kiyan

Abdollah

kiyan

خوشحال

درباره من

نام : Abdollah
تاریخ تولد : 1370/12/19
بازیکن مورد علاقه : ویچک شزنی
محل زندگی : روستای کمشک
ایمیل : kiyankiyanmehr@yahoo.com
وب سایت : arsenal.ir

اطلاعات کاربری

تعداد اخبار نگارش شده : 0
تعداد یادداشتها در بلاگ : 0
تعداد دوستان شما : 0
تعداد ارسال های دیوار : 3


دیگر دیوارها

nima
nima » nima
nima کاور خود را به روز کرد.

nima
nima » nima
nima کاور خود را به روز کرد.

nima
nima » nima
nima کاور خود را به روز کرد.

nima
nima » nima
nima آواتار خود را به روز کرد.

Amir mohamad
Amir mohamad » Amir mohamad

تو آرسنال باید تغییر کلی ایجاد بشه
این آرسنال اون آرسنال قبلا نیست😓

Reza jahany
Reza jahany » Reza jahany

خدایی این لباس مربیگری آرسنال خیلی به تن آرتتا گشاده،وسریعآبایدعوض بشه

Saber ahmadi
Saber ahmadi » Saber ahmadi

امیدوارم امشب صعود به فینال لیگ اروپارو جشن بگیریم

فرشاد
فرشاد » فرشاد

عشق من آرسنال من

میلاد
میلاد » میلاد

با تمام وجود از آرتتا و بازیکن ها واسه بازی امشب با ویارئال تو نیمه نهایی لیگ اروپا حمایت میکنم و امیدوارم زیر دریاییه مقابل لوله ی توپه توپچی ها دربرابر شلیک ها متلاشی بشه و آرسنال برنده این میدان باشه


AbdollahAbdollah
Abdollah » Abdollah

رابین فن پرسی، کاپیتان آرسنال، پس از هت تریک در دیدار مقابل چلسی، تیمش را به دلیل کسب پیروزی 5-3 در خانه حریف مورد ستایش قرار داد. او در گفتگو با اسکای اسپورت گفت:" دیدید که ما در پایان بازی چقدر خوشحال بودیم زیرا برای پیروزی در این دیدار سخت جنگیدیم. تک تک بازیکنان تیم شخصیت بالایی از خود به نمایش گذاشتند و این پیروزی، یک پیروزی بزرگ برای همه ماست." فن پرسی گل چهارم تیمش را در موقعیتی تک به تک به ثمر رساند، موقعیتی که به دلیل اشتباه وحشتناک جان تری به دست آمد. " من واقعا تعجب کردم زیرا او روی یک پاس به عقب ساده اشتباه کرد. من اصلا انتظارش را نداشتم اما در چند صدم ثانیه خودم را با پترچک تک به تک دیدم. من راحت ترین کار را انجام دادم، از چک رد شدم و توپ را تبدیل به گل کردم. فکر می کنم در این دیدار نشان دادیم که چه توانایی هایی داریم. چلسی هم خیلی خوب بازی کرد و موقعیت های زیادی به وجود اورد. هت تریک در این دیدار برای من بسیار مهم است زیرا بازی در استمفورد بریج اصلا آسان نیست."

Abdollah
Abdollah » Abdollah

رمسی:پیروزی حق آرسنال بود

Abdollah
Abdollah » Abdollah

آرون رمسی، ستاره جوان آرسنال، پیروزی تیمش مقابل چلسی را نشانه شخصیت بالای توپچی ها دانست و اعلام کرد استحقاق این پیروزی را داشته اند. آرسنالی ها در این دیدار در نیمه اول 2-1 از حریف عقب افتادند اما در نهایت توانستند 5-3 به پیروزی برسند. رمسی در گفتگو با خبرنگاران گفت:" واقعا بازی خوبی بود. ما بعد از اینکه عقب افتادیم شخصیت بسیار بالای از خودمان به نمایش گذاشتیم. فکر می کنم این نتیجه ای فوق العاده برای ما و هواداران مان بود. فکر می کنم ما شایسته پیروزی بودیم. ما موقعیت های زیادی ایجاد کردیم و توانستیم از آنها استفاده کنیم." کاپیتان تیم ملی ولز تایید کرد از اینکه در نیمه اول از حریف عقب افتادند، ناراحت شده است. " فکر می کنم در نیمه اول موقعیت های زیادی ایجاد کردیم و دو موقعیت خوب را در همان دقایق ابتدایی از دست دادیم. فکر می کنم این برای ما کمی ناامید کننده بود. این را می توانید از واکنش ما بعد از آغاز نیمه دوم متوجه شوید. ما امروز شخصیت بالایی به نمایش گذاشتیم. در بعضی از دقایق بازی فوق العاده بودیم و در نهایت توانستیم به یک پیروزی مهم برسیم."

 1