چند موضوع

نویسنده: mostafaa

وبلاگ من
نویسنده: mostafaa
سلام من مصطفی هستم و دانشجوی کارشناسی ارشد جامعه شناسی.من عاشق سبک بازی آرسنال و سبک فوتبال ونگر هستم.آرسنال یک تیم واقعیه چون وابسته به هیچ بازیکنی نیست و همیشه زیبا و جذاب بازی میکنه
کل بازدید: 145,226 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

چند موضوع

بعد از بازی دیشب و بعد از این که آخر شب نیمه دوم بازی رو دیدم چند مطلب به ذهنم اومد که گفتم با شما دوستان در میون بذارم.


اولین موضوعی که دیشب توجه من رو به خودش جلب کرد نقطه ی قوت سیتی تو وسط زمین و پشت محوطه ی ما بود.سیلوا،نصری،توره،بالوتلی، هر چار تا یه جورایی وسط زمین و پشت هیجده مار رو تصاحب کرده بودن و هر کار دلشون می خواست می کردن. بعد به تیم خودمون نگا می کردم می دیدم آرتتا و سونگ خیلی تهاجمی بازی نمی کنن و حرکات ها تهاجمیشون خیلی کم و استثناییه.جروینهو دیشب به نظر من خیلی خوب بازی کرد و نشون داد خیلی توانایی داره. اما واقعا پشت محوطه ی سیتی جای چند بازیکن خلاق خالی بود. با تمام احترامی که برای ولکات قائل هستم به نظر من خیلی وقت ها بیشتر نیازه ما یه هافبک تهاجمی داشته باشیم تا یه مهاجم کناری مثل ولکات. به نظر من حضور ولکات تو نیمه دوم دیشب بی خود بود و باید میانه ی میدان با با اومدن بازیکن ها باتجربه ای مثل بنایون و روسیچکی تقویت می شد.به نظر من ونگر نباید تو همه ی بازی سیستم 4-3-3 رو بذاره . بعضی وقت ها نیاز هست تیم میانه میدانش تقویت بشه و 4-4-2 بازی کنه. یا حتی 4-5-1.دیشب جروینهو می تونست تغییر پست داشته باشه هافبک تهاحجمی بشه و روسیچیکی یا بنایون هم جای ولکات بیان تا ما بتوینم پشت محوطه ی سیتی پاسکاری ها ی بیشتری داشته باشیم.شاید هم ونگر به روسیچکی و بنایون اونقدر اعتماد نداره که این جور مواقع بیادشون تو زمین در این صورت این سوال پیش میاد که پس برای چی نگه شون می داری.ردشون کن برن یه تیم دیگه دو تا هافبک تهاجمی جوون و با انرژی بخر.در هر حال من امید دارم که با بازگشت ویلشر و نبودن رمزی تو تیم بازی تیم بهتر بشه و اعتقاد دارم که وجود جروینهو و ولکات هردو تو تیم ضروری نیست و تیم باید یه مقدار رو میانه میدان پاسکاری ها شو بیشتر کنه. واین مهم با وجو ولکات امکان پذیری نیست . چون ولکات توانایی حرکت های تو عرض و پاسکاری و باز کردن بازی رو نداره.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 28/9/1390 | 19:55 گفت:

از نظر اینجانب که کاملا آماتورم,توی این سیستمی که ونگر میچینه بازیکن های وسط زمین و جلوی زمین هر کدومشون دو یا سه پست رو بازی میکنن-مثلا توی دفاع آرتتا و رمزی به عقب بر میگردن و نقش هافبک میانی رو دارن و در حمله به هافبک تهاجمی تبدیل میشن با این تفاوت که هر دفعه نقش یکی ثابته و دیگری باید پستش رو تغییر بده و یا در شرایطی خاص هر دو اینکار رو انجام میدن-آرسنال در هنگام حمله 4-1-2-3 هست و در هنگام دفاع 4-5-1 .

فرهاد در 28/9/1390 | 16:36 گفت:

ارتتا یکی از بدترین بازیکن های ارسناله شک نکنید

(Hooman sam (Dark metal در 28/9/1390 | 16:05 گفت:

جروینیو کجاش خوبه؟؟؟
من که تا ویلشر برنگرده به وسط زمینمون هیچ اطمینانی ندارم.....
آرتتا بدبخت هم که تنها نمیتونه کاری بکنه....کار بجایی کشیده بود که ون پرسی خودش برمیگشت واسه بازی سازی...

شاهين در 28/9/1390 | 15:19 گفت:

آرسنال به دو تا هافبک خلاق و باهوش مثل گوتزه و هازارد احتیاج داره . جروینیو هافبک خوبیه ولی با هوش نیست .

فرهاد در 28/9/1390 | 14:48 گفت:

چی میگی محمد روسیچکی نمی تونه توپ حمل کنه؟؟؟؟؟؟واقعا برات متاسفم پسر.......بعضیا بازیکن های تیم خودمون رو هم نمیشناسن و دارن دربارشون نظر میدن.......از این به بعد هرکی از توماس بد گفت با من طرفه

محسن در 28/9/1390 | 13:58 گفت:

والکات بازیکن خوبیه اما نه در چنین بازی هایی والکات باید در بازی هایی بازی کنه که فضا داشته باشه وگرنه در پرس حریف فاقد کاراییه.
آرون بازیکن با استعدادیه فقط کمی تجربه نیاز داره وگرنه بازیکن فوق العاده ایه با اومدن مصدومای تیم ، تیم خیلی خوب میشه.

محمد جویبار در 28/9/1390 | 13:58 گفت:

من با حمید موافقم روسیچکی و بنایون برای دیشب خوب نبود و مشکل ما رو یه بازیکنی که بتونه توپو حمل کنه حل میکنه

فرهاد در 28/9/1390 | 13:44 گفت:

واقعا واسه آرشاوین متاسفم واقعه دیگه قابل تحمل نیست.....توی این تیم داره به روسیچکی ظلم میشه...... آرون رمزی کاملا فاقد استعداد هستش و هیچوقت رشد نخواهد کرد.......امیدوارم خدا هرچه زودتر ما رو از دست رمزی نجات بده......... به امید روزهای خوب البته با بازگشت ویلشر و سانیا و گیبز...........واقعا گلی به جمال دیابی که انصافا دو سه پله از آرتتا و رمزی بهتره...............................................

حمید فرازی در 28/9/1390 | 13:43 گفت:

قبول دارم مصطفی ولی روسیچکی و بنایون هم برای جای ولکات خوب نیستن.بهترین گزینه یه بازیکن تکنیکی و طراح هست.چیزی شبیه گوتزه و هازارد

سید امین هاشمی در 28/9/1390 | 13:09 گفت:

از تحلیلهای زیباتون ممنونم مصطفی جان.ولی ما نیاز به خرید داریم و باید تیم تو ژانویه تقویت شه وگرنه مثل سالهای اخیر...