کانون رسمی هواداران آرسنال در ایرانسه مصدوم در خط تهاجمی یونایتد، سر الکس فرگوسن را مجبور به فرستادن ترکیبی غیر معمولی در بازی برابر آرسنال کرد، ترکیبی با 7 مدافع تخصصی که در نهایت نتیجه ی دلخواه را برای سرخ پوشان منچستر به همراه داشت.

فرگوسن پس از این پیروزی در مصاحبه با تلویزیون منچستر یونایتد گفت:«داشتن بازیکنان آسیب دیده ی بسیار در خط میانی چیزی بود که مرا مجبور کرد نقشه و ایده ای به کار گیرم که انرژی و پتانسیل لازم را فراهم کند. دو داسیلوا پسرهایی باهوش و با انگیزه اند که فکر کردم می توانند [در گوشه ها] بازی کنند.
به خاطر بازی سه شنبه مقابل مارسی نیز نمی توانستم روی گیگز و اسکولز خطر کنم، چون آن بازی دیداری حیاتی برای باشگاه است؛ بنابراین درن گیبسون را نیز به عنوان تنها هافبک تخصصی در میدان قرار دادم. جان اوشی پیش از این در آن منطقه بازی کرده بود ولی واضح است که او یک مدافع وسط یا دفاع کناری است. با توجه به تغییرات بزرگی که از انبوه مصدومان نصیب مان شده بود فکر می کنم می توانیم از نتیجه بسیار راضی باشیم.»

«بازی همان طور که حدس می زدیم سخت بود و هر دو تیم در مراحل مختلف بازی به ترتیب نقش خود را ایفا کردند. گل اول بود که بازی را باز کرد و در نیمه ی دوم دو تیم می توانستند گل های زیادی بزنند.
آرسنال در نیمه ی دوم شانس های زیادی داشت و ادوین فن در سار چهار یا پنج توپ فوق العاده گرفت. در سوی دیگر نیز دروازه بان آن ها سه توپ از چیچاریتو گرفت و این در حالی بود که رونی نیز صاحب شانس خوبی در بازی شد. فاصله ی زیادی بین دو تیم نبود ولی ما می توانستیم با گل بیشتری نیز برنده شویم.»

فرگوسن همچنین ضمن تمجید از کاپیتان تیمش در بازی دیشب اضافه کرد:«فکر می کنم امشب وین و همه[ی بازیکنان مان] سهم خاص خود را در زمین پیدا کرده و به آن رسیدند. همه ی آن ها به سختی کار کرده بودند.»

تگ ها

ثبت نظر شما
1+6=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

خط میانی آرسنال گل‌ نمی‌زند اما ویلوک می‌تواند حلال مشکلات شود؟
شاید تحلیل آمار باعث شود تصویر بزرگنمایی شده‌ای از ویلوک ساخته شود اما قاطعانه‌ترین چیزی که می‌توانیم درموردش بگوییم این است که ویلوک هافبکی توان‌مند در زمینه گل‌زنی و پرس کردن است.
نقل و انتقالات آرسنال: اودگارد اولویت اول آرسنال، عزم راسخ نسبت به جذب
ادو و آرتتا برنامه‌های خودشان را دارند، اما عملی شدن اهدافشان می‌تواند بسیار دشوار و طاقت‌فرسا باشد...
مانا ایوابوچی به آرسنال پیوست
یکی از بهترین بازیکنان ژاپن به جمع توپچی ها اضافه شد
مایر از آرسنال جدا شد
توپچی ها مدافع آلمانی خود را از دست دادند
 آرسنال 9 کریستال پالاس 0 Fa Cup
پیروزی پرگل توپچی ها در آخرین دیدار فصل ۲۰۲۰/۲۱

آخرین نظرات

اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
حمیدرضا در تاریخ ۱۳٩٩/۱۲/۲۸ نوشت :
تحلیل بسیار خوبی بود. لذت بردم.

مربوط به بررسی بازی آرسنال برابر تاتنهام
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی