غافلگیری با خرید ولبک(اپدیت 2)

نویسنده: midya

وبلاگ من
نویسنده: midya
ژیان ژانه
کل بازدید: 18,019 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

غافلگیری با خرید ولبک(اپدیت 2)

بنظر میرسد ونگر با توجه به عملکرد ضعیف سانوگو در دیدار با لستر و مصدوم شدن ژیرو تصیمیم گرفته که یک مهاجم طراز اول بگیرد و همچین در مصاحبه هاش گفته تمام تلاش خود را برای خرید میکنیم احتمال دارد مانند خرید اوزیل و ارشاوین در اخرین دقایق بازیکنی طراز اول بخرد!
ارسنال بیشنهادی 55 میلیون پوندی(70 میلیون دلار) برای فالکاو ارائه داده و منچستر سیتی هم همچین پیشنهادی داده اما منچستر سیتی نمی تواند بیشتر از 50 میلیون دلار هزینه کند چون از طرف یوفا جریمه خواهد شد مگر اینکه چندتا از بازیکنان خود را بفروشد. با این پیشنهاد مسئولان موناکو وسوسه شده اند و قصد دارند او را بفروشند پس فالکاو میتواند با این مبلغ در اخرین دقایق نقل و انتقالات به ارسنال بیاید و طرفداران ارسنال را غافلگیر کند!گزینه دیگر مارکو رویس است که مسئولان ارسنال می خواهند با پیشنهدی 40 میلیون پوندی به دورتموند بدهند و دورتموند را غافلگیر کنند !سومین گزینه کارلوس باکاست که ارسنال با پیشنهادی 12.5 میلیون پوندی به سویا ارائه داده و احتمال دارد مسئولان سویا با این پیشنهاد راضی شوند چون بسیار بیشتر از پیشنهاد تیم های دیگست!بازیکن خوبیه 21 گل در فصل گذشته برای سویا زده


چهارمین گزینه ویلفرد بونیست.اگر ار سنال نتواند مهاجمان دیگر را بگیرد شاید بونی را بخرد تا حداقل یک مهاجم دیگر داشته باشد!
----------------------------------------------------------


همچنین این را بگویم کمپل میخواهد به بنفیکا برود و از رابیوت کنار کشیدیم!


اپدیت 1
متاسفانه فالکاو با قراردادی 4 ساله و به ارزش 51 میلیون پوند به یونایتد پیوست و کاروالیو هم گفته علاقه ای برای بازی در ارسنال و سیتی ندارد اما خوشبختانه مزاکرات برای خرید مارکو رویس جدی شده و بنظر میرسد مسئولان دورتموند با مبلغ 50 میلیون دلار وسوسه شده اند همچنین مزاکرات برای خرید باکا پیش رفته است که به نظر میرسد اگر در خرید رویس موفق نباشند باکا شاید خریده شود و همچنین ارسنال پیشنهاد هایی برای ناستسیک و فلار و جووینکو فرستاده !!!!
---------------------------------------------------------------------
بنظر من در اخرین دقایق رویس رو می گیریم چون بسیاری از سایت ها گفتند کاگاوا رو برای جانشینی رویس گرفتند! نظر شما چیست؟اپدیت 2
ولبک با قرار دادی 5 ساله و 16 میلیون پوند به ارسنال پیوست!بلاخره یک مهاجم خریدیم هرچند اون بازیکنی نیست ما می خواستیم اما میتونه اون بازیکن باشه چون سرعت قد قدرت سر زنی و کندم نیست همچنین (مهمترین نکته) از دست سانوگو راحت میشیم!


ثبت نظر شمانظرات پیشین

seyed alireza در 11/6/1393 | 15:00 گفت:

اصلا مهاجم احتیاج نداشت تیم . ما فقط یه هافبک دفاعی (مورگان اشنایدرلین )می خواستیم واقعا جلو دفاعمون بازه. به همین دلیل الکی گل می خوریم.

abolfazl alayi fard در 11/6/1393 | 14:22 گفت:

نقل قول : بخوایم بهش بگیم برو طرفدار یه تیم دیگه بشو یا درتو ببند انتقاد نکن

-----------------------------------------------------------------------------------

من الان این نظرتو دیدم دوست خوبم خواستم یه رفع ابهامی بکنم... عزیزم من کی به اون پسرک گفتم درتو ببند انتقاد نکن چرا حرف منو تحریف میکنی فدات شم؟؟؟ من عرض کردم به سلامت درم ببند... منظورم بعد رفتن در و پشت سرش ببنده... من بی ادبی نکردم. اینم که خواستم واست توضیح بدم دلیلش این بود که واسم عزیزیو دیدم منظورمو اشتباه متوجه شدی


پاسخ شما : باشه داداش

ولی سعی خودتو بکن در برابر مخالف و مخالفت تحملتو ببری بالا . اینجا که همه چی تموم میشه میره، بعدا توی زندگی خیلی بیشتر به درد میخوره تا اینجا

فدای تو

MHMD در 11/6/1393 | 13:41 گفت:

من نمی دونم مسئولین باشگاه نمی فهمن ، نمی خوان بفهمن ، ما می فهمیم اونا نمی فهمن، اونا می فهمن ما نمی فهمیم ؟!
اخه همه دیگه می دونن تیم داره از هافبک دفاعی ضربه می خوره چرا چرا چرا بازیکن نخریدن

MHMD در 11/6/1393 | 13:35 گفت:

نقل قول : نقل قول : خودتونو ناراحت نکنین بچه ها.ما دیابی رو داریم که برگشته و میتونه تو این فصل 45 دقیقه بازی کنه.بعدش مصدوم میشه میره واسه فصل بعد.سانوگو رو داریم که اگه نگیم از زلاتان بهتره بدتر هم نیست تازه بلدم هست برقصه که خودش یه بعد جدیدی تو تیمه.
ما چمبرلین رو داریم که مطمنا خیلی خوش تکنیکه و هی اصرار داره مصدوم شه بره واسه 4 ماه بعد.
ما فلامینی رو داریم که خدای بی کله گیه و هیچی هم از بقیه هم پستاش تو تیمای دیگه کم نداره.تازه وقتی که خیلی بد بود انداختیمش به میلان تا آبدیده بشه زیر دست گتوزو و اونو تو اوج و با کوله باری از تجربه بازیای 90 دقیقه ای از میلان آوردیم.
ما ولکاتو داریم که میتونه سالی 75 تا بازی انجام بده بدون مصدومیت و آخی.همینطور گیبس و ویلشر و رمسی.
آره عزیزان تیم ما پر از کیفیت ولی شما هواداران چشم بصیرت ندارین که ببینین.
در ضمن ما داریم روی جووینکو و جرمین دفوی جوان کار میکنیم که میتونن ما رو به قهرمانی برسونن.
.............................................................
گور بابای هرکی که باعث ناراحتی شما آرسنالیای عزیز میشه.شاد باشین


پاسخ شما : لایک!!!!!!!!!!!!!!


پاسخ شما : اره بابا دیابی و ولکات مثل یه خرید جدید می مونن

majid در 11/6/1393 | 12:43 گفت:

بخوایم بهش بگیم برو طرفدار یه تیم دیگه بشو یا درتو ببند انتقاد نکن

-----------------------------------------------------------------------------------

من الان این نظرتو دیدم دوست خوبم خواستم یه رفع ابهامی بکنم... عزیزم من کی به اون پسرک گفتم درتو ببند انتقاد نکن چرا حرف منو تحریف میکنی فدات شم؟؟؟ من عرض کردم به سلامت درم ببند... منظورم بعد رفتن در و پشت سرش ببنده... من بی ادبی نکردم. اینم که خواستم واست توضیح بدم دلیلش این بود که واسم عزیزیو دیدم منظورمو اشتباه متوجه شدی

Alireza در 11/6/1393 | 10:55 گفت:

نابود شدیم با اومدن ولبک

Ali در 11/6/1393 | 00:10 گفت:

فردوسی پور همین الان گفت ولبک رو خریذیم. 16 میلیون

abolfazl alayi fard در 10/6/1393 | 23:52 گفت:

نگاه کن خداوکیلی. کل امیدم این بود که بچه های نسل خودمون معنی آزادی بیان و تحمل مخالف رو میدونن ولی رفتارا چیز دیگه ای رو نشون میده

ونگر تیمو ببره دسته 3 هم من بهش توهین نمیکنم انتقاد تندم نمیکنم چون کسی بود که توی شرایط بد مالی موند و تیم رو نگه داشت توی یک سطح خوب، با اینکه تیمی مثل رئال براش فرش قرمز پهن کرده بود.

ولی همه ی اینها دلیل نمیشه که با مخالف ونگر درگیر بشم. حتی اگه فحش داد به ونگر. حتی اگه تیمو مسخره کرد

چوم با کارت دعوت امثال من وشما طرفدار آرسنال نشده که بخوایم بهش بگیم برو طرفدار یه تیم دیگه بشو یا درتو ببند انتقاد نکن

توهین به خود کاربرا به نظرم بیشتر شایسته بن شدنه

علی ارشدی ناظر سایت، توی رفتارت عدالت ندیدم. منتطر این هستم که قانع بشم با جوابت

ahmad در 10/6/1393 | 23:35 گفت:

ونگر پول بده نیست

محمد حسین در 10/6/1393 | 22:54 گفت:

نقل قول : خودتونو ناراحت نکنین بچه ها.ما دیابی رو داریم که برگشته و میتونه تو این فصل 45 دقیقه بازی کنه.بعدش مصدوم میشه میره واسه فصل بعد.سانوگو رو داریم که اگه نگیم از زلاتان بهتره بدتر هم نیست تازه بلدم هست برقصه که خودش یه بعد جدیدی تو تیمه.
ما چمبرلین رو داریم که مطمنا خیلی خوش تکنیکه و هی اصرار داره مصدوم شه بره واسه 4 ماه بعد.
ما فلامینی رو داریم که خدای بی کله گیه و هیچی هم از بقیه هم پستاش تو تیمای دیگه کم نداره.تازه وقتی که خیلی بد بود انداختیمش به میلان تا آبدیده بشه زیر دست گتوزو و اونو تو اوج و با کوله باری از تجربه بازیای 90 دقیقه ای از میلان آوردیم.
ما ولکاتو داریم که میتونه سالی 75 تا بازی انجام بده بدون مصدومیت و آخی.همینطور گیبس و ویلشر و رمسی.
آره عزیزان تیم ما پر از کیفیت ولی شما هواداران چشم بصیرت ندارین که ببینین.
در ضمن ما داریم روی جووینکو و جرمین دفوی جوان کار میکنیم که میتونن ما رو به قهرمانی برسونن.
.............................................................
گور بابای هرکی که باعث ناراحتی شما آرسنالیای عزیز میشه.شاد باشین


پاسخ شما : لایک!!!!!!!!!!!!!!

بهنام در 10/6/1393 | 22:07 گفت:

بچه ها خودتون رو ناراحت نکنین مشکل مشکل تاکتیک باید 4123 بازی کنیم

علی افرایی در 10/6/1393 | 18:42 گفت:

خودتونو ناراحت نکنین بچه ها.ما دیابی رو داریم که برگشته و میتونه تو این فصل 45 دقیقه بازی کنه.بعدش مصدوم میشه میره واسه فصل بعد.سانوگو رو داریم که اگه نگیم از زلاتان بهتره بدتر هم نیست تازه بلدم هست برقصه که خودش یه بعد جدیدی تو تیمه.
ما چمبرلین رو داریم که مطمنا خیلی خوش تکنیکه و هی اصرار داره مصدوم شه بره واسه 4 ماه بعد.
ما فلامینی رو داریم که خدای بی کله گیه و هیچی هم از بقیه هم پستاش تو تیمای دیگه کم نداره.تازه وقتی که خیلی بد بود انداختیمش به میلان تا آبدیده بشه زیر دست گتوزو و اونو تو اوج و با کوله باری از تجربه بازیای 90 دقیقه ای از میلان آوردیم.
ما ولکاتو داریم که میتونه سالی 75 تا بازی انجام بده بدون مصدومیت و آخی.همینطور گیبس و ویلشر و رمسی.
آره عزیزان تیم ما پر از کیفیت ولی شما هواداران چشم بصیرت ندارین که ببینین.
در ضمن ما داریم روی جووینکو و جرمین دفوی جوان کار میکنیم که میتونن ما رو به قهرمانی برسونن.
.............................................................
گور بابای هرکی که باعث ناراحتی شما آرسنالیای عزیز میشه.شاد باشین

احسان کازرونی در 10/6/1393 | 18:35 گفت:

نقل قول : bbc اعلام کرد:آرسنال خریدی نداره و خریداش به پایان رسیده
دوستان ما ونگر رو داریم
ودوهفته فرصت داریم به هماهنگی برسیم
فراموش نکنید دو تا جام گرفتیم تازه تیم جون گرفته
مصاحبه بعد بازی ونگر رو خونده باشید گفت:همه چیز به او بستگی نداره
در خواست هواداری آرسنال هم برای خرید مهاجم دیشب ازش پرسیدند
با این که سانوگو افتضاح و اصلا به درد ما نمیخوره
من مطمئنم تو این دو هفته به خاطر هوادارا هم شده با همین سانوگو کار میکنه و اون رو یه مهاجم درجه 1 میکنه
ممنون اقای علی ارشدی بابت تذکر به بعضیا
و در اخر یه عکس ببینید از حسرت های سانچز و اوزیل از دست دادن های موقعیت سانوگو

http://upcity.ir/images2/90760687750930472979.jpg


پاسخ شما : آقا دمت گرم ....... خیلی خوب مثبت فکر می کنی....
👍🌞⚽

Mohmmadhadi در 10/6/1393 | 18:30 گفت:

فقط یه هفته بیشتر نشه

مهدی در 10/6/1393 | 18:08 گفت:

bbc اعلام کرد:آرسنال خریدی نداره و خریداش به پایان رسیده
دوستان ما ونگر رو داریم
ودوهفته فرصت داریم به هماهنگی برسیم
فراموش نکنید دو تا جام گرفتیم تازه تیم جون گرفته
مصاحبه بعد بازی ونگر رو خونده باشید گفت:همه چیز به او بستگی نداره
در خواست هواداری آرسنال هم برای خرید مهاجم دیشب ازش پرسیدند
با این که سانوگو افتضاح و اصلا به درد ما نمیخوره
من مطمئنم تو این دو هفته به خاطر هوادارا هم شده با همین سانوگو کار میکنه و اون رو یه مهاجم درجه 1 میکنه
ممنون اقای علی ارشدی بابت تذکر به بعضیا
و در اخر یه عکس ببینید از حسرت های سانچز و اوزیل از دست دادن های موقعیت سانوگو

http://upcity.ir/images2/90760687750930472979.jpg

علی ارشدی در 10/6/1393 | 17:34 گفت:

آقای محمدهادی!!!! انتقاد با فحش دادن فرق داره
به هیچ وجه حق نداری به کاربرا یا اعضای تیم توهین کنی! شاخ بازی هم در نیار ادامه بدی بن میشی هر چقد دلت میخواد انتقاد کن ولی یک کلمه فحش دیگه ازت ببینم یک هفته بن میشی

بقیه هم همین طور! از تک تک دوستان میخوام هر کسی فحش داد روی دیوارم بهم بگن فلان کاربر تو فلان پست فحش داده

به همکاری همه نیازمندیم

خیلی ممنون

arsenalfc در 10/6/1393 | 16:57 گفت:

سلام به همگی .
حتی منتقدایه تیممون .
همگی ایول دارین .
خیلی ناراحت نباشین .
اوضاع تیممون بد نیس واقعا .
نمیدونم چرا اینقد انتقادا زیاده و چرا همه دوست دارن بازیکن بخریم الکی .


در ابتدا .
حتی اگه بازیکنی هم اضافه نشه ، تیممون خوبه واقعا .

اما اگه رویس و 1 دفاع به تیم اضافه شن ، خیلی ترکیبمون جالب میشه اگه ؟
اگه چمبرز رو بذاریم هافبک دفاعی .... میتونه و جواب هم میده چون خوب توپ گیری میکنه دیدین دیگه ؟

تریکببمون برای این فصل بنظرم (اگه خریدایه بالا بیان)


............................................. سانچز..............................................
................. والکات ................................................. رویس................
..........................رمسی ............................... ویلشر ........................
............................................. چمبرز ...............................................
........... دبوشی .......... کوش ................ مرته ساکر ............ گیبس .....
............................................. شزنی .............................................راستی تویه این چندتا از بازی که تا حالا انجام دادیم (غیر از بازیهای دوستانه) ، داورا افتضاح بودن
کسی میدونه چرا ؟

من کلید حل مشکل تیممون رو -------------- رویس ---- میدونم .
نه مهاجم نوک .

رویس + 1 دفاع عالی ترین چیز ممکنه .

محمد زاهدی در 10/6/1393 | 16:53 گفت:

بچه ها الکی حرص نخورید فکرتونم با این شایعات مشغول نکنید.رییس بعد از بازی با لستر تو حرفاش یه جوری گفت که خریدا تموم شده دیگه منتظر نباشید اینم که الان همه لینک میشن آخرش واسه اینکه ونگر بگه ببینید تلاش کردیم تو بازارم بودیم اما نشد پس خواهشا نه دعوا کنید نه اعصاب خودتونو خرد کنید

محمد زاهدی در 10/6/1393 | 16:50 گفت:

بچه ها الکی حرص نخورید فکرتونم با این شایعات مشغول نکنید.رییس بعد از بازی با لستر تو حرفاش یه جوری گفت که خریدا تموم شده دیگه منتظر نباشید اینم که الان همه لینک میشن آخرش واسه اینکه ونگر بگه ببینید تلاش کردیم تو بازارم بودیم اما نشد پس خواهشا نه دعوا کنید نه اعصاب خودتونو خرد کنید

Mobinho در 10/6/1393 | 16:37 گفت:

رویس عالیه.وای خدایا

محسن عاشوری در 10/6/1393 | 15:41 گفت:

کیفیت یعنی زیگیچ ... کیفیت یعنی دفو ... کیفیت یعنی باکا ..!!!!

کاوانی و فالکائو و مانولاس و رمی بی کیفیت بودن !!!!

رمی و بالوتلی خودشون کشتن بیان آرسنال ولی ونگر ناز کرد و
آخرش بالوتلی رفت لیورپول ، رمی هم رفت چلسی ............ جفتشون رفتن تیمای رقیب

majid در 10/6/1393 | 14:40 گفت:

نقل قول : نقل قول :
مردک میگه من تا حالا به ونگر فحش ندادم حالا میده!!! اینکه تا حالا فحش ندادی فک کردی مصونیت ایجادمیکنه واست و الان اجازه داری فحش بدی؟؟؟؟؟


پاسخ شما : برا شماونگر یکی مثل خداست ببخشید


پاسخ شما :
اره دقیقا همینطوره تکرار نشه دیگه

majid در 10/6/1393 | 14:39 گفت:

نقل قول : نقل قول : نقل قول : هیشکی رو اخر نمیخریم ایشالا برا بقا تو لیگ با برنلی استوک میجنگیم

پاسخ شما :
داداش ناراضی ای تیم واسه طرفداری زیاد هست به سلامت. درم ببند


پاسخ شما : دوستان عزیز فکر نکنم ایشون به ونگر فحش دادند و قرار نیست که هرکی مخالف ونگر و یا هرکس دیگه ای باشه سریع در خروجی رو بهش نشون بدیم که تیم زیاده برو طرفدار تیم دیگه ای شو . اگر هم حرفی زدند از روی ناراحتی بوده .
چیزی که مهمه اینه که اینجا همه آرسنالی هستیم و یک هدف مشترک داریم و اون موفقیت آرسناله .
.
.


پاسخ شما :
شما نظرات ایشون و بخون دوست عزیزم فحششو میبینی

Mohmmadhadi در 10/6/1393 | 14:35 گفت:

نقل قول :
مردک میگه من تا حالا به ونگر فحش ندادم حالا میده!!! اینکه تا حالا فحش ندادی فک کردی مصونیت ایجادمیکنه واست و الان اجازه داری فحش بدی؟؟؟؟؟


پاسخ شما : برا شماونگر یکی مثل خداست ببخشید

Mohmmadhadi در 10/6/1393 | 14:32 گفت:

حتما باید ونگر پرست باشم ؟؟؟؟تا دیشب بودم ول الان دیگه نه ونگر داره تو مسابقه صلح تو رم عشق و حال میکنه ماداریم برا اومد باکا حرص میخوریم

محسن عاشوری در 10/6/1393 | 14:32 گفت:

دفاع میخوایم بگیریم خدا کنه ران فلار رو بگیریم ..
رویس که بعیده بیاد ..
حداقل کاوانی رو بگیریم که نخوایم 6 ماه سانوگو رو تحمل کنیم ..

محمد در 10/6/1393 | 14:22 گفت:

نقل قول : نقل قول : هیشکی رو اخر نمیخریم ایشالا برا بقا تو لیگ با برنلی استوک میجنگیم

پاسخ شما :
داداش ناراضی ای تیم واسه طرفداری زیاد هست به سلامت. درم ببند


پاسخ شما : دوستان عزیز فکر نکنم ایشون به ونگر فحش دادند و قرار نیست که هرکی مخالف ونگر و یا هرکس دیگه ای باشه سریع در خروجی رو بهش نشون بدیم که تیم زیاده برو طرفدار تیم دیگه ای شو . اگر هم حرفی زدند از روی ناراحتی بوده .
چیزی که مهمه اینه که اینجا همه آرسنالی هستیم و یک هدف مشترک داریم و اون موفقیت آرسناله .
.
.

mohammad در 10/6/1393 | 14:10 گفت:

نقل قول : نقل قول : هیشکی رو اخر نمیخریم ایشالا برا بقا تو لیگ با برنلی استوک میجنگیم

پاسخ شما :
داداش ناراضی ای تیم واسه طرفداری زیاد هست به سلامت. درم ببند


پاسخ شما : منم باهات موافقم دمت گرم
هرکی خوشش نمیاد مینتونه بره طرفدار تیم دیگه بشه
راه بازه جاده دراز.............

هر کی نمیتونه بدون توهین انتقاد کنه همون بهتر که نظر نده یا کلا بیخیال آرسنال شه و بره طرفدار تیم دیگه

MHMD در 10/6/1393 | 14:06 گفت:

این اعداد چقدر عجیب اند
70 ملیون برا فالکائو

M o o r I در 10/6/1393 | 14:04 گفت:

پست اختصاصی گذاشتم بچه ها بیاید اونجا

M o o r I در 10/6/1393 | 14:00 گفت:

پست اختصاصی گذاشتم بچه ها بیاید اونجا

masoud mahmudpur در 10/6/1393 | 14:00 گفت:

فالکائو اصلا 12 میلیون نمیارزید قرضی بیاریمش!منچسترم اشتباه کرده!ونپرسی خیلی بهتر از فالکائو بود.

majid در 10/6/1393 | 14:00 گفت:


مردک میگه من تا حالا به ونگر فحش ندادم حالا میده!!! اینکه تا حالا فحش ندادی فک کردی مصونیت ایجادمیکنه واست و الان اجازه داری فحش بدی؟؟؟؟؟

majid در 10/6/1393 | 13:57 گفت:

نقل قول : هیشکی رو اخر نمیخریم ایشالا برا بقا تو لیگ با برنلی استوک میجنگیم

پاسخ شما :
داداش ناراضی ای تیم واسه طرفداری زیاد هست به سلامت. درم ببند

sadegh در 10/6/1393 | 13:57 گفت:

رویس حرف نداره

bahador در 10/6/1393 | 13:54 گفت:

خريد رو بيخيال
كاش از بازى ديروز اوزيل و چمبرلين و رمزى مصدوم نشده باشن
يهو ميبيني چن روز ديگه ونگر أعلام ميكنه آره اين ساقش ضربه خورد اون يكى مچ پاش و چمبرلين
٣ ماه بيرونه
ماشالله خو عين دختر ظريفن بازيكنامون

M o o r I در 10/6/1393 | 13:51 گفت:

داداش دارم 1 پست اختصاصی میزنم واسه دید لاین دی

تو همون آپدیت میکنم و میریم جلو

MHMD در 10/6/1393 | 13:48 گفت:

این اعداد چقدر عجیب اند
70 ملیون برا فالکائو

mohammad در 10/6/1393 | 13:45 گفت:Mohmmadhadi در 10/6/1393 | 13:43 گفت:

هیشکی رو اخر نمیخریم ایشالا برا بقا تو لیگ با برنلی استوک میجنگیم

M o o r I در 10/6/1393 | 13:41 گفت:

اسکای :

ما به دنبال ناستاسیچ ، رون فلار و پیشنهاد 50 میلیون یورویی برای رویس

محمد در 10/6/1393 | 13:39 گفت:

نقل قول : نقل قول : اصن موناکو کلا نمیخواسته بفروشه فقط قرضی .
این بارو ونگر خوب کاری کرده . قرضی اونم یه ساله اونم فالکائو اونم 12 میلیون پاوند؟؟؟ اصن هرجور فکر می کنم حق با ونگر نباشه میبینم نه ؛ حق با ونگره
.
.


پاسخ شما : یه بند تو قراردادشه میتونه سال بعد یا 65 میل پوند بخرتش حلا بازم حق با ونگره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


پاسخ شما : عجب !!!!!!!!!!!!!! خسته نباشن واقعا .
فالکائو سال دیگه 29 سالشه . کی اینو 65 میلیون پاوند میخره ؟؟ مگه مسیه ؟؟
از اون بندهاست ها
.
.
فکر کنم رویس داره جدی میشه
احتمالا پیشنهاد 50 میلیون یورویی رو قبول کنن با اینکه کاگاوا رو هم برگردوندند .

M o o r I در 10/6/1393 | 13:37 گفت:

فالکائو ک قطعی شد تقریبا

Arash در 10/6/1393 | 13:34 گفت:

نقل قول : نقل قول : اصن موناکو کلا نمیخواسته بفروشه فقط قرضی .
این بارو ونگر خوب کاری کرده . قرضی اونم یه ساله اونم فالکائو اونم 12 میلیون پاوند؟؟؟ اصن هرجور فکر می کنم حق با ونگر نباشه میبینم نه ؛ حق با ونگره
.
.


پاسخ شما : یه بند تو قراردادشه میتونه سال بعد یا 65 میل پوند بخرتش حلا بازم حق با ونگره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


پاسخ شما : 65 واسه فالکایو؟؟؟ معلومه که حق با ونگره(12 میلیونم سال قبلش رو هم 77 !! مگه سوارزه؟؟؟!!)

Mohmmadhadi در 10/6/1393 | 13:26 گفت:

نقل قول : اصن موناکو کلا نمیخواسته بفروشه فقط قرضی .
این بارو ونگر خوب کاری کرده . قرضی اونم یه ساله اونم فالکائو اونم 12 میلیون پاوند؟؟؟ اصن هرجور فکر می کنم حق با ونگر نباشه میبینم نه ؛ حق با ونگره
.
.


پاسخ شما : یه بند تو قراردادشه میتونه سال بعد یا 65 میل پوند بخرتش حلا بازم حق با ونگره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

محمد در 10/6/1393 | 13:09 گفت:

اصن موناکو کلا نمیخواسته بفروشه فقط قرضی .
این بارو ونگر خوب کاری کرده . قرضی اونم یه ساله اونم فالکائو اونم 12 میلیون پاوند؟؟؟ اصن هرجور فکر می کنم حق با ونگر نباشه میبینم نه ؛ حق با ونگره
.
.

bahador در 10/6/1393 | 13:05 گفت:

فقط مونده رویس که اونم یهو دیدی رفت منچستر

bahador در 10/6/1393 | 12:57 گفت:

منچستر فالکاو رو خرید
قرضی با 12 میلیون پوند و دستمزد 200 هزار
یک ساله
متاسفم واسه خودمون

محمد در 10/6/1393 | 12:56 گفت:

transfer talk : United sign Falcao
تموم شد . تقریبا همه تایید کردند . بی بی سی هم خبرو رفته .

http://www.bbc.com/sport/0/football/29011493

Manchester United have agreed to sign Colombia striker Radamel Falcao on loan from Monaco, subject to a medical.

بخشکی شانس

Arash در 10/6/1393 | 12:23 گفت:

نقل قول : بعید فالکائو رو بگیریم امیدوارم ناستازیچ ویه مهاجم حالا بونی یا باکا فرقی نمی کنه

پاسخ شما : ناستاسیچ که شوته! بونی هم قیمتش بالای 20 تاس. میمونه همون باکا که فک نکنم در این حدا باشه. مگه تاتنهام پارسال سولدادو رو از والنسیا گرفت چه گلی به سرشون زد؟ تازه سولدادو اون موقع خیلی مشتری داشت.

Mohmmadhadi در 10/6/1393 | 12:23 گفت:

ا اس فوری:فالکائو در یک قدمی یونایتد

mohsen abbasi در 10/6/1393 | 11:46 گفت:

بعید فالکائو رو بگیریم امیدوارم ناستازیچ ویه مهاجم حالا بونی یا باکا فرقی نمی کنه

midya در 10/6/1393 | 11:45 گفت:

نقل قول : کمپل جایی نمیره رییس ده بار گفت!
بقیش خدا کنه بشه!
+کاروالیو که خیلی مهمه


پاسخ شما : رئیس گفته ولی خودش دوست داره بره چون بهش بازی نمیرسه

midya در 10/6/1393 | 11:44 گفت:

نقل قول : دقیقا نل و انتقالات چقد دیگه مهلت داره؟

پاسخ شما : تا امشب

masoud mahmudpur در 10/6/1393 | 11:34 گفت:

هیچکس رو نمیخریم.کاملا تابلوئه

Hossein در 10/6/1393 | 11:33 گفت:

دقیقا نل و انتقالات چقد دیگه مهلت داره؟

amin در 10/6/1393 | 10:58 گفت:

کمپل جایی نمیره رییس ده بار گفت!
بقیش خدا کنه بشه!
+کاروالیو که خیلی مهمه

amin در 10/6/1393 | 10:58 گفت:

کمپل جایی نمیره رییس ده بار گفت!
بقیش خدا کنه بشه!
+کاروالیو که خیلی مهمه

سیروس دهمرده در 10/6/1393 | 10:54 گفت:

کاش کمپل فقط نره.خیلی به درد میخوره

آرمان امیراحمدی در 10/6/1393 | 10:24 گفت:

جالب بود ...