر بودن توی این چندسال

یک سوال ازت میپرسم نقاب عزیز و صادقانه جواب بده. به نظرت اگه ونگر سرمربی آرسنال نبود اوزیل وسانچز آرسنال میومدن یا نه؟ حتی ولبک

در هرصورت الان رفتن ونگر رو اشتباه میدونم چون برای تعویض مربی باید تیم به اوج برسه بع اینکارو کرد. نه مثل فرگوسن. مطمئت باش هدف ونگرم همینه. وقتی تیم به اوج برگشت خودش میرهو

با اینکه بهش انتقاد دارم و ونگر پرستم نیستم، ولی من هنوز به مربی شکست ناپذبرا اعتماد دارم

پستت عالی بود. جیگرم حال اومد خداوکیلی. مخالفتت خیلی چسبید. دمت گرم

Richard George در 12/6/1393 | 01:08 گفت:

نقل قول : راجع به ترسو بودن هم فقط میتونم شمارو ارجاع بدم به بازی معروف بارسلونا و آرسنال توی ورزشگاه امارات که برخلاف بعضی ها با یه بازی کاملاً هجومی و زیبا تونستیم بارسلونا رو شکست بدبم . با گل های فن پرسی و آرشاوین و درخشش ویلشر . و با زوج طلایی دفاع ژورو و کوشیلنی!!!(کوشیلنی اونموقع مث الان نبود همش سوتی میداد) . توی بازی برگشت هم با اخراج الکی فن پرسی به زور داور حذفمون کردن . برخلاف بعضی تیما اتوبوس نچیدیم از ترس باختن . . .

پاسخ شما : راجع به ترسو بودنم خودم نظرم خیلی کمرنگ تر شد. ولی اینکه نمیخواد دست به تغییر بزنه به نظرم یه جور ترسه... نظرت چیه؟!؟؟؟

Richard George در 12/6/1393 | 01:05 گفت:

@امین... به نظر من اگه قراره این مشکلات پا بر جا باشه ونگر سال بعد همین تیم عالی ساخته شو تحویل بده. مطمئن باش مربی با بار فنی خوب برای جم و جور کردن تیم پیدا میشه

amin در 12/6/1393 | 01:02 گفت:

راجع به ترسو بودن هم فقط میتونم شمارو ارجاع بدم به بازی معروف بارسلونا و آرسنال توی ورزشگاه امارات که برخلاف بعضی ها با یه بازی کاملاً هجومی و زیبا تونستیم بارسلونا رو شکست بدبم . با گل های فن پرسی و آرشاوین و درخشش ویلشر . و با زوج طلایی دفاع ژورو و کوشیلنی!!!(کوشیلنی اونموقع مث الان نبود همش سوتی میداد) . توی بازی برگشت هم با اخراج الکی فن پرسی به زور داور حذفمون کردن . برخلاف بعضی تیما اتوبوس نچیدیم از ترس باختن . . .

Richard George در 12/6/1393 | 01:02 گفت:

نقل قول : @میثم محمودی
با تمام احترامی که برات فائلم اما اصن درکت نمیکنم!
توی طرفداری میای زیر پست تمام تیمای دیگه تعریفشونو میکنی . بعد زیر پستای آرسنال میای تیم خودتو جلو طرفدارای تیمای دیگه کوچبک میکنی
کلا تا جایی که یادمه تیم خودتو کوچیک جلوه دادی و تیمای بقبه رو غول!
تیری آنری یه جمله معروف داره که میگه : در فوتبال همه شمارو با بازی آخرتون قضاوت میکنن
این الان دقیقا در توصیف بعضی طرفدارای خودمونه! آرسنال با لستر مساوی کرد . چلسی به اورتون شیش تا زد . نتیجه گیری ==> چلسی قهرمانه تیم ما هم باید برای سقوط نکردن بجنگه!
اگه با خریدا مشکل دارید دیگه باید بدونید وسع مالی تیم در همین حده . توی ددلاین ژیلم بالاگه گفت آرسنال فقط 8 ملیون پوند بودجه باقی مانده داره . واسه همین تعجب کردم که چطور واسه ولبک 16 تا دادیم! خرید فالکاعو هم خریت محض بود که خوشحالم انجامش ندادیم . در مجموع 24 ملیون پوند برای منچستر خرج برداشت!! انقدر پول خیییلیه! واسه بازیکنی که فقط یه سال قرضی بازی میکنه
منکه کاملاً موافق ونگرم . اعتقاد دارم بدون بودجه درست حسابی این تیمو دست مورینیو هم میدادن نمیتونست 17 سال اونو توی چمپینز لیگ و بیگ فور نگه داره
کدوم مربی میتونست با یه چندرغاز بودجه نقل و انتقالات توی سالای اخیر همچین تیم خوبیو بسازه؟
شما فرگوسن رو نگاه کنید . سال آخرش قهرمان شد ولی با وجود این همه خرج غیر از قهرمانی هاش چی به جا گذاشت؟ یه تیم پیر و داغون که تا الان جانشیناش نتونستن ازش چیزی در بیارن
اما مربی که دوسال بعد(پایان قرارداد ونگر) به جای ونگر میاد چی گیرش میاد؟ یه تیم خوب و متعادل تشکیل شده از بازیکنای باتجربه و جوون
هر کسی غیر از ونگر توی این سالا مربیمون بود نه تنها جام نمیگرفت ، بلکه به چمپینز لیگ هم صعود نمیکرد
مدارک هم موجوده . لیورپول که اصن مث ما کمبود بودجه و مشکلات مالی نداشت ولی چندین سالو توی رتبه های شیشم هفتم گذروند . منچستر پارسال و . ..
یه درخواست هم از دوستان دارم اینه که انتقادات به ونگر رو به همین سایت محدود کنید و این بحثو به سایتایی مث طرفداری نکشونید . چون یکی از دلایلی که طرفدارای تیمای دیگه بهمون احترام میزارن همین شخص آرسن ونگر هست
In Arsene we trust


پاسخ شما : کامنت زیبایی بود، ولی هیییچ ربطی به اشتباهات ونگرخان نداشت. من توان مربی گری ونگر رو زیر سوال نبردم که. بله فقط ونگره که با هیچ تیمو چهارم میکنه. پپ هم کافیه ستارشو بگیری گند میزنه بدجور، مورینیو هم. حتی فرگی شغال...
اما بحث سر اشتباهاتیه که گفتم. شما که انقدر خوب فکر میکنی کامل حرفای منو بخون ببین واقعا چه دلیلی برای این اشتباهات هست؟؟؟؟

amin در 12/6/1393 | 00:57 گفت:

@میثم محمودی
با تمام احترامی که برات فائلم اما اصن درکت نمیکنم!
توی طرفداری میای زیر پست تمام تیمای دیگه تعریفشونو میکنی . بعد زیر پستای آرسنال میای تیم خودتو جلو طرفدارای تیمای دیگه کوچبک میکنی
کلا تا جایی که یادمه تیم خودتو کوچیک جلوه دادی و تیمای بقبه رو غول!
تیری آنری یه جمله معروف داره که میگه : در فوتبال همه شمارو با بازی آخرتون قضاوت میکنن
این الان دقیقا در توصیف بعضی طرفدارای خودمونه! آرسنال با لستر مساوی کرد . چلسی به اورتون شیش تا زد . نتیجه گیری ==> چلسی قهرمانه تیم ما هم باید برای سقوط نکردن بجنگه!
اگه با خریدا مشکل دارید دیگه باید بدونید وسع مالی تیم در همین حده . توی ددلاین ژیلم بالاگه گفت آرسنال فقط 8 ملیون پوند بودجه باقی مانده داره . واسه همین تعجب کردم که چطور واسه ولبک 16 تا دادیم! خرید فالکاعو هم خریت محض بود که خوشحالم انجامش ندادیم . در مجموع 24 ملیون پوند برای منچستر خرج برداشت!! انقدر پول خیییلیه! واسه بازیکنی که فقط یه سال قرضی بازی میکنه
منکه کاملاً موافق ونگرم . اعتقاد دارم بدون بودجه درست حسابی این تیمو دست مورینیو هم میدادن نمیتونست 17 سال اونو توی چمپینز لیگ و بیگ فور نگه داره
کدوم مربی میتونست با یه چندرغاز بودجه نقل و انتقالات توی سالای اخیر همچین تیم خوبیو بسازه؟
شما فرگوسن رو نگاه کنید . سال آخرش قهرمان شد ولی با وجود این همه خرج غیر از قهرمانی هاش چی به جا گذاشت؟ یه تیم پیر و داغون که تا الان جانشیناش نتونستن ازش چیزی در بیارن
اما مربی که دوسال بعد(پایان قرارداد ونگر) به جای ونگر میاد چی گیرش میاد؟ یه تیم خوب و متعادل تشکیل شده از بازیکنای باتجربه و جوون
هر کسی غیر از ونگر توی این سالا مربیمون بود نه تنها جام نمیگرفت ، بلکه به چمپینز لیگ هم صعود نمیکرد
مدارک هم موجوده . لیورپول که اصن مث ما کمبود بودجه و مشکلات مالی نداشت ولی چندین سالو توی رتبه های شیشم هفتم گذروند . منچستر پارسال و . ..
یه درخواست هم از دوستان دارم اینه که انتقادات به ونگر رو به همین سایت محدود کنید و این بحثو به سایتایی مث طرفداری نکشونید . چون یکی از دلایلی که طرفدارای تیمای دیگه بهمون احترام میزارن همین شخص آرسن ونگر هست
In Arsene we trust

abolfazl alayi fard در 12/6/1393 | 00:53 گفت:

فرق فلامینی با فابرگاس این بود که فلامینی با رضایت ونگر رفت ولی فابرگاس رو میخواست نگه داره و تیم رو دور فابرگاس بسازه ولی فابرگاس چی کار کرد؟ به فابرگاس فصل پیش قبل از اوزیل پیشنهاد شده بود گویا، برگشت گفت من میخوام توی بارسا بمونم برا یک فصل دیگه. فکر کرد آرسنال حیات خلوتشه که هر وقت خواست از رویای بچگیش برگرده، بیاد آرسنال. چه رویایی هم بود. بخاطر پاسخ به نارضایتیه هوادارای بارسا(با اینکه خودشو جر داد و آمارشم خوب بود فقط هوادارا ناراضی بودن ازش) پرتش کردن بیرون. بازیکن خوبیه ولی 2 بار باشگاهتو تحقیر کرده با رفتارش به نظرت کافی نیست اینکاراش که باعث بشه که ونگر نخوادش؟

در مورد آرتتا موافقم. توی پست تخصصی خودش فوق العاده بود و این تغییر پست کیفیت بازیشو آورد پایین.

در مورد سانوگو مخالفم. بازیکن آینده داریه ولی این کار ونگر اشتباهه به نظرم که بازیکنی با این سن و سال کمو میذاره فیکس تیم با اون همه فشار روانی که روشه. نه تنها رشد نمیکنه بلکه بدترم میشه.

بابا این کمپل مگه کریس رونالدو هست که انفد از نیمکت نشینیش ناراضی هستین؟؟؟ و اینم بگم به نظر من مهاجم نوک نیست. بازیکن خوبیه ولی چلسی یا سیتی حتی تاتنهامو نگاه کن. ببین چه بازیکنایی روی نیمکت میشینن. تیم به نیمکت قوی نیاز داره
هافبک دفاعیو باهات موافقم. نمیدونم دلیل جذب نکردن هافبک دفاعی چی بود

هادی در 12/6/1393 | 00:52 گفت:

با تمام حرفات موافقم. خیلی خوشحالم که یکی اومد و این حرفا رو زد. کل پستتو خوندم و استفاده کردم. آفرین

Richard George در 12/6/1393 | 00:51 گفت:

نقل قول : @حاکم !!
این خیلی خوبه که ریز بینی ولی فقط داری نقاط منفی رو میبینی.نیمه پر لیوانم ببین داداش


پاسخ شما : ده سال فقط نقطه و نکته مثبت دیدم. لیوانو اصلا خالی ندیدم. حالا یک بار اومدم و دارم از اشتباهات مربیم حرف میزنم.. فعلنم به جز یک کامنت کسی نبوده با دلیل حرفمو رد کنه... پس به نظرم دارم اشتباه مربی تیمو بلاگ میکنم و خیلیم راضی ام از کارم
اسم این کینه است عایااااا؟!؟!؟!؟؟
چچچچچچچچ

Whirlwind در 12/6/1393 | 00:49 گفت:

این نکته رو یادم رفت بگم که یکی از دلایلی که من به آرسنال علاقه مند شدم خود آرسن ونگر بود و واقعا خوشحالم که هنوز هم تیمو هدایت میکنه و این رو بگم که من با ونگر موفقیتهای سالهای اولیه اونو دیدم ولی الان به هوادارایی که یه خورده سنشون کمتره و شاید از 2006 به بعد طرفدار آرسنال شدن حق میدم . اونها جام میخوان و موفقیت ولی تا حالا نتونستن به این آرزو برسن ولی یکی مثل من با همین آقای ونگر (که البته بعضی از انتقاداتی که بهش وارده درسته ) به این آرزو رسیدن جوری هم رسیدن که همه ی بزرگای جزیره حتی به این رکورد نزدیک هم نشدن . من واقعا به ونگر علاقه دارم به خاطر کارای بزرگی که برای باشگاه کرده و قهرمانی هایی که اگه اشتباه نکنم خودم شاهد 6 یا 7 تا از اونها بودم و با مدیریتش به ارمغان آورده.فقط امیدوارم اگر روزی رفت شرایطمون مثل منچستر یونایتد الان نشه...

یک مساله دیگه اینکه ما فصل قبل خیلی خوب شروع کردیم ولی آخر سر منچستر سیتی قهرمان شد با وجود اینکه نزدیک به 24 هفته ما صدر جدول بودیم
به همین خاطراز همه تون میخوام صبر داشته باشد با اینکه خودم از بازی لستر سیتی هنوزم عصبی هستم ولی صبر داشته باشید و نتیجه کار رو ببینید من حاضرم طول فصل یک بار هم صدر جدول نباشیم ولی آخرین هفته رتبه اول و ان شا الله قهرمانی باشیم.

علیرضا در 12/6/1393 | 00:44 گفت:

@حاکم !!
این خیلی خوبه که ریز بینی ولی فقط داری نقاط منفی رو میبینی.نیمه پر لیوانم ببین داداش

majid در 12/6/1393 | 00:44 گفت:


اتفاقا مجید فک میکنه نقاب پارسال تفکرات قشنگتری داشت و کینه تو تفکراتش نبود

Richard George در 12/6/1393 | 00:39 گفت:

نقل قول : پست خوبی بود و ازت ممنونم.
در مورد قسمت اول نوشته ات باید بگم خوب آرسنال طی 17 18 ساله گذشته بازیکن فرانسوی خیلی زیاد داشته با پستها و کیفیتهای متفاوت و احساس میکنم تا حدودی حرفت در این باره درسته . در طی این چند سال فرانسوی ها نقش مهمی در موفقیت باشگاه داشتن ولی متاسفانه الان به غیر از کوشیلنی و دبوشی مابقی فرانسوی هامون نسبت به سالهای قبل از نظز فنی ضعیفتر هستند و اینکه انتظار داشته باشیم دیابی یکی مثل پاتریک ویرا بشه یا سانوگو یکی مثل هانری بشه انتظار بی جاییه ولی صدای ما به باشگاه نمیرسه و نظرات و عقایدد ما جایی تو سیاستهای باشگاه نداره . اما از نظر من کیفیت فنی کوشیلنی و دبوشی خوب کیفیت ژیرود و فلامینی متوسط و کیفیت سانوگو و دیابی ضعیف هستش (فرانسویهای تیم )

در مورد قسمت دوم من اعتقاد دارم که ونگر باید از حداکثر پتانسیل تیم استفاده کنه . آیا بازیکنای روی نیمکت رو قبول نداره ؟!! نمیدونم ولی خوبه تو تیم یک حس رقابت ایجاد کنه که هم میزان مصدومیتها کم میشه هم اینکه بازیکنا از حضور خودشون مطمئن نباشن و سعی کنن تلاششونو برای فیکس بودن افزایش بدن و همینطور این حرکت به بازیکنای ذخیره هم انگیزه میده با اشتیاق بیشتری به کارشون ادامه بدن نه اینکه مثل جوئل کمپل درخواست خروج بدن !! و نکته دیگه اینکه به نظر من الان فقط اوزیل هستش که خیلی از تغییر پست داره ضربه میخوره و کاش آقای ونگر اونو در همون پست شماره 10 به کار بگیره و...

در مورد قسمت سوم شک و شبهه وجود داره که بخواییم 100% اونو به ونگر ربط بدیم شرایط زیادی وجود داره بزای نقل و انتقالات ( خود بازیکن و شرایط مد نظرش . مدیر برنامه ها . پیشنهاد سایر تیمها و قسمت مهم بازی رسانه ای و شایعات فراوانی که بعضا اصلا واقعیت نداره و فقط انتظار هوادارا رو بالا میبره و همینطور شرایط مالی باشگاه برای خرید که تو چند سال گذشته حداقل برای ما اصلا مناسب نبوده. سیاستهای باشگاه احتیاجات تیم و تفکرات و نیازها و سیستم مد نظر مربی و.....) همه اینها در کنار هم شرایط پیچیده ی ترانسفر رو ایجاد میکنه که به همین دلیل میگم حتی با وجود نفوذی که ونگر در نقل و انتقالات داره باز هم نمیشه به طور کامل اون رو مقصر دونست.


در مورد قسمت چهارم قبلا نظراتمو گفتم در مورد نحوه بازی و شرایط اون تو پستای قبلی صحبت کردیم.

اما قسمت پنجم اونم اینکه واقعا برای خود من هم سوال هستش علت نگهداری دیابی چیه ؟ نمیدونم آیا تو تیمهای دیگه هم بازیکنی هست که به این شکل مصدومیتهاش زساد وطولانی باشه ولی باشگاه اونو نگه داره . اصلا قراردادش تا کی اعتبار داره ؟ یا مثلا نمیشد به جای سانوگو که در 17 بازی رسمی گل نزده یکبار فقط یکبار به جوئل کمپل فرصت داده بشه تا خودش رو نشون بده و همینطور تو فصل نقل و انتقالات با وجود اینکه من شخصا از وضعیت امسال راضیم ولی چرا نقاط ضعف تیم که برای ما طرفدارا کاملا مشخصه دیگه مربیا که جای خود دارن برطرف نمیشه چرا باید تو دفاع اینقدر کم تعداد باشیم یا چرا نباید یک هافبک دفاعی خوب داشته باشیم . چرا نباید با وجود نیازی که به فابرگاس بود نباید جذبش کنیم و چراهای دیگه ... مطمئنا تو چند سال اخیر ما هیچ وقت به طور کامل موفق نبودیم و خریدهای خوبمون از تعداد انگشتای یک دست کمتره ولی باز هم میگم با اینکه ونگر نفوذ زیادی تو نقل و انتقالات داره ولی نمیشه اونو مقصر ناکامی هایی که تو این چند سال تو تابستون داشتیم دونست.


اینم در آخر بگم که مطمئنا آقای ونگر تو این چند سال اخیر اشتباهاتی هم داشته که تا حدودی تو همین پست گفته شده و خود من هم آدمی نیستم که طرفدار افراطی ونگر باشم و ازش انتقاد نداشته باشم ولی با این وجود سعی میکنم مثبت اندیش باشم و به مربی تیم مورد علاقه ام احترام بذارم و به خودم اجازه ندم بهش توهین کنم و امیدوارم امسال بتونه یه موفقیت خوب دیگه رو با وجود بعضی بازیکنای ضعیف برامون به ارمغان بیاره.


پاسخ شما : مرسی دوست عزیز. منم سعی کردم بی احترامی به مربی حال حاضر نشه. واقعا تنها آرزوم به جای جام اینه که ونگر این اشتباهات رو مرتکب نشه. اگه نشه حتی اگه دهمم بشیم کامل ازش حمایت میکنم. ولی واقعا داره تیمو اذیت میکنه...
در مورد نقل و انتقالاتم خوب تنها کامنتی بود که با منطق حرفمو رد کرد و من بیشتر از قبل قانع شدم. به جای نیمی میگم یک چهترم مقصر ونگر

Richard George در 12/6/1393 | 00:32 گفت:

نقل قول : هی بازیگر من با اینکه طرفدار ونگرم ولی باپستت حال کردم
مورد اولو فک میکنم اتفاقی بوده باشه یا حداقل امیدوارم اتفاقی بوده باشه چون مثال نقض زیاده مثل خرید ولکات و رمزی و...وگرنه ظلم بزرگیه به باشگاه !!
مورد دومو منم باهاش موافقم.البته نه در مورد پولدی بلکه در مورد کمپل تو این فصل.یا بازی دادن اوزیل تو گوشه ها.بازم ما به تیم نزدیک نیستیم و ونگر بهتر از ما میدونه چه خبره.شایدم نقشه ای داره!!هنوز زوده قضاوت در این مورد ولی خداییش قبول دارم بازی دادن اوزیل تو گوشه ها و سانوگو خیلی غیر منطقیو رو مخه اصلا.
تو نقل و انتقالام که خودت میدونی تا دو سال پیش دست ما بسته بود و تو قرض و بدهی بودیم و نمیتونستیم خرید خاصی انجام بدیم ولی تو این دو سالم که پول داشتیم بخصوص امسال ، زیاد از نقل و انتقالا راضی نیستم .چون همه دیدن ما پارسال تو دو تا پست ضعف اساسی داشتیم(هافبک دفاعی و مهاجم نوک)ولی امسال این دو تا پست و تقویت نکردیم(سانچز و کمپل که وینگن و ولبکم من امید آنچنانی بهش ندارم)
مورد چهارمو از اواسط فصل پیش بهش دچار شدیم و نمیدونم مشکل چیه ولی اینقدر بازیه خوب با ترکیبای مختلف تو طول طرفداریم از آرسنال دیدم که مطمئنم این مشکل زیاد دووم نداره و بالاخره حل میشه.دیگه تو این قضیه معروفیم دیگه(ونگر بالو میگم)
درمورد ترسو بودن ونگرم یکی بیاد منو توجیه کنه که جسور بودن مربی چی میتونه باشه؟!جسور بودن مربی جز اینه که به جوونا بازی بده یا ترکیب تیمو هجومی بچینه؟؟الان ونگر که داره جفت این کارارو میکنه که!!حالا شاید یکی با سانوگو حال نکنه و بگه کمپل مث خودم ولی بازم جفتشون جوونن دیگه.
تا حالا دیدین ونگر ترکیب دفاعی بچینه؟؟حتی اگه بازی تو زمین حریف باشه؟؟ما جلو بارسا و بایرنم ترکیب دفاعی نچیندیم و دفاع صرف نکردیم.
اگه کسی یادشه به منم بگه
اگه جسور بودن به دادو بیدادو اعتراض به داوره که علی دایی جسورترین مربیه دنیاست!!!
لجاجتم اصلا قبول ندارم یعنی با کی لج کنه مگه مریضه؟؟
اما یه سری نکاتو لازم دونستم بیان کنم
این همون مربیه که آرسنال خسته کننده گراهام و تحویل گرفت وتبدیلش کرد به یکی از مدرن ترین باشگاه های دنیا از نظر سبک بازی
این همون مربیه که به جوونایی مثل ویرا و هانری و ...اعتماد کرد و با همون جوونا تیم n تا قهرمانی آورد و همون جوونا شدن اسطوره های تیم
این همون مربیه که تیمش بدون باخت و با بازی های چشم نواز قهرمان لیگ شد
این همون مربیه که تو اوج دوران شهرتش به پیشنهادایی مثل رئال و تیم ملی فرانسه نه گفت و به آرسنال پشت نکرد
این همون مربیه که مدیریت هزینه کرد برا آرسنال و یه ورزشگاه مدرن و شیک رو تحویل باشگاه داد
این همون مربیه که با نداری ها ساخت و با دست خالی هیچ وقت نزاشت تیمش تو لیگ خوف انگلیس از رتبه چهارم پایین تر بیاد
با تمام نقدایی که به بعضی از کاراش دارم ولی بازم میگم که وجودش یه نعمته و in arsene i still trust
در ضمن از طرفدارای فهیم آرسنال می خوام یه چند هفته دیگم دندون رو جیگر بزارن تا ایشالله بازیکنا هماهنگ تر بشن و مصدوما هم برسن تا تیم بیفته رو روال


پاسخ شما : ونگر مربیه که... نه ونگر مربی بود که... ونگر الهام من تو فوتباله. اصل فلسفه فوتبال. ولی من به عنوان یک ونگرپرست نمیتونم از اشتباهاتش چشم پوشی کنم. فکر کردی مجید چرا میگه من نقاب پارسالو بیشتر دوست دارم؟! چون نقاب پارسال سرش مث کبک تو برف بود

Whirlwind در 12/6/1393 | 00:29 گفت:

پست خوبی بود و ازت ممنونم.
در مورد قسمت اول نوشته ات باید بگم خوب آرسنال طی 17 18 ساله گذشته بازیکن فرانسوی خیلی زیاد داشته با پستها و کیفیتهای متفاوت و احساس میکنم تا حدودی حرفت در این باره درسته . در طی این چند سال فرانسوی ها نقش مهمی در موفقیت باشگاه داشتن ولی متاسفانه الان به غیر از کوشیلنی و دبوشی مابقی فرانسوی هامون نسبت به سالهای قبل از نظز فنی ضعیفتر هستند و اینکه انتظار داشته باشیم دیابی یکی مثل پاتریک ویرا بشه یا سانوگو یکی مثل هانری بشه انتظار بی جاییه ولی صدای ما به باشگاه نمیرسه و نظرات و عقایدد ما جایی تو سیاستهای باشگاه نداره . اما از نظر من کیفیت فنی کوشیلنی و دبوشی خوب کیفیت ژیرود و فلامینی متوسط و کیفیت سانوگو و دیابی ضعیف هستش (فرانسویهای تیم )

در مورد قسمت دوم من اعتقاد دارم که ونگر باید از حداکثر پتانسیل تیم استفاده کنه . آیا بازیکنای روی نیمکت رو قبول نداره ؟!! نمیدونم ولی خوبه تو تیم یک حس رقابت ایجاد کنه که هم میزان مصدومیتها کم میشه هم اینکه بازیکنا از حضور خودشون مطمئن نباشن و سعی کنن تلاششونو برای فیکس بودن افزایش بدن و همینطور این حرکت به بازیکنای ذخیره هم انگیزه میده با اشتیاق بیشتری به کارشون ادامه بدن نه اینکه مثل جوئل کمپل درخواست خروج بدن !! و نکته دیگه اینکه به نظر من الان فقط اوزیل هستش که خیلی از تغییر پست داره ضربه میخوره و کاش آقای ونگر اونو در همون پست شماره 10 به کار بگیره و...

در مورد قسمت سوم شک و شبهه وجود داره که بخواییم 100% اونو به ونگر ربط بدیم شرایط زیادی وجود داره بزای نقل و انتقالات ( خود بازیکن و شرایط مد نظرش . مدیر برنامه ها . پیشنهاد سایر تیمها و قسمت مهم بازی رسانه ای و شایعات فراوانی که بعضا اصلا واقعیت نداره و فقط انتظار هوادارا رو بالا میبره و همینطور شرایط مالی باشگاه برای خرید که تو چند سال گذشته حداقل برای ما اصلا مناسب نبوده. سیاستهای باشگاه احتیاجات تیم و تفکرات و نیازها و سیستم مد نظر مربی و.....) همه اینها در کنار هم شرایط پیچیده ی ترانسفر رو ایجاد میکنه که به همین دلیل میگم حتی با وجود نفوذی که ونگر در نقل و انتقالات داره باز هم نمیشه به طور کامل اون رو مقصر دونست.


در مورد قسمت چهارم قبلا نظراتمو گفتم در مورد نحوه بازی و شرایط اون تو پستای قبلی صحبت کردیم.

اما قسمت پنجم اونم اینکه واقعا برای خود من هم سوال هستش علت نگهداری دیابی چیه ؟ نمیدونم آیا تو تیمهای دیگه هم بازیکنی هست که به این شکل مصدومیتهاش زساد وطولانی باشه ولی باشگاه اونو نگه داره . اصلا قراردادش تا کی اعتبار داره ؟ یا مثلا نمیشد به جای سانوگو که در 17 بازی رسمی گل نزده یکبار فقط یکبار به جوئل کمپل فرصت داده بشه تا خودش رو نشون بده و همینطور تو فصل نقل و انتقالات با وجود اینکه من شخصا از وضعیت امسال راضیم ولی چرا نقاط ضعف تیم که برای ما طرفدارا کاملا مشخصه دیگه مربیا که جای خود دارن برطرف نمیشه چرا باید تو دفاع اینقدر کم تعداد باشیم یا چرا نباید یک هافبک دفاعی خوب داشته باشیم . چرا نباید با وجود نیازی که به فابرگاس بود نباید جذبش کنیم و چراهای دیگه ... مطمئنا تو چند سال اخیر ما هیچ وقت به طور کامل موفق نبودیم و خریدهای خوبمون از تعداد انگشتای یک دست کمتره ولی باز هم میگم با اینکه ونگر نفوذ زیادی تو نقل و انتقالات داره ولی نمیشه اونو مقصر ناکامی هایی که تو این چند سال تو تابستون داشتیم دونست.


اینم در آخر بگم که مطمئنا آقای ونگر تو این چند سال اخیر اشتباهاتی هم داشته که تا حدودی تو همین پست گفته شده و خود من هم آدمی نیستم که طرفدار افراطی ونگر باشم و ازش انتقاد نداشته باشم ولی با این وجود سعی میکنم مثبت اندیش باشم و به مربی تیم مورد علاقه ام احترام بذارم و به خودم اجازه ندم بهش توهین کنم و امیدوارم امسال بتونه یه موفقیت خوب دیگه رو با وجود بعضی بازیکنای ضعیف برامون به ارمغان بیاره.

مهدی در 12/6/1393 | 00:29 گفت:

هیچ کی منکر نتایج بد فصل پیش باشگاه نیست
حالا من چند تا سوال ازت نقاب جان
شما بازیکن ها رو مقصر میدونی اصلا؟؟؟؟؟؟
ویه سوال دیگه اولین فصلی که طرفدار آرسنال شدی چه سالی بود؟؟

ارمان در 12/6/1393 | 00:28 گفت:

یه سوال چرا هواداراي رئال با تیمی که دارن با اینکه 4 تا گل خوردن از مربيشون انتقاد نمیکنن? بزارين ونگر بره بلايي که سر من یونایتد اومد سرمون بیاد تا قدرشو بدونين

Richard George در 12/6/1393 | 00:25 گفت:

درضمن ونگرپرستان و کسانی که فقط میخوان ازش دفاع کنن من از اولش گفتم این بلاگ به درد شما نمیخوره. این بلاگ برای ابلهایی مثل منه نه روشنفکرانی چون شما. نصیحتم نکنید توروخدا ما خودمون میدونیم چه خبره...
تشکر

Richard George در 12/6/1393 | 00:23 گفت:

دوستانی که میخوان دفاع کنن لطف کنن اون جزییات ریز رو اول بخونن بعد بیان نظر بدن اعصاب ما خورد نشه پلیییز :-\

علیرضا در 12/6/1393 | 00:20 گفت:

هی بازیگر من با اینکه طرفدار ونگرم ولی باپستت حال کردم
مورد اولو فک میکنم اتفاقی بوده باشه یا حداقل امیدوارم اتفاقی بوده باشه چون مثال نقض زیاده مثل خرید ولکات و رمزی و...وگرنه ظلم بزرگیه به باشگاه !!
مورد دومو منم باهاش موافقم.البته نه در مورد پولدی بلکه در مورد کمپل تو این فصل.یا بازی دادن اوزیل تو گوشه ها.بازم ما به تیم نزدیک نیستیم و ونگر بهتر از ما میدونه چه خبره.شایدم نقشه ای داره!!هنوز زوده قضاوت در این مورد ولی خداییش قبول دارم بازی دادن اوزیل تو گوشه ها و سانوگو خیلی غیر منطقیو رو مخه اصلا.
تو نقل و انتقالام که خودت میدونی تا دو سال پیش دست ما بسته بود و تو قرض و بدهی بودیم و نمیتونستیم خرید خاصی انجام بدیم ولی تو این دو سالم که پول داشتیم بخصوص امسال ، زیاد از نقل و انتقالا راضی نیستم .چون همه دیدن ما پارسال تو دو تا پست ضعف اساسی داشتیم(هافبک دفاعی و مهاجم نوک)ولی امسال این دو تا پست و تقویت نکردیم(سانچز و کمپل که وینگن و ولبکم من امید آنچنانی بهش ندارم)
مورد چهارمو از اواسط فصل پیش بهش دچار شدیم و نمیدونم مشکل چیه ولی اینقدر بازیه خوب با ترکیبای مختلف تو طول طرفداریم از آرسنال دیدم که مطمئنم این مشکل زیاد دووم نداره و بالاخره حل میشه.دیگه تو این قضیه معروفیم دیگه(ونگر بالو میگم)
درمورد ترسو بودن ونگرم یکی بیاد منو توجیه کنه که جسور بودن مربی چی میتونه باشه؟!جسور بودن مربی جز اینه که به جوونا بازی بده یا ترکیب تیمو هجومی بچینه؟؟الان ونگر که داره جفت این کارارو میکنه که!!حالا شاید یکی با سانوگو حال نکنه و بگه کمپل مث خودم ولی بازم جفتشون جوونن دیگه.
تا حالا دیدین ونگر ترکیب دفاعی بچینه؟؟حتی اگه بازی تو زمین حریف باشه؟؟ما جلو بارسا و بایرنم ترکیب دفاعی نچیندیم و دفاع صرف نکردیم.
اگه کسی یادشه به منم بگه
اگه جسور بودن به دادو بیدادو اعتراض به داوره که علی دایی جسورترین مربیه دنیاست!!!
لجاجتم اصلا قبول ندارم یعنی با کی لج کنه مگه مریضه؟؟
اما یه سری نکاتو لازم دونستم بیان کنم
این همون مربیه که آرسنال خسته کننده گراهام و تحویل گرفت وتبدیلش کرد به یکی از مدرن ترین باشگاه های دنیا از نظر سبک بازی
این همون مربیه که به جوونایی مثل ویرا و هانری و ...اعتماد کرد و با همون جوونا تیم n تا قهرمانی آورد و همون جوونا شدن اسطوره های تیم
این همون مربیه که تیمش بدون باخت و با بازی های چشم نواز قهرمان لیگ شد
این همون مربیه که تو اوج دوران شهرتش به پیشنهادایی مثل رئال و تیم ملی فرانسه نه گفت و به آرسنال پشت نکرد
این همون مربیه که مدیریت هزینه کرد برا آرسنال و یه ورزشگاه مدرن و شیک رو تحویل باشگاه داد
این همون مربیه که با نداری ها ساخت و با دست خالی هیچ وقت نزاشت تیمش تو لیگ خوف انگلیس از رتبه چهارم پایین تر بیاد
با تمام نقدایی که به بعضی از کاراش دارم ولی بازم میگم که وجودش یه نعمته و in arsene i still trust
در ضمن از طرفدارای فهیم آرسنال می خوام یه چند هفته دیگم دندون رو جیگر بزارن تا ایشالله بازیکنا هماهنگ تر بشن و مصدوما هم برسن تا تیم بیفته رو روال

حامد در 12/6/1393 | 00:10 گفت:

یه نکته ای که هست اینه رییس ارسنال رو کرد ارسنال بی شک از رفتنش پشیمون میشیم بی شک و اینکه مثل رییس نداریم بی شک

اماااااااااااااا رییس همه کارس تو ارسنال با رفتنش مخالفم و با افکار جدیدشم مخالفم

دوست دارم رییس سرمربی باشه تا مدیر بدنساز مسئول خرید کمیته انظباطی مسئول رعایت کردن فیرپلی مالی

majid در 12/6/1393 | 00:10 گفت:


Alireza@

من خیلی خیلی ازت ممنونم که همه ی حرفای منو زدی. حقیقتش اینهمه نوشتن حوصله میخواست که من نداشتم و شما

زحمتشو کشیدی

Alireza در 12/6/1393 | 00:07 گفت:

در اخر هم بگم Wenger Knows
و همچنین In ARSENE we Trust 4 Ever

Alireza در 12/6/1393 | 00:03 گفت:

با بعضی از حرفات موافقم ولی جندتا نکته هست :
۱- آرشاوین تو آرسنال خراب نشد ، فقط سنش رفت بالا و کاراییش کم شد . مگر نه سالهای قبلش یادته که انتخاب اول رئیس بود همه کاره ی تیم.
۲- پولدی هیجوقت نمایش فوق العاده ای تو تیم نداشت ( سال اول نسبتا خوب بود ) ، شاید بخاطر شخصیت دوست داشتنیش ما دوست داریم بیشتر بازیکنه تو تیم.
در اصل پولدی هیچ وقت یه فوق ستاره نبوده ، یه مدتی که تو بایرن بودم خیلی کم بهش بازی میرسید و افت کرده بود چون در سطح بایرن نبود ولی تو کلن همیشه فوق ستاره تیم بود تو آرسنالم شرایطش مثه بایرنه ولی باز بیشتر بازی میکنه . در کل منم دوست دارم بیشتر بازی کنه ولی میدونم توانایی تغییر ایجاد مردن رو نداره.
۳- در حال حاضر سانوگو فرم خوبی نداره اصلا ولی یادته تو همین سایت چقدر به ارون رمسی فحش میدادن بچه ها چقد ونگر رو سر زنش میکردن واسه بازی دادن به آرون ولی الان شده بازیکنه محبوب همه ی ما و در اصل همه کاره ی تیم یا اوایل دوران بازی ادبایور که یه چیزی مثه سانوگو بود. درسته که ما نباید بخاطر پیشرفت سانوگو حرص بخوریم و امتیاز از دست بدیم ولی میتونی با چند تا بازی خوب و گل زدن انگیزه پیدا کنه مثل رمسی .
۴- منم مثل همه دوست داشتم سسک برگرده اینجا ، چون محبوب ترین بازیکنم بود. حد اقل دوست نداشتم به چلسی بره ، ولی خدایش ما هیجی کم نداریم تو هافبکامون، جکی آرون سانتی اوزیل کدوم یکی حاضرن نیمکت نشینه سسک بشن ؟ پس واقعا نمیشد سسک رو خرید ولی دوست داشتم تو همون بارسا بمونه.
۵- ما فک میکنیم دوباره امسال هافبک دفاعی نداریم و از تیمای قوی ۶ ۷ تا میخوریم ولی در اصل ونگر چمبرز رو واسه این پست خرید ، خودش گفت ما با خرید چمبرز دوتا تیر زدیم با یک نشون . در حالت عادی چمبرز هافبک دفاعی هستش ، و در مواقع مصدومیت دفاع وسط چمبرز میره تو دفاع و ارتتا یا فلامینی میان هافبک دفاعی .
با حرفت در مورد بازی ندادن به روسیچکی و کمپبل هم موافقم ، واقعا دلم واسه بازی موتزارت تنگ شده ، خیلی خوب به تاتی گل میزنه ، خداییش الان از اوزیل خیلی بهتره ولی سنش واسه ۹۰ دقیقه جواب نمیده ، در مورد ارتتا هم بگم که زمانی که تو پست واقعیه خودش بازی میکرد تو اورتون ، بهترین بازیکنه اورتون بود .

حامد در 11/6/1393 | 23:59 گفت:

منم موافقم جمله ی arsen knows نیستم چون ضربه های مستقیم از لجاجت رییس خوردیم سسک و اوردن فرانسوی ها و نذاشت تو پست تخصصی و ... اماااااااااااا اینم باید گفت که رییس سیبل رفتار مدیرت شده مدیری که میگه پول ورزشگاه باید از ریاضت کشیدن تیم داده بشه هوادارا برن به درک تقصیر رییس نیست این که مالک حاضر نیست خرج کنه تقصیر رییس نیست وگرنه 9 سال تیمی جام نیاره مربیش رو نابود میکنن امااا اگر رییس هست به خاطر این که مالکان با کمترین هزینه بیشترین سود رو میکنن.

واین که ما این فصل 100 میلیون خریدیم پس فروش بازیکنان یا نخریدن همش به رییس مربوط نیست ولی کلا با حرفای افسون در مورد سسک موافقم رییس نخواست بیاد

Enrique در 11/6/1393 | 23:52 گفت:

بسیااااااااااار عالی و کامل و جامع !!!!

مشکل ما بیماری مزمن "ونگر پرستی" هستش !!!!

9 ساله داریم چوب لجبازی ها و حماقت ها و اشتباهات ونگرو میخوریم !!!
اشتباهاتی که واسه فهمیدنشون نباید علامه دهر و یا خدا باشی ؛ هر بچه 2 ساله ای هم متوجهشون میشه....
هرکسی اگه نمایش پولدی رو تو فصل قبل با نمایش اساتید ژیرو و سانوگو مقایسه میکرد ؛ اعتراف میکرد که حق پولدیه که فیکس بازی کنه تا اینکه ژیرو و سانوگو ولی استاد ونگر کماکان به راه خودش اعتقاد داره !!!!

کسایی هنوز هستن که فک میکنن ونگر خداست !!!!
ونگر پبامبره !!!
ونگر امام معصومه !!!!
تحت هیییییچ شرایطی ونگر اشتباه نمیکنه !!!!

ونگر اشتباه کنه ؟؟؟ الله اکبر... زبونتو گاز بگیر !!!!

همیشه هم وقتی ونگر اشتباهی میکنه واسه توجیح اشتباهشون میگن : Arsene Knows


آقا به خدا ؛ به پیر ؛ به پیغمبر ؛ ونگر دیگه باید بره !!!!
تفکرات ونگر دیگه هیچ چیزی جز 6 تا 6 تا خوردن از بیگ فور و کیسه گل شدن برا بیگ فور ، برای ما نداره !!! یعنی دیگه این بشر باید ما رو چجوری تحقیر کنه که بعضیا دیگه ایمان بیارن که ونگر دیگه باید بره !!!! ما رو سوژه خنده کرده واسه هوادارای بیگ فور.....

10 ساله که با ونگر هیچی نشدیم و فقط تحقیر شدیم...
لااقل بذارد واسه 1 سال 1 تفکر جدید و 1 خون تازه رو تو تیم امتحان کنیم !!!!
دیگه از این وضعیت 10 سال اخیر که بدتر نمیشه ؟؟؟ یعنی بالاتر از سیاهی هم رنگی هس؟؟؟

حرف آخر :

هوادار باید یاد بگیره که باشگاه و لوگوی باشگاه از فرد مهم تره !!!!
چیزی که باید واسه ما از هر چیزی عزیز تر باشه اون آرم توپ جنگیه که رو سینه بازیکناس ؛ نه افراد و اشخاص !!!
افراد و اشخاص میان و میارن (ولی استثناعن تو این مورد استاد ونگر حالا حالاها خیال رفتن نداره) ولی چیزی که تا ابد برای ما میمونه ، باشگاهمونه !!!!!


Viva Arsenal Forever

مهدی در 11/6/1393 | 23:47 گفت:

دو سال دیگه ونگر بره قدر ونگر رو میدونی جناب نقاب
ونگر تقصیر کار نیست پول های نفت وگاز السیتی وچرتسی همین هازاردی که داخل چلسی هست آرسنال میخواستش به خاطر پول رفت چرتسی...خیلی از این موارد هستش یحیی توره_عن پرسی_آدبایور_اگه تو یه ذره فک میکردی ببینی چه بازیکنایی رو ستاره کرده ولی بازیکن ها بی لطفی کردند این حرفا رو نمیزدی ونگر مجبور بود به جیرود میدون بده چون کسایی مثل عن پرسی و آدبایور قدر تیم رو ندونستند به خاطر پول رفتند
فابرگاس یه زمانی ما رو ول کرد تیم فلج شده بود همین ونگر که تو میگی هر روز ترسو تر میشه اون تییم رو اون سال چهارم کرد اون سال رو ونگر فراموش نکرده مثل من سختی های اون سال رو فراموش نکرده مثل من

راهش ندادیم داخل تیم چون اوزیل وکاسورلا رو داخل تیم داریم
بد بودن اوزیل تقصیره ونگره؟؟؟؟؟؟؟ افت روحیش به خاطر رفتن از رئال تقصیره ونگره؟؟؟؟
نخریدن هافبک دفاعی رو قبول دارم اشتباه بود ولی تو با این حرفات 17 سال زحمت ونگر داری زیر سوال میبری شما
در مورد سیستم آرسنال
همون طور که مصاحبشو چند روز پیش خوندی
گفت فوتبال یه ورزش گروهیه
همان طور که فصل پیش بازی کردن بدون مهاجم رو تجربه کردیم این فصل میخواد بازی کردن بدون هافبک دفاعی رو ارائه بدیم
درمورد خرید ها
5 تا خرید داشتیم
دبوشی_سانچز_چمبرز_ولبک__اوسپینا63 میلیون هزینه کردیم بودجه 100 میلیونی داشتیم میتونستیم دو تا خرید دیگه داشته باشیم تو پست هافبک دفاعی_مدافع ولی بودجه خریدش رو نداشتیم چون همه چیز به ونگر بستگی نداره
در مورد بازی ندادن به کمپل و پولدی هم من بهش اعتماد دارم همونجور که قبلا بهش اعتماد داشتم
In Arsene We Trust
منتقدان ونگر یه زمانی میفهمید که ونگر چه طلایی بود

کمیل در 11/6/1393 | 23:46 گفت:

واقعا خسته نباشی، پستت حرف نداشت، درد دل خیلی از ماها رو گفتی،، هیچی نمیگم دیگه چون همه رو گفتی دمت گرم،ای کاش این سوالا یه جوری میرسید دست ونگر ببینم جوابی داره براشون؟

majid در 11/6/1393 | 23:43 گفت:


اما بلاگ انتقادی تو و یکی دیگه از دوستان (فک کنم حسین) بهترین بلاگهای انتقادی اخیر بود. چون فقط انتقاد بود نه تخریب

majid در 11/6/1393 | 23:40 گفت:


حذب نه نقاب حزب صحیحتره... فقط قسمت ابیا و نتیجه گیریاشو خوندم اما اگه نقاب یه سال پیش بودی همشو میخوندم. تفکرات نقاب گذشته رو خیلی بیشتر دوس دارم


in arsene i really trust and it will not changes like some others

(neghab va farshad enrique)

arsenal در 11/6/1393 | 23:29 گفت:

خیلی پست خوبی بود. من که مخالفم و میگم بهترین مربی در حال حاضر و با این بازیکنا ونگره. فصل پیشم 2 تا جام بردیم دیگه! 5 تا خرید خوبم داشتیم ! چیکار کنه بیشتر از این!؟
Arsene Knows-------------Arsene Knows---------------Arsene Knows-----------------Arsene Knows-----------------Arsene Knows
Arsene Knows--------------------Arsene Knows-------Arsene Knows-----------Arsene Knows-------------Arsene Knows------------Arsene Knows-------------Arsene Knows-------------Arsene Knows-------------Arsene Knows-----------------Arsene Knows--------------Arsene Knows--------------Arsene Knows------------------Arsene Knows--------------------Arsene Knows-----------------Arsene Knows-----------------Arsene Knows------------Arsene Knows------Arsene Knows

میثم محمودی در 11/6/1393 | 23:28 گفت:

اول از پستت تشکر میکنم بعد باید بگم ونگر یک بازنده ست تو کل نقل انتقالاتی که تو ده سال اخیر ازش دیدم
فقط میتونم بگم خدا میدونه تو ژانویه اوج فشار روی تیم چه نتایجی میتونه رقم بخوره
ولبک خوب یه مهاجمه ولی مشکل تیم رو حل نمیکنه
کمپل میتونه بهترش باشه تو نوک
فقط میتونم بگم ونگر توبازنده شدی تو نقل انتقالات مثل سالهای قبل که چیز خواصی ازت ندیدم

MHMD در 11/6/1393 | 23:22 گفت:

این که ونگر با بازی دادن بنجل های فرانسوی می خواد به کشورش خدمت کنه مسلمه ولی با رفتنش مخالفم

arsenal در 11/6/1393 | 23:20 گفت:

خیلی پست خوبی بود. من که مخالفم و میگم بهترین مربی در حال حاضر و با این بازیکنا ونگره. فصل پیشم 2 تا جام بردیم دیگه! 5 تا خرید خوبم داشتیم ! چیکار کنه بیشتر از این!؟
Arsene Knows-------------Arsene Knows---------------Arsene Knows-----------------Arsene Knows-----------------Arsene Knows
Arsene Knows--------------------Arsene Knows-------Arsene Knows-----------Arsene Knows-------------Arsene Knows------------Arsene Knows-------------Arsene Knows-------------Arsene Knows-------------Arsene Knows-----------------Arsene Knows--------------Arsene Knows--------------Arsene Knows------------------Arsene Knows--------------------Arsene Knows-----------------Arsene Knows-----------------Arsene Knows------------Arsene Knows------Arsene Knows

Richard George در 11/6/1393 | 23:03 گفت:

نقل قول : بچه ها این نظراتی رو که دادم از طرف ویشکا بود

تو جیمیل برام نوشت که کپی کنم چون سایتش هنگ کرده و ارور میزنه و فردا نیست نظراتش رو بده


پاسخ شما : مرسی افسون خانم. از طرف من از خواهرت تشکر کن و بگو نقاب دیگه سسک رو خائن نمیدونه. با اینکه نباید میرفت چلسی! ولی دیگه پیشنهادی از تیم دیگه ای نداشت. لا اقل به عقیده ای که به خاطرش پیرهنشو وسط زمین پرت کرد (منچستر نرفتن) پایبند موند. ولی سسک ساخته شده برای بازی سازی در جزیره و اینو تو این سه بازی بد ثابت کرده...

افسون در 11/6/1393 | 22:57 گفت:

بچه ها این نظراتی رو که دادم از طرف ویشکا بود

تو جیمیل برام نوشت که کپی کنم چون سایتش هنگ کرده و ارور میزنه و فردا نیست نظراتش رو بده

افسون در 11/6/1393 | 22:54 گفت:

بهترین مهاجم شه در حالی پارسال حاضرم شرط ببندم بالای 20 امتیاز به خاطر این آقا از دست دادیم!
یا فلامینی خائن اجازه داره برگرده ولی تا نوبت سسک میرسه به جای هایجک کردن چلسی و استفاده از توانایی های سسک بهش میگن: تیم جا نداره برات کاش فابرگاس فرانسوی بود

=
این بخش از صحبتات حرفیه که من همیشه زدم . و وقتی گفتم سسک باید برگرده اکثرا منو به باد انتقاد گرفتن که چون دخترم دارم به ماجرای سسک احساسی نگاه میکنم.
پس فرق سسک با اون فلامینی چیه؟ به خدا اگر سسک بر میگشت تیم ازش بهره میبرد . چطور فلامینی که به مفت نمیرزه برگرده چون فرانسویه ولی تحمل دیدن سسک به قول خودمون خائن رو نداریم؟ والا من تحمل حضور درخشان سسکو تو چلسی ندارمو حرص میخورم.

در مورد پولدی تا جایی که یادم میاد پارسال که ذخیره بود هر بار بازی کرد گل زد . امسالم مطمئنم به حقش نمیرسه