کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

پر مرتساکر خشنودی خود را از دیدن درخشش هم تیمی هایش ، ولکات و چمبرلین در تیم ملی انگلستان آشکار کرد.
مدافع آلمانی زمانی که تیم ملی آلمان درگیر مسابقه ای نباشد نگاهش را به عملکرد دیگر توپچی های حاضر در رقابت ها معطوف می کند و از تئو ولکات به خاطر نمایش فوق العاده اش پس از تعویض در برابر سوئد به طور ویژه ستایش می کند.
او به سایت رسمی باشگاه گفت : " بسیار برای تئو و الکس خوشحالم. هر دوی آنها داخل و خارج از ترکیب بوده اند. اما سپس تئو گلزنی کرد و آن یک لحظه خاص بود. همیشه اینگونه است که باید منتظر شوید تا شانسی به دست آورید و سپس اینطور خوب بازی کنید.
" او نشان داد که یک بازیکن فوق العاده است. یک فصل فوق العاده با آرسنال داشته است. فکر می کنم این عالیست که وقتی در ترکیب ابتدایی جایی ندارید، اما بتوانید تمام توانایی خود را نشان دهید و جایگاهتان را به دست آورید. او نشان داد که اعتماد به نفس بسیار خوبی دارد."

چهار روز قبل مرتساکر اشاره داشت که هواداران آرسنال به زودی خواهد دید که توپچی جدید ، لوکاس پودولسکی چه کارهایی می تواند انجام دهد. فقط 19 دقیقه طول کشید تا روز یکشنبه او دقیقا همان کار را انجام دهد. شکستن طلسم با یک ضربه تمام کننده خوب در برد 2-1 آلمان در برابر دانمارک.

مرتساکر با لبخند گفت: " گاهی اوقات احساس خوبی نسبت به برخی بازیکنان دارم . لوکاس نشان داد او می تواند یک بازیکن دفاعی خوب باشد اما همچنین یک گلزن خوب است. و البته با پای راست هم این توانایی را دارد. بسیار خوب است که او را در تیم داریم چراکه او مهاجمی است که در هر پستی می تواند خطرناک باشد."

او همچنین صحبت هایی را برای دیگر مدافع آرسنالی، لورن کوشلنی داشت که وضعیتی مشابه او در تیم ملی دارد که تا دعوت شدن به ترکیب اصلی صبور باشد.
"از دیدن اینکه بازیکنان زیادی عملکرد خوبی ارائه می دهند خوشحالم اما دوست  دارم تا بازی لورن برای فرانسه را نیز ببینم. فکر می کنم در موقعیت مشابهی هستیم. در حال حاضر بازی نمی کنیم و باید برای شانس هایی که به ما داده می شود آماده باشیم."

تگ ها

ثبت نظر شما
7+7=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

مهمترین اتفاقات تیم بانوان آرسنال در سال 1401
قهرمانی، حق خوری، لیگ قهرمانان...
تیری آنری پیشنهاد سرمربی گری تیم ملی زنان فرانسه را رد کرد
تیری آنری منتظر جایگاه سرمربی تیم ملی فوتبال آمریکاست و پیشنهاد فرانسه را رد کرده تا گزینه های خود را زنده نگه دارد
آرسنال چگونه با جنگ سوریه مقابله می کند
در دوازدهمین سالگرد شروع جنگ سوریه، برنامه‌ای به نام "مربیگری برای زندگی" که یک برنامه فوتبال محور است...
لیا ویلیامسون : باید بی رحم باشیم.
لیا ویلیامسون در پی برتری فوق العاده تیم ما در مسابقه ای عالی مقابل ردینگ در شب یکشنبه، عملکرد تیممان را تحسین کرد.

آخرین نظرات

بهنام باقری در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ نوشت :
ترجمه ضعف های فراوانی دارد ولی از این بابت که بخش مهمی از باشگاه یعنی تیم زنان آرسنال را تا حدی معرفی میکند مطلبی بسیار مهم است. سهم مطالب مربوط به باشگاه زنان آرسنال باید بسیار بیشتر از این باشد.

مربوط به کاپیتان کیم لیتل درباره انگیزه هاش می گوید
بهنام باقری در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ نوشت :
انتقاد دارم از مدیران سایت. مطلب ضدزنی که کاربر محترم منتشر کرده نه تنها نباید منتشر بشه بلکه باید به نویسنده تذکر جدی داده بشه. فکر میکنم ادمین سایت به خوبی می دونه در خیلی از کشورها انتشار چنین دید...

مربوط به المپیک لیون 1 آرسنال 5 ( دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا)
بهنام باقری در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ نوشت :
بهنام باقری در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ نوشت :
به نظرم میشد ترجمه بهتری ارایه کرد. و لازم بود منبع ذکر بشه. جزییات زیباشناختی فکر نمی کنم معادل مناسبی باشه برای چیزی که نویسنده میخواد منتقل کنه. البته در کل مطلب خوبی بود. ترجمه کردن به هیچ وجه سا...

مربوط به می‌توان مارتینلی را از فوتسال جدا کرد، اما فوتسال از او جدا نمی‌شود
بهنام باقری در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ نوشت :
آرسنال چند ساله در خرید و فروش بازیکنان خوب عمل نکرده. و حتی امسال که نیاز شدیدی در نیم فصل به خرید بازیکنان و تقویت اسکواد داشت فقط تروسار و جورجینیو رو خرید و نتونست مهاجم نوک خوبی بخره. امیدوارم آ...

مربوط به آیا ادو فروشنده خوبی خواهد بود؟
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی