اطلاعیه مهم - حتما مطالعه شود!

نویسنده: حمید فرازی

وبلاگ من
نویسنده: حمید فرازی
...
کل بازدید: 21,189 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

اطلاعیه مهم - حتما مطالعه شود!

سلام دوستان

مدتی هست که متاسفانه مشکلاتی یا بهتر بگم خطراتی بلاگ نویسی و جو کانون رو تهدید میکنه و طی این مدت سعی شد بیشتر به این موضوع توجه بشه و به یک سری شواهد و مدارک هم دست پیدا کردیم که صلاح دیده شد تا همه کاربران هم از موضوع اطلاع داشته باشن و از این به بعد بهتر و منطقی تر برخورد کنن از دوستان به خصوص علی که بدون کمکش نمیتونستم این شواهد رو پیدا کنم واقعا تشکر میکنم..عذر میخوام یه کم طولانی شد ولی سعی کنید حتما کامل بخونید:در این مدتی که در کانون , بلاگ نویسی راه اندازی شده خوشبختانه به مرور
جو بهتری برقرار شده و کم کم داریم به ایده آل همه بچه ها نزدیک میشیم و
اگه به پستای گذشته نگاه کنیم پیشرفت روز افزونش رو متوجه میشیم اما در
این بین یک سری موانعی سر راهمون بوده که هنوز موفق نشدم علتشو درک کنم و
تنها توجیهی که میتونم براش پیدا کنم همون حس حسادت به داشته های
ماست.شاید چیزی که ما داریم از نظر مادی و بزرگی به چشم نیاد ولی وقتی یه
عده از نداشتنش رنج میبرن همون حس حسادت براشون به وجود میاد و سعی میکنن
با تخریب این جو خوب و صمیمی به ما لطمه بزنند.

بیش از این طولانیش نمیکنم و میرم سر اصل مطلب:اولین باری که جو کانون به طور جدی توسط یک شخص متشنج شد و باعث تحریک همه
اعضا شد برمیگرده به چندماه پیش که متاسفانه با توجه به عمر کم بلاگ نویسی
زیاد رو این کار نه نظارت آنچنانی میشد و نه خود بچه ها تجربه زیادی داشتن
که بخوان درست و منطقی برخورد کنن. شاید دوستانی که اون موقع بودن یادشون
بیاد ولی خیلیا هم اون زمان اینجا فعالیتی نداشتن.کاربری با نام دشت بش اینجا
عضو شد و همونطور که اشاره کردم نظارت زیادی وجود نداشت که همون موقع جلوش
گرفته بشه.این شخص که هوادار بارسلونا بود با هدف تخریب جو اینجا وارد شد
و یک سری کامنت ها و پست های توهین آمیز گذاشت که مدت ها باعث ناراحتی و
عصابانیت دوستان بود و خوشبختانه بعد از مدتی دسترسیش مسدود شد.آدرس اکانت
جناب دشت بش که از اطلاعات پروفایلش همه چیز دستگریمون میشه:

http://arsenal.ir/users/Profile.aspx?userID=2893

اما هدفم از این توضیخات در مورد این شخص مروز خاطرات گذشته نبود بلکه پیش زمینه و مدرکی برای ادامه صحبتام بود.این گذشت و تا همین چندوقت پیش شخص دیگه ای با نام کاربری زهرا وارد شد البته دو اکانت دیگه هم ساخته بود که اسم یکی از اونا زهرا بود  یکی هم نسیم و با همون دوتا زهرا فعالیت داشت و این شخص رو حتما خیلی از شماها یادتونه که خوشبختانه در مورد این بهتر عمل شد و اینم به هدفش نرسید.
از بین این سه اکانت فقط یکی از اکانت ها رو پیدا کردم و متاسفانه اون دوتا رو پیدا نکردم.اما این آدرس یکی از اکانت های خان یا آقای زهرا:
http://arsenal.ir/users/Profile.aspx?UserID=3472

خب الان ازتباط بین زهرا و دشت بش چی بوده که ما رو تا این حد مجبور کرده نظارت بیشتر کنیم و جدی تر با موضوع برخورد کنیم؟ به این آدرس برید و وبلاگ رو با دقت ببینید و به اسم دوتا نویسندش نگاه کنید:

http://fcbarcelona-xavi6.blogfa.com/

همین طور که شاهد بودید جناب دشت بش و زهرا نویسنده های این بلاگ بودن که ظاهرا قدری هم با آرسنال خصومت خانوادگی داشتن و ظاهرا ارادت خاصی هم به سایت گل داشتن (البته برای مسئولین گل سوء تفاهم نشه و منظورم علاقه مشترک این دو هست) به هرحال اینا یا یک نفر بودن یا دونفر ولی هدفشون روشن بوده و با هم کار میکردن که خوشبختنانه نتونستن کار خاصی انجامبدن.

خب امیدوارم موضوع این دو رو کاملا روشن کرده باشم و حالا میخوام آخرین مورد که شاید خیلی از شما عزیزان هم بهش شک کردید رو شفاف کنم:

چندروز پیش شخصی با نام کاربری امیر عضو سایت شد (دقیقا همون موقعی که بحث باسا شروع شده بود) و در میان تعجب طوری از مسی و بارسا حمایت کرد که همون موقع من یه کم شک کردم و بهش هیچ جوابی ندادم تا بیشتر روش فکر کنم.اما اولین جایی که شکم بهش بیشتر شد حمایتش از بارسا و سایت گل بود که البته به صورت تند بود و داشت رنگ توهین به خودش میگرفت اما وقتی که در لیست کاربرا سرچ میکردم اکانتی به نام حامد رو دیدم.شاید بگید این دو چه ربطی به هم دارن ولی ربط اولشون این بود که آوتارشون یکی بود و قطعا اینم نمیتونه دلیل قانع کننده باشه ولی وقتی این دو رو مقایسه کردم چند مورد مشترک داشتن:

1- اسم وبسایت رو به این شکل نوشته بودن
http://ArSeNaL.Ir
2-
بازیکن مورد علاقه هردو هم ژورو بود (اینو واسه حامد توپچی گفتم:دی)
3-هدر پروفایل هردو این عنوان رو داشت "خسته و تنها"

تا اینجا مطمئن شدم این دو اکانت متعلق به یک نفر هستن و به هرحال اینو میشد تذکر داد و فقط یکی از اکانتشو مسدود کرد اما مشکل بزرگتر از اینا بود و چهارمین نقطه مشترکشون ایمیل های اونا بود که اسم هردو دشت بش (dashtbesh) بود و دیگه با دیدن این کل ماجرا از جلو چشمای ما رد شد.البته یه مقایسه هم بین هدر پروفایل جناب امیر و جناب زهرا انجام بدید که ظاهرا هردو خسته و تنها هستن!

اکانت امیر که در دیوار خود من جا مونده رو هم ببینید بد نیست و متاسفانه اکانت حامد رو یادم رفت بردارم:
http://arsenal.ir/users/Profile.aspx?UserID=3599

این هم آخرین موردی بود که طی این مدت پیش اومد و خوشبتانه خیلی زود جلوش گرفته شد اما واقعا باید هدف از انجام این کار چی باشه؟ نمیتونم قوبل کنم فقط حسادته و ممکنه اهداف بدتری هم پشتش باشه و وقتی بارها خواهش میکنم در صورت مشاهده موردی به جای بحث و دعوا کردن با اون شخص گزارش بدید تا بررسی بشه برای همینه که امیدوارم دوستان پس از این از این سه مورد درس گرفته باشن و خودشون در سایت مدیریت کنن.

درواقع از این به بعد قطعا وقت ما هم کم تر میشه و من خودم به شخصه شاید خیلی کم بتونم سر بزنم و علی و بقیه هم سرشون شلوغ تر میشه و مجددا تاکید میکنم در صورت مشاهده چنین موردی اصلا لازم نیست بحث کنید فقط رو دیوار گزارش بدید تا در اولین فرصت رسیدگی بشه.

دیگه نمیخوام بیش از این بحث رو ادامه بدم و قطعا همه دوستان متوجه شدن ولی امروز در چندتا از پست ها یه سری توهیناتی به یکی دوتا از بجه ها شد که چرا بارسا رو دوست دارین و از این حرفا و کلماتی به کار بردن که در شان کانون نبود.خب قطعا هواداری از تیم ها آزاده و اصلا ممکنه یه نفر از یه بازیکن خوشش بیاد.یکی به خاطر قیافه یکی به خاطر اخلاق و یکی هم به خاطر توانایی های اون بازیکن پس دلیل نمیشه بهش توهین کنیم و من اگه اینا رو گفتم دلیلش فقط و فقط اهداف این شخص بوده نه تیم مورد علاقش و همینطور که خودتون هم شاهد بودید تا اینجا سعی کردیم اجازه ندیم کسی جو رو به هم بریزه و اگه مورد مشکوکی بوده مطمئن باشید بررسیش کردیم و حتما چیز خاصی وجود نداشته پس از همگی خواهش میکنم قدر این لحظات رو بدونید.چندسال دیگه هرکدوم از ما شاید نتونیم به این شکل فعالیت کنیم و حسرت این لحظه ها رو میخوریم پس سعی کنید هنگام بحث ها به جای استفاده از لغاتی که شایسته هیچ کدوممون نیست در چهارچوب ادب بحث کنید تا در جهت اعتلای کانون پیش بریم.

جا داره از همه دوستان که زحمت کشیدن و متن رو خوندن تشکر کنم و البته یه تشکر ویژه هم از دوست خوبم علی ارشدی که واقعا در این بین کمک زیادی به من کرد و همچنین یوسف بذرکار که همیشه پشت ما بوده.تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

HAMED toopchi در 16/4/1393 | 07:40 گفت:

احسنت به این درایت . احسنت. ما اینجا آماده ایم هر اجنبی اومد بزنیم لهش کنیم. رو ما حساب کنین
VIVA ARSENAL

مهناز پرتوی در 18/1/1391 | 21:29 گفت:

به نظرم تو این سایت تنها باید به هر پیامی جواب دادکه به آرسنال کاملا مرتبط باشه ونه چیز دیگه که سوء تفاهم ایجاد کنه....مقایسه کردن ارسنال با تیمهای دیگه مشکلی نداره به شرط منطقی بودن...البته شور بحثای فوتبالی همیشه این جریانات داره یه ضرب المثل هست که میگه"فوتبال واسه جنتلمناس ولی اوباشا بازیش میکنن"...مرسی از متنت

alireza mohajer در 18/1/1391 | 21:28 گفت:

دست همتون رو می بوسم !!!!!!!!

به امید روزی که چشم دشمنامون کور شه !!!!!!!(البته موضع ما کاملا مشخصه)

arash در 18/1/1391 | 20:48 گفت:

mer30 agha hamid .vaghean mamnon ke maro az daste ina rahat kardi

شاهين در 18/1/1391 | 19:57 گفت:

با تشکر از آقایان حمید فرازی و علی ارشدی و بقیه دوستان زحمت کش ...

آقا این بلاگو اگه امکانش هست ، مهمش کنید .

با سپاس فراوان

سعيد توپچي در 18/1/1391 | 19:42 گفت:

آقا حميد. خواهشا براي سالم بودن محيط اينجا پستهاي تحريک آميز و باصطلاح بودار رو همون اولش حذف کنين و به بانيش تذکر بدين.
چون احساس مي‌کنم بعضيها جنبشو ندارنو جو کانونو مسموم مي‌کنن.
موفق باشين

توپچی جنوب در 18/1/1391 | 16:47 گفت:

مرسی دستتون درد نکنه که به فکر سایت و جو اروم اون هستین این سایت به حمید ها و علی های بیشتری نیاز داره واقعا مرسی من هرکسی که به ارسنال خدمت کنه به هر طریقی دوسش دارم و حالا هم از شما متشکرم علی و حمید و سایر بچه هایی که به فکر ارسنال هستند..........

حمید فرازی در 18/1/1391 | 12:33 گفت:

abolfazl@ شما توهین کردی و تا اونجا که میدونم انتقاد با توهین خیلی فرق داره و بازم میگم اگه موردی بود نیازی نیست بحث کنی و فقط رو دیوار بگو تا بررسی بشه.به شما هم دیروز دوبار تذکر داده شد که حق توهین نداری و در صورت تکرار برخورد میشه.امیدوارم دیگه نیازی به توضیح نباشه.ممنونم

reza در 18/1/1391 | 12:22 گفت:

ارسنال یک گاراگاه نداشت که اونم جور شدش !!!!
به هر حال ممنون که اینقدر تلاش از خودتون درمیکنید

abolfazl در 18/1/1391 | 12:11 گفت:

نوکر این مرامه ارسنالیتم.بعد بگید من فلان... من دارم به خاطر امثال تو از این اشغالا انتقاد میکنم.مرگ بر امیر و دشمنان ارسنال

حمید فرازی در 18/1/1391 | 12:09 گفت:

ehs@ منم قبلا گفتم تو هایبوری هوادرای ایمایی مثل چلسی و منچستر هستن و خیلی هم با بچه های اونجا صمیمی هستن و قبلا هم اشاره کردم خود من چندسال پیش تو یکی از فرومای ورزشی بودم که اونجا هم هواداری همه تیما بودن ولی همینطور که گفتم تو این کانون با توجه به سابقه کم بلاگ نویسی و اینکه هنوز زیاد جا نیوفتاده یه کم کنترلش سخته

اما بحث من سر هواداری بارسا یا تیم دیگه ای نیست و هوادرای اونا هم محترمن و واقعا ممکنه یه نفر از اسم اونا سوء استفاده کنه پس بهتره از این به بعد مراقب باشید و به هرکسی اعتماد نکنید

حمید فرازی در 18/1/1391 | 12:05 گفت:

shervin@ خب بزرگوار من آخر صحبتام به ضرس قاطع گفتم و تاکید کردم اگه موردی بوده بررسی شده و چیز خاصی وجود نداشته باز شما میای حرف خودتو میزنی؟ اصلا شاید ایشون از بارسا هم خوشش بیاد ولی واقعا تا حالا تخلفی نکرده و حتی یه بار علیه بارسا اگه اشتباه نکنم پست گذاشت.خواهش میکنم کینه ها و کدورت ها رو کنار بذارید تا بتوینم راحت تر به سمت اهدافمون پیش بریم.

farshad khadem @ واقعا حضور افراد باتجربه و بزرگی مثل شما در کنار ما غنیمت هست و امیدواریم بیش از پیش فعالیت داشته باشید.

بازم از همگی ممنونم و مجددا رو همون حرفام تاکید میکنم و خود من تا چندماهی سرم شلوغه و احتمالا زیاد نرسم سر بزنم ولی دوستان هستن و اگه مشکلی بود حتما بهشون بگید.ممنونم

یه آرسنالی در 18/1/1391 | 12:01 گفت:

بچه ها همه خوب میدونیم که هیچ سایت باشگاهی چه ایرانی چه خارجی در سط کشورمون اندازه ی ما فعال نیست به خاطر نمینه که خیلی از افراد غیر آرسنالی میان اینجا.
امیدوارم این برتری سایت ما همچنان ادامه داشته باشه.

مجتبی عابدی در 18/1/1391 | 10:43 گفت:

مرسی حمید جان . خوشم اومد کارت عالی بود . کسی عمرا نمیتونه بین ارسنالی های این سایت رو بهم بزن اگه خودمون محکم پشت هم واسیم . وظیفم میدونم که از مدیریت دقیق و عالی تشکر کنم . یوسف که جزو قدیمی ترین هاست اگه اشتباه نکنم یوسف و ارمان کاپتن همه ی ماهان .

(Hooman sam (Dark metal در 18/1/1391 | 10:25 گفت:

اینا رو هم بدون تعصب نگاه کنی بد نیست :
http://www.goal.com/en/news/1717/editorial/2012/04/05/3013398/referee-broke-the-law-in-awarding-second-barcelona-penalty

http://www.goal.com/en/news/1717/editorial/2012/04/04/3012510/nestas-shirt-pulling-van-persies-red-chelseas-five-penalties

ایشالا اینقد زبان بلد هستی که نیاز نباشه من ترجمه کنم ؟؟؟!!
like like

(Hooman sam (Dark metal در 18/1/1391 | 10:24 گفت:

حسین جان این رو داشته باش از من که دیگه فکر نکنی آلوز آدم تشریف داره...
http://s1.picofile.com/file/7347138923/ert.jpg
اگه یادت باشه گفتم همیشه قبل از شروع دعوا یه پایه اش همین وحشی خان آلوزه...
نمیخوام 2باره بحث کنیم فقط واسه اطلاعت گذاشتم...
like like

HAMED toopchi در 18/1/1391 | 10:19 گفت:

دارمت هومن، برو بچ پلي فيروز آباد و سلسبيل رو خبر كنم؟؟؟

farshad khadem در 18/1/1391 | 09:23 گفت:

حمید جان واقعا گل کاشتی شخصا بخاطر جو نامناسب سایت که به درستی اشاره کردی مدتی بود ارتباطم راکات کردم با احترام به همه کاربران عزیز جو سایت شبیه استادیوم ازدی شده بود من سابقه زیادی تو کانون وجمع شما عزیزان ندارم ولی بیشترین انگیزه ام این بود که کانون هواداران بتونه فرهنگ سازی کنه من واقعا دوستار ارسنال هستم هواداران ارسنال را هم میشناسم بعضی از رفقا اینجا رو با یا هو مسنجر اشتباه گرفتند بامید سرفرازی ارسنال تو همه زمینه ها وبه امید سلامتی همه هوادارن بویژه اقا رضا دوستداشتنی

(Hooman sam (Dark metal در 18/1/1391 | 08:50 گفت:

البته آبجی های سایت بهشون برنخوره ها...قصد توهین نداشتم...
like like

(Hooman sam (Dark metal در 18/1/1391 | 08:31 گفت:

علی جون منظورم anti girl بودنه داداش گلم !!! بعد تو جوابم میگی برخورد میکنیم؟؟؟!!!!! با کی؟؟؟ با چی؟؟؟! دی!!
like like

JUGGLER 98 در 18/1/1391 | 04:13 گفت:

ممنون حمید فراری توضیحاتت کامل بود
از اینکه حداقل تو به فکری ممنون

سعيد توپچي در 18/1/1391 | 03:57 گفت:

والله چي بگم؟ از اين بشر 2 پا هرکاري برمياد!

shervin در 18/1/1391 | 03:46 گفت:

خوشم میاد دستش رو شد این یارو امیر و juggler 98 یک نفر هست.
میتونید بپرسید.

این فقط اومده جو سایت مارو بهم بزنه پریشب اومده با این اسم(juggler 98) به امیر (که خودشه) میگه: بازی ب-ا-ر-س-ا رو دیدی؟ چقد خوب بازی کرد. بعد با اسم امیر میاد جواب میده و به آرسنال توهین میکنه.
همه جا میاد با امیر به آرسنال توهین میکنه بعد با اون یکی اسم کاربریش میاد ازش طرفداری میکنه
امیدوارم هرچه سریع تر مدیران سایت باهاش شدیدا برخورد کنن. این یارو با دوتا اسم کاربری داره سایتو به لجن میکشه.
فکر کرده همه مثل خودش احمق هستن.

shervin در 18/1/1391 | 03:45 گفت:

آقا دمت گرم راستی منم تن تن هستم:)

شایان در 18/1/1391 | 02:27 گفت:

انقد از دست این علی ارشدی ... میگیره.. به شوخی میگما اما موقعی ای که تو تو گوگل سرچ میکردی آرسنال که چارتا عکس از آرسنال بگیری من تو کوچه های این سایت قدم میزدم... و قاب های جدید رو دیدم.. گذر زمان.. یک عمره!!

شایان در 18/1/1391 | 02:24 گفت:

منم دیگه کم بلاگ مینویسم.. چون میترسم و جونمو خیلی دوس دارم... ... بچه ها دلتون برای اون جملات نوستالوزیک!! من تنگ نشده؟؟

علی ارشدی در 18/1/1391 | 02:21 گفت:

hooman sam@ من که تشکر کردم رفیق :)

بله صدق میکنه منم که بهت گفتم برخورد می کنیم

(Hooman sam (Dark metal در 18/1/1391 | 01:48 گفت:

علی ارشدی یه وقت بخاطر تشکرهام ازم تشکر نکنیا !!!!!
کانت هام رو بخون چقدر تحویلت گرفتم؟؟؟!!! برو حالشو ببر!!!
جواب دومین کامنتمم بده !!

(Hooman sam (Dark metal در 18/1/1391 | 01:45 گفت:

علی ارشدی یه وقت بخاطر تشکرهام ازم تشکر نکنیا !!!!!
کانت هام رو بخون چقدر تحویلت گرفتم؟؟؟!!! برو حالشو ببر!!!
جواب دومین کامنتمم بده !!

mohsen abbasi در 18/1/1391 | 01:45 گفت:

همه اینا از اون نظر سنجی گل شروع شد شب خوابیدن صبح دیدن ارسنال اوله از این همه اتحاد حرصشون گرفته بود خواستن خراب کن اقا یه چشمی بزارید اول سایت چشم نخوریم

(Hooman sam (Dark metal در 18/1/1391 | 01:43 گفت:

میخوام برم کاتالانیا این عکس آواتارم رو بکوبم تو صورت گندشون و برگردم !!
حامد توپچی ، همشهری کجایی که میخوام برم سردر نیوکمپ رو آسفالت کنم برگررررررررررررردم؟؟؟!!! میای بریم حامد؟؟
آییییییییییییییییییییییییییییییی نفس کش !!! یکی منو از برق بکشه !!
like like

(Hooman sam (Dark metal در 18/1/1391 | 01:38 گفت:

کیوان خان اتفاقا حقشون همینه که منو ببینن ستکه کامل کنن تا دیگه رو زمین شانسلونا(داورسلونا، یوفاسلونا،پلاتینیسلونا، و ....سلونا ) نداشته باشیم که کسی بخواد طرفدارش باشه !!!
like like

ehs در 18/1/1391 | 01:33 گفت:

عجب!!!!!بابا دمتون گرم!چه دقتي!!
از اين جور ادمها زيادند و تمومي ندارند!حالا فردا با يه ايميل و يوزر جديد مي ان! اما اينكه هوادار تيمهاي ديگه اينجا بيان از نظرم چيز بدي نيست تو همين هايبوري يه نفر طرفدار چلسي بود خيلي مودب و متشخص نظرش رو مي داد!از نظرم هيچ دليلي براي سانسور يا حذف اين جور ادمها وجود نداره!توهين و فحاشي هم فقط نشون دهندهي شخصيت ادمهاست!اون كه بارسايي بود ، ما ادمهايي داشتيم كه ارسنالي بودند و به يه ارسنالي ديگه توهين مي كردند!!!اگه اين قبيل كارها باعث خراب شدن جو سايت بشه مشكل نه از اونه بلكه از ماست كه اعصاب نداريم و نمي تونيم خودمون رو كنترول كنيم!ولي انصافا اين روزا نسبت به قبل بچه ها خيلي ارومتر و منتقي تر برخورد مي كنند!
اما نگرفتم چرا بارسايي ها اينقدر به ما گير مي دند احتمالا مي سوزند كه نتونستند جوانمردانه ارسنال رو ببرند!!

علی ارشدی در 18/1/1391 | 01:27 گفت:

ضمنا ممنون از دوستانی که از منم تشکر کردن =)) (این شکلکو تو مسنجر بزنید ببینید چیه اگه نمی دونید)

علی ارشدی در 18/1/1391 | 01:26 گفت:

خب حمید خودش همه چیزو گفت حتما بازم گزارش بدین اما اگه فقط بحثه شکه بهتره تو مسنجر مطرح کنید تا آبروی کاربرا تو سایت به خطر نیوفته می دونید که دیوارو همه کاربرا می خونن :دی

آی دی من اینه:aragorn_strider5000

فقط موارد محرز مثل توهین کردن فحش دادن و این مواردو رو دیوار بنویسید
مرسی

حمید فرازی در 18/1/1391 | 01:08 گفت:

بازم از همه دوستان ممنونم و امیدوارم موضوع برای همه شفاف بشه و منم کار بزرگی نکردم و این کمک علی و سایرین بوده که این جریان کاملا مشخص شد و دیگه اگه بخوام چیزی بگم فقط تکرار هست و قطعا همه شما متوجه شدید از این به بعد چطور باید رفتار کنید ولی اینم بگم به هرکسی تهمت نزنید.طرفداری از چندتیم آزاده و به من و شما مربوط نمیشه ولی توهین به آرسنال و همچنین تعریف از سایر تیم ها به شکل تحریک آمیز به هیچ وجه قابل قبول نیست و برخورد میشه

مهران جان خیلی لطف میکنی و من خودم یه کم وقتم تنگ شده ممکنه نرسم زیاد سر بزنم و بهتره اگه موردی بود رو دیوار چندنفر مثل خود من علی و یا آرمان گزارش بدی تا رسیدگی کنن.

محمود در 18/1/1391 | 00:58 گفت:

از آقایان حمید فرازی، علی ارشدی، یوسف بذرکار و همه زحمت کشان سایت سپاسگزارم و به ایشان خداقوت می گویم.

سید امین هاشمی در 18/1/1391 | 00:54 گفت:

مای گاد.چه دقتی! بابا کاراگاه،شرلوک هولمز-هرکول پوآرو- گجت! من به شخصه بهت تبریک میگم.باید رتبه 1کنکور تو باشی پسر

مهران کاظمی در 18/1/1391 | 00:48 گفت:

دمت گرم، کثافت مودب تر از دفعات قبل بود، یعنی خیلی تابلو هست که کارشو بلد شده، خدایی مریضه ها، واقعاً مریضه، دمت گرم آقا حمید دمت گرم آقا علی، فکر می کنم بازم میاد ولی این بار مودب تر و احتمالاً ایمیلشو هم عوض می کنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! بابا من هرچی فکر می کنم به این نتیجه میرسم طرف روانی باید باشه!!!!!!!!!!!!! من به سایت خیلی سر میزنم، شاید کم بلاگ بنویسم یا کامنت کم بذارم ولی چون کارم با کامپیوتر هست اکثراً تو نتم، اگه یه همچین موردی پیش اومد حتماً من به شخصه بهت خبر می دم حمید.
راستی چه قدر طرف بی سر و پا هم هست، کامنت های وبلاگش شاهکارن واقعاً

مهدی افسرده در 18/1/1391 | 00:45 گفت:

بابا تو هم واسه خودت یه پا شرلوک هولمز هستیا!!!

HOSSEIN در 18/1/1391 | 00:32 گفت:

بازرس حمید.ممنون خوب بود من خیلی در جریان نبودم اما حالا فهمیدم که چه جریان هایی بوده.
من فقط یه کمی از جریان زهرا رو ازش مطلع شدم.

Keivan در 18/1/1391 | 00:13 گفت:

hooman sam :دیگه نمیخوایم سکته ناقصه رو بزنن که فقط میخوایم نیان دیگه اینجا...:)

♥Arsenal♥ در 18/1/1391 | 00:06 گفت:

إوا خدا مرگم سایت پلیس دار شده :دی

بچه ها مواظب باشید:دی

*********

دست های پشت پرده؟؟
تبانی؟؟
ضدبوق؟؟
روسونری؟؟
نراتزوری؟؟
کالچوپولی؟؟
چه میشد گفت؟؟؟*خنده*

*****
آقا حمید دمت گرم آی لاویو:ی

(Hooman sam (Dark metal در 18/1/1391 | 00:05 گفت:

عکس من رو بذارید سردر سایت بفهمن اینجا چه خبره دیگه نمیان داخل!!
میگرخن بارسایی ها!!!
موافقین؟؟؟؟!!!! دی!!!
گردن میزنما!!!
like like

(Hooman sam (Dark metal در 18/1/1391 | 00:02 گفت:

راستی عجب چیزی نوشته بودم واسش ها!!!

http://arsenal.ir/users/Profile.aspx?UserID=3472

علی یادته اونشب تو یاهو بهت چی گفتم؟؟
اینجا صدق پیدا میکنه!!!
like like

(Hooman sam (Dark metal در 18/1/1391 | 00:01 گفت:

مرسی...
من که کف کردم....
خیلی پیچیده نبود اما تلاش شما برای ردیابیش قابل ستایشه...
علی چرا گریه میکنی به خودم بگو ازت تشکر کنم؟؟؟؟؟!!!!!!!
علی جون مرسی!! خوب شد؟؟؟؟؟!!!! دی!!
like like

Keivan در 17/1/1391 | 23:47 گفت:

بهترین کار اینه که وقتی که کسی میاد تو سایت همون اول بگیم اینجا سایت آرسناله و با غیر آرسنالی برخورد میشه...

vahid در 17/1/1391 | 23:41 گفت:

ای ادم زرنگ افرین احسنت

محمد حسینی در 17/1/1391 | 23:28 گفت:

حمید پوآرو!!!
ماشالا

mohammad ali در 17/1/1391 | 23:20 گفت:

من فقط از یه چیز ناراحتم.
یه سوال برام پیش اومده !
اینجا کجاست ؟!
جایی به جز کانون هواداری تیم آرسنال ؟!!!!!!!! پس چرا بقیه میان ؟!الآن دیگه همه تیما کانون دارن ، حتی تاتنهام. باور نمیکنید ؟! www.tottenham.ir
لطفا غریبه ها رو در اولین فرصت بن کنید.

محمد در 17/1/1391 | 23:19 گفت:

بچه ها همشون یه پا پوارو بودنو ما خبر نداشتیم!!!!

farhad bj در 17/1/1391 | 23:00 گفت:

agha mer30 inam nemone kare amiieeeeeeeeeeeeeeeee>>>>امیر : بی شخصیت ها... هیچوقت تو این بلاگ ها 4 تا بحث فنی شک نمیگیره.

همیشه دنبال حرص دادن لجن پراکنی دعوا ... از این صحبت ها هستید

این ضعف شما رو میرسونه بد نیست 4 تا مقاله تحلیلی بنویسید.هرکس مختاره هر جا که دلش میخواد هر چیزی که دوست داره بنویسه سایت گل مال شما که نیست اینترنت هم مال شما نیست چقدر بچه اید شماها

تاریخ نگارش : 17/1/1391 | 15:03

amir reza در 17/1/1391 | 22:57 گفت:

کار اگاه حمید!!

حمید فرازی در 17/1/1391 | 22:57 گفت:

خواهش میکنم دوستان.چیزی جز انجام وظیفه نبوده که تو این مدت سعی کردیم کوتاهی نکنیم و از این به بعد باید سعی کنید خودتون مدیریت کنید و در نبود ما درست برخورد کنید.

سعيد توپچي@ بهتره از کسی اسم نبریم.ایشون یه سری کلماتی به کار برد که درست نبود و نمونش زیاد بوده ما هم بهش تذکر دادیم و در صورت تکرار برخورد میشه.

amir reza در 17/1/1391 | 22:57 گفت:

وااای..راست میگی علی:)))

Keivan در 17/1/1391 | 22:48 گفت:

خدارو شکر جلوشون گرفته شد عجب آدمای کثیفی پیدا میشن...حمید از اینکه این همه وقت میزاری ممنون...
علی یاد بگیر...:)

سعيد توپچي در 17/1/1391 | 22:46 گفت:

آقا مخم سوت کشيد!!!
دمتون گرم که انقدر نکته‌سنجين و دقيق مي‌بينين!
البته قابل توجه که غير از امير، ابوالفضل هم بود که خيلي فحش مي‌داد رو جوو مسموم مي‌کرد اميدوارم که دست اونم رو بشه
حقيقتا زحمت مي‌کشيد دستتونو مي‌بوسم.

HAMED toopchi در 17/1/1391 | 22:44 گفت:

واااااااااااااااااي، يعني ميخواي بگي اينا ماسوني بودن؟؟؟!!!!

milad foadiyan در 17/1/1391 | 22:44 گفت:

ایول ایول...
من هنوزم تو کف حرکتتونم
حمید فرازی عزیز و علی ارشدی عزیز با کارتون خیلی حال کردم عالی بود مرسی

مصطفی کاظمی در 17/1/1391 | 22:43 گفت:

من اول گفتم مرسی علی که!!در ضمن از تو زیاد تعریف کنیم دوباره فاسد میشی!!=))

علی ارشدی در 17/1/1391 | 22:39 گفت:

آقا منم بودما از منم تشکر کنید فقط که حمید نبوده =)) (شوخی می کنما اصل ایده اش مال حمید بود من فقط کمکش کردم یه ذره)

علی ارشدی در 17/1/1391 | 22:38 گفت:

amir reza@ کارگاه؟؟؟؟ سوتی بدی دادی پسر =))

amir reza در 17/1/1391 | 22:37 گفت:

عجب کارگاهی هستی:))مرسی حمید جان

مجتبی هانری در 17/1/1391 | 22:30 گفت:

دستت دردنکنه!من خیلی متاسفم برای کسانی که جو سایت را خراب می کنند و نمی خواهند به خوبی پیش بره نمی دونم اینا هدفشون چیه؟؟؟

حمید فرازی در 17/1/1391 | 22:27 گفت:

مصطفی جان همینطور که گفتم هدف اینا هنوز برای من مشخص نیست و واقعا شاید اهداف دیگه ای داشتن.هواداری هر تیمی محترمن و قطعا هواداری آرسنال هم فرشته و معصوم نیستن.پس اصل موضوع چیز دیگه ایه

مصطفی کاظمی در 17/1/1391 | 22:25 گفت:

راستی حمید تو سایتو ول کن برو کاراگاه شو،پوارو فرازی،میادا!!!!!!=))

مصطفی کاظمی در 17/1/1391 | 22:24 گفت:

مرسی حمید،مرسی علی،من نمی فهمم هرجا میریم یه بارسایی جلو رومون ظاهر میشه،مگه اینا با رئال دعوا ندارن چرا رو ما سه پیچ کردن؟

علی ارشدی در 17/1/1391 | 22:21 گفت:

مرسی حمید جان همه چیزو گفته بودی و دیگه حرفی برای من نذاشتی فقط این قسمتو بولد کن لطفا:

"مجددا تاکید میکنم در صورت مشاهده چنین موردی اصلا لازم نیست بحث کنید فقط رو دیوار گزارش بدید تا در اولین فرصت رسیدگی بشه."