تحلیل بازی امروز: در خروجی: ویلا پارک!!!

نویسنده: پوریا زمانی

وبلاگ من
نویسنده: پوریا زمانی
چیز جالبی در مورد من وجود نداره! من هم مثل خیلی ها آرسنالی هستم بین این همه طرفدار فوتبال. امیدوارم با هم خوشی ها و ناراحتیهای تیممان را تجربه کنیم.
کل بازدید: 23,577 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تحلیل بازی امروز: در خروجی: ویلا پارک!!!

  با عرض سلام دوباره خدمت تمام توپچی ها! امروزم با این پست درباره ی بازی امروز در خدمتتون هستم... فقط امیدوارم که بازی امروزو ببریم که حداقل کمی از زیر فشار خارج شیم و دوباره اعتماد به نفس خودمونو برگردونیم... هر چند بازی با استون ویلا تو ویلا پارک سخت تر از گذشته شده است!

   مطمئنا برای خیلیهاتون، یا شایدم همتون، گاهی وقتا شرایط سختی بوجود اومده که که انگیزتون رو چند برابر میکرده تا جایی که میخواستید کار هارو بدون نقص و با موفقیت پشت سر بذارید. استون ویلا هم چنین شرایطی داره؛ چرا که برنامه ی بازی های آنها از این قراره: باید 5 بازی پشت سرهم با لیورپول، آرسنال، چلسی، سیتی و اورتون برگزار کنند؛ که البته آنها بازی با لیورپول راو بردند. چیزی هم که معلومه اونم اینه که اونا میخوان نه تنها بازی با آرسنال، بلکه تمام بازی ها رو ببرند. البته این موفقیت غیر ممکن نیست ولی همونطور که خودتونم میدونید برای همیشه نمیتونیم بر این شرایط غلبه کنیم، یا شایدم فقط بتونیم 70 درصدشو انجام بدیم. با این حال اگه برنامه ریزی خوبی داشته باشن، میتونن 100 درصد انجامش بدن. توپچی هام با شرایطی که دارن، مطمئنا نمیخوان بیش از پیش از صدر جدول عقب بیفتن. البته که برد در هر شرایطی میتونه برای خیلیها رضایت بخش باشه؛ بخصوص برای ما!
.
.
.
  استون ویلا تیمی سازمان یافته:
پل لمبرت، سرمربی این تیم، تیمش را به هنگام دفاع کردن 4-5-1 میچیند و به هنگام ضد حمله(یا حمله!!!) 4-3-3 میچیند. اگه به گزارش بازی با لیورپول دقت کنید این تیم خیلی زود و در دقیقه 11 به گل رسید؛ این جا بود که آنها به لاک دفاعی خود فرو رفتند تا جایی که آمار مالکیت توپ 74 به 26 به نفع لیورپول بود!!! در واقع میشه گفت که این تیم در هنگام دفاع اتوبوس را پارک میکند:). پس با این شرایط خیلی میتونه واسمون خطرناک باشه اگه گل اول بازی رو ما دریافت کنیم؛ چرا که اتوبوس آنها بسیار محکم است: آنها تا اینجای فصل فقط یک گل دریافت کرده اند!... بیایید یه کم در مورد آمار بازیشان با لیور بحث کنیم: این تیم فقط 5 موقعیت داشت که البته هر 5 تای آنها روی ضربات ایستگاهی بدست آمده اند!!! یعنی تنها گلشون رو روی ضربه ایستگاهی به ثمر رسوندند. جالب اینجاست که در نبود بنتکه خط حمله این تیم نسبتا کوتاه قد و در دنتیجه در نبردهای هوایی هم بسیار ضعیف است؛ اگبون لاهور با 17 درصد و ویمن با 33 درصد این ادعا را ثابت میکند. در مقابل این تیم در خط دفاع بلند قد است؛ جایی که سندروس و فلار قرار دارند: به ترتیب با 190 و 189 سانتی متر قد. نکته جالب تر اینجاست بیشترین شوت های این تیم را در بازی برگشت سندروس انجام داده! یعنی جلو آمدن دفاع این تیم در ضربات ایستگاهی برای آرسنال میتواند خطر ساز باشد... هم چنین فراموش نکنیم این تیم بیشترین حملات و ضدحملاتش را در سمت راست خود انجام میدهد: 43 درصد حملات این تیم در این سمت بوده است. چرا؟ چون 1-بیشترین تماس توپ را alan hutton دفاع راست این تیم انجام داده است؛ 59 تماس توپ. 2- وجود مهاجم بسیار سرعتی به نام آگبون لاهور 3- تخریبی ترین بازیکن این تیم کلورلی است، با 2 بار قطع توپ، 2 تکل موفق ، و 1 خطا که این آمار در کل از بقیه ی هافبک های این تیم بیشتر است. البته نکته اینجاست که کلورلی بیشتر متمایل به راست بازی میکند!!!
.
.
.
چند نکته:
1- لیورپول در بازی با استون ویلا برای باز کردن دفاع این تیم سعی بر این داشت که توپ را به کناره ها بببرد تا بلکه اتوبوس این تیم جا بماند! 22 بار پرتاپ اوت نشان میدهد که بازی بیشتر در کناره ها بوده است.( استون ویلا در مجموع 25 بار پرتاپ اوت داشت) با این حال ما ابزار باز کردن دفاع این تیم را داریم.
2- تیم استون ویلا در ضد حملات و توپ های بلند خوب است. در عوض در آفساید گیری و نبرد های هوایی در مجموع ضعیف است. توپچی ها هم در خلق موقعیت، سرعت دفاع به حمله و برعکس، حملات در جناحین و ... قوی تر است. البته متأسفانه در دفاع در برابر ضد حمله بسیار ضعیف است و همینطور در دفع توپ؛ که بنظر میرسد دلیل آن همان خوب اجرا نکردن دفاع منطقه ایست!( که البته به گفته ی استاد علیفر دفاع خطی هم تأثیر گذار است:D)
3-اشلی وست وود هافبک این تیم با 2 پاس کلیدی در بازی با لیورپول یکی از کلیدی ترین بازیکنان این تیم بود.
4- اما در مورد نقش اوزیلم میشه گفت که اوزیل در واقع بر خلاف تصورات، وینگ نیست! بلکه هافبکی است که هم تمایل به کناره ها و هم تمایل به میانه میدان را دارد؛ در واقع میشه گفت که جایی وسط این دو پست!
5- امروز آرسنال باید با ذهنیت این تیم مبارزه کند؛ چرا که آمار ها همه به نفع آرسنال است و مطمئنا این تیم بسیار با انگیزه هست.
و...
.
.
  از همتونم بازم ممنونم که وقت گذاشتیدو این پست رو هم خوندید... میدونم که خیلی دیر گذاشتمش ولی باور کنید اونقدر وقت اضافی ندارم! بازم به امید پیروزی..............

.Some people dream of success, while others wake up and work hard at it

winston churchill

با تشکر
 مخلص همه ی توپچی هاhttp://wallpaper.ladyarse.com/wp-content/uploads/2014/09/team-fb.png

ثبت نظر شمانظرات پیشین

reza در 29/6/1393 | 22:09 گفت:

آقا آی حال میکنم این لیورپول میبازه .

reza در 29/6/1393 | 22:00 گفت:

آقا آی حال میکنم این لیورپول میبازه .

parsa در 29/6/1393 | 21:50 گفت:

وستهام 3بر1لیورپول رو له کرد

توپچی جنوب در 29/6/1393 | 20:42 گفت:

نکات مثبت بازی:
گلزنی اوزیل و پاس گل اوزیل و گل زدن ولبک ...
.اوزیل وسط بود راست بود چپ ام بود یعنی بازیکن آزاد زمین بود و این باعث شد بازم به چشم بیاد .
اوزیل کاملا بازی مفیدی کرد کاملا بازیش رو زیر نظر داشتم خلاصه و مفید بدون حرکت اضافی

.ولبک گل خوبی زد البته پاس فوق العاده اوزیل کار رو براش راحت کرد .
ولبک گل اولش رو زد و در ادامه مطمءنا گل های بیشتری میزنه.

سیو ژسنی روی ضربه سر، عااااالی بود و یه جورایی تیم رو تو بازی نگه داشت چون اگه گل اول رو اونا میزدن سیستمشون به 4_5_1 تغییر میکرد و بعید نبود به سرنوشت لیورپول دچار میشدیم.

نکات منفی بازی:

آرون رمزی افت کرده نسبت به فصل قبل و این به وضوح مشخصه دقیقه 60 به بعد عملا بریده بود امیدوارم هرچه زودتر بشه رامبو فصل قبل

.بازی با پای ژسنی ،وقتی توپ رو بهش پاس میدن احساس میکنم زایدی معطلش میکنه.

تعویض دیر هنگام، نمیدونم چرا با داشتن این نیمکت قوی رءیس اینقدر دیر تعویض میکنه حالا کاری به نوع تعویض ندارم ک باهم میاره داخل ولی زمان تعویض یه خورده دیره البته از نظر من شاید دلیلی داره واسه این کارش ک من متوجه نمیشم.
ولی رمزی رو میتونست زودتر هم تعویض کنه.

این برد شیرین و روحیه بخش با یه بازی عالی رو به همتون تبریک میگم 

آرین در 29/6/1393 | 20:20 گفت:

اصلا فکرشو نمیکردم ببریم.استون ویلا خیلی تیم سگیه...لیورپولو تو انفیلد برده بود...بازی رو ندیدم ولی خیلی خوشحالم...برد قاطع...مخصوصا با گل اوزیل و ولبک...امیدوارم این روندو ادامه بدیم....
دوستانی هم که انتقاد میکنن و در بسیاری مواقع هم از نظر من انتقادشون بجاس ولی یکم دندون رو جیگر بذارن بهتره... ایشالا که اخر فصل همه خوشحال و راضی باشیم..................

پوریا زمانی در 29/6/1393 | 20:11 گفت:

در ضمن تبریک به خودمون...

پوریا زمانی در 29/6/1393 | 19:41 گفت:

در ضمن تبریک به خودمون...

پوریا زمانی در 29/6/1393 | 19:40 گفت:

از همه ممنونم که وقت گذاشتید و خوندید... ببخشید دیر پستمو گذاشتم
از اونایی هم که بازی رو گزارش کردن صمیمانه ممنونم...
به امید پیروزی در بازی سه شنبه با ساوتهمپتون

parsa در 29/6/1393 | 19:37 گفت:

تبریک،بردخوبی بود
اوزیل وولبک و الکس وژسنی عالی بودند
رمزی ومرته افتضاح بقیه متوسط.

حسین ملازینل در 29/6/1393 | 19:33 گفت:

تبریک به همه ...

اولین کلین شیت فصل ...

بهترین برد فصل آرسنال تا اینجا،اونم تو خونه تیمی که تا قبل از این بازی باخت نداشت.حالا تنها تیم های بدون باخت لیگ ما هستیم و چلسی که اونم شاید فردا ببازه تو خونه سیتی...

3 تا بازی ایندمون تو خونست،مقابل 3 تیم خوب : ساوتهمپتون ، تاتنهام و گالاتاسرای که نیاز داریم هر سه تاشو ببریم،ولی اگه قراره توی یکی از این سه تا بازی نتیجه نگیریم ترجیحا امیدوارم اون بازی بازی با ساوتهمپتون باشه...

در آخر هم خدارو شکر میکنم که این بازی رو بردیم تا حداقل تا آخر هفته یکمی از بار این پست های بی محتوای انتقادی که تعدادشون واقعا حوصله سر بر شده کاسته بشه.....

به امید روزهای بهتر از این...

mohammad در 29/6/1393 | 19:32 گفت:

تبریک، ایشالله همیشه ببریم
ضمنا مرسی از دوستانی که بازی رو گزارش کردن مخصوصا سینا

arman در 29/6/1393 | 19:29 گفت:

درصد مالکیت توپ نیمه دوم 80 به 20 بود اصلا زورشون نمیرسید
یکم بازیکنا خسته شده بودن که تعویضا دوباره به آرسنال جون داد

مهرزاد در 29/6/1393 | 19:26 گفت:

تبریک بر دوستان.
ما اکثر گل هامون بخصوص پارسال از سمت راست بود ولی این بازی از سمت چپ بود. اوزیل هم این بازی خوب بود.
زمان تغییر است.

masoud mahmudpur در 29/6/1393 | 19:23 گفت:

مرسی از سینا به خاطر گزارش

masoud mahmudpur در 29/6/1393 | 19:23 گفت:

خوب بازی کردیم و بردیم.تبریک

sina در 29/6/1393 | 19:15 گفت:

تماشاگرا ویلا خیال کردن ما لیورپولیم ، به امید برد اومدن الان که کیسه گل شدن دقیقه 80 به بعد دارن ول میکنن میرن

حسین در 29/6/1393 | 19:15 گفت:

الان 3تا شماره 10 جلوی زمین داریم. توماس اوزیل و سانتی

حسین در 29/6/1393 | 19:14 گفت:

الان 3تا شماره 10 جلوی زمین داریم. توماس اوزیل و سانتی

sina در 29/6/1393 | 19:11 گفت:

یطوری پاسکاری میکنن تو یه گله جا که دوربین هنگ میکنه از بس تکون میخوره ))))

حسین در 29/6/1393 | 19:08 گفت:

الان 3تا شماره 10 جلوی زمین داریم. توماس اوزیل و سانتی

sina در 29/6/1393 | 19:08 گفت:

رمزی ولبک چمبرلین خارج
ویلشر پولدی و روسیچکی داخل
سه تعویض همزمان

sina در 29/6/1393 | 19:02 گفت:

روسیچکی رو الان باید بیاره تو زمین
حیفه بخدا رو نیمکت بشینه

sina در 29/6/1393 | 18:56 گفت:

کازورلا بد توپ لو میده

sina در 29/6/1393 | 18:52 گفت:

الکس عالیه

sina در 29/6/1393 | 18:49 گفت:

چمبرز شانس اورد کارت زرد دوم رو بهش نداد

محمد كريمي در 29/6/1393 | 18:48 گفت:

سلام بچه ها من میخوام عضوgunnerstrust بشم اگه کسی اونجا عضویت داره کمک کنه ممنون میشم

علیرضا در 29/6/1393 | 18:47 گفت:

رمزیم اگه روز روزش نباشه یک کارایی میکنه ها

sina در 29/6/1393 | 18:46 گفت:

بدون دفاع موندیم وگرنه مرته اصلا در حد ترکیب اصلی نیست

علیرضا در 29/6/1393 | 18:45 گفت:

این آگبونلاهور چه سرعتی داره بی پدر

سراج در 29/6/1393 | 18:30 گفت:

نقل قول : رمزی چرا اینجوری شده؟

پاسخ شما : شاید افت کرده باشه ولی اون پاسش به اوزیل که قیچی زد نشان از دیده خفن رمسی هستش

arsenal در 29/6/1393 | 18:29 گفت:

بنازم ارسنالو. عشقه

sina در 29/6/1393 | 18:28 گفت:

نقل قول : نقل قول : نیمه اول رو سه صفر بردیم
یه نکته خیلی مهم دو تا سیو فوق العاده شسنی بود که وقتی بازی صفر صفر بود انجام داد و تیم رو نگه داشت تو بازی
اوزیل مثل اینکه اعتماد بنفسشو بدست اورده و داره عالی بازی میکنه هرچند بنظر من تو بازیهایه قبلی هم به نسبت خوب بود و الکی روش زوم کرده بودن
پاس گل عالی از الکس چمبرلین که یه پاس عمق پشت مدافعا داد به اوزیل و ساده ترین کار رو اوزیل انجام داد به قول گزارشگر a brilliant assist
بنظرم رمسی افت کرده این چند وقته و به یه گل یا یه پاس گل نیاز داره تا برگرده بشه همون ارون رمسی همیشگی که امیدوارم نیمه دوم جلوتر بازی کنه و بتونه گل بزنه
به امید موفقیت آرسنال


پاسخ شما : ولبک پاس داد


پاسخ شما : آره راست میگی ، الان که گفتی چک کردم دیدم ولبک بوده
کیفیت تصویر درست حسابی نبود خوب ندیدم کی بوده ولی خب چمبرلین هم خوب بازی کرد امروز مثل همیشه

parsa در 29/6/1393 | 18:26 گفت:

رمزی چرا اینجوری شده؟

sina در 29/6/1393 | 18:26 گفت:

نقل قول : اونایی که نیمه اول رو دیدن نظرتون در مورد ولبک چیه؟ خداییش خیلی خوب بازی میکنه و با تیم هماهنگ شده، خیلی سرعت بازیش بالاست و تو پاسکاری و حرکات ترکیبی خوب عمل میکنه و برا انتقال بازی به حمله خیلی خوب کار میکنه، خیلی ازش خوشم اومده، ونگر اینو بدجور ستارش میکنه شک نکنید

پاسخ شما : هنوز جا داره ، باید بیشتر قدر تک موقعیتارو بدونه و با بی دقتی خرابشون نکنه
ولی در کل میشه بهش امید داشت و اینکه اون جلو تحرک خیلی خوبی داره و مدافعارو حسابی خسته میکنه

سراج در 29/6/1393 | 18:26 گفت:

نقل قول : نیمه اول رو سه صفر بردیم
یه نکته خیلی مهم دو تا سیو فوق العاده شسنی بود که وقتی بازی صفر صفر بود انجام داد و تیم رو نگه داشت تو بازی
اوزیل مثل اینکه اعتماد بنفسشو بدست اورده و داره عالی بازی میکنه هرچند بنظر من تو بازیهایه قبلی هم به نسبت خوب بود و الکی روش زوم کرده بودن
پاس گل عالی از الکس چمبرلین که یه پاس عمق پشت مدافعا داد به اوزیل و ساده ترین کار رو اوزیل انجام داد به قول گزارشگر a brilliant assist
بنظرم رمسی افت کرده این چند وقته و به یه گل یا یه پاس گل نیاز داره تا برگرده بشه همون ارون رمسی همیشگی که امیدوارم نیمه دوم جلوتر بازی کنه و بتونه گل بزنه
به امید موفقیت آرسنال


پاسخ شما : ولبک پاس داد

parsa در 29/6/1393 | 18:24 گفت:

سلام برابچ ترکوندیم، ازاون بازیهایی که هرچی میزنیم میره توگل
اوزیل عالی بود،یه بازی وسط بود...ژسنی هم معرکه

sina در 29/6/1393 | 18:23 گفت:

نیمه اول رو سه صفر بردیم
یه نکته خیلی مهم دو تا سیو فوق العاده شسنی بود که وقتی بازی صفر صفر بود انجام داد و تیم رو نگه داشت تو بازی
اوزیل مثل اینکه اعتماد بنفسشو بدست اورده و داره عالی بازی میکنه هرچند بنظر من تو بازیهایه قبلی هم به نسبت خوب بود و الکی روش زوم کرده بودن
پاس گل عالی از الکس چمبرلین که یه پاس عمق پشت مدافعا داد به اوزیل و ساده ترین کار رو اوزیل انجام داد به قول گزارشگر a brilliant assist
بنظرم رمسی افت کرده این چند وقته و به یه گل یا یه پاس گل نیاز داره تا برگرده بشه همون ارون رمسی همیشگی که امیدوارم نیمه دوم جلوتر بازی کنه و بتونه گل بزنه
به امید موفقیت آرسنال

کمیل در 29/6/1393 | 18:21 گفت:

اونایی که نیمه اول رو دیدن نظرتون در مورد ولبک چیه؟ خداییش خیلی خوب بازی میکنه و با تیم هماهنگ شده، خیلی سرعت بازیش بالاست و تو پاسکاری و حرکات ترکیبی خوب عمل میکنه و برا انتقال بازی به حمله خیلی خوب کار میکنه، خیلی ازش خوشم اومده، ونگر اینو بدجور ستارش میکنه شک نکنید

arsenal در 29/6/1393 | 18:19 گفت:

بنازم ارسنالو. عشقه

میلاد در 29/6/1393 | 18:18 گفت:

بالاخره صدای انتقادات به گوش ونگر رسید!!!!!!!
ترکیب رو عوض کرد و فضای بیشتری به اوزیل داد.....نتیجه اش رو هم دید...البته نباید مغرور بشیم به این بازی نیمه اول....

کمیل در 29/6/1393 | 18:17 گفت:

نیمه اول فوق الاده بودیم، خیلی خوب و هماهنگ بازی کردیم و تو دفاع هم منسجم بودیم، ولبک داره کم کم تو تیم جا میوفته، اوزیل هم امیدوارم با این گل و پاس گل روحیش بعد از این انتقادا خوب بشه برا بازی های آینده، کاشکی همیشه اینجوری باشیم

Hossein در 29/6/1393 | 18:12 گفت:

داریم 4-2-3-1 بازی میکنیم

sina در 29/6/1393 | 18:12 گفت:

چرا اینطور شده ؟
هر بار که رفرش میکنم یبار دیگه کامنتم ارسال میشه

sina در 29/6/1393 | 18:11 گفت:

تام کلورلی قرار بود ما رو یه تنه ببره

arsenal در 29/6/1393 | 18:11 گفت:

بنازم ارسنالو. عشقه

کمیل در 29/6/1393 | 18:10 گفت:

گل سوم گل به خودی، داریم میترکونیم

sina در 29/6/1393 | 18:09 گفت:

تام کلورلی قرار بود ما رو یه تنه ببره

sina در 29/6/1393 | 18:07 گفت:

تام کلورلی قرار بود ما رو یه تنه ببره

علیرضا در 29/6/1393 | 18:07 گفت:

ترکوندیم.3 دقیقه 3 گل
فکر کنم رکورد زدیم

کمیل در 29/6/1393 | 18:06 گفت:

گل سوم گل به خودی، داریم میترکونیم

sina در 29/6/1393 | 18:06 گفت:

goaaaaaaaaaaaaaaaalllllllllllllllllllll 333333333333

علیرضا در 29/6/1393 | 18:06 گفت:

گل به خودی و گل 3

علیرضا در 29/6/1393 | 18:06 گفت:

واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااو

کمیل در 29/6/1393 | 18:05 گفت:

بنازم ولبک یه پاس گل یه گل، اوزیلم دمش گرم یه پاس گل یه گل، جواب انتقادا رو داد

sina در 29/6/1393 | 18:05 گفت:

what a play by mesut ozil , 1 goal and 1 assist in 2 minutes

Amir در 29/6/1393 | 18:04 گفت:

فوق العادس

علیرضا در 29/6/1393 | 18:04 گفت:

گل دوم با پاس اوزیل

Amir در 29/6/1393 | 18:04 گفت:

2-00000000000000000000000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ولبک

Amir در 29/6/1393 | 18:03 گفت:

1-00000000000000

علیرضا در 29/6/1393 | 18:03 گفت:

گل
اونم کی اوزیل

Amir در 29/6/1393 | 18:03 گفت:

ozil

sina در 29/6/1393 | 17:59 گفت:

یه سیو عالی از شسنی

sina در 29/6/1393 | 17:57 گفت:

یه سیو عالی از شسنی

sina در 29/6/1393 | 17:55 گفت:

یه سیو عالی از شسنی

sina در 29/6/1393 | 17:53 گفت:

یه سیو عالی از شسنی

sina در 29/6/1393 | 17:52 گفت:

کارت زرد چمبرز

sina در 29/6/1393 | 17:51 گفت:

یکی به ولبک بگه تو تک به تکا رو گل کن حرکت نمایشی پیشکش

sina در 29/6/1393 | 17:50 گفت:

یکی به ولبک بگه تو تک به تکا رو گل کن حرکت نمایشی پیشکش

sina در 29/6/1393 | 17:48 گفت:

سلام
این لینک خوبه
http://trgoals.org/ch11.html

Amir در 29/6/1393 | 17:44 گفت:

http://www.stream2u.me/watch/41585/1/Premier-League-Aston-Villa-vs-Arsenal.html

کمیل در 29/6/1393 | 17:29 گفت:

بچه ها کسی لینک بازی رو داره بده تا بتونیم ببینیم؟ خواهشا هر کی داره بده

حسین در 29/6/1393 | 17:22 گفت:

آرسن ونگر برای اینکه بتونه حداقل دو بازیکن پست شماره 10 تو زمین داشته باشه از ترکیب 1-4-1-4 استفاده میکنه.

که بعضی وقتا جواب نمیده.

ارمان در 29/6/1393 | 17:19 گفت:

,از همه خنده دار تر اینه که جناب مورينيو گفته باید سیتی جریمه بشه بخاطر اینکه فير پلی مالی رو رعایت نکرده یعنی خبر رو که خوندم خندم گرفت

حسین در 29/6/1393 | 17:06 گفت:

آرسن ونگر برای اینکه بتونه حداقل دو بازیکن پست شماره 10 تو زمین داشته باشه از ترکیب 1-4-1-4 استفاده میکنه.

که بعضی وقتا جواب نمیده.

حسین در 29/6/1393 | 17:02 گفت:

So Arsenal's full team looks like this: Szczesny, Chambers, Mertesacker, Koscielny, Gibbs, Arteta, Ramsey, Cazorla, Ozil, Oxlade-Chamberlain, Welbeck

ناصر در 29/6/1393 | 16:51 گفت:

به امید پیروزی

توپچی جنوب در 29/6/1393 | 16:51 گفت:

: ژسنی،چمبرز،کوش،مرته،گیبس،آرتتا،رمزی،سانتی،اوزیل،آلکسیس ولبک

و

: اوسپینا،کوکلن،دیابی،چمبو،روسیچکی،ویلشر،پولدی ذخیره هان

استون ویلا خیلی دفاع فشرده و محکمی داره گل اول رو حتما باید ما بزنیم.
به این 3 امتیاز احتیاج داریم شدید.

ناصر در 29/6/1393 | 16:49 گفت:

جمله ی آخری که از چرچیل گذاشتی به تمام این پست میارزید.
مرسی عالی بود

مهرزاد در 29/6/1393 | 16:48 گفت:

perfect
ولی فکر نکنم دفاع های ما انقدر خوب باشند که بخوان توپ رو سریع خط حمله و هافبک ها برسونند.