کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

جک ویلشر پس از اعلام جدایی اش از آرسنال هنوز به تیم جدیدی انتقال نیافته است.چندی پیش این هافبک ۲۶ ساله‌ی انگلیسی تایید کرد که شمال لندن را ترک خواهد کرد، جایی که از سال ۲۰۰۱ تاکنون در آنجا بازی کرده بود و حالا بعد از پر مرتِساکر و سانتی کازورلا، تبدیل به سومین خروجی آرسنال شد.

ویلشر در گفت‌گو با اسکای اسپرت گفت:"اگر موقعیت مناسب مهیا شود برنامه دارم تا از لیگ برتر خارج شوم، همچنین، همه می‌دانند که من به لیگ برتر و رقابت فشرده‌اش بسیار علاقمند هستم.به‌معنای واقعی کلمه بهترین موقعیتی که پیش روی من قرار بگیرد را انتخاب می‌کنم، واقعا عجله‌ای ندارم، امروز [شنبه] در حقیقت آخرین روز از قراردادم با آرسنال است، پس تا حدودی روز عجیبی است.من ۱۰ سال ویژه و حرفه‌ای را در آنجا بازی کردم و ۱۷ سال عضو باشگاه بودم، ما به دنبال موقعیت‌های پیش رو هستیم و من خودم را از نظر جسمانی آماده نگه می‌دارم، پس اگر چیزی رخ دهد من آماده‌ی رفتن هستم."

جک ویلشر به چندین باشگاه لینک شده است و فنرباغچه آخرین باشگاهی است که خبر علاقمندی اش به ویلشر به گوش می‌رسد. گزارش‌ها همچنین خبر از علاقه‌ی چندین تیم لیگ برتری مانند فولام، کريستال پالاس، وستهام، اورتون و ولورهمپتون به او را می‌دهند، هر چند این هافبک هیچ عجله‌ای به تصمیم گیری در مورد انتخاب تیم آینده‌اش ندارد، او در مورد این موضوع گفت: "این موضوع فرصت مناسبی برای من، برای استراحت کردن و تمرکز بر روی زندگی و خواسته‌هایم مهیا کرده است، برای تصمیم گیری عجله‌ای نمی‌کنم. پنجره‌ی نقل و انتقالات اوایل ماه آگوست بسته می‌شود، پس هنوز وقت هست و با وجود جام‌جهانی همچنان اتفاقات در حین برگذاری و بعد از پایان آن در جریان خواهند بود. همه می‌دانند روزهای پایانی پنجره‌ی نقل و انتقالات به چه شکل خواهد بود، پر جنب و جوش است و تیم‌ها شروع می‌کنند به دستپاچه شدن، من هیچ چیزی را به روز پایانی موکول نمی‌کنم."

ثبت نظر شما
7+9=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

 آرسنال 2 برایتون 1 The Fa WSL
اولین برد باشگاه آرسنال (مردان و زنان) بلاخره در ۲۷ ژانویه رقم خورد
منچسترسیتی 1 آرسنال 1 The Fa WSL
تساوی داراماتیک آرسنال در وقت اضافه ...

آخرین نظرات

amin در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ نوشت :
Roohi gunner در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۰٦ نوشت :
برند لینو سوزوکی ، آینده رو ولش کنید حال رو بچسبید فانوسن

مربوط به هر آنچه که باید در مورد لینو سوزا خرید جدید آرسنال بدانید
همیشه توپچی در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ نوشت :
خنده دار ترینش اونجا بود که برای کانته 32 میلیون ندادن و ژاکا رو با 35 میلیون خریدن! فکرشو بکن زلاتان توی آرسنال چهره میشد!!! یه حسرت دیگه به حسرتامون اضافه میشد که چرا مفت فروختنش به یه باشگاه دیگه.

مربوط به 50 بازیکن بزرگ که نزدیک به پیوستن به آرسنال بودند
همیشه توپچی در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ نوشت :
واقعا این سه ( ساکا، اسمیت رو، مارتینلی) فوق العاده هستن. به نظرم یه مهاجم نوک جذب کنیم و از این سه نفر بیشتر استفاده بشه خیلی تیم بهتر میشه. اودگارد هم خیلی خوبه

مربوط به 11 آمار فوق‌العاده از جوانان آرسنال
همیشه توپچی در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ نوشت :
به نظرم باشگاه باید بازیکنایی که سن کمی دارن و امتحان خودشون رو پس دادن جذب کنه. بدون شک جذب بن وایت و رمزدیل عالی بودن

مربوط به پنج بازیکن آرسنال که تابستان قراردادشان با توپچی‌ها به پایان می‌رسد
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی