تحلیل بازی امشب: بازم دورتموند؟!...

نویسنده: پوریا زمانی

وبلاگ من
نویسنده: پوریا زمانی
چیز جالبی در مورد من وجود نداره! من هم مثل خیلی ها آرسنالی هستم بین این همه طرفدار فوتبال. امیدوارم با هم خوشی ها و ناراحتیهای تیممان را تجربه کنیم.
کل بازدید: 23,584 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تحلیل بازی امشب: بازم دورتموند؟!...

  راستش میدونم که تکراری شدم! ولی بازم سلام و درود بر تمام توپچیها! امیدوارم که حال و روز خیلی خوبی داشته باشید... این پستم درباره ی بازی امشبه. میدونم خیلیهاتون شاید از این که نتونستیم بازی لیگ رو ببریم، متأسفید... ولی خب بعد چند هفته بالاخره یه ونگربالی دیدیم. هر چند تو دفاع مشکل زیاد داریم که متأسفانه دورتموندم اینو میدونه! ولی من امیدوارم که امشب دست پر از زمین خارج بشیم...http://taruhanonlineterbesar.files.wordpress.com/2014/09/f2076-borussia-dortmund-vs-arsenal.jpg

   داشتن مربی کاریزماتیکی بنام یورگن کلوپ، وجود تمشاگرانی بسیار متعصب در وستفالن، دیدن سبکی بسیار مهیج،یا... یا شایدم سبکی که درون مایه ی اون "جنگیدن برای هر توپ" باشه و ... و همه و همه ی اینها واسه معرفی تیمی بنام دورتموند هستش. تیمی که شاید این روزا کمتر کسی پیدا بشه که ازش بدش بیاد! اما ما هم... ما هم مهیج و زیبا بازی میکنیم، مگه نه؟... ما هم صاحب سبکی پاک و دیدنی هستیم، مگه نه؟...و ... و همه ی اینهام برخی از ویژگیهایی هستند که تیمی رو ساخته بنام آرسنال!
اما "خاص بودن یه عنوان است و زیبا بودن یه اعتبار!"... و صد البته که آرسنال هر دو را دارد!
.
.
.
  خوب دوستان خواستم که یه پیش در آمدی از بازی داشته باشیم... اما نمیخوام که از بحث اصلیمون دور بشیم. بهرحال هممون میدونیم که دو تیم چگونه بازی میکنن اما بعضی نقاط قوت و ضعف هستند که شاید نتیجه بازی امشبو تعیین کنه؛ که البته بستگی به مربیان و بازیکنان دو تیم داره که چطور از این نقاط قوت استفاده میکنن...
.
.
  نقطه قوت کلیدی دورتموند مقابل آرسنال:
.
   تیمی بسیار سریع:
  اگر به آمار بازی این تیم مقابل فرایبورگ نگاه کنیم، میبینیم این تیم تمایل زیادی برای بازی سازی از دفاع دارد تا جایی که بیشترین تعداد پاس را دو مدافع وسط این تیم داده اند: سوکراتیس با 102 و نون سوبوتیچ با 105 پاس. حتی در کل میشه گفت تعداد پاسهای مدافعان از مهاجمان این تیم نیز بیشتر بوده است: تعداد پاسهای مدافعان:299 و تعداد پاس مهاجمان: 149! این آمار کمی عجیب است؛ چرا؟ چون بیشتر تیمهای سطح بالا که بازی سازی را از دفاع آغاز میکنند، مهاجمانشان تعداد لمس توپ به مراتب بیشتر را دارند؛ شاید بشه گفت که دورتموند بیشتر از ضد حملات سود میبرد تا از بازی مالکانه! در واقع میشه گفت که این تیم هنگامیکه توپ را در اختیار ندارد، به ضد حمله فکر میکند و اتفاقا آنرا هم به خوبی اجرا میکند. آمار هم این را نشان میدهد؛ بخصوص اگر میزان دوندگی این تیم در بازی پارسال در اشبورتون رو بخاطر بیاریم: فکر کنم چیزی حدود 106 کیلومتر در مقابل 96. اما این سؤال پیش می آید که دورتموند چگونه ضد حمله میزند؟ میتوان برای جواب چند دلیل را آورد:
1- برخلاف خیلی از تیمها دورتموند بیشتر سعی بر این دارد که توپ را در کناره های زمین بدزدد؛ به اصطلاح فنی تر بیشتر در کناره ها توپ ربایی میکند: 4 توپ ربایی تأثیر گذار و 6 تکل از بازیکنان کناری( یا اونایی که تمایل بیشتر به کناره ها دارند) شاید این ادعا را ثابت کند. اما جالب تر اینجاست که دورتموند بیشتر حملات و ضد حملاتش رو از گوشه چپ خودش طرحریزی میکنه: جایی که اریک دورم با 74 بار لمس توپ در مقابل 60 بار لمس توپ لوکاس پیژک قرار داره... البته مطمئنا دورتموند این را بخوبی میداند که بیشتر ضعف ما در سمت چپ ماست و شاید این گردش توپ را عوض کند؛ یعنی لوکاس پیژک بیشتر حمله کند.
2- پرسینگ شدید این تیم در یک سوم میانی تیمهای حریف نیز دلیل خوبی میتواند باشد. مطمئنا دوندگی بسیار بالای این تیم مدافعانمان را اذیت میکند؛ بخصوص پر مرته ساکر.
3- وجود بازیکنان سرعتی مثل اوبامیانگ هم میتواند دلیل خوبی باشد؛ که اگه اشتباه نکنم رکورد 30 متر اوسین بولت را شکسته است، البته به گفته ی خودش!
4- خطوط نزدیک به هم این فرصت را به تیم دورتموند میدهد که به خوبی پرس کند و در نتیجه به خوبی ضد حمله بزند!
.
.
  اما آیا میتوان این نقطه قوت را خنثی کرد؟ مطمئنا، بله. اگه بازی برگشت دورتموند با رئال مورینیو را در نیمه نهایی سی ال به یاد بیارید، میشه گفت راه مقابله با آن باز کردن این تیم است؛ چرا؟ چون( به نظر خودم) خطوط سیستم این تیم به هم نزدیک است و اگر بتوان توپ را حفظ کرد، شاید خطوط آنها هم از یکدیگر دور شوند و فرصت برای ایجاد موقعیت فراهم آید. که خوشبختانه تیم ماهم تیمی است که نشون داده در حفظ توپ موفق است. البته مهار بازیکنی بنام milos jojic که با 2 پاس کلیدی در بازی با فرایبورگ خیلی تأثیرگذارتر از بقیه ی هافبک های میانه این تیم بود، میتواند بیشتر به موفقیت کمک کند.
.
.
.
چند نکته:
1- یکی از نقاط ضعف این تیم دورتموند در مهارت های فردی مدافعان این تیم در مقابل مهاجمان تکنیکی است؛ که البته ما ابزار استفاده از این ضعف رو داریم: الکسیس سانچز
2- نزدیکی خطوط این تیم این فرصت رو میتونه برامون بوجود بیاره که از پشت مدافعین وسط این تیم استفاده کنیم؛ با این اوصاف میشه گفت پاسهای عمقی خیلی سودمند باشه برامون
3- همونطور که پر مرته ساکر گفت شاید مشکل اصلی ما در خط دفاع، درست بکار نگرفتن دفاع منطقه ای است که من امیدوارم با بازگشت گیبز در این بازی به مشکل نخوریم.
4- میانگین قدی دورتموند 183.9 هستش که میانگین خوبی است که با توجه به نقطه ضعفمون در توپهای هوایی میتونه مشکل ساز باشه
5- شاید در حال حاضر بهترین جا برای اوزیل کناره ها هستش؛ چرا؟ چون در بحث فنی( که البته من در حدی نیستم که بحث کنم و شما بهتر از من میدونید) اگه بازیکنای میانی تحت فشار باشن بهتره که اونارو به کناره ها منتقل کنیم تا از زیر فشار خارج بشن. اوزیل هم یکی از اوناس. مطمئن باشید اوزیل مقابل بازیکنای فیزیکی سیتی شاید نمیتونست کارایی خودشو ثابت کنه، هر چند در کناره هام نتونست. ولی میشه گفت با آوردن اوزیل به میانه ی یک سوم حریف حتی شایدم کارایی ویلشر پایین میومد در مقابل سیتی!
6- اینو هم بگم بازیکنان در مقابل سیتی نشون دادند که خیلی تکنیکی هستند با 23 دریبل موفق در مقابل 13!
.
.
.
  خب این پستم تموم شد امیدوارم استفاده ی کافی رو ازش برده باشید. بازم میگم اگر کم و کسری داشت به بزرگی خودتون ببخشید. بهر حال یکم دیر گذاشتمش؛ باور کنید وقت کافی نداشتم. ضمنا امیدتون رو هم هیچوقت از دست ندید. ما میتونیم دورتموندو براحتی ببریم هر چند میدونم که خیلی سخته این حرف رو بزنم!
در آخرم یه بیت شعر رو میزارم، هر چند بی ربطه، ولی پست رو شاید از حالت بی روحی دربیاره. البته با عرض پوزش از کسی که این رو نوشته و کسی هم که این رو گذاشته بود:(اگه تکراری هم بود ببخشید)
به شیخ شهر گفتم کارت ریاست، گفت
                                              آن کس که شیخ هست و ریا کار نیست، کیست؟!...
با تشکر
مخلص همه ی توپچیها

ثبت نظر شمانظرات پیشین

MHMD در 26/6/1393 | 11:49 گفت:

خدایا میختاریان رو از ما نگیر که به دادمون رسید

آرین در 26/6/1393 | 10:10 گفت:

abolfazl alayi fard@
ابولفضل موافقم باهات.منم گفتم فقط از تعویض هاش راضیم.کلا تیم که هیچ تاکتیکی نداشت.

سيد حميد در 26/6/1393 | 08:52 گفت:

خیلی بد بودیم، این بازیکنایی که تعویضی اومدن باید فیکس میبودن مخصوصا پولدی، از آرمان خواهش میکنم ی جوری به ونگر برسونه که پست مسوت کجاست...
با نقاب موافقم روزای فاجعه باری تو راهه، احتمالا بازی با چلسی اسکوربورد بسکتبالو بیارن تو ورزشگاهشون تا بتونن سه رقمه شدنمونو راحت نشون بدن

abolfazl alayi fard در 26/6/1393 | 01:11 گفت:

در حد برانشوایگ بودیم برا دورتمند. اوسکل بودن وگرنه راحت6تا میذاشتن درمون
همه گند بودن غیر از کوش که خودشو جر داد. درود به غیرتش.
دویدن مرتساکر<<<<<<<<<<<<<<<<سینه خیز اوبامیانگ

داش آرین من از خود ونگر راضی ام چون بی تاثیره دیگه. آخر بازی ژست عصبانیت گرفته که بگه آره تاکتیک اجرا نشد

آقای ونگر یه نفر اجرا نکرد تاکتیکو،2 نفر نکرد، دیگه وقتی11نفر گند زدن توی بازی یعنی مشکل جای دیگست. جند بار میخوای با شکست سنگین تیم محبوب من برای بقیه تیما حماسه درست کنی؟؟؟؟؟ برای چند دهمین بار توی دو سه سال اخیر همه ی تیم بد بودن توی یه بازی؟؟؟؟؟ واقعا ازتون سوال میکنم بچه ها مشکل از بازیکنا بود امروز یا از تاکتیک تیم. منصفانه جواب بدید

آبروی آرسنال داره میره.

زمان پلگرینی بود فکر کنم که رئال6تا خورد از بارسا. تا 2یا 3 فصل فقط داشتن کار میکردن رو تیم که فقط وقتی بازیکتای بارسا رو دیدن توی زمین خودشونو خراب نکنن بازیکنای رئال. انقد از لحاظ روحی تاثیر داشت

این باختای سنگین هویت و شخصیت تیمو کم کم از بین میبره چه بخواین قبول کنین چه نکنین. یکی باید یک کاری بکنه توی باشگاه

پیمان در 26/6/1393 | 01:04 گفت:

مقصر تمام این داستانا فقط و فقط ونگره . عمو این دراز قد رو بردار بزار بیرون فقط رو مخ ماست . راه نمیتونه بره هر توپی پشتش بندازن تک به تکه
به نظرم ونگر واقعا دیوونه شده . خوب بابا دیگه الان بچم این بازی رو ببینه میفهمه دفاع و هافبک دفاعی فاجعست . 4-1-4-1 مال تیمیه که مثلا بوسکتس یا ویدال رو داره نه با ارتتا . ما بکشیم خودمونو بتونیم4-2-3-1 بازی کنیم
اوزیل رو 2 3 بازی بزار بیرون . والکات رو سریع برسون . کمپل رو بزار نوک . یکم ریسک کن دیگه پیرمرد

parsa در 26/6/1393 | 01:03 گفت:

ونگر داره تیمو نابود میکنه...وقتی میبینی تیم هافبک دفاعی نداره چرا بازیکن نمیخری؟؟؟؟هااااا؟مگه میخوای از جیب خودت بدی که اینقدر لجباز و یک دنده ای
وقتی میبینی تیم اینقدر مصدوم میده چرا دفاع نخریدی؟؟؟؟؟چرا فرمایلن،جنکینسون ومیکل رو فروختی وقتی بازیکن بجاش نمیخری آقای لجباز؟؟؟؟
من آرتتا رو بگیرم زنده نمیزارمش مرتیکه الاغه...مرتساکر نگو اوسین بولت روگل دوم
اوبانیانگ رو اسکورت کرد،انگار به پاش قندیل بستن...
دورتموند از نظر مهره نصف ماهم نیس ولی کلوپ خودش یه تیم میرزه
اوزیل که هیچی،42میلیون پوند رو ریختیم سطل آشغال...
سسک رو بخاطر کی نگرفتیم؟؟؟؟؟!!!ای خداااااااااا
ونگر بروووووووو تا تیمو به فنا ندادی...برو آقای لجباز

mohammad در 26/6/1393 | 01:02 گفت:

وای خداوندا دارم دیوونه میشم وقتی فکر میکنم که تا اخر فصل باید با مرته ساکر و بدون هیچ دفاع ذخیره ای سر کنیم.

پیمان در 26/6/1393 | 00:44 گفت:

مقصر تمام این داستانا فقط و فقط ونگره . عمو این دراز قد رو بردار بزار بیرون فقط رو مخ ماست . راه نمیتونه بره هر توپی پشتش بندازن تک به تکه
به نظرم ونگر واقعا دیوونه شده . خوب بابا دیگه الان بچم این بازی رو ببینه میفهمه دفاع و هافبک دفاعی فاجعست . 4-1-4-1 مال تیمیه که مثلا بوسکتس یا ویدال رو داره نه با ارتتا . ما بکشیم خودمونو بتونیم4-2-3-1 بازی کنیم
اوزیل رو 2 3 بازی بزار بیرون . والکات رو سریع برسون . کمپل رو بزار نوک . یکم ریسک کن دیگه پیرمرد

آرین در 26/6/1393 | 00:35 گفت:

یه تیر اوبامیانگ و تک به تک میختاریان و اون صحنه اعتماد به سقف شزنی و اون پنالتی اول بازی و چند صحنه دیگه رو هم در نظر بگیریم باید خداروشکر کرد که بیشتر نخوردیم و حماسه افرینی رو در این فصل اغاز نکردیم...

آرین در 26/6/1393 | 00:31 گفت:

چه به سر این تیم اومده... 23 موقعیت در برابر 3 موقعیت!!!! یکی از ضعیف ترین بازی هایی بود که تو 4 5 سال اخیر دیدم
مرتساکر هم که اتوبان باز کرده... کلا دفاع تو کوشیلنی خلاصه میشه باقی مدافعا از حمله ی تیم حریف لذت میبرن
البته از تعویض های ونگر راضیم...گرچه بی تاثیر بود

mohsen abbasi در 26/6/1393 | 00:23 گفت:

امشب سه تا رکورد جابه جا شد تیم قویتر تنها 3شوت در مقابل 30 شوت تیم ضعیفتر

هر حمله دورتموند یک ضد حمله بود رکورد تعداد ضد حمله ها هم جابه جا شد

رکورد پاس اشتباهم زدیم

کمیل در 26/6/1393 | 00:20 گفت:

این چه بازی بود خداییش؟ فاجعه براش کمه، دفاع داغونه ها داغون، با این دفاع و هافبک دفاعی میخوایم با تیم ها بزرگ بازی کنیم؟ مثل امشب لوله میشیم، شانس آوردیم 2 تا خوردیم فقط و آبرومون بیشتر از این نرفت، تیم 2 تا عقبه انگار 10 گل جلو، نه حمله ای نه یه حرکتی، نه موقعیتی، نه انگیزه ای، چرا بعضی بازیا اینقدر افتضاحیم؟ احساس میکنم به شعور هوادارا توهین شده با این بازی، چقدر باید حرص بخوریم آخه؟ تا کی؟ مرتساکر انگار اومده پارک، داره قدم میزنه تو بازی، پاشنه آشیل تیم مرتساکر، افتضاح شده، چمبرز بهتر از این نیست؟

Hossein در 26/6/1393 | 00:16 گفت:

ترجیح میدم حالا که قراره ببازیم با چمبرز ببازیم نه با مرتساکر

کجایی ورمالن که یادت بخیر

Mobinho در 26/6/1393 | 00:10 گفت:

واقعاا مسخره ست.نه هوملز بود نه رویس
امسال هم هیچی نمیشیم
لیگ قهرمانان تو گروه دوم،لیگ هم چهارم
بازی های بزرگ هم شکست

masoud mahmudpur در 26/6/1393 | 00:09 گفت:

خیلی بد بازی کردیم.اهههه!حالم بهم خورد

امير علي در 26/6/1393 | 00:03 گفت:

اگه به عبارتي اسكلي بازيكنايه اونا نبود الان ٦ تايي بوديم.

نميدونم ديگه چي بگم

majid در 25/6/1393 | 23:58 گفت:

نقل قول : نقل قول : نقل قول : اقا نميخوام از منفي بدم ولي نيمه اول همش تو زمين خودمون بوديم
ديگه اسمش نا هماهنگي اول فصل نيست چون پنج هفته گذشته

جناب اوزيل كه محو بودن گزارشگر فقط ٣ بار اسمشو برد

جناب مرته ساكرم كه كلكسيونه سوتي بودن


پاسخ شما :
اها یعنی 5 هفته کافیه!!!

قبلا هم گفتم این تیم دفاعش خییییلی مشکل داره باید یه سرو سامونی بگیره دفاع که البته امیدوارم رفته رفته بهتر شیم


پاسخ شما : پنج هفته كمم نيستا

نميشه كه تا هفته دهم صبر كرد كه تيم مچ بشه

من أصلا از بازي لذت نبردم

اونم از ولبك


پاسخ شما :
هیشکی لذت نبرد داداش ولی 5 هفته هم زیاد نیست

امير علي در 25/6/1393 | 23:53 گفت:

من نمي دونم چرا نبايد ٣-٣-٤ بازي كنيم

امير علي در 25/6/1393 | 23:52 گفت:

نقل قول : نقل قول : اقا نميخوام از منفي بدم ولي نيمه اول همش تو زمين خودمون بوديم
ديگه اسمش نا هماهنگي اول فصل نيست چون پنج هفته گذشته

جناب اوزيل كه محو بودن گزارشگر فقط ٣ بار اسمشو برد

جناب مرته ساكرم كه كلكسيونه سوتي بودن


پاسخ شما :
اها یعنی 5 هفته کافیه!!!

قبلا هم گفتم این تیم دفاعش خییییلی مشکل داره باید یه سرو سامونی بگیره دفاع که البته امیدوارم رفته رفته بهتر شیم


پاسخ شما : پنج هفته كمم نيستا

نميشه كه تا هفته دهم صبر كرد كه تيم مچ بشه

من أصلا از بازي لذت نبردم

اونم از ولبك

Mobinho در 25/6/1393 | 23:48 گفت:

خبلی داغوون مخصوصا آرتتا
اصلا این سیستم فایده نداره

majid در 25/6/1393 | 23:46 گفت:


هیچ تعصبی تو چهره ی شزنی نمیبینم تو ارتتا هم که کلا هیچی نمیبینم

sepehr khalili در 25/6/1393 | 23:28 گفت:

نداشتن هافبک دفاعی اونم تو سیستم 4-1-4-1 یعنی کشتن تیم
وقتی توحمله هستیم تیم حریف خطرناکتره و باچند تا پاس کار تمومه
آرتتا هولناک بازی میکنه و نمیشه گفت بودنش تو زمین مفید تره یانبودنش، البته فلامینی هم فرقی نداره

majid در 25/6/1393 | 23:13 گفت:

نقل قول : اقا نميخوام از منفي بدم ولي نيمه اول همش تو زمين خودمون بوديم
ديگه اسمش نا هماهنگي اول فصل نيست چون پنج هفته گذشته

جناب اوزيل كه محو بودن گزارشگر فقط ٣ بار اسمشو برد

جناب مرته ساكرم كه كلكسيونه سوتي بودن


پاسخ شما :
اها یعنی 5 هفته کافیه!!!

قبلا هم گفتم این تیم دفاعش خییییلی مشکل داره باید یه سرو سامونی بگیره دفاع که البته امیدوارم رفته رفته بهتر شیم

امير علي در 25/6/1393 | 23:09 گفت:

اقا نميخوام از منفي بدم ولي نيمه اول همش تو زمين خودمون بوديم
ديگه اسمش نا هماهنگي اول فصل نيست چون پنج هفته گذشته

جناب اوزيل كه محو بودن گزارشگر فقط ٣ بار اسمشو برد

جناب مرته ساكرم كه كلكسيونه سوتي بودن

Mohsen در 25/6/1393 | 23:07 گفت:

رید
دفاع تخمی
آرتتا تخمی
کل نیمه اول پرسمون کردن
4 تا پاس سالم زد و بدل نشد
این سیستم 4-1-4-1 به هیچ دردی نمیخوره
نمیدونم چرا انقد روش اصرار داره

Hossein در 25/6/1393 | 21:35 گفت:

ترکیب آرسنال مشخص شد
شزنی
گیبس-کوش-مرته-بلرین
آرتتا
اوزیل-رمزی-ویلشر-سانچز
ولبک


ذخیره: کازورلا-روسیچکی-پودولسکی-کمپل-چمبرز-چمبرلین-اوسپینا

امیرحسین در 25/6/1393 | 21:16 گفت:

مرسی از پستت زحمت کشیدی امشب تو یه بازیه نزدیک 1 -0 میبازیم

مهرزاد در 25/6/1393 | 20:51 گفت:

پستت فوق العاده هست با عکس پروفایلت دیگه تکمیل شد.

MHMD در 25/6/1393 | 19:34 گفت:

ایشالا که از این بازی امتیاز بگیریم

پوریا زمانی در 25/6/1393 | 19:26 گفت:

از همتون بابت وقتی که گذاشتید و مطلبو خوندید، ممنونم

مهدی در 25/6/1393 | 19:18 گفت:

عالی بود
خسته نباشید

علیرضا در 25/6/1393 | 18:35 گفت:

مرسی از پست خوبت.به نکته های خیلی خوبی اشاره کردی
امشب نباید بی گدار به آب بزنیم چون اگه بخوایم از همون اول حمله کنیم تو ضد حمله ها اسیر میشیم.سرعت بازیکنا و کار تیمیه دورتموند خیلی بالاست.اگه وسط زمینو ازشون بگیریم میشه دورتموندو تو زمین خودشونم برد.امیدوارم امشبم شب جکی باشه
come on you gunners

Alireza در 25/6/1393 | 18:34 گفت:

خیلی خوب و فنی بود تحلیلت ، ممنون . خیلی زحمت کشیدی . من میگم ۱-۰ میبازیم