تحلیل بازی امروز: اسپرزها در محاصره ی توپچی ها!

نویسنده: پوریا زمانی

وبلاگ من
نویسنده: پوریا زمانی
چیز جالبی در مورد من وجود نداره! من هم مثل خیلی ها آرسنالی هستم بین این همه طرفدار فوتبال. امیدوارم با هم خوشی ها و ناراحتیهای تیممان را تجربه کنیم.
کل بازدید: 23,583 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تحلیل بازی امروز: اسپرزها در محاصره ی توپچی ها!

   درود بر توپچی ها! ببخشید بازم مزاحمتون میشم... مطمئنم هممون الآن میگیم چه بشه ما این دو هفته ی طوفانی رو مال خودمون کنیم؛ یعنی اگه ما این سه بازی سخت رو ببریم، دیگه خودتون حساب کنید ببینید چی میشه؟! فعلا که باید قدم اولو محکم برداریم... امیدوارم که پستم استفاده ی کافی رو واستون داشته باشه...  شمال لندن، اشبورتون گراو، دربی حساس و بازی آرسنال-تاتنهام! این بازی تمام حساسیت ها و استرس های یه دربی رو برای هواداران دو تیم داشت. اما آیا دارد؟!
مطمئنا با روی کار آمدن آبراموویچ، مالک روس چلسی، میتوان با اطمینان گفت که دارد ولی نه به اندازه ی دربی چلسی!!! ولی اگه به عمق ماجرا نگاه کنیم... اونوقت خواهیم گفت که بازی با تاتنهام یه دربی تمام عیار است... انکار این قضیه راحت نیست! چرا که این دو تیم تاریخی را برای خود نوشته اند؛ تاریخی که از تاریخ بازی با چلسی قدیمی تر است!!! و صد البته پربار تر!...
.
.
.
  سرمربی سخت کوش تاتنهام:
اگه به ساوتهمپتون پوچتینو نگاه کنیم میبینیم که تیم او تیمی بود که دونده و همیشه پرس رو در دستور کار خودش قرار میداد. البته ساوتهمپتون تغییر کرده است ولی مطمئنا پوچتینو همان پوچتینوی ساوتهمپتون است و قطعا تفکراتش رو هم به این تیم منتقل خواهد کرد. اگر به آمار این تیم دقت کنیم میبینیم که آنها در 5 بازی خود متوسط 1.8 تکل در هر بازی را داشته اند؛ میشه گفت که جنگنده تر شده اند. البته در این شرایط اگه بتونیم کنترلشون کنیم خستگی به اونا فشار خواهد آورد. حتی میشه گفت که بیشتر گلهایی که زدن در نیمه اول بوده و در مقابل آرسنال بیشتر گلهاشو در نیمه دوم زده... پس با این حساب میشه گفت اگه بتونیم تو نیمه ی اول حملاتشونو خنثی کنیم و بعد تو نیمه ی دوم حملاتمونو افزایش بدیم، شاید بتونه راهکار خوبی باشه(البته از نظر من!)
.
  کریستین اریکسن:
کریستین اریکسن به نوعی پاسور این تیم و بازیکنی است بیشتر با خصوصیات پست شماره 10. بازیکنی که با 1.4 شوت در هر بازی، 2.8 دریبل و متوسط 2.2 پاس کلیدی یکی از بازیکنان کلیدی این تیم هست. البته به نظر نمی رسد که قدرت بدنی خوبی داشته باشه، با این حال اریکسن میتواند طعمه ی خوبی برای ویلشر باشد که بتواند از او توپ ربایی کند. اینو هم بگم اریکسن به طور متوسط 2.2 بار توپ از دست داده است...
یه نظر میرسه میتوان او را به راحتی کنترل کرد هرچند بازیکن نسبتا تکنیکی است!
.
 نبرد های هوایی:
نقطه ضعف اصلی تاتنهام همین نبرد های هوایی است. جایی که آنها از 2 بازی خود مقابل ساندرلند و وست بروم فقط 1 امتیاز گرفته اند آنهم بخاط ضعف در این ویژگی...
البته مدافعان آنها در مهار بازیکن های تکنیکی هم مشکل دارند که براحتی از این طریق میشه به آنها ضربه زد... آمار هم این را نشان میدهد: 51 درصد موفقیت در نبرد های هوایی در مقابل 61 درصد آرسنال!
.
 ضعف اصلی آرسنال؛ دفاع منطقه ای:
متاسفانه در بعضی بازیها نشان داده ایم که از نظر دفاع منطقه ای دچار ضعف هستیم(مرته ساکر هم به این نکته قبلا اشاره کرده بود). مطمئنا در مقابل تیمی با پرسینگ خوب دچار مشکل خواهیم شد؛ جایی که حتی ما هافبک دفاعی خوب هم نداریم...
.
.
.
چند نکته:
1-اریک لاملا، بازیکن اسبق رم هم بازیکن خوبی نشان داده: او بیشترین دریبل را در تیم داشته است؛ 3.1 دریبل در هر بازی. برای همین تاتنهام بیشترین حملاتش را در سمت چپ خود نسبت به سمت راست خود داشته است. مطمئنا میتواند چمبرز را در صورت حمایت نشدن آزار دهد. اینو هم بگم که 1.4 پاس کلیدی در هر بازی رو داشته!
2-capoue یکی از بازیکنان خوب این تیم است: هم پخش کننده ی این تیم و هم هافبک تخریب کن این تیم: 3 توپ ربایی،2 تکل، 2.4 خطا و 87.6 پاس در هر بازی نقش بسزایی رو در تیم ایفا کرده.
3- بیشترین حملات این تیم در وسط صورت میگید؛ با وجود اریکسن. البته سمت چپشون نسبت به سمت راستشون فعالتره.
و...
.
.
.
از همتون ممنونم که وقت گذاشتیدو خوندیدش... و معذرتم میخوام که دیر دیر پستامو میگذارم... به بزگی خودتون ببخشید.
.
" گریه میکرد گرگ وقتی دید سگ بخاطر تکه استخوانی لگد های چوپان را تحمل میکند."
ارنستو چگوارا


با تشکر
مخلص همه ی توپچی ها

                                                 "Little Mozart"

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Ehsan در 7/7/1393 | 10:44 گفت:

استاد ونگر اومده تو کنفرانس خبری گفته ما 70 درصد بازی رو در اختیار داشتیم. اخه عزیزم در اختیار داشتن توپ بدون نتیجه به چه دردی میخوره. ما اگه این بازی رو هم 100 درصد مالکیت زمین رو داشتیم باز هم نمیبردیم.
حداقل پارسال تیم های ضعیف رو میبردیم امسال که دیگه اونا رو هم فکر نکنم بتونیم ببریم اون از برد نا امید کننده جلو پالاس و اون تساوی جلو لستر. یه نگاه به بازی های این فصل میندازم میبینم افتضاحتر از این نمیتونستیم کار کنیم.

arsenalfc در 6/7/1393 | 21:20 گفت:

من که دیشب فاتحه ی این آرسنال رو خوندم .
افتضاح بازی میکنیم .
امسال هم هیچی . . .

نه میتونیم موقعیت جدی خلق کنیم ، نه پرس کردن بلدیم ، نه خوب دفاع میکنیم ، نه خوب حمله میکنیم .
فقط الکی توپ ردوبدل میکنیم (اونم زود توپ رو لو میدیم و ضد حمله میزنن توو گلمون)

امسال افتضاحیم .
پارسال خیلی خوب بودین شروع فصل .

نمیدونم چرا رئیس اینطوری میکنه .


دیشب فقط اوزیل خوب بود ... یه تنه تیم رو میبرد جلو .

پیمان در 6/7/1393 | 18:24 گفت:

مشکل این تیم فقط و فقط شخص ونگره
تیم دو تا دفاع وسط بیشتر نداره که تازه اونم یکیشون رو من اصلا حساب نمیکنم
تیم یه رفاع راست داره
تیم 3 تا هافبک دفاعی داره که 5 ساله از رسانه ها فقط انتقاد میشنون
تیم دو تا وینگ چپ داره اما جاشون اوزیل بازی میکنه که تخصصش وسط و چپه
تیم 2 تا مهاجم نوک داره که یکیشون اینقدر بازی میکنه که اون یکی کلا فوتبال یادش بره
درسته ما مربی فوتبال نیستیم اما فوتیالم انتگرال و معادله دیفرانسیل نیست که دیگه هیچیشو نفهمیم
یه سری تاکتیک و نقشه و برنامست که اتفاقا خیلی هم ساده و قابل فهمه
4-1-4-1 بازی کردن نیاز به قلدرترین هافبک دفاعی های تاریخ رو داره مثل یحیی توره مثل بوسکتس مثل ویرا نه امثال ارتتا و فلامینی که از هر 3 تا توپ 2 تاشو پاس به عقب میدن اون یکی هم لو میره
اینقدر که ما از عوض کردن مربی میترسیم سرنوشتمون از منچستر هم بدتر میشه

Armin در 6/7/1393 | 16:33 گفت:

با این وضع زمانی که ونخال منچستر رو جمع کنه بدبخت میشیم
چون همینطوریشم چها تا تیم غول تو لیگ هست (که یکیش خودمونیم)
کلا سهمیه هم باید بیخیال شیم و اون موقع هست بحث سره تعویض سر مربی شروع میشه که بهتر از کلوپ سراغ ندارم
آقا کلوپ هم تیمش جوونه ولی چرا تیمش اینقدر روونه ؟؟ چرا اینقدر راحت مارو شکست میدن؟؟

Armin در 6/7/1393 | 16:30 گفت:

با این وضع زمانی که ونخال منچستر رو جمع کنه بدبخت میشیم
چون همینطوریشم چها تا تیم غول تو لیگ هست (که یکیش خودمونیم)
کلا سهمیه هم باید بیخیال شیم و اون موقع هست بحث سره تعویض سر مربی شروع میشه که بهتر از کلوپ سراغ ندارم
آقا کلوپ هم تیمش جوونه ولی چرا تیمش اینقدر روونه ؟؟ چرا اینقدر راحت مارو شکست میدن؟؟

majid در 6/7/1393 | 16:02 گفت:


تروخدا نگید مصدوما برسن تیم درست میشه یا والکات بیاد نابود میکنیم

------------------------------------------------------------------------------------------

نه نه منم با شما موافقم والکات اگه بیادم شاید یکمی طراوت بیشتری به تیم بده اما مشکل تیمو قرار نیست حل کنه. ما همین الانشم تو پست والکات بازیکنای بسیار خوبی داریم اما طراوت لازمو نداریم. امیدوارم زودتر به اون هماهنگیه لازم برسیم چون داره کم کم دیر میشه...

Armin در 6/7/1393 | 15:35 گفت:

به نظرم بازیکنی مثه پوگبا میتونه مشکل رو تو پست فلامینی و ارتتا حل کنه
هفته ی بعد بازی تو امارات هست؟؟
از الان میگم یا مساوی هست یا باخت

حامد در 6/7/1393 | 15:07 گفت:

اصلا کاری ندارم الان خوبیم یا بد...تروخدا نگید مصدوما برسن تیم درست میشه یا والکات بیاد نابود میکنیم فعلا یکی یکی دادن پرپر میشن بازیکنا

به این نتیجه رسیدم بازیکنامون به تفی بندن جلو چلسی هم قطعا مصدوم میدیم چون اونا وحشی هستند

و به قول دوستمون قراره با فلامینی جلوی چلسی بازی کنیم؟؟؟

لا حول والا قوه الا به الا العلی و العظیم

majid در 6/7/1393 | 14:35 گفت:


بچه ها منم قبول دارم ما بازم بد بازی کردیم و تازه بعد از اومدن الکسیس بود که تیم یکمی جون گرفت اما اینقد به سیستم گیر ندین. سیستمی که ما داریم میبینیم فقط یه سری اعداد و ارقامه ( البته به چشم ما). طرف میاد سیستمشو 4-2-3-1 میچینه بعد با 7-2-1 بازی میکنه... (تاتنهامو میگم)... ما فقط داریم سیستمو میبینیم اما تعاریف و وظایف جداگانه ی بازیکن و که نمیبینیم. اینکه تو این سیستم هر بازیکنی چه وظیفه ای داره و کجا در واقع بازی میکنه... کلی شرح و وظیفه در کنار این سیستم واسه بازیکن تعریف میشه که ما فقط و فقط اون 4-1-4-1 و میبینیم. در کل زیاد رو سیستم زوم نشید... هنوز من به شخصه هماهمنگیه انچنانی تو تیم ندیدم اما مطمعنا درس میشه مخصوصا اگه این مصدومیتا دست از سر تیم برداره. اما سوالی که خیلی ناراحت کنندست الان اینه که ما قراره با فلامینی جلوی چلسی بازی کنیم؟؟؟

پیمان در 6/7/1393 | 13:30 گفت:

مشکل این تیم فقط و فقط شخص ونگره
تیم دو تا دفاع وسط بیشتر نداره که تازه اونم یکیشون رو من اصلا حساب نمیکنم
تیم یه رفاع راست داره
تیم 3 تا هافبک دفاعی داره که 5 ساله از رسانه ها فقط انتقاد میشنون
تیم دو تا وینگ چپ داره اما جاشون اوزیل بازی میکنه که تخصصش وسط و چپه
تیم 2 تا مهاجم نوک داره که یکیشون اینقدر بازی میکنه که اون یکی کلا فوتبال یادش بره
درسته ما مربی فوتبال نیستیم اما فوتیالم انتگرال و معادله دیفرانسیل نیست که دیگه هیچیشو نفهمیم
یه سری تاکتیک و نقشه و برنامست که اتفاقا خیلی هم ساده و قابل فهمه
4-1-4-1 بازی کردن نیاز به قلدرترین هافبک دفاعی های تاریخ رو داره مثل یحیی توره مثل بوسکتس مثل ویرا نه امثال ارتتا و فلامینی که از هر 3 تا توپ 2 تاشو پاس به عقب میدن اون یکی هم لو میره
اینقدر که ما از عوض کردن مربی میترسیم سرنوشتمون از منچستر هم بدتر میشه

حامد در 6/7/1393 | 12:47 گفت:

مگه جکی و دیابی هم مصدوم شدن؟؟؟

ای تو روح چلسی چقد شانس اخه به هر تیمی میرسه بازیکنا اصلی تیم مقابل مصدوم میشن

Mobinho در 6/7/1393 | 10:47 گفت:

دیگه واقعا توان انتقاد کردن ندارم،بیخیال
از بس طرفدارای بقیه تیم ها مسخره مون کردن و هیچ تغییری توی تیم ندیدیم آستانه ی تحملمون رفته بالا.
بهتره یکم نیمه پر لیوانو ببینیم.
بازم خوبه دو تا از دورتموند خوردیم بیشتر نخوردیم،بازم خوبه با تاتنهام مساوی کردیم نباختیم،بازم خوبه از تیم خوب ساوتهمتون در خانه باختیم. ولی از یک تیم ضعیف تر نباختیم، بازم خوبه به چلسی میبازیم ولی کیسه گل نمیشیم،بازم خوبه کل دنیا نمیفهمن فقط مربی پرفسور ما میفهمه..

مهرزاد در 6/7/1393 | 01:06 گفت:

واقعا فکر می کردم می بریم.
------------
زمان تغییر است.

حامد در 6/7/1393 | 00:11 گفت:

ولی من تکلیفم رو روشن کردم با خودم میخوام فقط بازی ارسنال رو ببینم عشق بازی کنم با تیمم حالا نتیجه نگرفت عادی شده نتیجه گرفت قربون قدوبالاشون

اقا رییس میدونه تکلیفش چیه هدفش مشخص متانسب با اون داره کار میکنه از تیم هم که راضی از بازیکناش هم راضی هست
دیگه هوادارا توقعات دیگه دارن مشکل خودشون

خوب بازی میکنیم انتقاد هست بد بازی میکنیم انتقاد هست اشتباه فردی پیش اومده انتقاد هست چخ خبره؟؟؟ یکم سعه ی صدر داشته باشید

اقا چهارم شدیم نهایتش چیز عجیب مگه اتفاق افتاده؟ما که 6تایی شدیم تا حالا اروپا هم حذف شدیم تا حالا کسی هم جز مدعی ها قبولمون نمیکنه
استرس نداشته باشید بالا تر از سیاهی که رنگی نیست این همه شرایط بد رو تحمل کردیم میخوایید همون حرفا پارسال رو بزنید هروقت اوضاع دیدید بدتر از فصل های قبل شده انتقاد جدید بکنید

حامد در 5/7/1393 | 23:31 گفت:

باز خوبه درست بازی کردیم حالا اشتباه خیلی فردی گل خوردیم از ناحیه که همیشه ضعف داریم خوردیم چیز جدیدی نیست که هافبک دفاعی مشکل داریم طبیعی از اونجا ضربه بخوریم بلاخره تیم های دیگه هم کار میکنن رو نقطه ضعف حریف حالا ما نمیخواهیم بفهمیم یه حرفی دیگس اینا انتقاد نیست اینا واقعیات ها بود که گفتم

امیدوارم شدم بتا دو مصدومی که دادیم بلاخره این فوتبال واسه ارسنالی ها هیچ نداشته باشه ملت لندن یه بیمارستان خوبی گیرشون میاد از ارسنال

فصل قبل خوب بود یکی میومد یکی می رفت الان خو فقط میرن حالا فصل قبل تا نیم فصل رو دووم اوردیم امسال خو همون ب بسم ا... شروع کردیم به مصدوم دادن

حالا من موندم رو چه حسابی رو والکات حساب میکنن بعضی ها که هنوز اماده نیست هااا بیاد هم دوباره مصدوم میشه حالا هم نشه نهایتا میشه سانچز پیش کمک داور میذارش باهم مسابقه دو بدن

محسن عاشوری در 5/7/1393 | 23:21 گفت:

نظر یک کاربر آرسنالی در سایت طرفداری :
آرسنال اگه تهاجمی ترین بازی های دنیا رو نشون بده(مثل گذشته)بازم به جایی نمرسه چون برا موفقیت یکسری بازیکنا مثل هافبک دفاعی تخریبی.دفاع پوششی و فروارد گلزن و بازیساز لازمه که آرسنال بجز بازیساز(که اونم ازش استفاده نمیشه)هیچکدوم از اینا رو نداره اما بهترین بازیکنای غیر ضرور فوتبال رو داره مثل پودولسکی مثل کازورلا اگه این بازیکنای غیر ضرور همراه با بازیکنای ضروری برا قهرمانی میشدن آرسنال الان بهترین تیم دنیا بود.

محسن عاشوری در 5/7/1393 | 22:59 گفت:

مقابل سیتی 2-2 مساوی
مقابل دورتموند 2-0 باخت
مقابل تاتنهام 1-1 مساوی
مقابل تیمای قوی مشکل داریم فقط دعا کنید هفته بعدی مقابل چلسی خار و ذلیل نشیم
ما تو بازیای بزرگ سیاست نداریم .. نمیتونیم بازی رو به نفع خودمون دربیاریم .. تو بازیای بزرگ باید مخ رو به کار انداخت

ونگر بال بدرد لای جرز نمیخوره ..

parsa در 5/7/1393 | 22:30 گفت:

فلامینی میکشمت
خیلی خوب بازی کردیم....حیف شد خیلی حیف شد....دارم روانی میشم....چرا نبردیم بازی رو؟؟؟؟؟
آقا تیم هافبک دفاعی میخواد....عمو هافبک دفاعی میخواد....به جان بچه نداشتم تیم هافبک دفاعی میخواد...بقرآن تیم هافبک دفاعی میخواد......... ......آقا زبونم مودرآورد از بس گفتم...
آقای لجباز چرا نمیفهمی آخه؟؟؟؟؟؟
تیمت اینقدر خوب بازی میکنه ولی بخاطر یه بازیکن نخریدن 4سال داریم از این پست ضربه میخوریم
ای خدااااااااااا....منو بکش راحتم کن...

mehdi در 5/7/1393 | 22:26 گفت:

لعنت به فلامینی لعنت مصدومامون دارن بیشتر میشن داریم نابود میشیم کم کم ونگر بهتره به فکر ساختن یه بیمارستان واسه تیم باشه

Armin در 5/7/1393 | 22:26 گفت:

باید می باختیم تا ونگر بفهمه این ترکیب آشغاله به تمام عیاره
چه اصراری داره به وینگ کردن اوزیل !!!!!!
یکم به قهرمانی امید وار شده بودم ولی نه امسالم بیخیال

Armin در 5/7/1393 | 22:23 گفت:

ای خدا این ونگر چرا از 4141 نمیکشه بیرون
الکسیس که پستش تخصصی هافبک تهاجمی رو گذاشته بیرون و اوزیل بازیساز رو گذاشته گوشه
ای خدا
سه تا مصدوم دادیم
دهنه مون سرویس شد
فلامینی و ارتتا رو بنداز بیرون از تیم جون مادرت

Ehsan در 5/7/1393 | 22:08 گفت:

من میدونم دوباره مثل پارسال تو خونه جلوی تیم های قوی مساوی میکنیم خارج از خونه هم میبازیم. این بازی با تاتنهام و من سیتی که دقیقا مثل درست تو خونه مساوی کردیم فقط مونده بازی با چلسی تو استمفوردبریج اگه اونم ببازیم میشه نتیجه گرفت که امسال هم به دنبال چهارمی هستیم!!!!!!

ارمان در 5/7/1393 | 21:57 گفت:

به خدا خوب بازی کردیم ولی تاتنهام از چلسی بیشتر اتوبوسی تر بازی کرد من موندم این کابول چقدر قد داره هر چی می فرستاد اوزيل این رو زمین دفع میکرد

arsenal در 5/7/1393 | 21:34 گفت:

گل
ایووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووول
چمبرلین

محمد مهدی در 5/7/1393 | 21:12 گفت:

http://www.stream2u.me/watch/41779/1/Premier-League-Arsenal-vs-Tottenham-Hotspur.html

علیرضا در 5/7/1393 | 21:10 گفت:

http://cricfree.sx/sky-sports-1-live-stream-01.php
داداش بیا اینجا ببین
داریم خوب بازی میکنیم

علیرضا در 5/7/1393 | 21:08 گفت:

http://cricfree.sx/sky-sports-1-live-stream-01.php
داداش بیا اینجا ببین
داریم خوب بازی میکنیم

محمد مهدی در 5/7/1393 | 21:04 گفت:

http://www.stream2u.me/watch/41779/1/Premier-League-Arsenal-vs-Tottenham-Hotspur.html

حامد **رنگی** در 5/7/1393 | 20:22 گفت:

بازی در چه حاله؟؟؟

ای تف تو ...این صدا سیما حرومی دربی لندن کوفتمون کردن

حامد **رنگی** در 5/7/1393 | 20:21 گفت:

دوستان یه لینک بازی بدید

علیرضا در 5/7/1393 | 20:21 گفت:

ولبک بازم شوت الکی کرد

علیرضا در 5/7/1393 | 20:14 گفت:

استارت خوبی زد ولی شوتشو زد به پای دفاع

علیرضا در 5/7/1393 | 20:14 گفت:

ای ولبک

علیرضا در 5/7/1393 | 20:10 گفت:

خوب داریم بازی میکنیم

پوریا زمانی در 5/7/1393 | 20:03 گفت:

نقل قول : مرسی داداش ولی خیلی دیرگذاشتی پستو...10دقیقه دیگه بازی شروع میشه....
خخخخخخخخخ


پاسخ شما : میدونم و بابت این کلی معذرت میخوامو امیدوارم که دیگه تکرار نشه! هر چند بازم که به قولم عمل نکردم

علیرضا در 5/7/1393 | 19:53 گفت:


Wojciech Szczesny
Calum Chambers
Per Mertesacker
Laurent Koscielny
Kieran Gibbs
Mikel Arteta
Jack Wilshere
Aaron Ramsey
Alex Oxlade-Chamberlain
Mesut Ozil
Danny Welbeck

فکر کنم اوزیل دوباره وینگه

parsa در 5/7/1393 | 19:49 گفت:

مرسی داداش ولی خیلی دیرگذاشتی پستو...10دقیقه دیگه بازی شروع میشه....
خخخخخخخخخ