تحلیل بازیه آرسنال_لسترسیتی

نویسنده: مهدی

وبلاگ من
نویسنده: مهدی
از سال 2002 طرفدار آرسنال شدم عاشق بازی تیری هانری بودم وهستم وخواهم بود دنیس برکمپ هم دوس دارم در حال حاضر آرون رمزی افسانه ای رو دوس دارم arsenal 4 ever من ونگر پرست نیستم ونگر رو دوست دارم
کل بازدید: 9,185 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تحلیل بازیه آرسنال_لسترسیتی

سلام 

میخوام بازی آرسنال و لستر از دیدگاه یه آرسنالی ببنید

بزرگترین اشتباه بازی رو شزنی انجام داد کل مطلب رو بخونید متوجه میشید
فکر می کنم فصل 2013/14 با این بازی تموم شد و بعد از دیدارهای ملی، تازه می تونیم فصل جدید رو شروع کنیم و این بهای نرفتن مستقیم به لیگ قهرمانان هست. تمام زوری که فصل گذشته برای گرفتن سهمیه زدیم تنها یک قدم کوچیک در اون مسیر بود و کار اصلی رو در دو هفته اخیر انجام دادیم.

تیم کاملا از نظر بدنی خسته بود، خصوصا با توان مضاعفی که در 20 دقیقه پایانی دیدار با بشیکتاش به دلیل 10 نفره شدن ارائه کردیم. مساله واضح هم این هست که وقتی خستگی به شما غلبه کنه، سخته که تصمیمات درستی تو بازی بگیرید.

طبق آمار لیگ برتر تو این بازی 22 تا موقعیت گل خلق کردیم. طبق آمار خود لیگ برتر، فصل گذشته آرسنال تو هیچ دیداری نتونسته بود 22 تا موقعیت گل خلق کنه! ولی فکر نمی کنم موقعیت هایی که خلق کردیم غیر از 2 - 3 تاش که جدی بود، بقیه خیلی دندون گیر بوده باشه. خلق موقعیت وظیفه خط میانی هست و استفاده از اون وظیفه مهاجم، ولی شما هانری رو هم نوک حمله داشته باشی نمیشه انتظار داشت با موقعیت 5% و گرفتن توپ های مداوم پشت به دروازه بتونه معجزه کنه. وقتی اوزیل 40 میلیونی که تکیه گاه اصلی ما برای بازی سازی هست نمایش ضعیفی ارائه کنه، دیگه نیمشه از مابقی انتظار زیادی داشت.  

- هرچقدر هم از آرتتا ایراد بگیرید، در نبودش عملا هیچ سیگنالی بین دفاع و خط میانی رد و بدل نمیشه. قدرت کار با توپ فلامینی افتضاحه و تو همین بازی هم روی 3 - 4 تا پاس ساده ضد حمله درست کرد برای حریف. 

- گل خوبی زدیم ولی گل بدی هم خوردیم. اول از همه فکر می کنم کوسیلنی باید تعویض میشد اما در این جور مواقع مربی مجبوره به بازیکن اعتماد کنه و خب کوسیلنی تصمیم بدی گرفت. دبوشی هم باید با مسئولیت بیشتری اون سمت کار میکرد در حالی که دیدیم فلامینی موقع سانترجا خالیش رو پر کرد. اما نکته ای که شدیدا بهش اعتقاد دارم و حاضرم مفصل در موردش بحث کنم این هست که 70% گل هایی که ژسنی می خوره، گلرهای دیگه حتی برای گرفتنش شیرجه هم نمیرن چون جایگیری درستی دارند. روی یه سانتر کافیه به مسیر حرکت ژسنی نگاه کنید که مشخصه خودش هم نمیونه چکار میکنه. اون توپی هم که گرفت رو نمی دونم چطور نباید می گرفت. انتظار داشتید از اون زاویه گل بخوره؟ از گلر آرسنال انتظار میره به همین خوبی روی تک تک موقعیت ها کار کنه. گلر وضیفش پوشش اشتباهات دفاع هست نه ادامه دادن به اونا. 

- من اگه بازیکنی بودم که بعد از 5 بازی به عنوان یار تعویضی به زمین میومدم تا اولین بازی فصلم رو انجام بدم، یقینا تو اون 13 - 14 دقیقه اندازه یه نیمه می دوییدم. ولی فکر نکنم پودولسکی با من هم عقیده بوده باشه! دریغ از یکم فشار و پرسینگ اون جلو زمین.

- در کل تو منوی بازی قبلی هم گفتم. با توجه به قرعه لیگ قهرمانان از 3 بازی اول انتظاری بیشتر از کسب 4 امتیاز نداشتم که موفق به کسب 5 امتیاز شدیم. وضعیت اونقدرها هم بد نیست. 6 بازی در ماه آگوست انجام دادیم. یه جام روحیه ساز گرفتیم، به دور گروهی لیگ قهرمانان صعود کردیم، 5 امتیاز تو لیگ برتر که 2 تای اون خارج از خونه بود بدست اوردیم و مهمتر از همه بدون شکست باقی موندیم اونم در حالی که تو خیلی از دیدارها به دردسر افتادیم. با وجود تغییرات گسترده ای که در عقب زمین داشتیم، حتی 3 تا کلین شیت تو این 6 بازی هم میتونه قابل توجه باشه. اوضاع اونقدر ها هم فاجعه نیست که تو سر و کله هم بزنیم یا گریه و زاری کنیم. 

به این 2 هفته استراحت نیاز داریم. هماهنگی بیشتر تیم باعث پیشرفت عملکرد فردی بازیکن ها میشه و هرچی عملکردهای فردی بهتر باشه، منسجم تر و روان تر کار می کنیم. اینکه با وجود وضعیت آماده سازی تیم انتظار 100% پیروزی در ماه آگوست رو داشتید فکر نمی کنم منصفانه باشه. به نتایج مابقی تیم ها نگاه کنید و اونارو با برنامه بازی های خودمون مقایسه کنید.  

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Hossein در 10/6/1393 | 11:49 گفت:

منم دیشب خیلی از نتیجه ناراضی و عصبانی بودم. اما الان راضی هستم میدونید چرا؟؟ یه نگاهی به بازی رئال مادرید و سوسیه داد بندازید.

ایشالا والکات بیاد راه میفتیم.

مهدی در 10/6/1393 | 11:46 گفت:

نقل قول : مهلت نقل و انتقالات تا کیه.؟؟


پاسخ شما : تا 3 نصف شب به وقت ایران

مهدی در 10/6/1393 | 11:45 گفت:

نقل قول : باهات شدید مخالفم،چی میگین شما؟
نویر وبوفونم بودن دروازه نمیتونستند توپو بگیرن، شزنی انتظار داشت کوش سربزنه که.....
اگه سیوش تونیمه دوم نبود الان باخته بودیم که
تنها دلیلش ونگر بود با اون ارنجش وتعویضای طلاییش....
باآرمان موافقم رمزی افتضاح بوده مخصوصا دیروز
گلایی که زده هم همه دروازه خالی بوده


پاسخ شما : اشتباه اول رو کوشیلنی کرد که درخواست تعویض نداد
کوش میتونست سربه سر بزنه سرش خون ریزی کرده
ترس داشت
پارسا یه بار دیگه متن رو کامل بخون
و به این عکس هم توجه کن
http://www.gunnerstrust.com/upload/upload_images/23%5B9%5D.jpg

masoud mahmudpur در 10/6/1393 | 11:41 گفت:

مرسی.پست خوبی بود
کلا شزنی دروازبانه متوسطیه.امکان نداره توپای صد در صد رو بگیره!یعنی کلا قابل مقایسه با کسایی مثل پیتر چک و نویر نیست اما میتونه خیلی بهتر بشه چون هنوز جوونه
رمسی هم به نظرم دیروز خیلی بهتر از 3 بازی اولش بازی کرد.اشتباهاش کم بود.خیلی خوب منطقه ی بازی رو عوض میکرد.مطمئنم اگه یه مهاجم خوب جلوش باشه میترکونه

parsa در 10/6/1393 | 11:18 گفت:

باهات شدید مخالفم،چی میگین شما؟
نویر وبوفونم بودن دروازه نمیتونستند توپو بگیرن، شزنی انتظار داشت کوش سربزنه که.....
اگه سیوش تونیمه دوم نبود الان باخته بودیم که
تنها دلیلش ونگر بود با اون ارنجش وتعویضای طلاییش....
باآرمان موافقم رمزی افتضاح بوده مخصوصا دیروز
گلایی که زده هم همه دروازه خالی بوده

احسان کازرونی در 10/6/1393 | 10:05 گفت:

مهلت نقل و انتقالات تا کیه.؟؟

ارمان در 10/6/1393 | 09:01 گفت:

بزرگترین اشتباه رو رمسی انجام داد چون دیگه داره احساس میکنه جاش تو تیم ثابته دیگه تلاش نمی کنه مثلا توی یه صحنه میتونست با هد پاس بده به سانوگو اما خودش با خود خواهی هد زد که دروازه بان گرفت و خیلی مغرور شده به نظر من باید آرسن ونگر 2 بازی جای رمسي ويلشر رو بازی بده تا رمسي مجبور شه تلاش کنه مثل سانچز چون میدونه اگه خوب بازی نکنه والکات میاد جاشو میگیره

علی اسدی در 10/6/1393 | 06:40 گفت:

به نظر من بزرگترین اشتباه این بازی رو آرسن ونگر انجام داد که سانتی کازورلا رو کشید بیرون. با رفتن سانتی موتور تیم خوابید.