کانون رسمی هواداران آرسنال در ایرانروز سخت دربی برای وستهام یونایتد و یک 3:0 دیگر در دومین بازی 2011 لیگ آرسنال و بازهم دور از خانه.

واکنش آورام گرانت سرمربی وستهام به شکست شب گذشته:«آرسنال تیم خوبی است، آن ها عالی بازی کردند. این چیز محرمانه ای نیست و همه می دانند؛ اما چیزی که من از آن خوشحال شدم تلاش خوب بازیکنانم بود. ما پنج نفر از انتخاب های نخست خود در میانه را نداشتیم و در این شرایط مارک نوبل هم در جریان بازی مصدوم شد[مصدومیت ماهیچه ی ساق پا].
تلاش مان خوب بود و در نیمه ی اول چند بخت گل زنی نیز داشتیم. بعضی بازیکنان در جایی بازی می کردند که جای خودشان نبود و دو سه بازیکن جوان نیز در ترکیب داشتیم و حتی با وجود باخت، چیزهای مثبتی برای گفتن داریم. بازی مقابل آرسنال بازی دشواری است و آن ها تیمی هستند که تیم هایی بزرگ را از جلوی خود کنار زده اند، تیم هایی مانند چلسی.»

تیم گرانت که در ترکیب اولیه اش 8 بازیکن انگلیسی می دید در برابر تیم آماده ای از آرسنال قرار گرفت و گرانت معتقد است اگر تیم کامل تری با تمام قوا در اختیار داشت و یا اگر قرار نبود دفاع تیمش برابر تمام 5 یار هجومی اصلی توپچی ها بازی کند، قصه ی بازی می توانست متفاوت رقم بخورد:«اگر امروز تمام تیم مان را در اختیار داشتیم می توانست متفاوت باشد. کار سختی داشتیم و خصوصا" این که مقابل آرسنال بازی می کردیم. با همین شرایط مان مقابل تیم های دور و بر خود عالی بازی کرده بودیم ولی وقتی با تیمهای سطح اول بازی می کنید، بازیکنان سطح اول تان را نیاز دارید.»

و در آخر سوالی راجع به باقی ماندن در رده ی آخر که سرمربی وستهام با امتناع از پاسخ به آن ترجیح داد تمرکز خود را بر روی چیزهایی که ارزش آن را دارند گذاشته و از هواداران سپاسگذاری کند.
«آن ها برای ما عالی بودند؛ وقتی جمعیت و چگونگی برخورد آن ها را دیدم، باید تشکر خود را به آن ها بازگردانم. آن ها همیشه پشت تیم اند و به شخصه احترام خود را تقدیم به آن ها می کنم.»

تگ ها

ثبت نظر شما
8+9=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

ورود نوز ، خروج ژاکا؟
چرا آرسنال ستاره ۳۵ میلیون پوندی گرگ ها را برای تغییر ساختار هافبک می خواهد
خط میانی آرسنال گل‌ نمی‌زند اما ویلوک می‌تواند حلال مشکلات شود؟
شاید تحلیل آمار باعث شود تصویر بزرگنمایی شده‌ای از ویلوک ساخته شود اما قاطعانه‌ترین چیزی که می‌توانیم درموردش بگوییم این است که ویلوک هافبکی توان‌مند در زمینه گل‌زنی و پرس کردن است.
نقل و انتقالات آرسنال: اودگارد اولویت اول آرسنال، عزم راسخ نسبت به جذب
ادو و آرتتا برنامه‌های خودشان را دارند، اما عملی شدن اهدافشان می‌تواند بسیار دشوار و طاقت‌فرسا باشد...
مانا ایوابوچی به آرسنال پیوست
یکی از بهترین بازیکنان ژاپن به جمع توپچی ها اضافه شد
مایر از آرسنال جدا شد
توپچی ها مدافع آلمانی خود را از دست دادند

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی