کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

مربي فرانسوي آرسنال همراه تيمش روز دوشنبه به اسپانيا خواهد رفت تا در بازي برگشت در دور ما قبل نيمه نهايي جام باشگاه هاي اروپا مقابل بارسلونا قرار گيرند . ديداري كه بازي رفت آن در زمين اختصاصي آرسنال 2-2 به پايان رسيد . در آن ديدار بارسا نمايش خيره كننده اي در ابتداي نيمه اول و دوم داشت ، اما عقب نشيني ناخواسته اين تيم و روحيه بالا آرسنال باعث شد تا مردان ونگر به بازي برگردند و اميد را همچنان در اردوي آرسنال نگه دارند .

سوت ديدار برگشت فردا شب راس ساعت 23:15 دقيقه به وقت ايران به صدا در خواهد آمد ، بازي كه آرسنال در آن كار بسيار دشواري خواهد داشت . اما آرسن ونگر بعد از پيروزي دير هنگام 1-0 مقابل ولوز به سايت باشگاه گفت كه بر خلاف نظر عموم و با توجه به بازي رفت تيم او ميتواند حتي از ابتدا بازي خوبي به نمايش بگذارد .

" ما حتي در بازي رفت وقتي كه زير فشار حملات بارسا بوديم توانستيم موقعيت هاي خوبي برا خودمان تهيه كنيم ، پس ما نبايد فقط به دفاع در اين بازي بانديشيم ما بايد از توپهايمان بهتر از آنچه در نيمه اول ديدار رفت استفاده كرديم بكنيم . نظريات و تفكراتي داريم كه ميتوانيم از آنها به خوبي استفاده كنيم و براي خود فرصت ايجاد كنيم .

آنها در پرسينگ بر حريف پيش دستي ميكنند و البته اين كار را خيلي خوب انجام ميدهند ،ولي همين دليلي است كه هميشه جلوي بارسا بعد از دقيقه 60 خيلي بهتر ميتوان بازي كرد .

ما قصد اين را نداريم كه براي دفاع و منتظر شدن تا دقيقه 60 به نيو كمپ برويم . آنها خودشان نيز باور داشتند نيمه اول بازي رفت يكي از بهترين بازي هايشان در ماه هاي اخير بوده است ، پس آن نوع بازي را نميتوانند در هر بازي انجام دهند . "

تگ ها

ثبت نظر شما
17+0=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

ویلیامز تمدید کرد، میس به سیتی پیوست
بازیکن آینده دار آکادمی بانوان از دست رفت...
لئا ویلیامسون قرارداد جدیدی با توپچی ها به امضا رساند
مدیون باشگاه هستم. وقتش بود جبران کنم، میخواهم اینجا بزرگترین مدافع میانی جهان شوم
داستان زندگی مک کیب از زبان خودش  (قسمت اول)
از دوبلین مستقیما وارد تیمی شدم که ستارگان زیادی داشت ...
ورود نوز ، خروج ژاکا؟
چرا آرسنال ستاره ۳۵ میلیون پوندی گرگ ها را برای تغییر ساختار هافبک می خواهد
خط میانی آرسنال گل‌ نمی‌زند اما ویلوک می‌تواند حلال مشکلات شود؟
شاید تحلیل آمار باعث شود تصویر بزرگنمایی شده‌ای از ویلوک ساخته شود اما قاطعانه‌ترین چیزی که می‌توانیم درموردش بگوییم این است که ویلوک هافبکی توان‌مند در زمینه گل‌زنی و پرس کردن است.

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی