قرعه ای بد اما............

نویسنده: mostafaa

وبلاگ من
نویسنده: mostafaa
سلام من مصطفی هستم و دانشجوی کارشناسی ارشد جامعه شناسی.من عاشق سبک بازی آرسنال و سبک فوتبال ونگر هستم.آرسنال یک تیم واقعیه چون وابسته به هیچ بازیکنی نیست و همیشه زیبا و جذاب بازی میکنه
کل بازدید: 145,799 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

قرعه ای بد اما............

با سلام خدمت دوستان آرسنالی گل. امروز قرعه کشی جام قهرمانان اروپا انجام شد و ما خوردیم به میلان.چند نکته به ذهن رسید که دوست داشتم با شما هم در میون بذارم.


اول اینکه درسته ما قرعه ی بدی خوردیم اما چیزی که تو این جام مهمه اینه که تیم شما باید جام بگیره و تیمی مثل آرسنال فقط جام می خاد و رفتن به فینال و جام نگرفتن دردی از ما دوا نمی کنه. پس ما باید هر تیمی رو ببریم و اگر تو این مرحله هم قرعه ی آسون داشتیم تو مرحله بعد به تیم های قوی می خوردیم. در نتیجه حذف تو این مرحله یا مرحله ی بعد فرقی برای مانداشت. در عوض بردن و حذف کردن میلان روحیه و اعتماد به نفس خاصی به بازیکن ها می ده و همه حساب کار خودشونو می کنن که که این آرسنال میلان رو حذف کرده. پارسال هم با اینکه تیممون چپر چلاغ بود خوب جلو بارسلون(بهترین تیم تاریخ به گفته خودشون) با کمک داورها وایسادیم . امثال که خیلی از پارسال قوی تریم . پس ما می تونیم هر تیمی رو ببریم و حذفش کنیم و قهرمان بشیم.امید به قهرمانی
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 25/9/1390 | 22:21 گفت:

این چرت وپرت رو پسر خاله ام نوشته من فقط فارسی تایپ میکنم از همه عذر میخوام!!!!!!!!!!توپچی جنوب در 25/9/1390 | 22:20 گفت:

این چرت وپرت رو پسر خاله ام نوشته من فقط فارسی تایپ میکنم از همه عذر میخوام!!!!!!!!!!توپچی جنوب در 25/9/1390 | 21:43 گفت:

ma hazf mishim ma morabi nadarim

توپچی جنوب در 25/9/1390 | 21:43 گفت:

ma hazf mishim ma morabi nadarim

حمید فرازی در 25/9/1390 | 19:54 گفت:

میلان فقط تو سه تا بازیکن خلاصه میشه:ایبرا بواتنگ و سیدورف.سیدورف که بازیکن نود دقیقه ای نیست و سانگ به راحتی محوش میکنه.بواتنگو هم باید بیشتر مراقبش باشیم چون اگه اونو بگیریم دیگه ایبرا هم تغذیه نمیشه و ایشالا لولشون میکنیم.

سید امین هاشمی در 25/9/1390 | 19:52 گفت:

میبریم ان شا الله

Gooner در 25/9/1390 | 19:13 گفت:

به من الهام شده آرسنال شگفتی ساز لیگ قهرمانان امساله!

saeed در 25/9/1390 | 18:15 گفت:

چیزی به اسم قرعه بد وجود نداره هر تیمی که جام می خواهد باید از هیچ تیمی نترسه و فقط به برد فکر کنه

میثم در 25/9/1390 | 18:11 گفت:

من اصلا به این حرف که قرعه خوب یا بدیه اعتقاد ندارم اون هم تو جای که فقط قهرمانی مهم هست نه چیز دیگه حتی نایب قهرمانی هم نداره و فقط اسم تیم قهرمان رو جام ثبت میشه پس فقط باید برد حالا چه بارسا ی کثیف باشه چه میلان تیم پیر مردا
به امید قهرمانی آرسنال

محسن در 25/9/1390 | 18:00 گفت:

کسی نگران نباشه ایشاالله میلانو له می کنیم

علیرضا در 25/9/1390 | 17:43 گفت:

یک نکته مثبت دیگه هم داره...........این که احتمالا به خاطر حساس بودن بازی پخشش میکنند..........
مثل پارسال.............(((((((((:

davood در 25/9/1390 | 17:28 گفت:

حرفهای چنتا از هواداران میلان رو میخونیم:
1 آرسنال تیم سرعتی و بسیار خطرناکیه حالا کی میخواد جلوی فان پرسی رو بگیره؟
2 به نظر من قرعه ی خوبی بود می تونست بهتر هم باشه اما همین که به دوتا غول نخوردیم کافی هست... آرسنال تیم باثباتی نشون نداده و نتایج عجیب هم زیاد گرفته مثلا باخت به منچستر به نظر من اگر میلان بتونه ون پرسی رو مهار کنه و ویلشر رو از بازی محو کنه می تونه برنده باشه...
یادمون نره آرسنال فصل قبل بارسا رو لوله کرد
3 به آرسنال خورديم اميدوارم بتونيم جلوي اين تيم انتقام شكست 2-0 سال 2008 رو بگيريم
4 خوب ارسنال ،،يه تيم انگليسي دوباره،اين چه شانسيه ما داريم هر سال تو همون مرحله اول حذفي به ساكسون ها مي خوريم؟؟؟؟؟؟؟؟
ارسنال،منچستر،تاتنهام دوباره ارسنال،،بدبختي تو بيشتر بازي ها هم باختيم و تو اون 6 بازي حتي يه برد هم نداشتيم،،خدا رحم كنه!!!!
5 در 3-4 فصل اخیر که متاسفانه در این مرحله فقط به انگلیسی ها خوردیم و خیلی بد حذف شدیم!

علی ارشدی در 25/9/1390 | 17:15 گفت:

من که قبل از قرعه کشی همینارو می گفتم الان که دیگه معلومه تائید می کنم

آرمان امیراحمدی در 25/9/1390 | 17:13 گفت:

تیم های ساده تری هم بودند اما من از میلان نمیترسم :D

توپچی جنوب در 25/9/1390 | 17:06 گفت:

هستمت مصطفی کاملا درست گفتی.