کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

جو مونتمورو موفق شد در آخرین دیدار خود با توپچی ها به یک پیروزی پرگل دست یافته و به یک چهارم نهایی جام حذفی صعود کند
 
سرمربی تیم بانوان آرسنال در دوران حضور خود در این باشگاه عملکرد فوق العاده ای داشت و در 108 بازی موفق به کسب 85 پیروزی شد.
 
از نکات مثبت بازی میتوان به بازگشت استف کتلی به ترکیب اصلی تیم پس از گذران دوران طولانی مدت مصدومیت و قرار گرفتن آنا پتن در قلب خط دفاع اشاره کرد.
 
یاران آرسنال کار خود را با حمله شروع کردند. با خطای بازیکن پالاس روی نابز در محوطه ی جریمه داور به نفع توپچی ها پنالتی اعلام کرد. کیم لیتل از روی نقطه پنالتی کنج چپ دروازه حریف را نشانه گرفت و گل اول آرسنال را به ثمر رساند. 
 
بعد از این گل مورگان با دو سیو زیبا اجازه ی گلزنی به فورد و نابز نداد اما دقایقی پس از این موقعیت ها بود که بث مید از سمت چپ به سمت دروازه ی تیم میهمان نفوذ کرد و از همان جا بو شوتی دقیق گل دوم آرسنال را به ثمر رساند. 
 
بعد از گل دوم آرسنال یاران کریستال پالاس موفق به کنترل بازی شدند تا اینکه تنها سه دقیقه به پایان بازی در نیمه ی اول دنیله ون د دنک برای بار سوم دروازه ی این تیم را باز کرد و این نیمه با همین نتیجه به پایان رسید. 
 
نیمه دوم آرسنال دست از حمله برنداشت و با موقعیتی که برای نوئل ماریتز به وجود آمد او موفق شد گل چهارم تیم در این بازی و اولین گل خود در پیراهن آرسنال را به ثمر برساند. 
 
در این نیمه  که میدیما و رورد به میدان آمدند حملات توپچی ها هم بیشتر شد. این آخرین بازی رورد برای آرسنال بود و پس از آن به جمع ولفسبورگی ها خواهد پیوست. گل پنجم آرسنال روی همکاری خوب فورد با نابز به ثمر رسید و در نتیجه پای این هافبک خوب انگلیسی تیممان هم به گلزنی باز شد. 
 
پس از نابز میدیما گل ششم و جیل رورد هم گل هفتم را به ثمر رساندند.پنج دقیقه به پایان بازی مانده بود اما تیم مونتمورو از گلزنی دست برنداشت و نوئل ماریتز دومین گل خود را در این دیدار به ثمر رساند. 
 
لحظاتی به پایان بازی مانده بود که مک کیب از روی یک ضربه آزاد و از فاصله 20 یاردی گل نهم را به ثمر رساند و این بازی با همین نتیجه به پایان رسید.
 
پس از این دیدار توپچی ها برای دیدارهای تابستان المپیک آماده خواهند شد و دیدار یک چهارم نهایی آنها در جام حذفی روز چهارشنبه 29 سپتامبر برگزار خواهد شد.
 
 
 
 

ثبت نظر شما
10+0=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

آبراهام؛ ابعاد جدیدی در خط حمله یا انتقالی غیر ضروری؟
آرسنال خواهان انتقالی قرضی است، اما چلسی ۴۰ میلیون پوند طلب کرده است.
سیمون بوی به آرسنال پیوست
آرسنال این فصل هم از بایرن مونیخ بازیکن خرید
اولین مصاحبه لوکونگا با سایت رسمی آرسنال
اگر آنری اسطوره آرسنال معرفم بوده باشد برایم خیلی خوب است
سامبی لوکونگا به آرسنال پیوست
صحبت های ادو ، آرتتا و لوکونگا پس از پیوستن به آرسنال
اسمیت رو می‌ماند، اما وضعیت ویلوک به شفافیت نیاز دارد
هافبک آرسنال لاغرتر شده است. سبایوس و اودگارد به مادرید بازگشته‌اند و ژاکا هنوز در تعطیلات پس‌از یورو ٢٠٢٠ به‌سر می‌برد و موجب می‌شود ویلوک، توماس پارتی، محمد الننی و اینزلی میتلند نایلز تنها گزینه‌های خط میانی آرسنال باشند

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی