تحلیل بازی امروز: تکرار حماسه ومبلی

نویسنده: پوریا زمانی

وبلاگ من
نویسنده: پوریا زمانی
چیز جالبی در مورد من وجود نداره! من هم مثل خیلی ها آرسنالی هستم بین این همه طرفدار فوتبال. امیدوارم با هم خوشی ها و ناراحتیهای تیممان را تجربه کنیم.
کل بازدید: 23,578 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تحلیل بازی امروز: تکرار حماسه ومبلی

  بعد از تقریبا دو هفته سلامی دوباره بر توپچی ها! امیدوارم که اوقاتتون رو با شادی گذرونده باشید. اگرم خدای ناکرده اینطور نیست ایشالله بعد از این اینطور باشه! خب همونطورم که میدونید فردا با هال سیتی، همین تیمی که با بردنش به ناکامی هامون در نرسیدن به جام خاتمه دادیم، بازی داریم. تعداد مصدومان هم وحشتناکه ولی خب بازم جای امید هست...

  حدود 5 ماه قبل بود که اون چیزایی رو که داشتیم کم کم از یاد میبردیم، واسمون دوباره متولد شدند. همون چیزایی که تبدیل به خاطرات کودکیمان شده بود، همون چیزایی که بخاطرشون بهترین بودن ـو حس کردیم... همون چیزایی که روی پای خود ایستادن ـو بهمون یاد دادند! با اینحال ما بازم داریم واسه خودمون خاطره میسازیم، بازم داریم زندگیمونو بر اساس ارزش هایی که بخاطر توپچی بودنمون بدست آوردیم، ادامه میدیم، بازم داریم هنرمند بودن ـو زیبا بودن ـو تجربه میکنیم... اما هر چیزی هزینه ی خودش را دارد؛ اگه از ما بپرسید هزینه اش چیست؟ آیا ارزشش را دارد؟... ما اینگونه جواب خواهیم داد: تجربه عشق به آرسنال بهترین و بالاترین چیزی بود که باهاش زندگی کردیم و این عشق بازم ادامه خواهد داشت، چه نابود بشیم چه بهترین باشیم...!
.
.
اما نه! یه لحظه صبر کنید و به عمق قضیه فکر کنید...؛ آینده از آن ماست!
.
.
.
  بازی بسته یا باز:
تیم هال سیتی با سرمربی گری استیو بروس بعد از سال ها، بالاخره پارسال به لیگ برتر بازگشت. آنها پارسال تونستند در جایگاه شانزدهم کار خودشونو به پایان برسونن. البته آنها نسبت به بعضی از تیمای بالای خود بهتر بودند چون به فینال اف ای کاپ رسیده بودند. اما با اینحال تیم هال سیتی در زمینه نقال انتقالات خوب عمل کرد: رامیرز، آبل هرناندز، محمد دیامه، هاتم بن عرفا، داوسون و ... بازیکنانی هستند که به این تیم پیوسته اند.( البته جرج بوید به علاوه چند بازیکن دیگر از این تیم جدا شدند.) اما آنها این فصل فعلا در جایگاه یازدهم قرار گرفته اند و فصل رو هم با برد مقابل کیو پی آر آغاز کرده اند. اگه به بازیکنایی که این تیم جذب کرده نگاه کنیم، میشه بازیکنایی رو در خط دفاع، هافبک و حمله دید که به نظر میرسد خود رو در همه ی نقاط تقویت کرده اند. اما آنها چگونه بازی میکنند؟ اگه به 4 بازی قبلی این تیم نگاه کنیم در 3 تای قبلی آنها با سیستم 4-4-2 بازی کردند. اما در بازی آخرشون آرایش 3-5-2 رو به کار گرفتند که اتفاقا با همین سیستم تنها 3 امتیازشون ـو از این 4 بازی گرفتند. نکته ای که در این چهار بازی باید بهش اشاره کنیم اینه که در 3 بازی قبلی خود آنها مالکیت توپ کمتری داشتند. ولی در بازی آخر خود مالکیت بیشتری نسبت به تیم حریف داشتند؛ 56.2 به 43.8 در بازی مقابل پالاس.
اما یکم به قبل تر باز گردیم شیوه ای که آنها برای بازی به کار گرفته اند تقریبا میشه گفت فشار و پرس در نیمه زمین خودی و دادن پاسهای بلند و یا حرکت از جناحین و ارسال سانترهایی به سمت دروازه حریف. دادن 70 پاس بلند تا اینجای فصل میتواند این ادعا را ثابت کند. لازم به ذکر است که آنها تا کنون هیچ پاس عمقی نداشته اند که در نوع خود جالب است. حتی بیشترین حملاتی  هم که داشتند از دو جناح راست و چپ بوده است؛ 38 درصد از راست، 37 درصد از چپ. جالب است بدانید آنها در ترکیب 4-4-2 داوسون و دیویس را در قلب خط دفاع قرار میدهند و در 3-5-2 چستر رو هم به بخش دفاعی خود اضافه میکنند. در این چهار بازی هم بهترین بازیکنانشون دیویس یا داوسون بوده اند. این دو مدافع  به نظر میرسد به خط دفاعی هال سیتی نظم به نسبت بهتری را اضافه کرده اند؛ 20 تکل در هر بازی، 20.1 بار موفقیت در نبردهای هوایی به طور متوسط، 9.9 خطا در هر بازی در آمار این تیم دیده میشود. به نظر میرسد این تعداد موفقیت در نبردهای هوایی به قد بالای دو مدافع وسط این تیم برمیگردد؛ دیویس و داوسون که هر دو 188 سانتی متر قد دارند. در مورد خط هافبک آنها هم میشه گفت که دارای فیزیک خوب همراه با دویدن هستند اما به نسبت بقیه ی تیم های پایین جدول جزیره کیفیت حفظ توپ و پاسکاری خوبی ندارند. آنها در هر بازی متوسط 19.4 توپ ربایی داشته اند. هم چنین هادلستون هافبک این تیم بیشترین مالکیت توپ را در بین بقیه هافبک ها دارد. بعنوان مثال میشه به بازی مقابل پالاس اشاره کرد که 8.9 درصد از کل مالکیت تیم را داشته است. اما در آنطرف در خط حمله آنها تا به اینجا 11 گل زده اند. ولی نکته منفی قضیه این است که خط حمله آنها خیلی نمیتونه توپو حفظ کنه. در بازی با پالاس هم آنها کمتر از دروازه بان حریف مالکیت توپ داشته اند.  به خاطر همین آنها فقط 25 درصد از حملاتشون رو از وسط زمین شروع کرده اند.
اما به ترکیب 3-5-2 برگردیم. همونطور که گفته شد آنها نمیتونند در خط حمله مالکیت توپ خوبی داشته باشند، بنابراین میشه گفت افزایش ببازیکنان در خط هافبک میتونه به خط حمله این تیم کمک کنه. از طرفی اونا میتونن پوشش بیشتری رو در جناحین داشته باشند و بتونن استراتژی خودشونو پیاده کنن. حتی میتونن با ترکیب 3 نفره در دفاع عمقشونو که به نظر نقطه ضعف اصلیشونه پوشش بدهند. اگه به آمار بازی با پالاس نگاه کنیم بشتر شوتهای پالاس خارج از محوطه جریمه زده شدند که به احتمال زیاد بخاطر بسته بودن این تیم در نیمه ی زمین خودی بوده باشه؛ پالاس 7 شوت از ده شوت خود را در پشت محوطه جریمه زده! با اینحال هال سیتی با این ترکیب 15 شوت به سمت دروازه داشته است که از این تعداد 2 تا داخل چارچوب و 6 تا خارج و 7 تا هم بلاک شده بود. پس به نظر میرسد که این تیم با دفاع 3 نفره میتواند سازمان دفاعی بهتری پیدا کند و در صورت رسیدن به گل آنرا به راحتی میتونه با بسته بازی کردن حفظ کنه. البته آرسنال مطمئنا کیفیت بهتری داره و میتونه موقعیت های بهتری هم ایجاد کنه. نقطه ضعف اصلیشونم همین عمق دفاعه که میتونیم با تبدیل مالکیت به موقعیت از این تقطه ضعف بهره ببریم.
.
.
.
چند نکته:
1-هال سیتی 26 درصد شوت هایش را در سمت چپ خود انجام میده. سمت راست هم فقط 9 درصد را به خود اختصاص داده است در حالی که از هر دو جناح تقریبا لمس توپ برابری داشته اند.
2- هال سیتی 2 گل از گل های خود را در ضربات ایستگاهی به ثمر رسونده که با توجه به بازیای قبلیمون باید مواظب بود.
3- همونطور هم که رئیس گفته استیو بروس امسال با خرید هایش کیفیت به نسبت بهتری را به تیم خود اضافه کرده است.
4- آرسنال باید بتواند در این بازی انواع تاکتیک ها را برای باز  کردن دفاع حریف به کار ببرد؛ چرا که در این صورت نمیتوان فقط با یه پلن بازی را به راحتی برد.
5- فقط امیدوارم که با بازگشت بسیاری از مصدوما دیگه مصدوم ندیم.
و...

ببخشید که بازم دیر مطلبو فرستادم. هر کم و کاستی بود به بزرگی خودتون ببخشید...

" پیروزی همه چیز نیست اما بدون پیروزی همه چیز هیچ چیز است."
                                                                                                     اوتمار هیتسفلد


به امپید پیروزی
با تشکر
مخلص همه ی  توپچی ها 


ثبت نظر شمانظرات پیشین

ارمان در 27/7/1393 | 19:42 گفت:

به خدا آخرش دوباره 4 ام میشیم ببینید کی گفتم این لیورپول که سوراخه با این دفاعش ساوتهمپتون هنوز با ناخاله ها بازی کرده هنوز با منچستر و سیتی چلسی ما بازی نکرده بین آرسنال با منچستر یونایتد یکی 3ام یکی 4ام میشه

MHMD در 27/7/1393 | 19:42 گفت:

من یکی که طرفدار ارسنال شدم تا با بردش خوشحال باشم با باختش ناراحت. جام هم اصلا برام مهم نیست. گل دقیقه 90 یه دلیل برای خوشحالی.
حرف طرفدارای تیم های دیگه که اصلا مهم نیست

mohsen abbasi در 27/7/1393 | 19:10 گفت:

اینقدر اوضاع بده که کسی زحمت گذاشتن پست انتقادیم به خودش نمیده.

این تیم تو بهترین حالت 5م میشه تا زمانی که ساتمتون داره اینجوری می تازه و لیورپول و منچستر اینقدر خرشانسن الکی الکی میبرن امیدی به این ارسنال نیست

شاهين در 27/7/1393 | 15:41 گفت:

نقل قول : سلام بچه ها خسته نباشید

از زمانی که فهمیدم ونگر با این سیاست هایی که داره این سال هم میخواد ما رو سر کار بذاره ترجیح دادم بییشتر به درسم بچسبم تا اینکه بیام و همش به فکر بازی های تیمی باشم که تکلیفش با خودش مشخص نیست

هفته ای 2 سالعت وقت میذارم برای ارسنال چون دوستش دارم و همین به نظر من کافیه حالا اگه بازی ارسنال رو هم نشون داد میبینم

همین
دلم برای شما هم این یه مدته تنگ شده بود


پاسخ شما : دقیقا عین من !!!!

علی افرایی در 27/7/1393 | 15:08 گفت:

شب بازی با چلسی تا حالا اینترنت نداشتم راحت بودم خدایی.اصلا به آرسنال فکر نمیکردم.اعصاب راحته راحت.ولی امروز .............
کاش اینترنت قطع بود.کاش.وابستگی به آرسنال برامون بدتر از سمه.داره زجر کش مون میکنه
این تیم دوتا مدافع وسط عالی + هافبک دفاعی عالی میخواد نه کوش سوتی و لاک پشت دراز و ملامینی
به قول دوستمون زمان تغییر است با احترام به آرسن و آرسنی ها

مهرزاد در 27/7/1393 | 14:47 گفت:

نقل قول : سلام بچه ها خسته نباشید

از زمانی که فهمیدم ونگر با این سیاست هایی که داره این سال هم میخواد ما رو سر کار بذاره ترجیح دادم بییشتر به درسم بچسبم تا اینکه بیام و همش به فکر بازی های تیمی باشم که تکلیفش با خودش مشخص نیست

هفته ای 2 سالعت وقت میذارم برای ارسنال چون دوستش دارم و همین به نظر من کافیه حالا اگه بازی ارسنال رو هم نشون داد میبینم

همین
دلم برای شما هم این یه مدته تنگ شده بود


پاسخ شما : ----
اقای قاسمی شما نمی خواین پست بزارین؟

علی قاسمی در 27/7/1393 | 14:31 گفت:

سلام بچه ها خسته نباشید

از زمانی که فهمیدم ونگر با این سیاست هایی که داره این سال هم میخواد ما رو سر کار بذاره ترجیح دادم بییشتر به درسم بچسبم تا اینکه بیام و همش به فکر بازی های تیمی باشم که تکلیفش با خودش مشخص نیست

هفته ای 2 سالعت وقت میذارم برای ارسنال چون دوستش دارم و همین به نظر من کافیه حالا اگه بازی ارسنال رو هم نشون داد میبینم

همین
دلم برای شما هم این یه مدته تنگ شده بود

Ramin در 27/7/1393 | 14:12 گفت:

دوستان ارسنالی چرا انقدر زود نا امید میشید!!
اگه ارسنال بتونه تا پایان نیم فصل اول خودشو تا سوم چهارم جدول برسونه و با برگشت همه مصدوم ها و خرید یه هافبک دفاعی خوب و یکی دو تا دفاع تو نقل انتقالات زمستانی یه تیم کامل برا نیم فصل دوم خواهیم داشت و میتونیم خودمون رو به بالای جدول برسونیم. نمیگم میتونیم قهرمان بشیم چون خیلی امتیاز از دست دادیم ولی میتونیم امیدوار باشیم نایب قهرمان بشیم.این از دست دادن امتیاز ها هم دلیلش مصدومیت ها با ناداوری هایی که برا ارسنال اتفاق افتاده و نبود یه هافبک دفاعیه خوبه.
من مطمئنم نیم فصل دوم تیم بسیار بهتری خواهیم داشت.

نیما در 27/7/1393 | 14:02 گفت:

” اگر در باخت ها و مساوی ها نمی توانید از تیم حمایت کنید ، پس بهتر است که در برد ها هم از تیم حمایت نکنید .”

بیایید کم هم از بیل شنکلی یاد بگیریم و معنی واقعی واژه هوادار را بشناسیم

amir در 27/7/1393 | 12:02 گفت:

حیف الکسیس که از جون مایه میذاره اونوقت ی مشت کور و خنگ مثل مرته ساکر و مونرئال تیمو به باد میدن
فلامینی هم که امسال کولاک کرده بازیکنی که مفت بیاد مفت هم نمیارزه

حامد در 27/7/1393 | 11:22 گفت:

راست میگن دیگه موفق شدیم بازی باخته رو مساوی کنیم این شخصیت تیم رو نشون میده من نمیدونم این وضع گل خوردن چی رو نشون میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

محمد یزدانی خوب میگه حرف از قهرمانی میزنیم خندش میگیره والا میترسم حرف از رفتن به اروپا بیاد هم خندمون بگیره

خود بازیکنا هم فهمیدن تیم حریف بیاد تو نیمه ی ما باید منتظر گل باشن

میبینید کسی دیگه هم حال انتقاد نداره.

در راستای اینکه روحیه بچه ها بالا بره از این به بعد ارسنال رو با کیو پی آر مقایسه کنید

امیر در 27/7/1393 | 09:15 گفت:

سلام آرسنالیای عزیز
میخوام چندتا از نظرات طرفداران تیمای دیگه بعد تساوی دیروز رو براتون بزارم ک توی سایت های دیگ گفتن :
1 - پیرس جون کجایی گلم؟؟……احتمالا از هفته پیش که تو افق استمفوردبریدج محو شدی هنوز فرصت نکردی برگردی درسته؟؟…..اختلاف شد ۱۱ امتیاز……
با افق محلتون هماهنگ کردم نیم ساعت دیگه میاد دنبالت!!…..حتما باهاش برو…..یه وقت دیرنکنیا!!!
2- 6 تایی ها در بحران...چالش اب یخ رو پیشنهاد میکنم.
3- الان مکیاد میگه ستاره جزیره قطعا قهرمان میشه آخه بوقچی رو چه به قهرمانی
4- تبریک به آرسنالی ها تونستین هال سیتی متوقف کنید
5- ونگر نعمتیه برای لیگ…وگرنه هال سیتی چجوری از بحران خارج میشد…از طرف هواداران هال تشکر میکنم.
6- اخه تیمی که تو کل تاریخچه اش : هیچی چمپیونز لیگ نبرده ، اصلا ارزش کل کل نداره
7- دیگه وقتشه ونگر عوض بشه یه مربی بزرگ بیاد تمام تفکرات ونگر دیگه تکراری شده ارسنال باید به چند تا خرید بزرگ و تعویض مربی به دوران اوجش برگرده
به نظر شما باید چه کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نظر من که رفتن ونگره و خرید چندتا بازیکن محشر
اینقد هم نگید ونگر بره،،،کی بجاش بیاد،،،حداقل یکی بیاد که حس جام طلبی توی ذاتش باشه

محمد يزداني در 27/7/1393 | 00:20 گفت:

سلام به دوستان.من هر وقت میبینم و میشنوم دوستان آرسنال حرف از قهرمانی میزنن تو دلم کلی میخندم.یعنی با وجود تیمهایی مثل چلسی و سیتی ما چی واسه گفتن داریم؟مربی ما هنوز نتونسته به این باور برسه که بابا بخدا ما نه دفاع قلدر داریم نه هافبک قلدر!فقط یک لحظه تصور کنید ایوانوویج تو دفاع ما بود اون وقت چقدر آمار گلهای خورده ما کم میشد؟
اونا ایوانوویچ و تری تو دفاع دارن ما مونرءال و مرته ساکر!! آخه ما قهرمان باشیم اون وقت اون بدبختها به زن و بچشون چی باید بگن؟کل امتیازی که میشد از بازیهای این فصل گرفت 24 امتیاز بود اون وقت ما 11 امتیاز عقبیم تازه با طرفدارای چلسی کل کل هم میکنیم.تا ونگرو داریم قهرمانی رو تو خواب داریم بی برو برگرد.شب خوش

مهرزاد در 26/7/1393 | 23:38 گفت:

Alexis Sanchez vs Hull. Not bad for a draw 1vs11

مهرزاد در 26/7/1393 | 22:50 گفت:

.
.
.
زمان تغییر است.

arsenal در 26/7/1393 | 22:15 گفت:

هیچ وقت تو فیفا به مرتساکر اعتقاد تداشتم و همون اول میفروختمش. فکر کنم کار درستی میکردم
سانچز عااااااااااااااااااااااااااااالیه

محمد مهدی در 26/7/1393 | 22:04 گفت:

نقل قول : بازی رو دیدم.بازم مقابل تیمایی که اتوبوس میچینن به مشکل خوردیم.نمیدونم چرا انقدر به مرتساکر گیر میدن؟انصافا عالی بازی کرد یکی از بهترین ها بود.گل دومم به نظرم تقصیر مونرئال بود که اصلا حواسش به بازیکن هال سیتی نبود.گل اولم که استاد فلامینی چپوند بهمون
اما خودمون از وقتی کمپل اومد عالی بازی کردیم.سانچزم که عالی بود اما ویلشر و چمبو خوب نبودن.مخصوصا چمبو.بلارین خیلی خوب بود
باین مساوی باید قید قهرمانی رو زد.11 امتیاز فاصله تا صدر جدول اما باید باید یه مدافع و یه هافبک دفاعی بگیریم ژانویه


پاسخ شما : داداش جدی میگی مرته ساکر خوب بود یا شوخی کردی؟ شاید من درست بازی ندیدم گل دوم مهاجم حریف رو سر مونرال سر زد یا مرته؟ با اون قدش نتونست سر بزنه...

حامد در 26/7/1393 | 22:03 گفت:

""بعضی تیم ها مدافعین زیادی خریده اند ولی هنوز مانند ما گل دریافت می کنند."" این یعنی رییس هنوز به این نتیجه نرسیده که دفاع میخواد

دیگه چی بگم هفته ی قبل میگفتم چلسی امتیاز از دست میده بش میرسیم حالا به این نتیجه رسیدم چلسی چیه من چقد ساده هستم

ما نمیتونیم تو خونمون ببریم داخل خونه خارج خونه خدایا توبه

نمیگم نمیتونیم میگم لیاقت نداریم بریم بالا جدول تیمی که اینجور گل بخوره بخدا جفا در حق تیمای دیگس بره بالا جدول

افتضاح هستیم تو دفاع به چی امید داشته باشم دیگه

خو بیاید بگید والکات میاد د بگید دیگه.والکات میخواد بره دفاع کنه واسمون

کمیل در 26/7/1393 | 21:10 گفت:

بازی رو ندیدم و هیچ نظری نمیدم، واقعا دیگه خسته شدم از این نتایج ضعیف تیم، خیلی نا امید شدم، این ناامیدی چند باید چند ساله بشه؟ تا کی آخه؟ بازم فصل قبل اوایل فصل خوب نتیجه گرفتیم و یه امیدی داشتیم اما الان چی؟ امتیاز اختلاف با صدر تا هفته هشتم؟ چند بازی مفت امتیاز از دست دادیم تو خونه؟ این فصل که این همه بازیکن خوب داشتیم و یکم امیدوار بودم پاک ناامید شدم، عمرا قهرمان نمیشیم و دوباره باید برا سهمیه بجنگیم، به خدا خیلی زشته برا تیمی مثل آرسنال که هر سال باید برا سهمیه تلاش کنه، سوژه همه شدیم، هیچ ابهتی برا تیم های دیگه نداریم، هر کی بیاد امید داره ما رو یا ببره یا مساوی بگیره، تیم هافبک دفاعی میخواست و یه بچه هم میدونست اینو اونوقت ونگر نفهمید، از همون جا همش داریم ضربه میخوریم، هر تیمی تا توپ میاره گل میزنه، این چه وضعیه؟

masoud mahmudpur در 26/7/1393 | 20:28 گفت:

بازی رو دیدم.بازم مقابل تیمایی که اتوبوس میچینن به مشکل خوردیم.نمیدونم چرا انقدر به مرتساکر گیر میدن؟انصافا عالی بازی کرد یکی از بهترین ها بود.گل دومم به نظرم تقصیر مونرئال بود که اصلا حواسش به بازیکن هال سیتی نبود.گل اولم که استاد فلامینی چپوند بهمون
اما خودمون از وقتی کمپل اومد عالی بازی کردیم.سانچزم که عالی بود اما ویلشر و چمبو خوب نبودن.مخصوصا چمبو.بلارین خیلی خوب بود
باین مساوی باید قید قهرمانی رو زد.11 امتیاز فاصله تا صدر جدول اما باید باید یه مدافع و یه هافبک دفاعی بگیریم ژانویه

ارمان در 26/7/1393 | 20:00 گفت:

من میگم قهرمانی هیچی حداقل سهمیه بگیریم با این اوضاع آخر فصل باید با ساوتهمپتون تاتنهام لیورپول برای سهمیه بجنگیم

abolfazl alayi fard در 26/7/1393 | 19:45 گفت:

کار به کجا رسیده که ساوتهمپتون 8تا به ساندرلند میزنه ولی ما باید تا دقیقه نود و اندی وایسیم تا مساوی کنیم توی ورزشگاه خودمون اونم هال سیتی.

من که توی این بازی نشونه خاصی برای امیدوار شدن به بهبود شرایط تیم ندیدم. سه تا حمله کرد هال سیتی 2تاش گل شد. ما هم تعداد حمله هامون زیاد،تعداد کرنرامون زیاد ولی تعداد گلامون برابر با هال سیتی

فکر کنم بچه های کوچمونم که فوتبال بازی میکنن بدونن چجوری میشه از آرسنال امتیاز گرفت. ولی چه میشه کرد که ونگر(طبق اعتراف خودش در یکی از مصاحبه های اخیرش که توی سایت گذاشته نشد) متوجه نشده تا حالا plan A و plan B و plan C چی هستش

arsenal در 26/7/1393 | 19:38 گفت:

سردرد شدم

رضا در 26/7/1393 | 19:32 گفت:

ولبک کثافت چه گلی زد

رضا در 26/7/1393 | 19:31 گفت:

خاک عالم بر سر مرته و مونرال

arsenal در 26/7/1393 | 19:30 گفت:

سردرد شدم

محمد مهدی در 26/7/1393 | 19:30 گفت:

مرته ساکر و فلامینی هر بازی احمق تر میشن واقعا دوتا بی خاصیت به معنای واقعی کلمه
سانچز عالی بود بلرین هم خوب بود
سه تا دفاع خوب باید بخریم با یه هافبک دفاعی

رضا در 26/7/1393 | 19:26 گفت:

خاک عالم بر سر مرته و مونرال

مهرزاد در 26/7/1393 | 19:26 گفت:

یاد بازی با بروفورد به خیر!

Ramin در 26/7/1393 | 19:20 گفت:

ولبک C: *:

محمد مهدی در 26/7/1393 | 19:19 گفت:

گگگگگگگگگگگگگگگگگللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللل

محمد مهدی در 26/7/1393 | 19:11 گفت:

هال سیتی با بحرین چندان فرقی هم نداره

محمد مهدی در 26/7/1393 | 18:57 گفت:

ویلشیر هم مصدوم شد

محمد مهدی در 26/7/1393 | 18:56 گفت:

اصلا معلوم نیست دارن تو زمین چیکار میکنن

Ramin در 26/7/1393 | 18:46 گفت:

وای 1-2 عقب افتادیم Q :
مرته ساکر احمق

Reza در 26/7/1393 | 18:41 گفت:

اماده دسته2-------------آرسنال داره میاد

Ramin در 26/7/1393 | 18:37 گفت:

وای 1-2 عقب افتادیم Q :
مرته ساکر احمق

Ramin در 26/7/1393 | 18:32 گفت:

http://www.ifeed2all.eu/watch/290821/1/watch-arsenal-vs-hull-city.html

مهدی در 26/7/1393 | 17:52 گفت:


http://sports2all.tv/

ahmad behrozi در 26/7/1393 | 17:34 گفت:

لینک؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ahmad behrozi در 26/7/1393 | 17:29 گفت:

لینک؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ahmad behrozi در 26/7/1393 | 17:26 گفت:

نقل قول : نقل قول : Hector Bellerin
Per Mertesacker
Nacho Monreal
Kieran Gibbs
Mathieu Flamini
Jack Wilshere
Alex Oxlade-Chamberlain
Santi Cazorla
Alexis Sanchez
Danny Welbeck
ترکیب اعلام شد
ممنون پوریابه امید برد


پاسخ شما : مونرال دفاع وسطه؟؟؟


پاسخ شما : آره دیگه
چه شود زوج مرته مونرال خدا بخیر کنه

محمد مهدی در 26/7/1393 | 17:10 گفت:

نقل قول : Hector Bellerin
Per Mertesacker
Nacho Monreal
Kieran Gibbs
Mathieu Flamini
Jack Wilshere
Alex Oxlade-Chamberlain
Santi Cazorla
Alexis Sanchez
Danny Welbeck
ترکیب اعلام شد
ممنون پوریابه امید برد


پاسخ شما : مونرال دفاع وسطه؟؟؟

مهدی در 26/7/1393 | 17:03 گفت:

Hector Bellerin
Per Mertesacker
Nacho Monreal
Kieran Gibbs
Mathieu Flamini
Jack Wilshere
Alex Oxlade-Chamberlain
Santi Cazorla
Alexis Sanchez
Danny Welbeck
ترکیب اعلام شد
ممنون پوریابه امید برد