بهترین خاطره 2012

نویسنده: حمید فرازی

وبلاگ من
نویسنده: حمید فرازی
...
کل بازدید: 20,281 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بهترین خاطره 2012

با توجه به فرا رسیدن کریسمس و نزدیک شدن به پایان سال 2012 چند تا از خاطره انگیزترین لحظات برای هواداران آرسنال در این سال رو انتخاب کردم تا هرکس به یادماندنی ترین لحظه رو از نظر خودش انتخاب کنه...

1- بازگشت کینگ آنری و گلزنی در اولین بازیش

  [تصویر: nj2czzl096nxnfdiwia_thumb.jpg]2- دو پیروزی 5-2 مقابل تاتنهام طی یک سال و در دو فصل متوالی

  [تصویر: t3wvmu9qy2evb90xqdgv_thumb.jpg]3- اولین گل رسمی پولدی و کازورلا برای آرسنال در یک بازی حساس
 
[تصویر: jbjgsf99rwc9zb4f8tyq_thumb.jpg]4- بازگشت جکی از مصدومیت بعد از 14 ماه

  [تصویر: gflgeqfhlrsjp32jj95_thumb.jpg]5- استارت تشکیل هسته بریتانیایی و شروع یک پروژه جدید

[تصویر: ciwm2rf08a1mpxy8bp1i_thumb.jpg]
لحظات دیگه ای مثل پیروزی 7-5 مقابل ردینگ، سه خرید تابستانی آرسنال و ... رو هم میشه بهش اضافه کرد. انتخاب بین چند لحظه شاید سخت باشه اما قطعا برای هرکس یکی از لحظات به یادموندنی تر خواهد بود...
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Ali در 7/10/1391 | 01:38 گفت:

فرهاد:
بدترین خاطره هم نزدن گل چهارم به میلان بود.ای خداااااااااااااااااا نابود شدم اون شب فقط یه گل می خواستیم.
تاریخ نگارش : 5/10/1391 | 12:43
********************************************************************************
فرهاد جان موقعی که داشتم نظرات رو میخوندم به خدا میخواستم به همین موضوع اشاره کنم به خدا اگه 5 در صد از اون شانسی که ان چستر داره ما میداشتیم اصلا قضیه فرق میکرد واسمون.چند تا بازی رو دقیقه 90 و در عین نا شایستگی برده.اون توپی که ان پرسی مقابل میلان خراب کرد و هیچوقت یادم نمیره.یه بازیکن کلاس بالا باید متوجه بشه چشم هزاران آدم به پاهای او ن بسنه ی و نباید ایجوری توپ خراب کنه.

ناصر در 5/10/1391 | 22:59 گفت:

1و2و3و4و5 همه چیزش برام خاطره بود.
ممنون آقا حمید-خیلی پست باحالی بود

alireza 9 در 5/10/1391 | 22:28 گفت:

پستت خیلی متفاوتو جذاب بود مرسی
به نظر من بازگشت بازیکن متعصبی مثل جکی فراموش نشدنیه

soroosh در 5/10/1391 | 21:49 گفت:

خیلی خوب بود مید
قشنگ همه اتفاقات خوب توش بود، تو سالی که اتفاق خیلی بدی هم افتاد

حمید pires در 5/10/1391 | 21:44 گفت:

همش خوب بود اما بهترین خاطره 2012 برای من شادی قهرمانی یونایتد تو زمین ساندرلند بود که بعد از دقایقی مثل زهر حلائل شد براشون.

سید حسین در 5/10/1391 | 20:31 گفت:

بدون شک بازگشت جک عزیز با اون تیپ بامزه اش

محمد مهدی در 5/10/1391 | 18:34 گفت:

4. و در آخر حرف ونگر ک اگه سیتی کل ستاره های مارو بخره ، باز در لندن از ما شکست میخوره ! *******ماشالا رئیس. خوشم میاد از اونایی که کری میخونن. ایول بهش. دهنشونو سرویس کرد

درست در اوج هیجان در حالی که 4 تا توپ ما خورد به تیرک و کلی حمله خطرناک داشتیم ، دقیقه 87 شوت میکل ، سمیر و سیتی رو به زانو درآورد . مانچو میخواست همرو خفه کنه و هارت ی لگدی ب تیرک زد که دروازه لرزید .
این حسرت و خواری و ذلت سیتی ها و اون شادی و غرور و سروری توپچی ها ، زیباترین لحظه من در سال 2012 بود!
*****************************
با این جمله بندی بنده خر شدم واینم میزارم جفت بازگشت جکی

HAMED toopchi در 5/10/1391 | 15:14 گفت:

اسپم

HOSSEIN در 5/10/1391 | 14:41 گفت:

1-بازگشت پادشاه هانری
2-بازگشت ولیعهد جکی
3-پیروزی 3-0 جلو میلان پر مدعا
4-پیروزی بر چلسی

حاکم 26 در 5/10/1391 | 14:12 گفت:

امیدوارم خاطره ای که براتون تعریف کردم ، امسال جلو رابین و شیاطین رخ بده و ما تو چشای اون ملعون و هم تیمیاش ، خواری و ذلت و حسرت رو در شمال لندن ببینیم !

حاکم 26 در 5/10/1391 | 14:05 گفت:

دوستان لطف کنن اگه حسش هست تا آخرش بخونن. متفاوته این خاطره !

شاید باورتون نشه ولی..
برد 1 بر 0 مقابل السیتی و سوپر گل آرتتا ، زیباترین لحظه 2012 از نظر من بود. حالا چرا؟ :
1. اگه یادتون باشه احساسی که ما پارسال نسبت به نصری داشتیم مث حس امسال ما به ان پرسی بود .
2. به علت ادعای نصری و بردن جام و شرایط اون زمان جدول لیگ ، ما دوست داشتیم سیتی ببازه
3. همچنین شرایط جدول اون زمان طوری بود ک برد ما رتبه 3 مارو تضمین می کرد و خیلی اون بازی مهم بود .
4. و در آخر حرف ونگر ک اگه سیتی کل ستاره های مارو بخره ، باز در لندن از ما شکست میخوره !
درست در اوج هیجان در حالی که 4 تا توپ ما خورد به تیرک و کلی حمله خطرناک داشتیم ، دقیقه 87 شوت میکل ، سمیر و سیتی رو به زانو درآورد . مانچو میخواست همرو خفه کنه و هارت ی لگدی ب تیرک زد که دروازه لرزید .
این حسرت و خواری و ذلت سیتی ها و اون شادی و غرور و سروری توپچی ها ، زیباترین لحظه من در سال 2012 بود!

حسین در 5/10/1391 | 13:54 گفت:

بازگشت هانری برام فوق العاده بود
یک خاطره دیگه هم دارم که همین چند روز پیش اتفاق افتاد اونم چیزی نیست جز:
خطای ویلیامز روی خائن
اینم لینک ویدئو:
http://video.varzesh3.com/video-clips/margins/%D8%AD%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D8%AE%D8%B7%D8%B1%D9%86%D8%A7%DA%A9-%D9%88%DB%8C%D9%84%DB%8C%D8%A7%D9%85%D8%B2-%D8%A8%D8%B1-%D8%B1%D9%88%DB%8C-%D9%81%D8%A7%D9%86-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%DB%8C/

ehsan zoola در 5/10/1391 | 13:49 گفت:

برا منم بازگشت هانری و اون پیروزی 7-5 با درخشش تئو

Vishka در 5/10/1391 | 13:25 گفت:

خیلی ممنون حمید
بازگشت تی تی وجکی بهترین خاطرات من بودن

amir در 5/10/1391 | 13:08 گفت:

عجب قیاقه ترسناکی داره این برگکمپ

ali-r در 5/10/1391 | 13:00 گفت:

1- بازگشت کینگ آنری و گلزنی در اولین بازیش

الانم هروقت کلیپ گلشو میبینم گریم میگیره

علی ارشدی در 5/10/1391 | 12:49 گفت:

ممنون منم اون شبی که تی تی گل زد اشک تو چشام جمع شد! راستش بعد رفتش به بارسا فکر نمی کردم بتونم ببخشمش ولی...

amir در 5/10/1391 | 12:44 گفت:

مرسی بابت پست قشنگت
بازی میلان اگه گل چهارم رو میزدیم یکی از بازی ها و لحظات خاطره انگیز میشد
اما حیف ک نشد
بازگشت اسطوره باشگاه یعنی هانری خاطره انگیز بود

فرهاد در 5/10/1391 | 12:43 گفت:

بدترین خاطره هم نزدن گل چهارم به میلان بود.ای خداااااااااااااااااا نابود شدم اون شب فقط یه گل می خواستیم.

masoud mahmudpur در 5/10/1391 | 12:31 گفت:

همشون خیلی توپ بودن اما برای من گل سوم ونپرسی به میلا ن یه چیز دیگه بود

parsa .R در 5/10/1391 | 12:23 گفت:

صد در صد 1 من اون لحظه گریه کردم باورتون میشه؟

محمد مهدی در 5/10/1391 | 11:10 گفت:

بازگشته جکییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

سینا در 5/10/1391 | 10:47 گفت:

بازگشت کاپیتان هانری بعد هم 5-2 تاتنهام

amir در 5/10/1391 | 10:01 گفت:

2- دو پیروزی 5-2 مقابل تاتنهام طی یک سال و در دو فصل متوالی
با اون گل ونپرسی
بازی یعدیام گل مرتساکر بدجوری مزه کرد

سید امین هاشمی در 5/10/1391 | 09:39 گفت:

مرسی حمید جان،واقعا همشون عالی بودن،مخصوصا آنری،ویلشر که ناب بود.

jafar در 5/10/1391 | 09:21 گفت:

همشون پر از خاطره هست

توپچی جنوب در 5/10/1391 | 09:09 گفت:

بدون شک بازگشت هانری و گلزنیش خاطره انگیز ترین صحنه برای من بود وریختن اشک شوق بعد از گلش هیچ وقت این رو در زندگیم از یاد نخواهم برد.
والبته بازگشت جکی متعصب از مصدومیت هم بهترین خبر سال 2012 بود.

مرسی حمید جان که لحظات شیرین رو یاداوری کردی پسر.

محمود در 5/10/1391 | 02:18 گفت:

به نظر من هسته‌ی بریتانیایی!
البته بازگشت کینگ آنری و گلزنی در اولین بازیش هم خیلی جالب بود.

parsa در 5/10/1391 | 02:07 گفت:

1-بازگشت کینک هانری
2-بازگشت جکی

sepehr najafian در 5/10/1391 | 01:44 گفت:

برد 7-5

ramin در 5/10/1391 | 01:05 گفت:

سلام منم میگم بازگشت آنری و گل زدنش خیلی هیجان انگیز بود البته به همراه بازگشت شماره 10

آرمان الهیاری در 5/10/1391 | 01:05 گفت:

حمید فرازی
روانی آواتارتم؛خیلی خفنه

آرمان الهیاری در 5/10/1391 | 01:03 گفت:

اول بازگشت تی تی
بعد برد 7 بر 5 مقابل ردینگ؛خیلی حال داد

farzam در 5/10/1391 | 00:55 گفت:

چون قبل مصدومیت جکی من تازه دو سه تا بازیش رو دیده بودم دیوونه بازیش شدم به خاطر همین واسه بازگشتش لحظه شماری میکردم و این بهترین خاطره ام بود و البته جکی ام رومو زمین نذاشت و با همون طراوت و شادابی سابق به بازی هاش ادامه داد!

سجاد کریمی در 5/10/1391 | 00:27 گفت:

همشون خاطره انگیزند ولی بازگشت تی تی یه چیزه دیگه بود