پیشنهاد200هزارتایی

نویسنده: محمدرضاجاشي

وبلاگ من
نویسنده: محمدرضاجاشي
21سالمه از بچگي عاشق ارسنالم دانشجوي مباني حقوق
کل بازدید: 29,676 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

پیشنهاد200هزارتایی

قراره رکورد خودمونو بزنیمسلام دوستان
به گزارش دیلی میل آرسنال به وین رونی پیشنهاد 200 هزار پوند در هفته داده
بعد از اینکه سر قضیه تمدید قرارداد ولکات باشگاه از مواضعش کوتاه اومد به نظر میرسه داره سر عقل میاد

من که از شایعات آرسنال تو این چند سال خسته شدم  خدا کنه رونی رو بگیریم دیگه
به نظر من راست کاره آرسناله
نظر شما چیه؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد مهدی در 5/3/1392 | 10:49 گفت:

نهایتا 140 تا یا 160 تا

محمد حسینی در 5/3/1392 | 07:25 گفت:

200 تا محاله! ساختار دستمزدا می شکنه

Mohammad hadi در 5/3/1392 | 07:10 گفت:

محمدرضا راست میگه اگه بخان این کارو
بکنن تیم بهم می ریزه

Mohammad hadi در 5/3/1392 | 07:10 گفت:

محمدرضا راست میگه اگه بخان این کارو
بکنن تیم می ریزه بهم

jafar در 5/3/1392 | 06:39 گفت:

رکورد دستمزدها رو با 120 تا هم میشه شکست پس تا وقتی به تیم نپیوسته باور نکنید

HOSSEIN در 5/3/1392 | 00:24 گفت:

آره شبکه خبر و خبر شبکه 3 هم گفتن.

محمدرضاجاشي در 4/3/1392 | 22:25 گفت:

علی ارشدی:
چی نوشتی؟؟
آریان: گفتم که دیلی میل لینکشو نیتونم بذارم ف شکنم خیلی کند شده
رونی که خیلی خوبه چرا بدت میاد ازش؟
محمد رضا: قبول ندارم الان تو همه تیما دستمزدا طبقه بندی داره الانفکر میکنی کسی تو رئال ازدستمزد رونالدو شاکیه؟یا بقیه ستاره ها تیمای دیگه همه یه دستمزد میگیرن؟

رضا علّامی در 4/3/1392 | 22:13 گفت:

اگه بخوان به رونی 200 هزار تا بدن اون وقت بقیه بازیکنا با دیدن اختلاف زیاد بین حقوقشون یا خواهان حقوق بیشتر می شن یا از لحاظ روحی روانی توی بازیشون تأثیر میذاره، مثلا کسی مثل والکات فکر می کنه "مگه ما با هم چه فرقی داریم؟ جفتمون خوبیم جفتمون هم تو تیم ملی هستیم، پس معلومه ارزش من واسه باشگاه کمه و ..."
البته اختلاف دستمزد همیشه هست ولی اختلاف 100 هزار تایی باعث این مشکلات خواهد شد به نظرم و آرسنال همچین کاری رو نخواهد کرد...

علی ارشدی در 4/3/1392 | 22:10 گفت:

یره تو کجا بودی؟

مهدی در 4/3/1392 | 21:58 گفت:

دارم لحظه شماری میکنم فردا محمد مهدی نوروزی بگه رونی به ارسنال پیوست

ehsan zoola در 4/3/1392 | 21:50 گفت:

اره 100 ببخشید دقیق یادم نبود ولی عمرا دوبرابرش کنن

مهدی باقری در 4/3/1392 | 21:41 گفت:

یه هافبک دفاعی خوب هست هیشکس دوروبرش نیست زود دست به کارشیممیتونیم شکارش کنیم الکس ویتسل از بنفیکا عم جوونه هم تنومند کاش رئیس بره تو کارش

ahmadreza در 4/3/1392 | 21:41 گفت:

اگه (فرض محال) بیاد علاوه بر بار فنی که به تیم میده ، شخصیت قهرمانی و تبلیغاتی تیم هم بالا میره و می تونیم بعد از چند سال یه بمب نقل و انتقالی بترکونیم

مجتبی هانری در 4/3/1392 | 21:34 گفت:

اگه بیاد که عالی میشه واقعا باورش سخته!!! دقیقا نشنیدم ولی شبکه خبر در مورد رونی یه چیز هایی گفت

سالار لاری در 4/3/1392 | 21:26 گفت:

ولی اگه افزایش بدن 100% بازدهی داره

محمد مهدي نوروزي در 4/3/1392 | 21:17 گفت:

احسان مال پولدی100تا هست
رونی بازیکن خوبیه
دارم دیونه می شم از عاشقی ای خدا

آریان در 4/3/1392 | 21:15 گفت:

به خدا از رونی متنفرم......اصلا دوس ندارم بیاد آرسنال کاش نیاد....از یووتیچ جه خبر؟

nima در 4/3/1392 | 21:14 گفت:

من که باور نمیکنم!!!به شما هم پیشنهاد میکنم باور نکنید...

آریان در 4/3/1392 | 21:14 گفت:

منع؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لینک؟؟؟؟؟؟؟

♥Arsenal♥ در 4/3/1392 | 21:14 گفت:

ehsan zoola:
این خبر امروز خیلی صدا کرد ....دیلی میرور هم گفته بود ولی بازم فک کنم جدی نباشه

الان پولدی ک بالاترین دستمزد رو تو تیم ما داره داره 11خ میگیره اونوقت یهو 90 تا افزایشش بدن ؟!

بعیده هرچند خداکنه بشه

______

خوب فرقش اینه که ونگر گفته فوقستاره میاریم و رکورد دستمزدهارو میشکونیم

ehsan zoola در 4/3/1392 | 21:05 گفت:

110 تا فک کنم درسته دستمزد پولدی !

ehsan zoola در 4/3/1392 | 21:04 گفت:

این خبر امروز خیلی صدا کرد ....دیلی میرور هم گفته بود ولی بازم فک کنم جدی نباشه

الان پولدی ک بالاترین دستمزد رو تو تیم ما داره داره 11خ میگیره اونوقت یهو 90 تا افزایشش بدن ؟!

بعیده هرچند خداکنه بشه