کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

نوار پیروزی های متوالی تیم بانوان آرسنال در هفته هفتم سوپرلیگ پاره شد. 
 
آرسنال دیشب در دربی شمال لندن میهمان تاتنهام بود. تیم یوناس ایدوال با 5 تغییر نسبت به بازی چهارشنبه شب مقابل کوگ راهی میدان شد. 
 
نیمه نخست توپچی ها حملات متعددی روی درواز ی تیم میزبان داشتند اما در باز کردن دروازه ی تیم حریف موفق نبودند. در بعضی موارد بدشانس هم بودند. در بهترین موقعیت آرسنال کاشته ی زیبای بث مید از جناح چپ به تیر افقی دروازه ی تاتنهام برخورد کرد، تا نزدیکی خط رسید اما برگشت. 
 
پس از آن کیتی مک کیب قصد داشت از آن گل های جذابش به ثمر برساند. او از فاصله 20 یاردی دروازه تاتنهام را هدف گرفت اما ت.پ او هم به تیر افقی برخورد کرد.
 
میدیما هم چند بار تلاش برای گلزنی داشت اما در یکی از اقدامات خوبش در محوطه جریمه هنرمندانه مدافعان حریف را پشت سر گذاشت اما در نهایت توپش برگشت داده شد. 
 
آرسنال به حملاتش ادامه داد اما در نهایت تاتنهام از یکی از معدود فرصت هایش استفاده کرد. ویلیامز ددر محوطه جریمه و از فاصله نزدیک قصد باز کردن دروازه ی زینسبرگر داشت. دروازه بان اتریشی آرسنال توپ اول را برگشت داد اما ویلیامز باز هم توپ را در اختیار گرفت و شوت زد. اینبار ووبن موی در مسیر توپ قرار گرفت اما موفق نشد و گل اول یاران تاتنهام به ثمر رسید. 
 
در بیست دقیقه ی پایانی آرسنال دست بردار نبود و به حملاتش ادامه داد. در دقایق تلف شده ارسال زیبای مک کیب از روی نقطه کرنر زمینه ساز موقعیت گلزنی برای توپچی ها شد. توپ ارسالی به میدیما رسید. او با سر دروازه ی تیم میزبان را باز کرد تا آرسنال یک امتیاز حساس را با چنگ و دندان به دست آورد. 
 
با کسب این پیروزی آرسنال شکست ناپذیر باقی ماند اما فاصله اش با تیم دوم جدول یعنی چلسی کمتر شد. با پیروزی امشب چلسی مقابل سیتی اکنون آنها تنها یک امتیاز با آرسنال صدر جدولی فاصله دارند.
 
دیدار بعدی آرسنال چهارشنبه شب با کوگ در لیگ قهرمانان خواهد بود. 

 

ثبت نظر شما
8+3=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

آخرین نظرات

همیشه توپچی در تاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۰٩ نوشت :
اگه سیتی می خواد گابریل ژسوس رو بفروشه به نظرم بهترین گزینه برای تقویت خط حمله س. نباید فرصت رو از دست داد

مربوط به 14 بازیکنی که حداکثر 10 بازی در فصل شکست ناپذیران انجام دادند
همیشه توپچی در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲٦ نوشت :
از اول فصل که بازیا رو دارم می بینم روز به روز بهتر میشیم. به نظرم اگه یه مهاجم شیش دانگ و یه هافبک دفاعی با خلاقیت بالاتر از ژاکا و یه دفاع راست بگیریم دیگه چیزی کم نداریم

مربوط به اودگارد و پارتی درخشان‌تر از همیشه
amin در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۱۲ نوشت :
کاش سالیبا فصل بعد بیاد
سه تا مدافع خوب داشتن خیلی خوبه گابریل وایت و سالیبا باشن تیم راحته خیال ما

مربوط به 7 بازیکن آرسنال که با میکل آرتتا اختلاف پیدا کردند
همیشه توپچی در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۰٦ نوشت :
همه می دونن مشکل تیم کرونکه و گروهش هستن ولی ول کن نیست

مربوط به کرونکه و سوپرلیگ
امیر در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۰۱ نوشت :
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی