پرورشگاه آرسنالی!

نویسنده: حمید فرازی

وبلاگ من
نویسنده: حمید فرازی
...
کل بازدید: 20,276 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

پرورشگاه آرسنالی!

کارکنان پرورشگاهی در نورژ در حال آموزش بچه هاشون برای تبدیل شدن به هوادار آرسنال هستن...در این پرورشگاه تمام موضوعات مربوط به آرسنال مانند آوازهای آرسنال و سایر مسائل مربوط به آرسنال به بچه ها آموزش داده میشه.
این ویدئویی 2 دقیقه ای از این پرورشگاست که خیلی جالبه ( یوتیوب )

دانلود

تو مصاحبه با بچه ها وقتی از یکی از دختر بچه ها سوال میشه نظرش درمورد رفتن ونپرسی به منچستر چیه جواب میده: " خوب؛ چون ما او را در اینجا نمی خواهیم!"


و قسمت جالب این ویدئو 20 ثانیه آخرشه که خبرنگار عکس ونگرو میاره و از یکی از پسرا سوال میکنه این کیه؟ که جواب میده " اوباما " :D

اما بعدش 2 تا از دخترا فوراً میگن آرسن ونگر


درمجموع ایده بسیار جالب و خلاقانه ای بوده که امیدوارم ادامه دار باشه، شاید یه روز تو ایران هم بشه همچین طرحی رو پیاده کرد...
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

nima در 20/10/1391 | 22:05 گفت:

ولی کلا بحث سیاسی نشه بهتره...

nima در 20/10/1391 | 22:04 گفت:

هادی جان از این شوخیا با اوباما نکن خوبیت نداره!!!
ولی همون احمی که میگی خیلی احمه...

هادی در 20/10/1391 | 21:55 گفت:

محمد مهدی شوخی کردم باب اوباما گله من دارم واسه همیشه می رم کشورشه اگه این بورسیه لعنتی جور بشه

محمد مهدی در 20/10/1391 | 20:30 گفت:

جای بحث سیاسی نیست ولی اوباما کجاش دیکتاتوره؟؟؟
مرسی بابته پستت. امیدوارم تو ایرانم عملی بشه و کلاس اموزشی کل کل با منچستری ها هم تشکیل بشه.

هادی در 20/10/1391 | 20:04 گفت:

ونگر اگه بازیکن نخره باید بره مربی همین پرورشگاه بشه

هادی در 20/10/1391 | 17:25 گفت:

باب از قدیم می گن حرف حق از بچه بشنو، این طفل معصوم می دونه که ونگر دیکتاتوره واسه این می گه اباما
البته باید می گفت احم...

هادی در 20/10/1391 | 17:23 گفت:

جواب میده " اوباما
*******************
اوباماااااااااااااااااااااااااااااااا.فک کنم بولت هم هیلاری کلیپتونه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
........................................
دمت گرم علی جون اینو باهال امدی

ناصر در 20/10/1391 | 16:30 گفت:

خیلی جالب بود آقا حمید.
کودکان آرسنالی
باز به اینا یه چیزی یاد دادن-ما که ندیده و نشنیده عاشق آرسنال شدیم از هزاران کیلومتر دورتر!!!

سید امین هاشمی در 20/10/1391 | 16:27 گفت:

مرسی عزیزم،عالی بود

farzam در 20/10/1391 | 15:38 گفت:

به قل مسعود اجبارش زیاد خوب نیست چیزی که اجباری بشه معمولا بعد یه مدتی منفور میشه
مثلا همین درس خودمون که اینقدر منفوره:اگه به ما گفته بشه که نخونین بده, اخه,باور کنین الان تک تک بچه های سایت پروفسور بودن!!

Ali در 20/10/1391 | 14:35 گفت:

ویشکا:

یعنی این دخترا که فوتبالی میشن واقعا عاشقنااااااااااااااااااا
الکی فوتبالی نمیشن

*-********************
شما یکی که واقعا عاشقی

Ali در 20/10/1391 | 14:33 گفت:

مهران کاظمی:
والا چی بگم، به نظر من که اصلاً جالب نیست، به چند دلیل، اول اینکه اقتضای این سن این چیزا نیست، اقتضای این سن بازی های کودکانه هست نه اینکه بهش یاد بدن ون پرسی چرا رفته یا مثلاً اسطوره آرسنال آنری هست یا تونی آدامز، دوم اینکه این بچه شاید وقتی بزرگ شد شخصیتی داشته باشه که به هیچ عنوان از فوتبال خوشش نیاد، سوم اینکه اصلاً شاید در آینده از آرسنال خوشش نیاد، چهارم اینکه آدم تو این سن میاد به بچش چیزی یاد میده که باعث پرورش استعدادهاش بشه، حالا یا الفبا رو چند سال زودتر یاد میدن یا مثلاً وارد موسیقی می کننش نه اینکه بیان از این سن طرفدار آرسنال بودن رو یادش بدن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
*******************************************************************************************

Ali در 20/10/1391 | 14:31 گفت:

جواب میده " اوباما
*******************
اوباماااااااااااااااااااااااااااااااا.فک کنم بولت هم هیلاری کلیپتونه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

امير محمد در 20/10/1391 | 14:07 گفت:

فقط منچستر از نوع قرمز❤❤❤❤❤❤

Bijan در 20/10/1391 | 14:06 گفت:


nima در 20/10/1391 | 10:54 گفت:

اون یکی چقد اوضاعش خراب بوده که حتی رنگ پوست سیاه و از سفید نتونسته تشخیص بده!!!لااقل چندتا بچه ی درست حسابی ببرن اونجا که وقتی بزرگ شدن آبرومون نره!!!!!!! بگن هر چی خل و چله طرفدار آرسناله!!!
در کل ایده ی جالبیه جذب هوادار به این روش!!!

masoud mahmudpur در 20/10/1391 | 10:47 گفت:

خوبه.اما نباید براشون اجبار کنن چون وقتی بزرگتر شدن از ارسنال بدشون میاد

Vishka در 20/10/1391 | 10:27 گفت:

تو مصاحبه با بچه ها وقتی از یکی از دختر بچه ها سوال میشه نظرش درمورد رفتن ونپرسی به منچستر چیه جواب میده: " خوب؛ چون ما او را در اینجا نمی خواهیم!"


و قسمت جالب این ویدئو 20 ثانیه آخرشه که خبرنگار عکس ونگرو میاره و از یکی از پسرا سوال میکنه این کیه؟ که جواب میده " اوباما "

اما بعدش 2 تا از دخترا فوراً میگن آرسن ونگر
__________________________________

یعنی این دخترا که فوتبالی میشن واقعا عاشقنااااااااااااااااااا
الکی فوتبالی نمیشن

ببین چه هوشی دارن


ممنون حمید جان بابت پست

توپچی جنوب در 20/10/1391 | 09:42 گفت:

خیلی جالبه من اگه در آینده پولدار شدم حتما یه همچین پرورشگاهی رو تو بوشهر میزنم با با کارشون درسته.

jafar در 20/10/1391 | 06:05 گفت:

ونگر اوباما

حمید فرازی در 20/10/1391 | 01:50 گفت:

مهران جان این پرورشگاه به طور تمام وقت بچه ها رو صرف آموزش دیدن درمورد آرسنال نمیکنه و توی توضیحاتش اشاره میکنه این قسمتی از تفریح این بچه هاست که خیلی هم لذت میبرن ازش.

درمورد اینکه از فوتبال خوشش بیاد یا نیاد خب این همیشه به جو اطراف برمیگرده، معمولا کسایی به فوتبال علاقه دارن که جو اطرافشون فوتبالی باشه، اینجا هرکدوم از بچه ها به یه دلیلی آرسنالی شدن و شاید بهونه آرسنالی شدن یه عده از این کودکا هم همین موضوع درآینده باشه.

در مجموع این طرحی بوده با برنامه ریزی پیش برده شده و مقاله ای هم درموردش بود که سر فرصت میذارمش و ازش استقبال شده.

مهران کاظمی در 20/10/1391 | 01:39 گفت:

والا چی بگم، به نظر من که اصلاً جالب نیست، به چند دلیل، اول اینکه اقتضای این سن این چیزا نیست، اقتضای این سن بازی های کودکانه هست نه اینکه بهش یاد بدن ون پرسی چرا رفته یا مثلاً اسطوره آرسنال آنری هست یا تونی آدامز، دوم اینکه این بچه شاید وقتی بزرگ شد شخصیتی داشته باشه که به هیچ عنوان از فوتبال خوشش نیاد، سوم اینکه اصلاً شاید در آینده از آرسنال خوشش نیاد، چهارم اینکه آدم تو این سن میاد به بچش چیزی یاد میده که باعث پرورش استعدادهاش بشه، حالا یا الفبا رو چند سال زودتر یاد میدن یا مثلاً وارد موسیقی می کننش نه اینکه بیان از این سن طرفدار آرسنال بودن رو یادش بدن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سید محمد رضا در 20/10/1391 | 01:20 گفت:

دمشون گرم!!

خیلی جالب بود ، ممنون حمید جان