کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

خوشحالیم از اینکه به اطلاع میرسانیم لیا ویلیامسون همچنان با آرسنال خواهد ماند. 
 
این بازیکن محبوب انگلیسی کار خود را در باشگاه آرسنال از 9 سالگی آغاز کرد و در ادامه نیز با توپچی ها خواهد ماند. ویلیامسون اکنون 24 ساله است و اولین بار سال 2014 به تیم اصلی راه یافت. از آن به بعد او خود را در خط دفاع به عنوان یک بازیکن کلیدی مطرح کرد و از محبوب ترین بازیکن ها بین هواداران شد. 
 
لیا 179 بار برای آرسنال به میدان رفته و 13 گل هم به ثمر رسانده است. او با توپچی ها یک بار قهرمانی سوپرلیگ را در فصل 2018/19 جشن گرفته، دو بار قهرمان کانتیننتال کاپ و دو بار هم قهرمان جام حذفی شده است.
 
وی 24 بار هم برای تیم بزرگسالان انگلیس به میدان رفته و 4 بار به عنوان کاپیتان این تیم معرفی شده است. 
 
او پس از امضای این قرارداد در مصاحبه ای با سایت رسمی آرسنال گفت" اولین باری که با آرسنال قرارداد بستم، رویایی بود که به حقیقت پیوست و این احساس اصلا تغییر نکرده است. مثل همیشه سپاسگزارم که این فرصت را دارم اینجا در خانه به کارم ادامه دهم. بسیار مفتخرم که به نمایندگی از خانواده ام به بازی برای آرسنال و پوشیدن این پیراهن ادامه می دهم. 
 
یوناس ایدوال هم گفت: " خبر شگفت انگیزی است که لیا قرارداد جدیدی امضا کرده است. او علاوه بر اینکه در حال حاضر برای ما بازیکنی کلدیست، بخشی جدایی ناپذیر از برنامه هایمان برای آینده است. بازیکنی برای ما، برای ساختن آرسنال و همچنین برای نشان دادن به زنان جوان در آکادمیست که با سخت کوشی چه چیزی می توان بدست آورد. فداکاری و اشتیاق. میدانم که لیا هم پیوند خاصی با هواداران دارد.برای هواداران بسیار مهم است که با بازیکنان همذات پنداری کنند و به طور قطع این ویژگی را خیلی خوب در لیا می بینند. 
 
کلر میتلی مدیریت بخش بانوان در باشگاه آرسنال ادامه داد: " روز بسیار مهمی برای بانوان آرسنال است.لیا یکی از اعضای مهم تیم ماست و همه خوشحالیم که او در ادامه راه هم با ما خواهد بود. این یک باشگاه جاه طلب است و لیا همیشه بخش مهمی از برنامه هایمان بوده است. مطمئنم که همه هواداران از این خبر که لیا قرارداد جدیدی امضا کرده است هیجانزده خواهند شد.  

 

ثبت نظر شما
12+8=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

چهار فصل اخیری که آرسنال و تاتنهام تا روز آخر با هم مبارزه کردند
آرسنال و تاتنهام یکی از شدیدترین رقابت‌ها را در انگلستان دارند و اکنون هر دو تیم در جدول لیگ شانه به شانه هم هستند. از آنجایی که هر دو تلاش می کنند در جمع چهار تیم برتر قرار گیرند، هر بازی برای هر دو تیم بسیار مهم است و ممکن است این نبرد دوباره به روز پایانی کشیده شود.
ادو تابستان شلوغی را پیش‌رو خواهد داشت
اکثر ما به بازیکنانی که می‌توانیم به تیم اضافه کنیم می‌پردازیم، درحالی‌که چالش‌های بسیاری درمورد خروجی‌های تیم پیش‌روی ماست.

آخرین نظرات

همیشه توپچی در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲٦ نوشت :
از اول فصل که بازیا رو دارم می بینم روز به روز بهتر میشیم. به نظرم اگه یه مهاجم شیش دانگ و یه هافبک دفاعی با خلاقیت بالاتر از ژاکا و یه دفاع راست بگیریم دیگه چیزی کم نداریم

مربوط به اودگارد و پارتی درخشان‌تر از همیشه
amin در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۱۲ نوشت :
کاش سالیبا فصل بعد بیاد
سه تا مدافع خوب داشتن خیلی خوبه گابریل وایت و سالیبا باشن تیم راحته خیال ما

مربوط به 7 بازیکن آرسنال که با میکل آرتتا اختلاف پیدا کردند
همیشه توپچی در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۰٦ نوشت :
همه می دونن مشکل تیم کرونکه و گروهش هستن ولی ول کن نیست

مربوط به کرونکه و سوپرلیگ
امیر در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۰۱ نوشت :
همیشه توپچی در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۲٦ نوشت :
به نظرم ما به دو مهاجم نیاز داریم. یوویچ مهاجم خوبیه و دیبالا هم می تونه پازل رو تکمیل کنه

مربوط به 7 مهاجم که آرسنال به جای دوسان ولاهوویچ می‌تواند به خدمت بگیرد
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی