کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران


مهاجم توپچی ها به اورتون در این هفته لینک شده است و در جمعه گزارش شده است که با باشگاه مرسی ساید در مذاکره بوده برای یک انتقال ۲۰ میلیون پوندی.والکات ۲۸ ساله فصل پیش را به عنوان دومین فصل برتر خود سپری کرد با ۱۹ گل در ۳۷ مسابقه اما در فصل ۲۰۱۷/۲۰۱۸ تنها در ۵ مسابقه در لیگ برتر شرکت کرده است و ۳ گل از ۴ گل خود در کل رقابت ها را در لیگ برتر زده است.چارلی نیکولاس که برای آرسنال در سال های ۱۹۸۳ تا ۱۹۸۸ بازی می کرده مدعی است که دوران والکات در آرسنال مدتی پیش تمام شده است.


نیکولاس در این مورد گفت:"من نکته بدی ندارم که در مورد او بگویم مردم میتوانند نکات ضعیفی در مورد او پیدا کنند اما نکات خوب زیادی در مورد او وجود دارد.آنها آن پتانسلی که ما همه منتظرش بودیم را نگرفتن اما ۳ یا ۴ سال پیش ما متوجه شدیم که این موضوع هیچگاه عملی نخواهد شد. وقتی که او می خواست یک بازیکن پست شماره ۹ باشد (مهاجم هدف)، او هیچ وقت نمی توانست پیراهن شماره ۹ را بگیرد، او همیشه مجبور بود به عنوان بال بازی کند.من فکر می کنم برای آن دو سه فصل گذشته باید منتقل میشد، و این را باید می فهمید به محض اینکه بازیکنانی مانند اوزیل و سانچز به باشگاه اومدن دوران او دارد به پایان میرسد."

آرسن ونگر ترکیب تیم خود را با پر کردن بازیکنانی تازه وارد و با کیفیت بالا مانند سانچز و اوزیل تکمیل کرد و نیکولاس باور دارد که این اتفاق تاثیر منفی روی اثر گزاری والکات در ترکیب اصلی داشته است.

نیکولاس در ادامه گفت:"آرسنال خیلی برای او پیچیده شده است، آنها نمی دانستند که آیا میخواهند داستان موفقیت که یک پست شماره ۹ و یک پست شماره ۱۰ بود را بازی کنند، برای همین سر در گم شدند، سانچز می تواند پست ۹ یا ۱۱ بازی کند اوزیل میتواند بازیکن آزاد در زمین باشد اما در واقع او یک پست شماره ۱۰ واقعی نبود.من فکر میکنم ونگر سر درگم شده و برای نبود یک ترکیب مناسب، تئو نتوانست در ترکیب جا بگیرد چون او یک بازیکن پست شماره ۹ نبود یک شماره ۷ بود.

تحلیلگر لیون عثمان قبول دارد که حضور والکات می تواند به سود تیم سم آلاردایس باشد. اما هافبک سابق تافی ها شک دارد که او در کجا میتواند بازی کند.

من نمیدانم که کجا سم او را در حال بازی میبیند، او یانیک بولایز را به راست بر میگرداند سیگوردسون به تازگی یک نقش در سمت چپ پیدا کرده است، و آن ها تازه دارند در تیم جا می افتند، در واقع من نمیدانم او در کجای زمین قرار است بازی کند.آن سرعت چیزی است که اورتون نیاز دارد، آنها در این فصل سرعت نداشتند و در حمله بسیار سخت بود که تیم حریف را شکست دهند. از وقتی سم آمده است آنها عمیق تر دفاع میکنند اما سرعت لازم را ندارند که در ضد حمله به حریف ضربه وارد کنند او مسلما همین کار را میکند.به نظر میاد که او بازیکنی باشد که به زودی در تیم سم جا بی افتد و گل های زیادی به ثمر برساند پس شاید اگر او مرتب بازی کند این کار را بکند."

ثبت نظر شما
5+5=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

کانترپرس قدرتمند، کلید آرسنال در مسیر قهرمانی
آنالیز تاکتیکی اتلتیک از عملکرد چشم‌گیر آرسنال در شاخص کانترپرسینگ در فصل پیش‌رو...
 المپیک لیون 1 آرسنال 5 ( دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا)
از از دست دادن صدرنشینی تا تحقیر حریف غول کش فرانسوی، آنچه بر تیم بانوان در هفته ی پایانی مهر گذشت
 آرسنال4 تاتنهام 0 The Fa WSL
شمال لندن همیشه به رنگ قرمز

آخرین نظرات

علی ساقی در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ نوشت :
خیلی عالی جواب داده و خیلی ممنون از شما بابت ترجمه

مربوط به کانترپرس قدرتمند، کلید آرسنال در مسیر قهرمانی
Saiedmahdi در تاریخ ۱۴۰۱/۰٩/۰۴ نوشت :
سلام.اسمم توی لیسته ولی چرا خبری نشده؟اصلا میرسه به دستمون یا نه؟

مربوط به آیا نام شما به عنوان هوادار ثبت شده ؟!
Hamed در تاریخ ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ نوشت :
این چه سمیه! همش اخبار بانوان تو سایته

مربوط به المپیک لیون 1 آرسنال 5 ( دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا)
محمد در تاریخ ۱۴۰۱/۰٦/۰۵ نوشت :
پس امانوئل آدبایور و رابین فن پرسی چی ؟

مربوط به رتبه بندی مهاجمان آرسنال از زمان جدایی تیری آنری
حمید در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۳۰ نوشت :
نحوه خارج شدن از لیگ چه جوری

مربوط به آموزش شرکت در لیگ فوتبال فانتزی
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی