کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران


در مورد یک پیروزی دلنشین


از عملکرد تیم راضی هستم. البته باید گفت که گل اول مسلما نقطه ی تحول بازی بود زیرا ما بر بازی مسلط بودیم ولی از موقعیت های خود در اول بازی استفاده نکردیم. پس از آن نیوکاسل با تعداد نفرات زیاد دفاع کرد و گل زدن سخت شد.ما روی گل اول، پیش از پایان نیمه ، خوش شانس بودیم. این مسلما ضربه ی سنگینی به نیوکاسل بود.این گل ما را در موقعیتی قرار داد که می توانستیم ضد حمله های بیشتری بزنیم زیرا نیوکاسل مجبور بود تا حمله کند و این همان اتفاقی است که در نیمه ی دوم افتاد.


در مورد اینکه آیا گل دوم صحیح بود


باید ببینم که آیا بنتنر از قصد سد راه مدافع آن ها شد یا نه. باید صحنه را دوباره ببنم.از نظر من والکات خیلی جلوتر از مدافع قرارداشت بنابراین فکر نمی کنم که حرکت بنتنر بر روی گل تاثیر گذاشته باشد.


در مورد عملکرد تئو والکات


او بسیار سرحال بود. او در شروع فصل نیز سرحال و شاداب بود ولی در بازی انگلستان و سوئیس مصدوم شد و امشب اولین بازی او پس از بازگشتش بود.می توانید ببینید که او در مقابل دروازه خونسرد تر شده. او سرعت فوق العاده ای دارد و استوپ هایش بسیار بهتر شده. زمانبندی فرارهای او همیشه خوب بوده ولی استوپ کردن او در آن سرعت بالا ، بهتر شده و این تفاوت زیادی ایجاد می کند.


در مورد اینکه آیا به بازی آوردن فابرگاس نشان می دهد که او چقدر این جام را جدی گرفته


من این جام را جدی گرفته ام. در حال حاضر ترکیب وسیعی در اختیار دارم و سسک نیز به بازی نیاز دارد. او مقابل منچستر سیتی و امشب کمی بازی کرد. او در حال حاضر به این نیاز دارد.


در مورد اینکه آیا تئو والکات بهترین فوتبال عمرش را بازی می کند


فکر می کنم که تئو والکات 21 ساله است. این سنی است که دیگر بازیکنان شروع به کار می کنند. او پسری بسیار جوان و بازیکنی بسیار باهوش است و به همین خاطر معتقدم که به پیشرفت ادامه خواهد داد. او سرعت و قدرت فوق العاده ای دارد و در مقابل دروازه بسیار خوب عمل می کند. زمانبندی فرارهایش خوب است و برای یک مهاجم این مهم ترین نکته است.


در مورد اینکه مشکلات مصدومیت او تمام شده


در سرعتی که او دارد ، هرگاه که متوقف شوید ، آسیب پذیر خواهید بود. فکر می کنم امشب نیز یک یا دو تکل داشت که برایش مشکلی ایجاد نکردند زیرا تمام وزنش بر روی پای ثابتش نبود. او به خاطر مصدومیت هایش آسیب پذیر نیست ، او بر روی یک تکل مصدوم شد. زمانی که شما مقابل بازیکنی با این سرعت بازی می کنید ، ممکن است که گاهی اوقات در زمان زدن تکلتان اشتباه کنید. همواره اینگونه نیست که حتما می خواهید او را بزنید. او بسیار سریع است. فکر می کنید که توپ را زده اید ولی او فرار کرده است.


در مورد مصدومیت کیرن گیبس


نمی دانیم و باید برای تشخیص بهتر تا فردا صبح صبر کنیم. نمی دانیم که فقط یک ضربه است یا پیچ خوردگی. اگر ضربه باشد ، مشکل برای چند روز است ولی اگر لیگامنت زانو باشد ، مدت زمان بیشتری خواهد بود. ولی هنوز نمی دانیم.

تگ ها

ثبت نظر شما
12+3=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

آرسنال 2-1 چلسی (دوستانه)
روزی تلخ و شیرین برای بانوان آرسنال
با بیرث خرید جوان و جدید آرسنال آشنا شوید
دارنده توپ طلای لیگ زیر ۱۸ ساله ها در ترکیب توپچی ها
باشگاه آرسنال با بن وایت قرارداد بلند مدتی امضا کرد
آرسنال به بالاترین هدف این فصلش رسید
مصاحبه مفصل مانوم با سایت رسمی آرسنال
خودم را یک بازیکن تکنیکی میدانم و دوست دارم با همکاری هم تیمی هایم قفل مدافعان حریف را باز کنم ...
فریدا مانوم خرید جدید باشگاه آرسنال
استعداد بزرگ نروژی در ترکیب تیم بانوان

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی