خرید مهاجم

نویسنده: midya

وبلاگ من
نویسنده: midya
ژیان ژانه
کل بازدید: 18,018 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

خرید مهاجم

بعد از مصدوم شدن الیویر جیرود برای مدتی احتمالا طولانی ارسن ونگر به فکر خرید یک مهاجم افتاده تا جای جیرود را بگیرد واحتمالا یکی از این چهار گزینه هستند:


1-کاوانی: به نظر میرسه ارسنال پیشنهادی 50 میلیون پوندی برای خرید کاوانی ارائه بده ولی با مصدوم شدن ابراهیموویچ احتمال این انتقال زیاد نیست اما دور از دسترس نیست اگر این انتقال انجام بشه مشکل خط حمله ی ارسنال برطرف خواهد شد.


2-رمی:محتمل ترین گزینه برای جایگزینی جیرود رمی است به دلیل اینکه قیمتی ارزان دارد بازیکنی در حد جیرود یا حتی بهتر از جیرود است و با قیمت 10 میلیون دلار می توان ان را خرید.


3-دنی ولبک:احتمال امدن ولبک به ارسنال نه زیاد است نه کم به دلیل اینکه منچستری ها نمی خواهند ان را به تیم رقیبشون بفروشند و قیمت ولبک 16 میلیون پوند است.


4-فالکاو:احتمال اینکه فالکاو با قیمت 20 میلیون پوند به صورت قرضی به ارسنال بیاید کم نیست اما رئال می خواهد با پول فروش دیماریا این مهاجم را بخرد و حریفی سخت برای ارسنال خواهد بود.

به نظر شما کدام یک از چهار بازیکن بالا برای ما بهتر خواهند بود؟ لطفا همه نظرتون رو بگید

ثبت نظر شمانظرات پیشین

A.Djahed در 8/6/1393 | 20:39 گفت:

چلسی 2-0 از اورتون جلوه ( تا دقیقه 10 دو تا زده ) این همون تیمی بود که ما ازش مساوی گرفتیم ، خیلی خوش حال بودیم . تیم خیلی ضعیف بسته شده این هزار بار ، نگید نگفتی . شدیدا بازیکن می خوایم . فکر نمی کنم فردا هم اتفاقی بیفته . من دیگه حوصله بی جامی و شیشتایی شدن رو ندارم .

amin در 8/6/1393 | 01:48 گفت:

مصاحبه رییس رو بخونید! به نظرم صد در صد یه خرید خوب داریم. خدا کنه مهاجمم فالکائو جدی باشه! رمی هم داره میره چلسی!

mehdi در 6/6/1393 | 12:32 گفت:

من دیروزم گفتم که بر اساس گفته های رییس قبل از بازی،مهاجم نمی خرررررررررررررررررررریم

mohammad در 6/6/1393 | 09:22 گفت:

سرمربی آرسنال میگوید عجله ای برای خرید مهاجم در زمان باقیمانده تا پایان فرصت نقل و انتقالات ندارد
ما به خاطر مصدومیت ژیرو اکنون داریم وضعیتمان را تحلیل میکنیم ولی چون بازیکنان باکیفیتی در این پست داریم احتمال اینکه مهاجم دیگری را به خدمت بگیریم کم است

محمدامین در 6/6/1393 | 08:28 گفت:

را شایعه درست میکنه کی گفته زیگیچ رو خریده؟؟دیشب تو کنفرانس رئیس گفت که نه دنبال زیگیچه نه ولبک نه فالکائو

بهزاد در 6/6/1393 | 02:05 گفت:

یعنی اونایی که از ژیرود بد شون میاد باید برن سرشون رو بکوبن به دیوار ونگر نیکولا زیگیچ صربستانی با دومتر و دو سانت قد رو خرید که انگشت کوچیک ژیرود نمیشه اگه مهاجم دیگه نخره یعنی رفتیم بر فناااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا بیا چند هفته بگذره قدر ژیرود رو میفهمید

مهدی در 6/6/1393 | 01:33 گفت:

دوستان تبریک
با این که خوب بازی نکردیم ولی بردیم
جکی از هم بهتر بازی کرد
اما خبر بد اینه که ونگر بعد بازی گفت جیرو 6 ماه مصدوم شده
باید یه مهاجم و یه هافبک دفاعی بخریم
وقت هم خیلی کمه تا یکشنبه بیشتر وقت نداریم
امیدوارم ونگر سوپرایزمون کنه

محمد حسین در 6/6/1393 | 01:33 گفت:

به به بچه ها احساس میکنم خریدا داره میاد.
کاوانی فالکائو پوگبا...
به به جو زدگی هم عالمی داره برا خودش

محمد حسین در 6/6/1393 | 01:30 گفت:

یعنی قلب من بالا پایین شد تا اون داور لعنتی سوتو بزنه. خصوصا اون صحنه ای که توپ اومد رو سر دمبابا ولی نگرفت به سرش یعنی مردم و زنده شدم.
داور هم خیلی آدم مزخرف و مسخره ای بود. اصلا نفهمیدیم چی شد به چمبرز کارت داد.
تو این بازی سانچز و ویلشر خیلی خوب به انتقادها پاسخ دادن. واقعا دست همه بچه ها درد نکنه برد خیلی سختی بود

حسین ملازینل در 6/6/1393 | 00:48 گفت:

این پنجمین بازی رسمی فصل بود که بدون شکست زمین رو ترک میکردیم...

برعکس فصل قبل که همون اولین بازی با باخت شروع شد...

آرین در 6/6/1393 | 00:47 گفت:

تبریک....مهم این بود که بردیم.بازی خیلی خوبی نکردیم ولی بازی به بازی داریم بهتر میشیم.خداروشکر الکسیس هم گل زد و ایشالا ادامه بده.ویلشر بعد از مدت ها فوق العاده بود.دبوشی و چمبرز هم خیلی خوب بودن.
اینم یه خبر...
به نقل از اسکای، آرسن ونگر در پایان بازی با بشیکتاش مصدومیت مهاجم فرانسوی خود را تایید کرد. به گفته ونگر عمل جراحی امروز روی زانوی ژیرو انجام شده است و او تا 6 ماه قادر به بازی کردن نخواهد بود.
این 3 روز رو هم خبر های خوب بشنویم عالی میشه...

کمیل در 6/6/1393 | 00:39 گفت:

خب خدا رو شکر بردیم و رفتیم مرحله گروهی ولی مردیم و زنده شدیم، نیمه اول اصلا خوب نبودیم و هیچ برنامه ای برا حمله نداشتیم، نیمه دوم تا قبل از اخراج خیلی خوب بودیم، سانچز و ویلشر عالی بودن، واقعا ویلشر تو این بازی همه رو امیدوار کرد، اوزیل سمت چپ کارایی نداره، این تیم والکات بهش اضافه بشه و یه هافبک دفاعی خوب و محکم تیم خوبی میشه البته یه مهاجمم میخوایم، در کل به این تیم امیدوارم در آینده

امیرحسین در 6/6/1393 | 00:32 گفت:

آقا تبریک خیلی سخت بردیم ولی خدا رو شکر
ویلشر عالی بود سانچز هم با گلی که زد 25 میلیون یورو ریخت تو حساب آرسنال و تقریبا پول خریدشو برگردوند
سانتی هم چپو خوب بسته بود
دمشون گرم خوب نگه داشتن بازیو

مهرزاد در 6/6/1393 | 00:29 گفت:

تبریک.

mehdi در 6/6/1393 | 00:21 گفت:

آقایون تبریک......................

یه نکته قابل تامل اینکه واقعا تیم جنگنده شده و برای رسیدن به هدفش تلاش میکنه

یه نکته امیدوار کننده دیگه اینکه: جک داره به روزهای اوجش بر می گرده............
در ضمن سانچز و سانتی عالی بودن..........

Hossein در 6/6/1393 | 00:15 گفت:

مردم و زنده شدم. چرا چمبو تک به تکو گل نکرد؟؟؟/

arsenalfc در 5/6/1393 | 23:07 گفت:

نیمه اول تموم .

اول از همه ---- ویلشر اگه آمده باشه ، خودش یه تیمه واقعا ایول داره .
ای کاش ای کاش این مدت رو به حاشیه نمیرفت و واقعا نیازی به اوزیل نبود .
امیدوارم ادامه بده .

خوبی نیمه ی اول اینکه --- گلی دریافت نکردیم .
برعکس بازیهای قبلی که همیشه گل اول رو ما دریافت میکردیم .


کازورلا عالی بود ، تمومه درگیریهای تک به تک رو برنده شد .
عالی بود عالی .

سانچز بالاخره گل زد ..... امیدوارم ادامه داشته باشه .

در آخر ، در روزهایی که بد بازی میکنیم ، برنده میشیم و این جالبه .

بریم برای نیمه دوم

arsenalfc در 5/6/1393 | 21:57 گفت:

آقا ترکیب اومد .

سانچز نوک بازی میکنه دوباره .
میدونستم رئیس سانچز رو برای نوک خریده .................... ایول داره .

ترکیبه خیلی خوبیه .
نکته های مثبت ترکیب ، عدم حضور رمسی خسته است (محرومه) - عدم حضور ژیرود (الیته ناراحتم) - عدم حضور آرتتا (خیلی خوب شد).
تنها نکته ی منفی ترکیب ، حضور فلامینیه ...... کاش توماس روسیچکی یا دیابی و یا حتی چمبرز میبود بجایه فلامینی .

امیدوارم اوزیل سرحال باشه که اگه سرحال نباشه ، تیم واقعا به فنا میره .

سیروان رحیمیان در 5/6/1393 | 21:47 گفت:

نقل قول : زیاد نمی خواد فکر کنید . یه اخبار جدید الان خوندم که آرسنال زوگیچ رو به خدمت گرفته .
حالا هرکی فهمید زوگیچ کیه ، یه پست درلارش بزاره


پاسخ شما : فردا من میذارم. بازیکن خوبیه.

علی افرایی در 5/6/1393 | 21:45 گفت:

نقل قول : حالا هرکی فهمید زوگیچ کیه ، یه پست درلارش بزاره


پاسخ شما : گوساله ای بیش نیست.زیاد فکرشو نکن

Reza ADPH در 5/6/1393 | 21:17 گفت:

زیاد نمی خواد فکر کنید . یه اخبار جدید الان خوندم که آرسنال زوگیچ رو به خدمت گرفته .
حالا هرکی فهمید زوگیچ کیه ، یه پست درلارش بزاره

Reza ADPH در 5/6/1393 | 21:16 گفت:

حالا هرکی فهمید زوگیچ کیه ، یه پست درلارش بزاره

علی افرایی در 5/6/1393 | 21:15 گفت:


Arsenal team to play Besiktas: Szczesny, Debuchy, Mertesacker, Koscielny, Monreal, Wilshere, Ox, Flamini, Cazorla, Ozil, Alexis
Arsenal subs: Martinez, Chambers, Coquelin, Rosicky, Podolski, Campbell, Sanogo

javad در 5/6/1393 | 21:15 گفت:

رمی بهترین گزینه هستش

Reza ADPH در 5/6/1393 | 21:15 گفت:

زیاد نمی خواد فکر کنید . یه اخبار جدید الان خوندم که آرسنال زوگیچ رو به خدمت گرفته .

حمید پیرنیا در 5/6/1393 | 19:41 گفت:

بنظر من در حال حاضر بهترین گزینه یورنته هست که هیچکس هم بهش اشاره نمیکنه ولی ساخته شده واسه لیگ جزیره

midya در 5/6/1393 | 19:34 گفت:

نقل قول : beaking bad
-----
یعنی عاشق مستر وایت و به خصوص اون پسرم. یعنی با تک تک بازیگرها حال می کنم. انگار واسه این فیلم افریده شدند.


پاسخ شما : بهترین سریال دنیا!!! کی این سریالو دیده؟ هرکی نبینه تمام عمرشو از دست داده

ارمان در 5/6/1393 | 19:13 گفت:

سال پیش هم ميگفتين ونگر پول خرج نمی کنه ولی دیدین که کرد حالا صبر کنین خودش اوضاع تيمو بهتر میدونه مطمئن هستم که دو تا بازیکن خوب رو میگیره

مهرزاد در 5/6/1393 | 19:10 گفت:

beaking bad
-----
یعنی عاشق مستر وایت و به خصوص اون پسرم. یعنی با تک تک بازیگرها حال می کنم. انگار واسه این فیلم افریده شدند.

مهرزاد در 5/6/1393 | 19:07 گفت:

حس می کنم بازیکن قرضی می گیریم. سانوگو رو از الان مصدوم ببینین. نمی دونم سانچز رو برای نوک گرفته یانه.

alireza در 5/6/1393 | 19:01 گفت:

نقل قول : ترکیب مورد علاقه من برای این بازی:
...................پودولسکی........................
سانچز........................................کازورلا
......................اوزیل............................
...........ویلشر.....................روسیچکی.....
دبوشی......چمبرز..............کوش.......مونریال
.........................شزنی.........................


پاسخ شما : Mnm in tarkibo doos daram...faqat ozil ye khat bere jelotar....4.2.3.1

midya در 5/6/1393 | 18:19 گفت:

ترکیب مورد علاقه من برای این بازی:
...................پودولسکی........................
سانچز........................................کازورلا
......................اوزیل............................
...........ویلشر.....................روسیچکی.....
دبوشی......چمبرز..............کوش.......مونریال
.........................شزنی.........................

ناصر در 5/6/1393 | 18:12 گفت:

همه شون خوبن،اما مشکل اینجاست که ونگر کسی رو نمیخره

arsenalfc در 5/6/1393 | 18:12 گفت:


سلام به همگی .
امیدوارم برای آتیش بازیه امشب در قلعه امارات لندن آمده باشین .

درمورد خرید مهاجم ؛ اصلن دوست ندارم دیگه پولی بابت مهاجم بدیم .
فقط دفاع و اگه پول داشتیم ، یه هافبک دفاهی (کاروالیو) .

اما در مورد بازیه امشب ، ترکیب مورد علاقه ی من برا بازیه امشب اینه

-------------------------- سانوگو --------------------------
اکسیس ---------------- اوزیل --------------------- کازورلا
------------ روسیچکی -------------- دیابی-------------
دبوشی ----------چمبرز ----------- کوش -------- مونرئال
-------------------------- ژسنی --------------------------


دیگه زمانه بازی دادن به دیابی از راه رسیده .
راستی ، دبوشی با مدل موی جدید .
توماس که عشقه و اگه امشب باشه بازیه پر نشاطی رو خواهیم دید .
جکی هم اگه ذخیره بیاد ، خوب .


خواب دیدم تا دقیقه های آخر بازی 1-0 جلو بودیم و همش نگرانه مساوی شدن بودیم .
دوست دارم بترکونیم و با نتیجه بالا ببریم .
ایشالا

آرین در 5/6/1393 | 17:34 گفت:

بهترین گزینه مشخصه که فالکائو هست.ولی بعید به نظر میاد کلا مهاجم بخریم...با توجه به مصاحبه ونگر,به احتمال زیاد نمیخره تا ژیرو و سانوگو برسن.فقط امیدوارم هر بازیکنی که به جای این دوتا, مهاجم نوک بازی میکنه خوب بازی کنه و گل بزنه تا هیمشه فیکس بمونه,چه پولدی چه سانچز

mehdi در 5/6/1393 | 17:27 گفت:

رمی به نظر من از همه محتمل تره....................
چون هم تجربه لیگ برتر داره و هم از همه مهمتر فرانسویه...................
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
به نقل از اسکای رییس گفته که"panic buys" نداریم..............حالا اینو من نتونستم ترجمش کنم ولی دو تفسیر میشه ازش کرد یکی اینکه از خرید کردن ترس نداریم و یکی دیگه اینکه خرید بزرگ نداریم و البته در ادامه صحبتاش گفته که گزینه های زیادی برای خط حمله تو تیم داریم،پس با این تفاسیر خرید مهاجم کنسل میشه. اما من مطمئنم که بازم خرید داریم چون خود رییس گفت که از نیمه دوم آگوست دوباره تو بازار هستیم و همچنین خریدای دیگه رو تکذیب نکرد..................باید تا روز آخر صبر کرد.

مهدی در 5/6/1393 | 17:22 گفت:

وکیل نیکولا ژیگیچ - Nikola Žigić در گفتگو با تلگراف اسپورت صربستان :

ونگر سه شنبه با من تماس گرفت و علاقه خودشو به جذب ژیگیچ اعلام کرد . اون قراردادی تا پایان سال جدید پیشنهاد داد که می تونه تا سال 2015 هم افزایش پیدا کنه . خواهیم دید که چی رخ میده .

#David Ornstein
آرسنال هنوز به دنبال مدافع/هافبک دفاعیه و شاید کسی که بتونه هر دو پست رو بازی کنه . اما احتمالاً بازیکن بزرگی نخواهند گرفت مخصوصاً اگه مدافع باشه و فقط بازیکنی برای اضافه کردن به ترکیب 18 نفره خواهد بود .
#David Ornstein
با وجود مصدومیت ژیرو بعیده که آرسنال مهاجمی بخره . این تصمیم نهایی نیست اما نقشه فعلی اینه که از گزینه های موجود به جای خرید یا انتقال قرضی استفاده بشه

. 'گانر تراست

midya در 5/6/1393 | 17:14 گفت:

ورزش 3 زده (نيکولا زيگيچ، خريد غافلگيرکننده‌ي آرسنال) مگر بازیکن خیلی خوبیه تا غافلگیر کننده باشه؟

Alireza در 5/6/1393 | 17:03 گفت:

ونگر به چرچی مهاجم تورینو هم پیشنهاد داده
من به شخصه به چرچی اعتقاد دارم ولی کاوانی و فالکائو هم خوبه

alireza در 5/6/1393 | 16:45 گفت:

سوپرایز

alireza در 5/6/1393 | 16:44 گفت:

فالکاو با اختلاف از بقیه بهتره اما آرسنال نمیاد....
امیدوارم ونگر مثه پارسال یهو همه رو سوپری کنه....ولی یه حسی بهم میگه مهاجم نمیخریم

midya در 5/6/1393 | 16:14 گفت:

فیسبوکه هیا بیته سر فیسبوک یا هرچیه تر به؟

midya در 5/6/1393 | 16:11 گفت:

نقل قول : له چ مه دره سه ییکی؟

پاسخ شما : انبیا سال اولم !! ای تو ؟

mohsen abbasi در 5/6/1393 | 15:56 گفت:

فالکائو 20 میلیون برا 1 فصل قرضی چه خبره؟

رمی مگه تو تست پزشکی لیورپول رد نشد حالا چرا ما باید پیشنهاد بدیم؟

سیروان رحیمیان در 5/6/1393 | 15:48 گفت:

له چ مه دره سه ییکی؟

Reza در 5/6/1393 | 15:43 گفت:

اگه فالکائو بیاد چی میشه...یعنی میشه؟

سیروان رحیمیان در 5/6/1393 | 15:41 گفت:

نقل قول : کریماوا !! ای تو؟

پاسخ شما : من له سیلوم لای بانکی ملی.

midya در 5/6/1393 | 15:34 گفت:

کریماوا !! ای تو؟

سیروان رحیمیان در 5/6/1393 | 15:28 گفت:

من هم سقزی هستم. خوشحالم که یه سقزی دیگه هم این جا وجود داره. کجا زندگی می کنید؟

midya در 5/6/1393 | 15:24 گفت:

نقل قول : ژیرود از همه بهتره.

پاسخ شما : شوخی اکه ی!! ژیرو نیوه ی من کایا نازانه !!

سیروان رحیمیان در 5/6/1393 | 15:13 گفت:

ژیرود از همه بهتره.