ايا مدانيد

نویسنده: محمدرضاجاشي

وبلاگ من
نویسنده: محمدرضاجاشي
21سالمه از بچگي عاشق ارسنالم دانشجوي مباني حقوق
کل بازدید: 29,468 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ايا مدانيد

ونگر كه بود -هست- وچه كرد


رفقا اسطوره ترين اسطوره ي باشگاه ونگره و نيازي نيست كه من تو جمع عاشقاي ارسنال از موفقيتاي ونگر بگم اما فقط يه جمله اگه ارسن نبود الان اين تيم انقدر محبوب نبود و تشكر از كسي كه به شما خوبي ميكنه بر هر عاقل واجبه شما بگيد ارسنال تو تاريخش كي ولخرجي كرده كه حالاونگر شده مقصر انري پيرس فردي اشلي و... قبل اومدن به هايبري جزو بازيكناي گرون نبودن ارسن اونارو شكوفا كرد حتي سسك و نصري ورابينم همين طور جان خودم اين دستمزدش نيست همه ميدونيد چند بار رئال و بارسا و ميلان و... بش پيشنهاد دادن ولي نرفت انصافا اينه حقش كه بش توهين شه
يعني اون دوست داشت ثمره ي 4 سال عمرش -سسك ونصري- مفتي مفتي برن حتما نميشده كه بمونن خيانت كه شاخو دم نداره ارسن چه گناهي داره
تازه اون اهل فرار نيست مثل بنيتس اون مرد مبارزس اين قابل تقديره نه فرار از مشكلات
قضيه ي8 ته هم كه با كلي مصدوم تو زمين حريف بود -در مقايسه با باخت من يو بدون مصدوم و تو خونه هيچه- يه اتفاق بودكه براهر تيممي ممكنه باشه مثل رئال و اينترو منچسترو...
وفا داريشم به ارسناليا ثابت كرده و تواناييشم به اهل فن نشون داده


اينم تقديم به همه عاشقاي ارسنال


من عشق تو را زدست اسان ندهم
دل بر نكنم زدوست تاجان ندهم
از دوست به يادگار دردي دارم
كان درد به صد هزار درمان ندهممديونيد اگه نظر ندين
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمدرضاجاشي در 5/8/1390 | 15:19 گفت:

اقا شهرام نوكرتم دمت گرم ما با ارسناليم تا ابد

mahdi rajaei در 5/8/1390 | 09:13 گفت:

سلام اقا سیناواول که اون حرف اخرت رو پایم یه دنیا(واقعا سایت فعال و داغیه).
من منظورم از ستاره نبودن این بود که با ارسنال ستاره بودن.هرچی دارن از ارسنال دارن.وگرنه تا دنیا دنیاس من فابرگاس رو با هیشکی عوض نمی کنم وامیدوارم بتونه این روند رو تو بارسا هم ادامه بده.خودت هم گفتی یه افت زیاد پس دیگه اسمشون رو نمیشه بعد این افت ستاره گذاشت چون نتونستن خوشون رو حفظ کنن.ستاره یعنی زیدان که حتی تو ریال هم پیشرفت کرد.ریالی که همون زمان فیگو و بکام و رنالدو رو از بین برد.
به امید پیروزی مقابل چلسی.

sina در 5/8/1390 | 03:58 گفت:

اصلا خدایی کجای ایران اینطوری طرفدار پیدا می‌شه که سایتی در این حد داشته باشن و انقدر داغ بحث و جدال کنن !!!!؟؟؟؟!!!!

sina در 5/8/1390 | 03:55 گفت:

آقا جان ، آخه یجوری میگین ونگر خرج نمی‌کنه که انگار آرسنال مال بابای ونگر ، اگه پول در اختیارش بزارن خرید می‌کنه !
در ضمن الان مشکلی‌ نداریم داریم زیبا بازی‌ می‌کنیم ، من که از هر لحظه دیدن بازی آرسنال از ساله ۹۹ به اینور لذت میبرم !
در ضمن آقا مهدیِ عزیز ، کی‌ گفت اونا که رفتن ستاره نبودن !؟
nasri ستاره نیس ؟
فابرگاس؟ حتا قبل‌تر : هنری،ویرا،پیرس،لیونکبرگ،ریس،آدو،گلب،فلامینی... اینا هماشون تو پستأی که بودن خیلی‌ عالی بودن !
درسته که هر کی‌ رفته با یه افته ۵۰۰% روبرو شده، ولی‌ به هر صورت ستارهأی بودن که بخاطر از دست دآدنشن دچار دردسر شدیم !
عجیب بد میگم بگو بد میگی‌ !!
فدا همه ارسنالی های عزیز !

mahdi rajaei در 5/8/1390 | 03:04 گفت:

ولی من قبول ندارم بازیکن هایی که از ارسنال میرن اونقدر ها هم ستاره باشن.درسته برا خودشون برو بیایی دارن ولی همین نصری یا کلیچی الان چه گلی به سر مانچینی زدند.ونگر فقط راه استفاده از اونها رو بلده.وگرنه من بازیکنی رو بیاد نمیارم که در اوج از ارسنال رفته باشه و همون روند رو ادامه داده باشه.همین فابرگاس هم اگه یکی مصدوم شه بازی میکنه وگرنه اونهم جایی در ترکیب 11تایی گواردیولا نداره.

توپچی جنوب در 5/8/1390 | 02:57 گفت:

محمد جون مرسی جملات وطرز فکر و خودت ورئیس رو قبول دارم .
این رو بهش میگن حرف حساب دمت گرم بچه شهر زیبا و فوتبال خیز اهواز!!!!!!!
وشب خوشششش........

Saeed Milani در 5/8/1390 | 02:53 گفت:

هر مربی یه توانایی داره ، ونگر با ستاره ها خوب جام میاوورد اما در 5 سالی که کم ستاره یا بی ستاره بودیم نتونست موفقیت هاش رو تکرار کنه ، البته تیم الآن روند بهتری نسبت به اول فصل پیدا کرده ، امیدوارم هرچیزی که به صلاح آرسناله اتفاق بیفته.