مشکل خیلی بزرگتر آرسنال!!!

نویسنده: علیرضا

وبلاگ من
نویسنده: علیرضا
Just love Arsenal...
کل بازدید: 3,470 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

مشکل خیلی بزرگتر آرسنال!!!

...این روزا بازار انتقادات از ونگر و بعضی بازیکنای تیم داغ شده اما من اومدم که از کسای  دیگه ای انتقاد کنم!!! مشکل ما دفاع هست مهاجم هست هافبک دفاعی هست
سیستم ونگر هم هست
اما...
اینا رو کی باید بخره؟؟؟ من که فکر میکنم ونگر مقصر خرید بازیکن درجه یک نیس!!!
من میگم کسایی هستن که به ونگر میگن که نخر!!! به ونگر فشار میارن که بیش از اینکه ضرر کنیم نخرن!!! چرا کار ما اینه که بازیکنای خیلی جوون میگیریم و سعی میکنیم اونارو ستاره کنیم؟؟؟
 بله مسئولان  و مالکان باشگاه مقصرن!!! اونا به ونگر فشار میارن تا بیش از این خرید نکنه!!! من طرفدار ونگر نیستم واعتقاد دارم باید بره به خاطر نتایج ضعیفش!!! ولی این مالکان باشگاه هستن که آرسنالو به تیم تجاری تبدیل کردن و اصلا هدفشون فوتبال نیست هدفشون تجارته
به خاطر همین سعی دارن بازیکنای جوون با قیمت پایین بگیرن و بعد با قیمت بالا بفروشن!!! اگه نگاه کنم به غیر از امسال که یه مقدار ضرر کردیم ولی همش داریم سود میکنیم
چرا مهاجم درجه یک نمیگیریم؟؟ چرا هافبک دفاعی نمیگیریم؟؟؟ چرا دفاع نمیگیریم؟؟؟
همه وهمه مقصر مسئولان و مالک باشگاه هست
متاسفانه فقط به فکر جیب خودشون هستن و واسه همینه ما چند ساله مدعی قهرمانی نیستیم
خوشحال میشم نظر بدید و انتقاد کنید

تشکر شده توسط : ناصر , توپچی جنوب , javad ,

ثبت نظر شمانظرات پیشین

majid در 27/6/1393 | 20:35 گفت:

نقل قول : اقا مجید شما درست می گید معذرت از همه ی دوستان

پاسخ شما : خواهش میکنم حامد جان

حامد در 27/6/1393 | 17:02 گفت:

فارغ از بحث خرید که جداست ولی خدا وکیلی اگه اشتباه میکنم شما بگید

از فصل قبل تا الان با به مدل سیستم دفاعی جلو تیما رفتیم با هافبک دفاعی ارتتا ضربشو تو 80 درصد بازی ها خوردیم اینو همه تو دنیا قبول دارن ما مشکل داریم جلو دفاع حتی کار به جایی کشید که رییس هم گفته ما عقب زمین مشکل داریم حالا نتونستیم بازیکن با کیفیت پیدا کنیم یا مدیران خرج نکردن به قول دوستمون ولی یه بار شد تو این 60 70 بازی که انجام دادیم یه تغییر تو تاکتیک بدیم شاید مشکل حل بشه؟؟؟؟؟؟؟؟شما دیدی ارسنال تغییر تاکتیک بده وسط بازی؟؟؟؟

الان شما بگید این مشکل کی باید حل کنه من به اون گیر بدم؟؟؟؟لطفا استدعا دارم نگید زمان میخواد ما یه فصل این مشکل رو داریم بحث کلی مربوط به ابروریزی جلو دورتموند نیست

حامد در 27/6/1393 | 16:51 گفت:

اقا مجید شما درست می گید معذرت از همه ی دوستان

majid در 27/6/1393 | 14:48 گفت:

حامد@
من نمیدونم چه اصراریه تو عصبانیت بیایم جواب همو بدیم خب اینطوری نه میتونیم منطقمونو انتقال بدیم نه هم اینکه به نتیجه ای میرسیم

حامد در 27/6/1393 | 14:45 گفت:

نقل قول : نقل قول : دقیقا تقصیر خود ونگره...
این فصل 30میلیون پوند تو حساب باشگاه برا نقل انتقالات مونده بود ولی هیچکی رو نخرید


پاسخ شما : پارسا
کو؟
کجا؟
کی گفته این رو؟
کاش لا اقل اول یه چرخی تو اینترنت میزدین یه مشت اطلاعات در مورد نقل و انتقالات باشگاه کسب میکردین بعد نظر میدادین خوب.

حامد از رءال و بارسا مثال میزنی
رءال مادرید و بارسا و شانچستر یونایتد جزو بزرگترین و پرطرفدار ترین باشگاه های جهان هستند رءال ک عملا کارش از فوتبال گذشته و داره تجارت میکنه.
شانچستر با اینکه به لیگ قهرمانان اروپا صعود نکرد ولی یه قراردادی با آدیداس بست ک خود رءال تا حالا نبسته بود و این فقط از منچستر یونایتد بر میاد.
این باشگاه ها چون پرطرفدار هستند و بزرگ هستند و نمیشه با ما مقایسه شون کرد.

ما داریم یه کار با برنامه ریزی چند ساله انجام میدیم ک بتونین خودمون رو به این باشگاه ها برسونیم .
ما داریم به روشی ک بایرن مونیخ پیش رفته و به اینجا رسیده عمل میکنیم میخواهیم گردش مالی باشگاه رو تا چند سال آینده به 300 م پوند برسونیم.


پاسخ شما : منم میدونم هیچی در برابر اونا نیستیم ولی وقتی میری فینال اروپا میان بات قرارداد تجاری میبندن با قهرمان قرارداد میبندن نه تیم دهم

همین منچستر واسه این همه قهرمانی که طرافداراش زیاد شدن وگرنه همه میشدن طرافدار استون ویلا

بارسا از کی رو زبونا افتاد وقتی 15 تا جام تو سه سال اورد سالی 11 تا بازیکن هم بفروشی اینقد پول در نمیاری

اصلاااااااااااااا من نفهم هیچی نمیدونم اطلاعاتم کم بود چرت گفتم شما درست میگی منو راهنمایی کردی تکلیفم روشن شد

از این به بعد کسی نقد نکنه بحث نکنید غر نزنید ما شرکت ارسنال هستیم فوتبال رو تفریحی بازی میکنیم غصه نخورید اقتصادمون رو به پیشرفت.

حرف شما درست دوستان در حال حاضر خودتونو با شرکت نفت مقایسه کنید

majid در 27/6/1393 | 14:45 گفت:

نقل قول : ايشالا والكات برگرده روزگار تيماي ديگه رو سياه كنيم!
فقط منتظر دورتموند تو هايبوري هستيم...


پاسخ شما :
حسن جان امارات فدای روی ماهت شم

حسن در 27/6/1393 | 13:12 گفت:

ايشالا والكات برگرده روزگار تيماي ديگه رو سياه كنيم!
فقط منتظر دورتموند تو هايبوري هستيم...

توپچی جنوب در 27/6/1393 | 13:08 گفت:

نقل قول : دقیقا تقصیر خود ونگره...
این فصل 30میلیون پوند تو حساب باشگاه برا نقل انتقالات مونده بود ولی هیچکی رو نخرید


پاسخ شما : پارسا
کو؟
کجا؟
کی گفته این رو؟
کاش لا اقل اول یه چرخی تو اینترنت میزدین یه مشت اطلاعات در مورد نقل و انتقالات باشگاه کسب میکردین بعد نظر میدادین خوب.

حامد از رءال و بارسا مثال میزنی
رءال مادرید و بارسا و شانچستر یونایتد جزو بزرگترین و پرطرفدار ترین باشگاه های جهان هستند رءال ک عملا کارش از فوتبال گذشته و داره تجارت میکنه.
شانچستر با اینکه به لیگ قهرمانان اروپا صعود نکرد ولی یه قراردادی با آدیداس بست ک خود رءال تا حالا نبسته بود و این فقط از منچستر یونایتد بر میاد.
این باشگاه ها چون پرطرفدار هستند و بزرگ هستند و نمیشه با ما مقایسه شون کرد.

ما داریم یه کار با برنامه ریزی چند ساله انجام میدیم ک بتونین خودمون رو به این باشگاه ها برسونیم .
ما داریم به روشی ک بایرن مونیخ پیش رفته و به اینجا رسیده عمل میکنیم میخواهیم گردش مالی باشگاه رو تا چند سال آینده به 300 م پوند برسونیم.

امير علي در 27/6/1393 | 12:00 گفت:

موافقم

اولين بار دلم واسه سيتي سوخت
بدبختم دقيقه. ٩٠ گل خوردن

تف به بايرن

حامد در 27/6/1393 | 11:58 گفت:

حالا یه سوال من از شما دارم منچستر ضرر کرده ؟؟؟رئال ضرر کرده؟؟ بارسا ضرر کرده؟؟؟؟همه اینا خرج میکنن سود هم میکنن نتیجه پول میاره اول شدن پول میاره

حامد در 27/6/1393 | 11:55 گفت:

نقل قول : اینکه ما 30 تا ضد حمله خوردیم ربطی به خرید کردن یا نکردن نداره !!!!!!!!!!!!!!!!!
این که با هر سانتری تنو بدنمون می لرزه ربطی به خرید کردن یا نکردن نداره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
این که بازی سازی از عقب زمین تقریبا تعطیله ربطی به خرید کردن یا نکردن نداره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ما دیشب تو همه پستا به جز دفاع راست یا از درتوند سر بودیم یا برابر بودیم ولی هیچ غلطی نتونستیم بکنیم شانس اوردیم مهاجماشون تعطیل بودن وگرنه افتضاح می شد یدونه گروس کروتس که از نظر فنی حتی با یکی از هافبکایه ما قابل مقایسه نیست 2تا پاس گل داد در حالی که ارتتا و ویلشر قده یه لیگ توپ لو دادن.

ما دیشب فقط و فقط به ونگر باختیم که هیچ طرحی برا بازی نداشت و دورتموندو با تیمه دست دومی اشتباه گرفته بود


پاسخ شما : صد در صد موافق

حامد در 27/6/1393 | 11:54 گفت:

نقل قول : اونايي که ميگفتن چلسی غوغا میکنه کسی حریفش نمیشه حالا چی میگن تو استمفورد بريج با شالکه 1-1 فکر کردین هر تیمی لستر و برنلي با سوانسي رو برد دیگه خدا هست همه جام ها قهرمانه اونا که خوب بازیکن خریدن چرا اینجور شد حالا بیاین به ونگر فحش بدین آرسنال حداقل با بلرين و ولبک و ارتتا 2-0 از دورتموند تو باخت اینکه با فابرگاس که به قول شما خداست با درونیات با فيليپه لوئیز با شالکه تو زمین خودش مساوی می کنه

پاسخ شما : حرفات درست با یه گل بهار نمیشه هنوز زوده ولی اینجورم دیگه نیست ما خودمون موندیم تو بازی با همین تیمایی که گفتی پس اگه ما بد نتیجه گرفتیم نباید بیایم تیم حریف زیر سوال ببریم اصلااااااااا توجه کردین اول فصل گفتیم فابرگاس چیه ما این همه هافبک داریم بهترین تو طراحی و .... با دورتموند هم تمام هافبکارو داشتیم چی کردیم یه کار مثبت بگو

ضمنا من اصلا کاری با چلسی ندارم داستانش با تیم ما فرق میکنه ولی همین فابرگاس و کاستا امارشون گل و پاساش از بازیاشون امسال بهتره و اینکه مورینیو که بش میگیم دفاعی بازی میکنه این فصل خیلی بهتر از ارسنال داره هجومی بازی میکنه ضمنا اونا مساوی کردن 4تا نزدن ما باختیم 6 تا هم نخوردیم فعلا که اوضاعش از ما بهتره

اینم بگم هاا یه طرفه نریم به قاضی پارسال همش اول بودیم اخرش 4به زور شدیم یا اروپا اخرش قافیه رو باختیم وگرنه اولش که به به و چه چه بودیم

آرین در 27/6/1393 | 11:35 گفت:

ارمان roger:
اونايي که ميگفتن چلسی غوغا میکنه کسی حریفش نمیشه حالا چی میگن تو استمفورد بريج با شالکه 1-1 فکر کردین هر تیمی لستر و برنلي با سوانسي رو برد دیگه خدا هست همه جام ها قهرمانه اونا که خوب بازیکن خریدن چرا اینجور شد حالا بیاین به ونگر فحش بدین آرسنال حداقل با بلرين و ولبک و ارتتا 2-0 از دورتموند تو باخت اینکه با فابرگاس که به قول شما خداست با درونیات با فيليپه لوئیز با شالکه تو زمین خودش مساوی می کنه
-----------------------------------------------------------------
عزیزجان مشکل این نیست که با ولبک و بلرین 2-0 باختیم...اصلا 4-0 میباختیم...
ولی فوتبال بازی میکردیم... ونگربال بازی میکردیم
نه اینجوری...در حد برانشوایگ هم نبودیم .امار بازی رو چک کن متوجه میشی.
در ضمن این که میگین با بلرین 2-0 باختیم مگه دورتموند تیم کاملش بود؟؟ رویس و... رو نداشت,با کهل و دورم داشت بازی میکرد.

محمد حسین در 27/6/1393 | 10:54 گفت:

نقل قول : اونايي که ميگفتن چلسی غوغا میکنه کسی حریفش نمیشه حالا چی میگن تو استمفورد بريج با شالکه 1-1 فکر کردین هر تیمی لستر و برنلي با سوانسي رو برد دیگه خدا هست همه جام ها قهرمانه اونا که خوب بازیکن خریدن چرا اینجور شد حالا بیاین به ونگر فحش بدین آرسنال حداقل با بلرين و ولبک و ارتتا 2-0 از دورتموند تو باخت اینکه با فابرگاس که به قول شما خداست با درونیات با فيليپه لوئیز با شالکه تو زمین خودش مساوی می کنه

پاسخ شما : داداش چلسی لستر و اورتونی رو برد که ما نتونستیم ببریم و سوانسی هم کم تیمی نیست. ما هم از دورتموند بدون رویس و هوملس و گندوقان و دفاع راستشون که اسم سختی داره و تازه همه میگن به علت از دست دادن لواندوفسکی قدرتش کم شده باختیم. آره داداش عمق فاجعه اینجاست. حالا من کار ندارم تقصیر کیه ولی افتضاح فصلو استارت زدیم.
البته چلسی همیشه اینجوری بوده که اول فصل خوب استارت زده آخر فصل بد شده ولی قبول کن امسال چلسی خیلی خفنه و الان تو لیگ تمام بازیهاشو برده. تمام بازی ها!!! و ما چند وقت دیگه تو استمفورد باهاشون بازی داریم و تیممون هنوز یه برد مقتدرانه که نه یک هیچ باشه نه دقیقه نودی باشه کسب نکردیم.
خوب بازی نمیکنیم داداش هنوز خوب بازی نمیکنیم و این خیلی ضایع است

reza_amiri در 27/6/1393 | 04:29 گفت:

عمده سود کلانه باشگاههای اروپادر بازار بورس و از حضوره تماشاچی وفروشه بازیکن هست.وتیمه بی کیفیت این فاکتورهارو از دست میده پس به نظره من این برداشت شاید درست نباشه.و دلیلش اینه که با انتخابهای اشتباه وخریدهای گران قیمت اقای ونگر که عمدتا خارج از فلسفه مدرن دنیا وحتی باشگاه ارسنال هستند مسولان باشگاه به شدت انتخابهای ونگر رو به جنبه سرگرمی و خبر پراکنی نگاه میکنن وتمامه سعیشون رو برای به خدمت گرفتن یک عنصره شاید بدرد بخور نمیکنن

محسن عاشوری در 27/6/1393 | 02:07 گفت:

مگه ما مشکل هم داریم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اصلا مشکل داشتیم و نمیدونستیم ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟

parsa در 27/6/1393 | 01:27 گفت:

دقیقا تقصیر خود ونگره...
این فصل 30میلیون پوند تو حساب باشگاه برا نقل انتقالات مونده بود ولی هیچکی رو نخرید

mohsen abbasi در 27/6/1393 | 01:13 گفت:

اینکه ما 30 تا ضد حمله خوردیم ربطی به خرید کردن یا نکردن نداره !!!!!!!!!!!!!!!!!
این که با هر سانتری تنو بدنمون می لرزه ربطی به خرید کردن یا نکردن نداره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
این که بازی سازی از عقب زمین تقریبا تعطیله ربطی به خرید کردن یا نکردن نداره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ما دیشب تو همه پستا به جز دفاع راست یا از درتوند سر بودیم یا برابر بودیم ولی هیچ غلطی نتونستیم بکنیم شانس اوردیم مهاجماشون تعطیل بودن وگرنه افتضاح می شد یدونه گروس کروتس که از نظر فنی حتی با یکی از هافبکایه ما قابل مقایسه نیست 2تا پاس گل داد در حالی که ارتتا و ویلشر قده یه لیگ توپ لو دادن.

ما دیشب فقط و فقط به ونگر باختیم که هیچ طرحی برا بازی نداشت و دورتموندو با تیمه دست دومی اشتباه گرفته بود

ارمان در 27/6/1393 | 00:14 گفت:

اونايي که ميگفتن چلسی غوغا میکنه کسی حریفش نمیشه حالا چی میگن تو استمفورد بريج با شالکه 1-1 فکر کردین هر تیمی لستر و برنلي با سوانسي رو برد دیگه خدا هست همه جام ها قهرمانه اونا که خوب بازیکن خریدن چرا اینجور شد حالا بیاین به ونگر فحش بدین آرسنال حداقل با بلرين و ولبک و ارتتا 2-0 از دورتموند تو باخت اینکه با فابرگاس که به قول شما خداست با درونیات با فيليپه لوئیز با شالکه تو زمین خودش مساوی می کنه

Hossein در 27/6/1393 | 00:10 گفت:

چلسی تو خونه مساوی کرد خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

abolfazl alayi fard در 27/6/1393 | 00:09 گفت:

نقل قول : Can we steal Klopp and leave Wenger in Dortmund

کامنت یکی از طرفدارهای ارسنال در شبکه های اجتماعی. دوستان یه بار برین تو صفحه های اجتماعی خارجی ها ببینین چی می گن درباره ی ونگر.


پاسخ شما : عجب پیشنهادی

مهرزاد در 26/6/1393 | 23:57 گفت:

Can we steal Klopp and leave Wenger in Dortmund

کامنت یکی از طرفدارهای ارسنال در شبکه های اجتماعی. دوستان یه بار برین تو صفحه های اجتماعی خارجی ها ببینین چی می گن درباره ی ونگر.

میلاد در 26/6/1393 | 23:55 گفت:

حرفت رو نمیشه کاملا رد یا قبول کرد...درسته که مدیرا و مالکا تاثیر دارن تو انتخاب بازیکن، ولی اینجا لیگ ایران نیس که مدیر عامل قبل از مربی بره بازیکن بخره و خودش تیم رو ببنده...وظیفه همه تعریف شده اس و ونگر هم بعید میدونم با این اخلاقاش به کسی اجازه دخالت توی کارش رو بده.....ابوذر حرف خوبی زده که گفته فرانسوی درجه چندم رو میخریم ولی غیر فرانسوی درجه 1 رو نمیخریم....فلامینی!!!!ژیرو !!!! سانوگو !!!!!آیا خرید اینا قراره برا مدیرا سوددهی داشته باشه؟؟؟؟فرانسوی بخر ولی درجه 1 کسی ناراحت نمیشه(هانری،ویرا،پیرس،نصری) مثلا همین دبوشی خیلی خوب داشت جواب میداد که متاسفانه مصدوم شد....
یکی از ایرادای ونگر ناسیونالیست بودنشه....
در کل به نظر من تو پروسه خرید بازیکن،ونگر 80 درصد تاثیر داره.....

Aboozar Rajabloo در 26/6/1393 | 23:07 گفت:

من که قبول ندارم ، واسه اینکه اگه قرار باشه ونگر یه بازیکن فرانسوی درجه چند رو بگیره ، حتما میگیره . اما اگه بازیکن خوب باشه اما نخواد نمیگیره . مثل کاسیاس ، وین رونی و ...

علیرضا در 26/6/1393 | 23:02 گفت:

ممنون از دوستان خوبم برای نظراتشون

امیر صفای نیکو در 26/6/1393 | 22:50 گفت:

به نکته خوبی اشاره کردی...

ahmad behrozi در 26/6/1393 | 22:11 گفت:

دلیل باختمون به درتموند رو کارگردان تلویزیون آلمان نشون داد جای که دقیقه حدود 55 میزان دوندگی دو تیم رو اعلام کر که درتموند 7 کیلو متر بیشتر دویده بود دقت کنید تا دقیقه 55 و 7 کیلومتر بیشتر یعنی عملا یکی دو بازیکن اضافه داشتن . به تمام صحنه های که سانچز صاحب توپ شد نگاه کنید هیچ وقت کمتر از دو بازیکن دورتموندی کنارش نبود . ولی اوبامیانگ همیشه آزاد و بدون مزاحم بود . حالا دوندگی ما کم بوده یا اونا زیاد بوده رو نمیدونم

ارمان در 26/6/1393 | 21:41 گفت:

من یه سوال دارم آنجلوتی بازیکن نداره یا مربی بديه که 4-2 یا 2-1 ميبازه حالا ما یه باخت آوردیم باید اینقدر انتقاد کنیم
به خدا فصل 2003 از دورتموند 2-1 باختیم با چارلتون 1-1 کردیم اما آخر فصل قهرمان شدیم
شماها که منتظرین تیم ببازه نیاین وقتی بردیم بگین ونگر بال فوق العاده ای بود بخدا به ترکیب دیشب دورتموند نگاه کنید رويس مصدومه ايموبيله با ابوميانگ جاشن اما ما بلرين دفاعمون هست بخدا فیفا بازی نمی کنید که هر کسی رو خواستین بخرین ونگر تنها بازیگر توی نقل انتقالات نیست مدیر عامل هست سهامدار ها هستند باید خرید ها با تایید همه ی اونا انجام بشه فکر کردین ونگر از تیم خوب داشتن بدش میاد هر مربی ميخاد قهرمان شه و همه ی بازيکناي خوب رو بخره