کاروالیو در حال توافق با ارسنال!!!

نویسنده: midya

وبلاگ من
نویسنده: midya
ژیان ژانه
کل بازدید: 18,025 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

کاروالیو در حال توافق با ارسنال!!!

بعد از پایان نقل و انتقالات تابستانی هنوز خبر هایی از نقل و انتقالات وجود دارد و همچنین باشگاه میخواهد قرارداد بعضی از بازیکنان را تمدید کند!
نقل و انتقالات:


ارسنال میخواهد برای سال اینده پیشنهادی 20 میلیون پوندی برای رویس ارائه دهد همچنین رئال و منچستر یونایتد برای خرید او دست به کار شده اند و ارسنال باید با این دو تیم رقابت کند!


ارسنال مزاکرات خود را برای خرید کاروالیو از سر گرفته است و قصد دارد پیشنهاد های جدیدی را برای خرید این بازیکن ارائه دهد!

ارسنال اماده است پیشنهادی برای ون دیجک( van dijk ) بازیکن سلتیک و تیم ملی هلند ارائه کند!


رابیوت هافبک جوان و با استعداد پاریسنجرمن احتمالا در جنیوری به چلسی یا ارسنال میپیوندد! 

تمدید قرارداد:


ارسنال در تدارک پیشنهاد هایی برای ژیرو و ارتتا هستند.حالا که مشخص شده است ژیرو تا چهار ماه دور از میادین خواهد بود این خبر یک حمایت به موقع برای او خواهد بود.قرار داد ژیرو در سال 2016 به پایان میرسد اما ارسنالی ها در نظر دارند تا تردید ها در مورد اینده ی این مهاجم پایان بدهند و قرارداد او را تا سال 2018 تمدید کنند انها همچنین یک پیشنهاد تمدید یک ساله نیز برای کاپیتان تیمشان میکل ارتتا در نظر گرفته اند.اپدیت
منچستر سیتی هم به مشتری های رویس پیوست!
تئو ولکات بعد از مصدومیت طولانی به زودی بر خواهد گشت!

...........................................................................
نظر شما راجب به بازگشت ولکات چیست ؟


اپدیت 2 
ارسنال مبلغ خود را برای خرید رویس از 20 میلیون دلار به 31 میلیون دلار افزایش داد همچنین رویس به دلیل مصدوم شدن در بازی المان و اسکاتلند بازی ارسنال و دورتموند در لیگ قهرمانان را از دست میدهد!اپدیت 3 
ارسنال به دنبال سمپر بازیکن 21 ساله بارسلونا با 12 میلیون یورو است که او را جانشین ژاوی می نامند!
ارسنال خرید ریچارد را رد کرد!

ارسنال تاتنهام و لیورپول هنتلار را می خواهند!

-----------------------------------------------------

اپدیت 4=یک خبر مهم
ارسنال امیدوار است تا اخر این هفته با کاروالیو به توافق برسد.ارسن ونگر بیشتر تابستان را دنبال ویلیام کاروالیو بوده که این شامل ددلاین دی هم میشه با اسپورتینگ به توافق بر سر انتقال کاروالیو نرسیدند اما حالا این مرد فرانسوی امیدوار است تا پایان این هفته بر سر انتقال کاروالیو به توافق برسند.بند ازاد سازی کاروالیو 37 میلیون پوند است اما انتظار میرود با مبلغی کمتر از این با ارسنال به توافق برسند.
این انتقالم داره کم کم قطعی میشه! ایا کاروالیو اون بازیکنیه که میتواند مشکل ارسنال را حل کند؟ ایا میتواند ارسنال را از گل خوردن های زیاد مقابل تیم های بزرگ نجات دهد؟ ایا دیگر از دست ارتتا و فلامینی راحت میشویم؟ایا.......
جوابش به زودی مشخص خواهد شد!!!!

----------------------------------------------------


ثبت نظر شمانظرات پیشین

حسن در 17/6/1393 | 00:05 گفت:

به خدا بازگشت ولكات واسه من از خريد اوزيل خوشحال كننده تر هست!!! خدا ميدونه دلم چقدر تنگش شده بود
ايشالا ديگه مصدوم نشه چون به نظر من با ولكات ميتونيم اون بازي هاي زيباي ارسنال رو ببينيم!
اينم بگم بعد از ونگر و هانري عاشق والكاتم)
باقي خبرا راجب بازيكنايي كه به ارسنال لينك ميشن واسم مهم نيست...

حامد **رنگی** در 16/6/1393 | 21:49 گفت:

واای خدا روز شماری میکردم این نقل و انتقالات تموم شه راحت شیم از شر اینهمه شایعه حالا که تموم شده دوستان ول کن نیستن

محسن عاشوری در 16/6/1393 | 02:21 گفت:

ویرجیل ون دیک میتونه خرید هوشمندانه ای باشه .. فقط 23 سالشه
دفاع تنومندی هستش .. قدرت بدنیش خیلی بالاست ... قدش هم 193 هست

بنظر من میتونه دفاع خوبی باشه برامون ..

mohammad در 15/6/1393 | 23:42 گفت:

ارتتا به عنوان یک بازیکن بازیکن با تجربه خیلی نیازه مثل سباستین کهل نو دورتمند.اما نه به عنوان تک هافبک دفاعی .اگر یک فروارد عالی داشتیم ارزش ژیرود بیشتر مشخص میشد

مهرزاد در 15/6/1393 | 21:03 گفت:

بیا اگه واقعا یایا سونوگو بازکن غولی بود واسه زیر 21 ساله ها بازی نمی کرد. باز دم ویلشر والکات چمبرلین و چمبرز گرم.

A.Djahed در 15/6/1393 | 20:01 گفت:

ون دیک ، اسمش اینه . به غیر از رویس که محال با 20 تا بیاد بقیه دردی رو دوا نمی کنند . آرتتا هم پا به سن گذاشته هم دیگه تاثیر گذار نیست تمدید نکنن بهتره .

مهدی در 15/6/1393 | 20:01 گفت:

http://texl.us/files/hmd_ir/GunnersTrust---Danny_Welbeck_-_Welcome_to_Arsenal.mp4
توپچی ها یه کلیپ از دنی ولبک هست دانلود کن و به اشتراک بزارید همه دانلود کنند
10 دقیقه ای هستش

mohsen abbasi در 15/6/1393 | 14:04 گفت:

این کاروالیوم دستانی شده رئال اینقدر دنبال رونالدو نبود که ما دنبال اینیم

آرین در 15/6/1393 | 13:51 گفت:

ممنون از خبرهای خوشت.... تمدید قرارداد ارتتا و ژیرو... دو بازیکن محبوب و تاثیرگذار...
اگه خبری از تمدید قرارداد دیابی و سانوگو شد, دریغ نکن........